Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Finch182 píše:Babs :|

A nepochopim ze niekto ide dobrovolne k edmontonu ked ma na vyber viacero daleko lepsich klubov. A sral pes McD
je tam konecne normalny GM a s MCDAVIDOM a tym potencialom je to velka vyzva..o par rokov mozu dominovat celej NHL
Kdyby jinak někdo nevěděl. Od Chicaga už to máme 2. kolo ' 15 + 3. kolo '16 za Kimma. A furt z toho ještě může být 2x 2. kolo. :pray: :slintac: Od Tampy jinak ten letošní první pick budou přinejlepším z 27. místa. :-/

A pokud najmeme toho Babcocka před 30. červnem, pak přijdeme o naše drafty ve třetím kole v následujících třech letech (počínaje letošním).
Nevím, jestli někdo sledujete Kanadu na MS. Ale jedno vskutku stojí za zmínku - duo Giroux - O'Reilly :slintac: . Strašně si na ledě vyhovujou a McLellan jim dává hodně příležitost vedle sebe, což není divu.

Hmm. Jako asi by stálo za řeč zkusit RORa získat, ale bude drahej a asi to neklapne. Ale ta představa ROR - G - Voras. :scare:
Pro info, Gusta by se rad vratil do NHL, ale zajem u nas je pouze pokud by se uvolnilo misto. To by znamenalo odchod Grosse a AMaca.
No to chci videt..
Jen pro zajimavost, Chicagu podepsal jiny Erik Gustafsson, takze celkem to muze byt pekne zmateny :giggle:
Byla by to pecka, kdyby se vrátil ... ALE AMac bude strašit ještě dlouho :(
Obrázek
:wub:

Strašně doufám, že ten :cup: uděláme ještě s těmahle dvěma a Masem v bráně.
Musim rict ze kanadsky kouc Todd McLellan na me pusobi hodne dobre. To by byl skvely lodivod ale jak jiz bylo nekde receno tak asi pujde do edmontonu.Ale toho bych opravdu bral.
Nápodobně. A furt nechápu, proč radši tam, když si očividně Gho a Coutse tak oblíbil. :mad: Gmu největší TOI, Coutsovi jeden z největších. No, třeba se ještě stane zázrak. :jn:
Obrázek Obrázek
:scare: :lol2: Teď jen doufám, že při derby of Pennsylvania na něj bude zase zlej jako vždycky. :dup: :giggle:

Obrázek
Doufám, že svoji sbírku zlata z MS už nerozšíří, pokud budou naši hráči. :jn:
:lol2: Kéž by Seguin hrál co nejdřív u nás. :-/ Nebo aspoň ROR, u kterýho za ten rok třeba šance (získat ho) bude. :jn:

Obrázek :giggle:
_____________________________________________

No, G a Couts zažili opravdu povedený turnaj, pak ještě i Voras a v rámci možností toho týmu i Raffl. Teď jen doufám, že hlavně Couts si tento level převede i do NHL, na MS působil jako legit 2C v pohodě, i když samozřejmě u nás to bude mít těžší než v powerhouse teamu, ale stejně...

A už dost MS. :jn: Teď doufat, že v pátek tam Babcock do novin vypustí, že jde do Philadelphie. A pokud půjde jinam, pak teprve začne ta nervozita, kdo vlastně bude našim novým koučem. :nervozny:
Rono píše:Teď doufat, že v pátek tam Babcock do novin vypustí, že jde do Philadelphie.
To tezko, pry s Flyers vubec nejednal.

Jinak kdyz byl G se Seguinem na pokoji, tak snad se od nej nic nenaucil.. :|
Rono píše:Teď jen doufám, že při derby of Pennsylvania na něj bude zase zlej jako vždycky.
Toto. Po zapase nech ho kludne chyta za zadok, ale v nom nech ho na ten zadok dostava ako v tomto nezabudnutelnom shifte
ojojooj, to zas bude debata :petrik:
Ron Hextall's son, Brett, played for Dave Hakstol at North Dakota.
FUCK
No aspon mal ron referencie z prvej ruky… :jn:

Inak dobre kombo: hextall + hakstol :giggle:
Wow.

Smíšené pocity, ale nedávat rozhodně hned nebudu. Protože jsem zrovna já byl ten, kdo volal po někom z juniorky, pokud-li nevyjde jeden z trojlístků Babcock/McLellan/MacLean, takže spíš zatím mám i radost. Za mě skutečně rozhodně lepší, než kdyby to měl vzít třeba DeBoer, Eakins nebo Boucher...
Hakstol in 11 seasons at UND: 289-143-43 (654 winning%), never missed NCAA tournament, reached Frozen Four 7 times, coached Toews and Oshie among others. In 2014-15, he led North Dakota to a 29-10-3 record with a .726 winning percentage and a berth in the NCAA Frozen Four.
:hmm: Toto vypadá velice dobře. :thumbsup: A dost možná Hakstol bude chtít nové asistenty. No, odchod takovýho Murphyho bych uvítal teda.
That’s a stunning move by the Flyers. Dave Hakstol is a good one though.
Hakstol’s program produced 20 NHL players & a total of 46 that have played professionally.
Former players include Jonathan Toews (CHI) & Matt Greene (LAK) (each of whom have won 2 Stanley Cups), as well as T.J. Oshie (STL), Travis Zajac (NJD), Brock Nelson (NYI), Drew Stafford (BUF, WPG) & Chris VandeVelde (EDM, PHI).
Jinak teprve 46 let, ano! Toto jsem chtěl, mladýho kouče. Nová éra může začít! :hfman:

Obrázek
:lol2:
Obrázek
Tady mi v obličeji připomíná mladšího Babcocka, nemůžu si pomoct. :jn: :giggle:

Good Luck, Dave!
___________________________________________

EDIT: Nějaké komentáře od žurnalistky, co se věnuje NCAA.
Absolutely bombarded by questions about Dave Hakstol...In short, his players love him and gets the best out of his team year in and year out. Hakstol doesn't demand respect, he earns it through the way he treats his players to the meticulous way he prepares. He's a true pro.
A od ostatních...
Nice move by Hexy. Instead of hiring a recycled coach, he gets a fresh approach and gives the team a much-needed new identity.
Not a flyers fan, but I've watched a lot of UND hockey the past 10 years or so and you guys are getting a very good coach. Good hockey mind who's very good with younger players and teaching the game. I had him in the back of my mind for the Sabres, but didn't really think he was coming to the NHL. It's a under the radar, but very solid hire
He plays a more up tempo, puck possession style play. But he's shown the ability to adjust to his team. UND hasn't had the level of players the past couple years then they did when parise, toews, stafford, oshie etc were coming through.

Last couple years they've stressed puck possession and a more physical style. And he's a very fiery coach.
PUCK POSSESSION! :jupi: :good:
Wow, tak priznam sa ze nieco taketo som necakal vobec. Kto to vlastne je? :lol2:

Ale hodnotit budeme moct az neskor. No to ze Hexy vytiahol niekoho uplne neocakavaneho, s minulostou nespateho s flyers je pre mna :good: krok. Ziadny flyers former goon Berube, alebo nedajboze T. Murray.

Fresh perspective indeed :petrik:
Taktak. Hlavně, že konečně někdo, kdo není spojenej s našim klubem, jak říkáš, kajo. A to že trénoval Bretta? Na to sere pes, ten stejně jen hraje za farmu.

Já Hexymu prostě zatím nemám důvod nevěřit, a že chce změnit identitu týmu mu vůbec neberu, ba naopak. Navíc. S kolika NHL kouči jsme vyhráli :cup: od 75týho...?

Jinak herně by měl Hakstol nemít daleko od Lavyho, ale s tím, že zase nepraktikuje úplnej rybník, nýbrž organizovanou obranu.

A je jasný, že Hexy měl na pohovoru určitě víc lidí než jen jeho. Takže má své důvody, proč vybral zrovna Daveho. Teď jen aby měl hlavu na to, aby měl ty média u nás u prdele, protože ti jsou schopny ho vyhazovat po dvou zápasech...

Tak, uvidíme, jak to pod ním bude vypadat.
:eek2: V pohodě si rolluju facebookem a teď tam na mě vyskočí toto, no čučím jak puk. Vůbec jsem to nečekala. Osobně jsem si moc přála McLellana, ale bohužel. Reference Hakstola však vypadají dobře. Hexyho úsudku věřím. Ve srovnání s Berubem už to o moc horší být nemůže, ne? Hodně štěstí. :good:
Jinak Charchidi už ho nazval jako "no-name" trenéra. :eek2: Přitom vlastní několik NCAA rekordů v hokeji a i celkově v globálu NCAA. :hroza: To, že jsme ho neznali my Češi, nebo Slováci, pochopím. Ale Američani? :dudo:
Neviem preco, ale tusim ze Giroux buducu sezonu bodovo explodouje. 90+... :neviem:

A teraz idem zistovat nieco viac o tom Hextallo...ehm Hakstolovi.
Shayne Gostisbehere on hiring of Hakstol "He's developed young guys and it's pretty cool to see a guy go from college to the NHL."
Navíc teď bychom mohli být mezi favority na zisk Mikea Reillyho, pokud teda o něj budeme stát. Někdy uprostřed června se má stát UFA a chce jít do NHL. Je to ten, co letos hrál za USA, se kterou získal na MS bronz.

Obrázek

to kajo: http://www.grandforksherald.com/sports/ ... ve-hakstol
A až to přečteš (přeložíš), tak by mě zajímalo, co jsi se tam dočetl. Prej hodně zajímavej a dobrej článek. Akorát teď se mi do něj nechce pouštět (když vidím, jak je dlouhej). :D
Tohle mi hodne pripomina nase angazovani Johnstona.. (i podobny predstavy a styl puck possession). Tihle treneri maj predstavu o hokeji, to bez debat, ale neni to jednoduchy prechod. A dost velke riziko. Ja jsem rad ze to neni Babcock, byl jsem z ty moznosti dost nesvuj.
Ja som si to tak hodinu nechal prelezat v hlave a dospel som k istym veciam co sa tu objavili.

Prva je to riziko, su to nezname vody, nhl je ina sutaz. Moze to byt hop alebo trop. Na druhu stranu ked sa preserie aj dalsia sezona tak sa aj tak nic nedeje, beci aj tak budu ready najskor o rok.....

Suhlasim aj s tou myslienkou novej perspektivy. MCL sa mi sice zacal velmi pozdavat ale je fakt, ze vieme ake mal vysledky v PO.

Dalej napriek tomu, ze som Babsa nechcel, tak ma mrdalo ze sa o neho hexy vobec nepokusal.

Vyjadrovat sa priamo k trenerovi nema zmysel, to sa necham prekvapit co bude. Hlavne by som rad nejakeho poriadne asis. coucha na obranu.


Hexy mi ale zatial prisiel vzdy velmi rozvazny a robil spravne kroky. Je mozno trochu pomalsi (hlavne predtym bol agresivny homer) ale zatial mal vzdy kroky dobre a premyslene.


Inak najviac som dufal, ze ruins uz budu mat definitivne zapnuty tank mod a vyhodia Juliena a ze by sme mali jeho....
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS