Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Gagner-Couts-Schenn
Read-Laughton-Simmer
:yes:
Stvrta asi Umberger-PEB-White (len prosim pekne nie Rinaldo, mozno ho nasadit len na zapasy s pens :jn: )

Richie? Ja by som ho asi aj bral, len pochybujem, ze by mal zaujem vratit sa. Nevyjadroval sa myslim prilis pekne na adresu flyers.

Este k tomu Gagnerovi...ak by ho Hexy nevykupil, bol by hned nas najlepsi hrac na najazdy. To by bolo dost velke +, kedze najazdy len prehravame. Navyse, druha presilovkova formacia s nim by nemusela byt taka marna ako byvala. Uvidime, ale dufam, ze sancu dostane. Radsej jeho, ako ist po nejako FA ako Frolik ci Beleskey, ktori ziadaju 5M+- :hroza:
Rono píše:Jinak Richie bude buy-outovanej
taky jsem v duchu rikal,proc ho nezkusit ....nebude stat tolik,pujde do znamy prostredi,a snad doufam,ze by mohl chytit druhy dech..vek 30 idealni :frajer2:
Co se týče teda toho Gagnera, buy-out window končí zítra v 23 hodin našeho času, takže moc času už Hexymu nezbývá.

Každopádně, jak už jsem asi tvrdil, šanci bych mu dal. Můžeme z toho jen profitovat, resp. nemáme co ztratit.

A ještě taková zajímavost, v poslední sezóně v ES-points by u nás byl hned na třetím místě. A to hrál, řekl bych, v daleko horším týmu.
Tak taky zkusím hodit párt tipů ...
this:
Gagner-Couts-Schenn
Read-Laughton-Simmer
to je přesně ono, první lajna jasná, nemá smysl a doufám že se ani nestane, abychom ho vykoupili a místo něj sháněli někoho z trhu, tohle je low risk pro nás, za rok mu končí smlouva a místo na něj máme, ty ušetřený prachy by se měli investovat do podepsání whita a mdz, popřípadě vorase. počítám s tím že hexy vytrejduje Luka, má rok do konce smlouvy a jeho cap je pro nás taky vysokej, ale některý jiný týmy by ho mohly v pohodě zvládnout a on se správným spoluhráčem není vůbec špatnej!
a taky docela dost věřím tomu, že odejde vinny, ano, že ho dokážeme vytrejdovat ... i kdyby jsme si měli nechat milion nebo dva z toho cap hitu, tak si myslím že půjde, hexy jen čeká na 1.7 a pak papá, možná už je s někým i předem dohodnutej
takže za mě by to mohlo vypadat nějak takhle
Raffl - G- Voras
Gagner - Coots - Schenner
Read - Laughts - Simmer
RJ(VandeVelde) - White - PEB

což si myslím že je hodně slušný, vyrovnaný a vyvážený, uvidíme jak Laughton, na farmě bude Cousins, kterej loni docela zaujal a určitě bude další na řadě, na křídla máme Straku, Leiera, Konecnyho, Aube-Kubela, ten depth se docela razantně zlepšuje a Hexy odvádí opravdu fámozní práci

V obraně tedy, jak říkám, očekávám určitě trejd Luka a pokud by se zadařilo, tak i Amaca, uvidíme jak to bude probíhat s MDZ, žádnej bridge asi nechce, vůbec nevím co od toho čekat každopádně obrana asi ve složení
Streit - Schultz
Provorov - Medvedev
MDZ - Gudas
Manning

Pokud zůstane Amac, tak asi Ivan zůstane ještě rok v juniorce a nebo se vymění práva na MDZ.

Bránu jsme taky pořešili na výbornou a v systému je teď na tý pozici až 5 golmanů. Navíc by měli všichni chytat což je super, jedničkou bude Mason, dvojkou snad Zepp a LHV by měl naplno převzít Stolie, k němu je potřeba získat backupa aby mohl chytat i Madsen. Tomek bude v UND, Sandstrom ve svedsku a Fedotov v Rusku, takže by měli všichni dostat svoje minuty a nemělo by jim to ubírat ve vývoji.

Já jsem opravdu moc moc spokojenej a v tenhle tým už začínám opravdu věřit.

Pro zbytek offseason teda zůstávájí jasné úkoly - najít trenéra pro Phantoms (trochu mě mrzí že utekl Eakins) který nám tam bude pracovat s obranou (Ghost, Hagg, Morin, Peterson, Marti, Alt)
potom vyměnit Luka, Vinnyho a zkusit AMaca, případně RJ
podepsat Whita, Zeppa, VDV, a MDZ
A abych nezapomněl tak jsme draftovali i mladšího Kašeho, což může být z tý pozice pěknej steal, někteří scouti ho měli i na pomezí prvního a druhýho kola a obecně se toulal tak kolem 3-5. kola ... ten časem určite do toho depthu taky promluví ....
a trochu mimo Flyers, trochu mě mrzí, že jsme nezkusili získat Etema a získali ho rags, imho to totiž pro ně bude dost dobrá posila a platnější hráč než Hagelin ....
Já jsem teda moc šťastnej, že Hagelin vypadl z Rags, z naší divizi a vlastně z celý naší konference. :jupi: Etem mi snad tolik nervy žrát jako on nebude...
No pokud bude Richards Buy out coz ze bude tak bych mu za mega na sezonu sanci dal , ale mam pocit ze k nam chtit nebude.Vztahy jsou jiz posramocene ale kdo vi.Treba Hexy nahodi pratelskou notu.
Logan píše:a trochu mimo Flyers, trochu mě mrzí, že jsme nezkusili získat Etema a získali ho rags, imho to totiž pro ně bude dost dobrá posila a platnější hráč než Hagelin ....
Sice jsem jeho velký fanda, ale to bych si fakt netroufal tvrdit tohleto. Jako hráč stagnuje, sice mu BB pořádně nedal šanci, ale za ty dva tři roky se fakt nikam dopředu neposunul. Rychlostně jsou na tom podobně, Etem hraje víc do těla a má potenciálně větší ofenzivní upside, ale momentálně by pro ně Hagelin byl pořád prospěšnější. Takticky je úplně jinde podle mě. Ale budu mu fandit, aby se tam rozehrál a pěkně vás pozlobil třeba :-D
A jinak, myslím, že o tom tu pořádně nepadla ještě řeč.
Kings GM Dean Lombardi confirmed to me Flyers have hired Kim Dillabaugh to replace J. Reese. Dillabaugh was Kings director of GT development.
Richie měl nějaký problémy s Homerem a možná i Lavym? Ten už tu není a v pozici GM je Hexy, se kterým byl v Los Angeles, a tam si na něj nějak nestěžoval. No, uvidíme...
Bože Richardse neeee, jen toneeeeeeeeeee .... vy jste uplní nostalgici ... ten hráč je uplně někde jinde než byl a my jsme taky uplně někde jinde, mám ho rád, ale tohle není jako Gagne, tohle je hráč kterýho bych ve Flyers už fakt vidět nechtěl ... vždyť on nebyl schopnej hrát dobře ani v AHL ... dopadne jak Heatley ...
Obrázek
:scare: :slintac: :wub:
Logan píše:Bože Richardse neeee, jen toneeeeeeeeeee .... vy jste uplní nostalgici ... ten hráč je uplně někde jinde než byl a my jsme taky uplně někde jinde, mám ho rád, ale tohle není jako Gagne, tohle je hráč kterýho bych ve Flyers už fakt vidět nechtěl ... vždyť on nebyl schopnej hrát dobře ani v AHL ... dopadne jak Heatley ...
Ja taky rikal za mega na sezonu bych mu sanci dal :) Jinak po nem moc nebrecim :) Voracka s Girouxem mam o dost radsi.
Ed Snider has 600 private investigators going through Vinny's trash right now
Logan píše:1. a taky docela dost věřím tomu, že odejde vinny, ano, že ho dokážeme vytrejdovat ... i kdyby jsme si měli nechat milion nebo dva z toho cap hitu, tak si myslím že půjde, hexy jen čeká na 1.7 a pak papá, možná už je s někým i předem dohodnutej
2. RJ(VandeVelde)
3. dvojkou snad Zepp
1.bodaj by si mal pravdu
2. Na VV som aj zabudol...je pravda, ze minulu sezonu bol lepsi ako R.J (kto nebol, ze?) ale ten hral so zranenim...sancu by som mu dal zo zaciatku, horsi uz byt nemoze
3. Zepp snad nie, mna nepresvedcil velmi. Urcite sa da zohnat este niekde solidnejsia dvojka. Ako vzdy lepsie ako Emery, ale ziadne terno to nie je.

Inak ale suhlas.
kajo píše:3. Zepp snad nie, mna nepresvedcil velmi. Urcite sa da zohnat este niekde solidnejsia dvojka. Ako vzdy lepsie ako Emery, ale ziadne terno to nie je.
Mně se naopak Zepp líbil, původně jsem si myslel na Raantu, ale ten má docela vysoký ca hit ... pak bych byl pro Enrtoha, nebo Greisse z těch UFAs, otázka je kolilk budou chtít ... pokud by Enroth podepsal za to co bral do teď tak bych po něm skočil hned, o tom žádná, ale tak nějak předpokládám, že skončíme se Zeppem :)
Logan píše:Mně se naopak Zepp líbil, původně jsem si myslel na Raantu
Raanta is a Ranger.
Rono píše:
Logan píše:Mně se naopak Zepp líbil, původně jsem si myslel na Raantu
Raanta is a Ranger.
jo, proto jsem napsal, že původně jsem si na něj myslel :)
Zac Rinaldo has been traded to Boston for third round pick in 2017. #Flyers
Really? Seriously? :sok: Třetí kolo za toho lempla? :rofl:

Seru na to - HEXY JE BŮH!!! :poklona:
lol what the fuck ... nechci vidět topic bruins ... na druhou stranu se mi nelíbí že bude hrát tak často proti nám :-D
imho tím dělá místo pro whita, ať už penězma (i když to minimálně) ale hlavně roster spot a pro vandeveldeho ...
Sweeney je borec s ním je radost obchodovat. :D Rinny byl pravej letec ... dobrý řežby ale už úplně zbytečnej a jen naší hře škodil. Tak Zacu at se daří :good:
Pro Provyho zatím prostor vůbec není ... furt tam jsou 2 lopaty :doh: Na flyersnation čtu, jak chcou vyměnit Streita ted nebo nikdy dokud má cenu ale to bych určitě nedělal.
Rono píše:
Zac Rinaldo has been traded to Boston for third round pick in 2017. #Flyers
Really? Seriously? :sok: Třetí kolo za toho lempla? :rofl:

Seru na to - HEXY JE BŮH!!! :poklona:
wtf co to :giggle: :sok:
Esem píše:Pro Provyho zatím prostor vůbec není ... furt tam jsou 2 lopaty :doh: Na flyersnation čtu, jak chcou vyměnit Streita ted nebo nikdy dokud má cenu ale to bych určitě nedělal.
Jestli budou měnit Streita, tak to bude před TDL a to jen v případě že už Provorov dokáže že je opravdu ready a naše sezona se nebude vyvíjet s nějakýma contender ambicema ... ale v offseason podle mě zůstane určitě ... :)
Esem píše:Pro Provyho zatím prostor vůbec není ... furt tam jsou 2 lopaty :doh: Na flyersnation čtu, jak chcou vyměnit Streita ted nebo nikdy dokud má cenu ale to bych určitě nedělal.
Ale verim ze bude , MDZ to ma podle me spocitany.Pokud chce XX penez na XX let tak nema cenu se o necem bavit zas takova hvezda to neni.A pochybuju ze veme na sezonu za mega a pul nebo tak neco.Streita bych se fakt nerad zbavoval a kdyz tak jedine za fakt dobrou protihodnotu.

Byt manazer ja tak se snazim udat MaCa za pytel puku a rozhodne si myslim ze to neni nemozny kdyz Orpik dostal co dostal.

Jinak Ano Rinaldo byl sice pravej flyer (takovej ten prasackej ze starejch casu) ale novy druh vystavniho flyera je pro me Voracek.Chlapik co necha na lede dusi a je schopnej se i porvat ale hlavne ma skill a rychlost.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS