Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Další depth posila.
Report: ‪#‎Flyers‬ have discussed Kevin Shattenkirk trade with St. Louis
Regarding rumors of a Kevin Shattenkirk trade, his agent says, "I have been led to believe there is no truth to these rumors." #Flyers
:doh: ahaaa, moje chyba ... škoda Btw. co ten Gusta? čekal jsem, že ty práva trejdnem
Pokud by doslo k nejakému vetšímu exodu obrancu a bylo by místo tak bych byl urcite pro zkusit Codyho Fransona.Okolo 3-4 mega za sezonu.Vubec bych se mu nebranil ale to teprve potom co by jsme se zbavili cernych pasazeru.
keby sme sa zbavili ciernych pasazierov tak tam chcem vidiet jedine nasich mladych bekov a ziadne dalsie testovanie nejakeho ufa beka
Finch182 píše:keby sme sa zbavili ciernych pasazierov tak tam chcem vidiet jedine nasich mladych bekov a ziadne dalsie testovanie nejakeho ufa beka
Zas nemuzes hodit 3 novy 20tilety beky. To proste nejde.
ved tam mame 7+1 bekov ked neratam mladych a ratam MDZ. To sa tu bavime o situacii kedy by sme dumpli 3-4 bekov?
Koukal jsem na video Provorov a Sanheim.A musim rict ze Provorov Good ale Sanheim mi prisel i lepsi (taky o rok starsi) a do budoucna to bude hodne zajimavej potencial v obrane.Sanheim naprosto skvelej pohyb strela i mysleni.Fakt vypada dobre a doufam ze dostane sanci.
Este si nekdo mysli, ze bude Vorasovi stacit 7M?
AndyF » úte črc 07, 2015 6:13 pm píše:Este si nekdo mysli, ze bude Vorasovi stacit 7M?
Co kde ? Reakce na co ? Tarasenka ?
Anger píše:
AndyF » úte črc 07, 2015 6:13 pm píše:Este si nekdo mysli, ze bude Vorasovi stacit 7M?
Co kde ? Reakce na co ? Tarasenka ?
No jo..
ja ho odhadujem tak na 7,5.

Inak az na vynimky si hraci zas az tak moc nepytaju viac nez predtym, len to predtym slo ochcat v tom platovom strope a teraz nie....

Taky crosby keby to podpisoval po novej CBA tak je cap niekde nad 10 a nie nejakych plesnivych 8,7
Rono píše:1) Provorov
2) Konecny

3) Rantanen
4) Barzal
5) Werenski

Asi takhle dle moji oblíbenosti. Ale koneckonců stejně si oblíbím kohokoliv vezmeme, i kdyby to byl nakonec Zacha. :giggle: Čas na hate bude až budou v NHL a srát to na ledě. :jn:

Jinak tipuju a věřím, že před draftem vytrejdujeme Grossmanna, a pak nějakým zázrakem bude ještě další trejd (AMac, Vinny, RJ, Read, B. Schenn, L. Schenn? To už těžko říct...)
Ronov prispevok z 10.4.2015 :-O
kajo píše:Ronov prispevok z 10.4.2015
ale necekal ze Konecny(23) dostane az z druhy picku :klobuk: ..skoda Barzal mohl zustal o neco dyl,ten by me me taky libil,to byl dle me steal od NYI :cinka:
24 :wink2: ... Rono to trefil parádně. Skvělej draft!
Bill Meltzer tweets from camp, "Defensemen group did tight stickhandling and backhand stickhandilng drills: Provorov, Ghost, Sanheim, Hägg made it look easy. Then you saw others do it at half the speed or struggle to "keep the puck on a string", it was clear just how tough it really is."
Nic co by mělo člověka překvapit, ale pořád mě těší číst, že jsou (i když se to od nich očekává) výš než ostatní. :)
Farma na další rok vypadá slušně Morin, Marti, Goulbourne, + z volných co jsme podepsali.
kajo píše:
Rono píše:1) Provorov
2) Konecny

3) Rantanen
4) Barzal
5) Werenski

Asi takhle dle moji oblíbenosti. Ale koneckonců stejně si oblíbím kohokoliv vezmeme, i kdyby to byl nakonec Zacha. :giggle: Čas na hate bude až budou v NHL a srát to na ledě. :jn:

Jinak tipuju a věřím, že před draftem vytrejdujeme Grossmanna, a pak nějakým zázrakem bude ještě další trejd (AMac, Vinny, RJ, Read, B. Schenn, L. Schenn? To už těžko říct...)
Ronov prispevok z 10.4.2015 :-O
A zvýrazněnej trejd Grosse není proč? :jn: Jinak ano, taky že jsem po draftu měl obrovskou radost, jen sem si ji nechal pro sebe.

Začlo jednání s Vorasem, snad okolo 7.5M to bude. Dneska jsem projížděl jeho staty a on má stats na TOP5 útočníků v lize vzhledem k jeho využití na ledě (čti TOI). :scare: Ale zase, všechny stats šly nahoru od doby, co hraje s Girouxem, ale to asi nemusím dodávat.

EDIT:
Robert Hagg says he's dropped about five percent body fat & changed his diet and workouts. Says he's in best shape of his life.
:thumbsup: I když se o něj obávám, že nikdy z něj NHLer nebude, tak snad bude a tohle mě potěšilo. Tak snad. A jinak IMO Provorov udělá na kempu NHL se Sanheimem. Uvidíte. :jn: Morin, Ghost a Hägg ještě AHL.
http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck- ... 03074.html" onclick="window.open(this.href);return false;

7,5 M bude asi minimum, spis bych si tipnul tech 8
Teraz sa ukáže aký dobrý je váš GM.
Jestli si nekdo zaslouzi kazdej dolar tak je to Voracek.
danny111 píše:Teraz sa ukáže aký dobrý je váš GM.
Blbost. Hexy už po celej rok dokazuje, že má na to být mezi tou užší spičkou GMs v lize, přičemž od období od trade deadline do dneška bych se ho nebál už zařadit mezi tu špičku GMs, aneb jak už tu psal jeden fan NJD (tuším Dunim, sorry, nechce se mi hledat) a jeho "dejte mu GM of the year trophy už teďka".

A Vorasův kontrakt na jeho statu nic nezmění, protože imo víc jak G nedostane a stejně taktéž ne. Maximum bude 8M, což je vzhledem ke schopnostem Vorase, který má snad všechno, co kompletní křídlo má mít, o tom snad nemůže být pochyb, advekátní a pochopitelný. A jak psal Anger, Voras si ty prachy zaslouží a navíc nám hraje do karet, že si je můžeme mu dovolit dát, neboť "co nevidět" budou pryč Streit (5,25M), Vinny (4,5M), Hamburger (4,6M), L. Schenn (3,6M) a naskákají ELC kontrakty u beků + bridge contract Laughtona? + maybe Konecny. Takže nemám ani strach o re-signy B. Schenna, Raffla a Coutse, kteří od příštího léta budou mít taky nový smlouvy.

Jinak nejvíce se spekuluje o tom, že Hexy mu (čti Vorasovi) chce dát 5 let. Dle mě by byla ideálka 6 let, ale ten jeden rok. Na to sere pes, každopádně myslím, že příjemnější než mu dávat max-long term. :neviem: I když zrovna u Vorase bych se toho zase extra nebál, resp. nemám u něj fakt pocit, že by měl už kolem třicítky odpadnout, ale do budoucnost zas nevidím, a proto bych schvaloval 5-6 let.

Odhaduju 5-6yrs za 7,75 per yr.

#InHexyWeTrust!
Moc o něm nevím, ale jeho record s Providence zní slibně a u Islanders měl docela shitty tým, no ... tak budu akorát doufat že bude dobře vyvíjet naše mladíky, protože se na ně moc těším ...
na prospect kempu prej zaujali oba letošní 1st rounders, žádný velký překvapení ... Provorov se zdá jako real deal a Konecny prej skvělý ruce, ale až moc to přeháněl s klikčkama, který mu už vyspělejší beci asi nežrali tolik jako v CHL ...
další kdo zaujal byl v březnu podepsanej Martel
Kaše prej skvělý ruce a rychlost, má dost času na to se vyvíjet, jsem na něj zvědav, zda dříve či později půjde za oceán ....
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES