Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Boston :rofl:

ale som to privolal dnes
Stvrta asi Umberger-PEB-White (len prosim pekne nie Rinaldo)
HHOF INDUCTEES ANNOUNCED!
Congratulations to the Class on 2015 - Fedorov, Housley, Lidstrom, Pronger, Ruggiero, Hay & Karmanos. HHOF.com
No Eric Lindros again ....
už by si to chlapec taky zasloužil :? :x
Ale verim ze bude , MDZ to ma podle me spocitany.Pokud chce XX penez na XX let tak nema cenu se o necem bavit zas takova hvezda to neni.A pochybuju ze veme na sezonu za mega a pul nebo tak neco.Streita bych se fakt nerad zbavoval a kdyz tak jedine za fakt dobrou protihodnotu.

Byt manazer ja tak se snazim udat MaCa za pytel puku a rozhodne si myslim ze to neni nemozny kdyz Orpik dostal co dostal.
Souhlas s obojím, jak jsem psal výše.
Pokud Hexy dokázal vyměnit Grosse za 3rd/4th a Rinalda za 3rd!!!! , tak dokáže vyměnit snad i vinnyho, amaca i RJ :klobuk:
Hexy ako GM...neverim, ze s nim nevyhrame ten :cup: aspon raz!
MDZ sa ale chysta na arbitraz, kde cakam ze dostane tak 1-2 rok v nejakej solidnej sume co pre nas nebude problem. Myslim ze by sme na rok zobrali dokonca aj vyssiu sumu zu neho, Hexyho myslim skorej trapi pozadovany long term
#Flyers re-signed forward Chris VandeVelde to 2-year extension, AAV $712,500.
Good 4th liner, good signing. :thumbsup:
A teď podepsat i Whitea!

Del Zotto jinak obdržel nejmenší možnou nabídku na QO (1yr - 1.3M), kterou samozřejmě odmítl, takže teď mají nějakej ten měsíc na podepsání smlouvy bez arbitráže.
Tak Gagnera vykupovat ze smlouvy nebudeme. :thumbsup:

Zítra se nám jinak otevře trh a opravdu se zvědavej, co Hexy předvede. Totiž vůbec nevím co od toho letos čekat. Jinak free bude aji Sjomin, left winger. Hmm...
Rono píše:Tak Gagnera vykupovat ze smlouvy nebudeme. :thumbsup:

Zítra se nám jinak otevře trh a opravdu se zvědavej, co Hexy předvede. Totiž vůbec nevím co od toho letos čekat. Jinak free bude aji Sjomin, left winger. Hmm...
do volnych hracu bych nesel, spis nejaka vymena a nebo kdyz uz volny hrac tak spis drobne doplneni nez vetsi kontrakt.

Nastesti Hexy ma rozum na rozdil od Holmgrena kterej tech kouly u nohy (smluv) nasekal mraky.
Steve Mason. Michael Del Zotto. Sam Gagner.

Co mají společného? :jn:
zatím každej den od draftu mi hexy udělal něčím radost a moc se mi to líbí :thumbsup: těším se zase na zítra
Úprimne, Flyers fani, neviem, čo čakáte od tohtoročného FA, no veľa mien, ktoré by stáli za diskusiu, tam nie je. Tento rok je slabá class a mnohí hráči to krásne využijú na pekné kontrakty. No podľa doterajšej práce Hextalla si nemyslím, že by bol práve on tým, kto spraví nejakú chybu a rozhádže milióniky nejakému free agentovi.
Pasha píše:Úprimne, Flyers fani, neviem, čo čakáte od tohtoročného FA, no veľa mien, ktoré by stáli za diskusiu, tam nie je. Tento rok je slabá class a mnohí hráči to krásne využijú na pekné kontrakty. No podľa doterajšej práce Hextalla si nemyslím, že by bol práve on tým, kto spraví nejakú chybu a rozhádže milióniky nejakému free agentovi.
Já od něj upřímně ani žádnou aktivitu na FA trhu nechci, jak jsem psal včera, očekávám podpisy Whitea a MDZ a trejdy Luka, Vinnyho, pokud se zadaří tak i AMaca a RJ. Nakonec po letošním FA by ten macův contract už nemusel bejt tak hroznej
co se týče FA, tak snad jedině sehnat tam kvalitní back up za rozumnej peníz ... Enroth nebo Greiss, ale spokojím se i s tím pokud zůstane Zepp.
Jinak Anaheim prý nenabídl smlouvu Bobkovovi, já bych ho podepsal aby mohl být na farmě se Stoliem ...
Pasha píše:Úprimne, Flyers fani, neviem, čo čakáte od tohtoročného FA, no veľa mien, ktoré by stáli za diskusiu, tam nie je. Tento rok je slabá class a mnohí hráči to krásne využijú na pekné kontrakty. No podľa doterajšej práce Hextalla si nemyslím, že by bol práve on tým, kto spraví nejakú chybu a rozhádže milióniky nejakému free agentovi.
To ti neřeknu ani já. Vůbec fakt nevím co od Hexyho čekat v tomhle směru. Jestli půjde po nějakým bottom-6 hráčovi, riskne třeba hon na Greena za vylepšením 2nd PP a celkově naší obrany směrem dopředu. Fakt nevím. Jen teda asi očekávám, že půjde po back-upovi. A spíš to vidím u nás na trejdy než podpisy. Luke, Vinny...
Green nedává žádnej smysl, tomu neveřím, bude chtít dost peněz a my máme obránců dost, nemá smysl tahat dalšího ... druhý PP dle mě pomůže Gagner.
Logan píše:omu neveřím, bude chtít dost peněz a my máme obránců dost, nemá smysl tahat dalšího ... druhý PP dle mě pomůže Gagner.
Ja si taky myslim ze u nas nemas smysl nekoho tahat , spis budem hrace poustet a to ty co uz jsme mnohokrat jmenovali.

Za me cim mene podpisu FA tim lepe.Na FA trhu je to vzdycky extra predrazeny.
I love you, Hexy!
26. 6. - Pick Provorov + Konecny
27. 6. - Trade Pronger + Grossmann
28. 6. - Free Sunday
29. 6. - Trade Rinaldo + Re-sign VV
30. 6. - Re-sign White
A první červenec je tu. Otevření okna s volnými hráči. Opravdu nevím co od Hexyho letos čekat, ale myslím, že ještě dnes podepíšeme novou dvojku do brány. Zítra nebo v pátek se pak dočkáme dalšího trejdu (Vinny nebo Luke).

A další podpisy kromě nové dvojky? Nevím, nevím a nevím. 4. lajnu máme zajištěnou, tu 3. v podstatě taky, resp. mám 9 borců do prvních tří formací (Raffl, Giroux, Voráček, Read, Couturier, B. Schenn, Gagner, Simmonds, Laughton). Ale pravda, Laughts je furt spíš s otazníkem, takže jo, možná se poohlídneme po nějakým bottom-six playerovi. A nebo tam ještě může hrát RJ Umberger...

Obrana? Tady si sem téměř jistej, že z trhu nic nepřijde. Už takhle máme sedm beků na soupisce (Streit, MacDonald, L. Schenn, Schultz, , Medvedev, Gudas, Del Zotto) + Provorov chce udělat Áčko a kdoví, třeba se v kempu prosadí i Sanheim. Takže ne, tady bych se hodně divil, kdyby někdo přišel. I když ... Sekera by za to možná stál (za samozřejmě rozumnou cenu s max. délkou 2-3 roky). Ale to je tak asi jedinej adept (pro mě). :neviem:

Každopádně myslím, že od Hexyho nějakou extra aktivitu celkově na trhu nečekejte.

#InHexyWeTrust!
Od hexyho cakam ze minimalne urobi nejaky dostatocny "move" v obrane, aby minimalne jeden mlady bek sa uz zmestil do obrany. Sekera.... no mam ho velmi rad ale miesto na neho moc nemame, to jedine ze by bol Hexy velmi sikovny a nejakym sposobom by sa zbavil Amaca a samozrejme by odisiel este minimalne Luke

Scotty..... ja mu este verim ale rad by som bol, keby celu dalsiu sezonu si este dal v AHL a plnil tam nejaku veducu rolu a snad sa mu vyhnu zranenia aby odohral poriadnu porciu zapasov. V A sa mi lubilo jeho citanie hry a backcheck, co mi ale hlava nebere ze ma v AHL -16 :hmm:

Ale tiez si myslim ze podpisovat FA nebude a skorej bude zase iba vykradat ostatne kluby. (nie ze by vadilo)
FA : Frolik nebyt Diany ,tak mohl soustredit jen na hokej za rozumnou cenu kolem 4-4.5 za sezonu a to by mohl HExy ho podepsat....vek,size,brani,obcas i trefi a do oslabeni by se nam hodil jako sul a vedle G+V by jen kvetl....ale pozaduje dost ,ale kdyby nekam trejdnul twins .Frorodopytlik bysme teoreticky mohli mit,ale ten skonci assi v MTL nebo kde mu daji 6 a vice za sezonu....ale ten by se nam fak hodil,skoda ..Hexy nemuzeme mit vsechno,hlavne nepodepsat Greena nebo neco diky :klobuk:
Prave jsem si vyzkousel, jak bude za rok vypadat buyout Umbergera ve srovnanim s Hartnellem.
Zatimco za Hartnella by sme meli v cap hitu jeste 6 let 1,3M pricemz v sezone 18-19 pres 3M !
za Umbergera zaplatime jen 2 roky 1,5M.
Vzhledem k tomu, co vsechno budem muset za rok podepsat je to podstatny rozdil! :andy:
Nasiel si niekde buyout kalkulacku? :hmm:
Alebo to si taky sikovny ze si to ratal sam? :sok:
Finch182 píše:Nasiel si niekde buyout kalkulacku? :hmm:
Alebo to si taky sikovny ze si to ratal sam? :sok:
Nasel jsem 2, ale jedna funguje jen na tenhle rok (i kdyz ma zadavani data)
Ta druha je https://www.hockeyscap.com/buyout_calculator" onclick="window.open(this.href);return false;
Samozrejme nevim, jestli funguje jak ma...
‪#‎Flyers‬ scout thinks Ivan Provorov can step into the lineup and be one of Philly's best defensemen this year. (Grant McCagg)
Neuvirth do PHILa Hexy super ,dalsi supr podpis 2y/3.25...bude lepsi jak Emery :klobuk: jen tak dal Hexy :box:
Neuvirth s AAV 1,6 je další z hexyho super kroků ... ten golman je takovej 1B v lize, poslední dobou chytal v takovej shit teamech, teď snad před sebou bude mít něco podobnýho jako ve WSH a uvidíme z něj to nejlepší, když dostane šanci ... s golmanam jsem spokojenej, Hexy mi opět udělal radost ...
Neuvirth Supr,

Je to presne dvojka jakou ja si predstavuju.Neco mezi jednickou a dvojkou , hrac ktery je schopen kryt zada a k tomu v pripade zraneni muze byt jednickou.A za vyborny prachy.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO