Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Esem píše:Jinak dneska to bude někdo, koho čekat vůbec nebudem :dance: mě by se líbil Kapanen, Nylander nebo Honka tak uvidíme ale ti první 2 je asi hardcore.
Dneska? Draft je zítra. :moj: V našem časem dokonce v sobotu.. :giggle:
jeste k tem centrum...

Odchod Vinnyho beru skoro jako hotovou vec , a pak casem bude boj mezi Shennem a Couturierem o druhyho centra.Bud se Shenn vyrazne probudi a bude hrat o uroven vic a nebo ho Couts preroste.Podle me je to nas klenot a muze to byt neco ala Kesler.Oboustrany center co je dobry v obrane i solidni v utoku + opora v PK.Takovej hrac se sakra ceni.Navic mi prijde ze ma i velice dobry charakter.

Podle me je to nas jeste ne uplne zbrousenej diamant.I kdyz nechci ho zase prechvalit :)
Darren Dreger, on TSN 690: "Offensively, R.J. Umberger is a bit more consistent (than Scott Hartnell)"
:petrik:

Jinak Hexy to myslí fakt vážně s tím trade-up na draftu, což jen chválím. Akorát si myslím, že všem nabízí 17. výběr + Vinnyho + Grosse a doufá, že mu někdo na to kývne. :D No, uvidíme...

Ale kdyby nějak vyšel Ekblad, byť nemá potenciál jako Doughty apod., tak by to byl naprostej luxus a jednou to TOP bek prostě bude, něco jako a lá EJ.
Rono píše:oughty apod., tak by to byl naprostej luxus a jednou to TOP bek prostě bude, něco jako a lá EJ.

Ja jen doufam ze nevymysli nejakou kravinou , jako zbavit se hracu kterych by jsme se zbravovat nemeli-Voracek,Couturier,Simmonds.To by za to nestalo.

Ovsem strelit Vinnyho,Grosse a 1 pick jako to bych byl pro :)

A co rikate na to ze pokukujem po Vrbatovi ? Ja nevim ale za tri mice na sezonu bych ho klidne zkusil.
Anger píše:Ja jen doufam ze nevymysli nejakou kravinou , jako zbavit se hracu kterych by jsme se zbravovat nemeli-Voracek,Couturier,Simmonds.To by za to nestalo.
G, Mase, Voras, Couts, Simmer jsou untouchable. Takže těch by se to kdyžtak týkat nemělo.
Anger píše:Ovsem strelit Vinnyho,Grosse a 1 pick jako to bych byl pro :)
Tak tohle byl jen takovej joke, je jasný, že toto nikdo nevezme. Jedině že by místo Vinnyho byl v nabídce B. Schenn, no... :neutral:
Anger píše:A co rikate na to ze pokukujem po Vrbatovi ? Ja nevim ale za tri mice na sezonu bych ho klidne zkusil.
Na rok bych ho taky bral. Ale radši bych Hemmera.
Lecavalier's agent, Kent Hughes has permission to speak to teams re: trade. Vinny gets a $2 mil bonus on July 1, so trade before is tough.
Jojo já vím blbě sem to napsal moje chyba.
Obrázek
:wub: :slintac:
LeBrun: "The best offers for No. 1 pick are coming from teams in mid-low first round, but Tallon doesn't want to move down lower than 10."
Tak nějak to všechno vychází na nás. :nervozny: :pray:
Welcome in Philly, Travis Sanheim! :wave:

Obrázek

Ve svým :antry: rankingu mezi beky jsem ho měl hned za Ekbladem a Fleurym. :jj: Tak snad se opět potvrdí náš výbornej scouting na první kola a časem budeme soupeře válcovat se čtveřici Morin, Sanheim, Ghost, Hägg. :hfman:
Obrázek
Pro zajímavost. Jeho oblíbený klub BYLI Penguins a hráč Crosby. :giggle: Ale tak už Coutsův oblíbenej hráč před draftem byl Malkin a Laughtonův Crosby. :D

Jinak co se týče výběru jako takového. Strašně mě mrzí, že nám Columbus před nosem vzali Milana. :-/ Toho jsem si fakt přál. Ale když ho vzali, tak se Sanheimem jsem taky spokojenej. Lepší jak Tuch nebo nějací ti Rusáci imo. :jj:
No verim nasim skautum a take verim ze je to nejlepsi mozna volba.

Ovsem Deangelo mi prisel jako ze by k nam fakt chtel a Kapanen to samy , ale na to se nehraje protoze se vybira to nejlepsi co je dostupny.

Kdyby nekdo mohl popsat co nebo koho jsme vlatne draftovali tak dik :)

Jinak td by jsme du budoucna meli mit tu obranu fakt natriskanou , a kdo nebude mit poradny prostor se prosadit tak pri soucasnem trhu hracu a hlavne obranu to bude dobry artikl na trade.

Morin,Hagg,Ghost,Sanheim mi nerikejte ze aspon jeden nebo dva se z nich nechytnou a nebudou kvalitni obranci.
ObrázekObrázekObrázek
Travis SANHEIM

fffFinal Rank: 53
fffMidterm Rank: 167
fffPosition: Defenseman
fffShoots: Left
fffHeight: 193 cm
fffWeight: 93 kg
fffBorn: March 29, 1996. Elkhorn, MB, CAN
fffHometown: Elkhorn, Man.
fffDrafted: 2014: PHI (1st Round / 17th Overall) Philadelphia Flyers
Other rankings:
fffBob McKenzie: 24.
fffCraig Button: 8.
fffTHN: 21.
fffISS: 30.
fffhockeyprospect.com: 16.
fffMcKeen's: 15.
Ty nejlepší reakce některých fans:
Yesssssssss
****ing excellent!! Love his potential!!
I like this pick, good pick by the scouting staff.
Great pick guys! Love Sanheim's game.
Solid pick, I love how they've been drafting dmen
I'm satisfied with the pick, I think he'll be pretty good
Can't go wrong with a 6'3 defenseman who really starred in the second half in Calgary and went on to have a very good performance at the U18 tournament. Shouldn't have been surprised though because the scouts in Philadelphia place a great deal of importance in that tournament. When he fills out, he should be around 215 - 220. That's going to be a very big and mobile blue line in Philadelphia.
10:26
Comment From robbie
Travis your favorite team growing up

10:27
Travis Sanheim:
My favorite team was the Pittsburgh Penguins because I enjoyed watching Sidney Crosby.

10:28
Comment From Carson
Travis, who are you most excited to learn from?

10:28
Travis Sanheim:
Gord Murphy coached me over at U-18's and I'm very excited to get coached by him and learn more.

10:28
Comment From Sam
Travis when you where young which nhl player did you model you game after

10:29
Travis Sanheim:
For me in the last few years I've been modeling my game after Bouwmeester. He's a great skater that makes great reads on the ice.

10:29
Comment From Cole
Travis, how did it feel to get more cheers than any other player who was drafted?

10:31
Travis Sanheim:
It was incredible, the passion in the building. I know even before Ron made the pick, I was shaking with excitement. It was a moment I won't forget.
Jinak McKenzie i McGuirre jeho hru přirovnali k Ryanu McDonaghovi.
"The Late Arrival – First 31 games, 2 assists and a +6. Then they let him play: 36 games, 27 points and a +19.
Offense – Travis started to blossom when they started to use him – great shot on the PP, the skating ability to join the rush, good passing ability – still raw so the best is yet to come.
Defense – NHL size at 6’3, 189 lb., solid one-on-one, good stick.
I assume Gordon Murphy had lots of good things to say about him. When you have a member if your coaching staff who has coached him, they should have the best read on him. Can't really get a better scout than a players coach. He knows all the strengths AND flaws.
THIS! :jj: Věřím, že právě i Murphy byl pro pick Sanheima.



Když jsem ho nějak pozoroval před draftem přišlo mi, že je to snad až úplně stejnej typ jako Morin, ale mýlil jsem se. Má velkej potenciál být kompletním two-way obráncem, který na svoji výšku má excelentní akceleraci, good bránění one-on-one a zároveň parádní přehled o hře, střelu sice nemá tvrdou jako Morin, ale naopak ji má o dost přesnější. A hlavně jeho puck-moving hrou jsem byl nejvíc překvapenej.

Ten pick se mi líbí čím dál tím víc.. :jn: Prostě z té pětice Morin, Hägg, Ghost, Sanheim, Alt musí něco být. Minimálně dva se snad v NHL stanou beky do prvního páru!
:pray:

EDIT:
Skating: 5/5
Ice Q: 5/5
Hands: 4/5
Shot: 3/5
Compete level: 5/5
Co to som si o Sanheimovi nastudoval, kedze vela som o nom doteraz nevedel, lebo som bol presvedceny, ze v prvom kole budeme brat utocnika. Ale s odstupom casu hodnotim tento pick pozitivne, kedze Sanheim zda sa ma obrovsky upside :thumbsup:

Dve zaujimavosti...hned po tom co Hexy oznamil Sanheimove meno, bol jeden z GM, ktory bral po nas vraj velmi nahnevany a ponukol zanho svoj pick a este jeden v jednom z nasledujucich kol. Co Hexy ocividne odmietol. Spekuluje sa o Tampe a Minnesote. Takze zas az taky reach to zrejme nebol...

Na HFB o nom tesne pred draftom napisal Mark Edwards toto:
I'll guess 14th ish on the early end and say he doesn't get past the 25th-26th pick range. If I had to bet $ I'd bet it will be closer to 15th than 26th.

The kids upside is huge and he didn't hurt himself at the combine based on the teams I spoke to. I chatted with him casually for 15 minutes while I ate lunch and he impressed me big time.
Buducnost nasej obrany teraz vyzera velmi dobre. Morin, Ghost aj Sanheim maju top pairing potential :thumbsup:

K ostatnym draftovanym hracom som sa velmi nedostal, ale trebars Aube-Kubel ma zaujal a hlavne z piateho kola Oskar Lindblom, ktory bol este donedavna povazovany za hraca, ktory by mal byt draftovany v prvom ci druhom kole. Z piateho to moze byt teda dobry steal.

Celkovo ten draft sa myslim vydaril. Pobrali sa hraci, ktori maju skill a potencial a nie ziadny Mathers ci Goulborne.
You guys got a great player in Travis Sanheim, I have season tickets to the hitmen and if Sanheim played the first half of the season the way he played the last half he would have been a top 5 pick. He was #3 on the depth chart for most of the year and around January he got an expanded role due to injury. He exploded and showed up every game better than the game before. He was outstanding ES, PP and PK.
:oslava:
Nechci to rozebírat v topiku přestupů, ať tam je jen to podstatné ale.. ten Lecavalier je doufám vtip. Už jen proto, že jeho srdce dlouho patřilo Tampě.. To by mě mrzelo jednak kvůli němu, že jsem jej měl spjatého s Tampou navždy a jednak kvůli nám, pač centrů máme až moc a tedy by to odnesli mladí Shore a Trocheck. Na druhou stranu, Lecavaliera pořád beru jako lepší nadprůměr.
Ray Emery :arrow: one year - 1 mil.
Rob Zepp :arrow: one year - 2-way
U mě naprostá spokojenost. Emery za pouhej milión je úplně naprosto v pohodě backup. To fakt beru všema deseti, navíc se podepsal v době, kdy na trhu už zbyli vyloženě veteráno jako Brodeur, Thomas, Vokoun... Takže kdyby byl hajzlík tak si klidně řekne o víc, ale sám řekl, že šel s platem níž, aby Hexy ty prachy mohl využít jinde. :thumbsup:

Zepp doplní mladýho Stolarze na farmě, což taky beru, když bude mít Stolarz za sebou takhle zkušenýho gólmana (např. 5x vítěz DEL). A co jsem viděl, tak je Zepp o dost lepší než Yann Danis, kterej tu strašil poslední sezónu, takže jo, tohle taky beru.

Jinak jsem asi rád, že jsme se trhu vyhnuli velkým obloukem, protože až na výjimky (B. Boyle, Goc, B. Richards...) se rozdávali neskutečný páky, takže dobře, že Hexy to úplně ignoroval. Ale co mu taky zbejvalo, když jsme už nad plat. stropem (počítám i Prongse).

Každopádně zítra (u nás už dneska :giggle: ) začíná den D. Protože přichází doba, kdy se dá vytrejdovat Lecavalier. Doufejme, že Predators nic neseženou z trhu a po Vinnym pak vyloženě půjdou, aby nakonec vůbec něco na toho centra získali. :pray:

EDIT:
Hextall: "July 1 is one of those days where yuo can get carried away ... you can make some of poorest decisions.
:poklona:
Hextall said the Flyers have one player in mind that they're waiting for to see if they can get him "in the right range."
:nervozny: Já bych se nedivil, kdyby to byl Vrbata. :neviem:
Hexy said Flyers had inetrest in TJ Brennan, who signed with Isles.
Jo, toho je škoda. Vloni nejlepší bek AHL, na farmu by to byla obrovská posila a klidně by mohl být sedmej bek. Ale co...
Hexy: "Nothing imminent. As far as I'm concerned, Vinny could be in a Flyers uniform in Sept."
:scare:
Hexy will probably add a depth D-man this week.
Rono píše:sám řekl, že šel s platem níž, aby Hexy ty prachy mohl využít jinde.
ano, aj ja som siel v praci s platom nizsie, aby si firma mohla dovolit viac zamestnancov...., alebo sef nove auto? :sarcasm:

Emery za mega je v pohode. Myslim, ze vela moznosti asi ani nemal. Svoje si odchyta, ked ma naladu :)
Tak jak to zhodnotit.

Jsem rad ze jsme zustali pasivni a nedelali sileny a pro nas zbytecny podpisy nebo nejakej caklej podpis.Jediny co bych dal udelal je uvolnit plat stropu a nekam vymenit Lecavaliera ( uz je jasna vec) a nejspis Grossmanna i kdyz je mam oba rad tak je potreba tahle zmena jak pro nas tak pro ne.

Akorat to leve kridlo, mohli jsme zkusit treba toho Havlata ( NJ 1.5 M) kteryho NJ docela zavidim protoze za tyhle prachy na rok to se proste neda nic zkazit ale jenom ziskat.

Tak zpatky k nasemu tymu.
Cim vic postupuje cas tim vic se zda ze nase obrana neni zas tak preplacena a navic se zda ze do budoucna budeme mit v obrane sakra slusnej potencial v mladicich.
Streit - 5,25M ja jsem s nim zatim spokojenej a kdyz muze Orpik dostat 5,5 tak si rikam sakra dobrej podpis :)
Macdonald - 5M tak kdyby byl za 4 asi bych nic nerekl ale zase srovnani Quincey za 4,25 tak jooo :)
Coburn - 4,5 furt na nej ma nekdo kecy, jasne obcas namaze do prazdny brany souperi ale vzdycky byl dozadu v pohode a v play off to byla skoro vzdycky spolehlivost sama- Dobry.
Shenn - 3,6 Extra jsem ho nesledoval ale za ty prachy :)
Grossmann - 3,5 nemel extra sezonu ale porad ma co nabidnout i kdyz asi ne u nas.

At se na to koukam jakkoliv tak mi prijde ze vlastne jsme na tom dobre kdyz vidim ty uchylny podpisy obrancu ktery jsou ted fakt nedostatkovy zbozi.

Ale nejvic se tesim na nase mladiky.Sanheim kteryho jsme brali ted tak ten vypada jako opravdu moderni ofenzivni obrance s dobrym pohybem :) a strasne jsem zvedavej i na ostatni a je supr ze tech nadeji tam mame vic takze bude bud fakt dobra obrana a pro koho nebude misto tak aspon dobrej artikl na vymenu.

O utoku se nema cenu vyjadrovat ten je podle me slozenej hodne slusne a za supr prachy (az na to levy kridlo do prvni lajny) a jeste u toho Umbergera si nejsem jistej vykonem.Hlavne me prekvapil Shenn za dva a pul mice.Trosku jsem cekal ze se bude hadat o dolarky ale takhle je to skoro nefer,nebo to musel podepisovat s nozem na krku :)
Skorpion píše:
Rono píše:sám řekl, že šel s platem níž, aby Hexy ty prachy mohl využít jinde.
ano, aj ja som siel v praci s platom nizsie, aby si firma mohla dovolit viac zamestnancov...., alebo sef nove auto? :sarcasm:

Emery za mega je v pohode. Myslim, ze vela moznosti asi ani nemal. Svoje si odchyta, ked ma naladu :)
No Emery zas takova star fakt neni :) ten je rad ze nekde chyta.Ja byt gm tak zkusim Montoyu nebo Vokouna.
Anger píše:Ja byt gm tak zkusim Montoyu nebo Vokouna.
Vokyho fakt ne. Ale Montoya či Greiss :jj: Ale oba už byli podepsaní, takže krok Emeryho logickej a za mega naprosto v pohodě sign.
No nevím, chlapy mě se to moc nelíbí obrana zůstane asi stejná a namazávači Coburn a MacDonald .... plus pomalej neobratnej Grossmann nebude nějáká hitparáda. Za Vinnyho nemůžeme nic většího očekávat. Průser je ta obrana a to levaso tam bych zkusil Leiera třeba se na kempu ukáže v dobrým světle.
Nebo za slušný prachy by šel ten Mueller zkusit why not ...
Kam myslíte, že půjde Vokoun?
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES