Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tato sezona je domrdaná pro nás snad ve všech směrech.. :?

Tři adepti na trejd před TDL jsou zranění, jak Briere, tak i Coburn a Meszároš. :slap: Jsem fakt zvědavej, co Holmy na TDL předvede, ale věřím a doufám, že se bude "chovat" jako seller a přizná si, že letos na play-off nemáme. :ee:

Nejlepší by bylo začít krokem - FIRE LAVIOLETTE :!:
Tak panove mame se na co tesit :) tenhle rok pro nas zacina nova soutez o novou "trofej" ktera je sice trochu imaginarni ale porad je cemu fandit :sarcasm:

Obrázek

Doufam ze tuhle trofej FDP (first draft pick) dame aby jsme si pak z neho mohli srkat kaficko (nebo jine napoje) v letosnim play off a prat vyhru komukoliv jen ne Pits.

V nasi konferenci bohuzel ztracime 3 body na floridu ale nastesti ztrata neni velka :) takze verim ze to dozeneme a pak se ve finale utkame v osudi mezi kulackama o celkovou vyhru s Coloradem :)

Doufam ze vsichni fandite a pripravujete se na zaverecnou cast sezony tak jako ja :) :sarcasm:
Ja to stale vidim na krasne osme miesto :hmm:
S obranou: Timonen-L. Schenn ; Gustafsson-Foster ; Lauridsen-Gervais, musíme uhrát TOP3 pick i kdybychom nechtěli. :neviem: Myslím, že už dnes poznáme, jak komická naše obrana je, ale snad ostudu si neuděláme. :nervozny:

Mesz i Coburn jsou OUT do konce sezony, tudíž jsou do TDL 100% nevyměnitelní, Mesz už ani v létě, je to novej DiPietro. :? Briere má zase concussion, takže pochybuju, že ho bude někdo do středy chtít... Je to jednoduše v p*či. :mad:
Zaujimave, Columbus s horsimi hracmi hra lepsie ako Philla a keby nie toho domrdaneho uvodu, tak by sme boli v PO ....... co sa s vami preboha deje??? Na zranenia by som sa nevyhovarala, staci sa pozriet na Ottawu, alebo aj na nas, uz si ani nepamatam, kedy sme hrali komplet.... a vyhravali sme s obranou.... kde prevaznu vacsinu tvorili hraci ako Moore, Erixon, Goloubef, Prust a podobne
mt-svk píše:Zaujimave, Columbus s horsimi hracmi hra lepsie ako Philla a keby nie toho domrdaneho uvodu, tak by sme boli v PO ....... co sa s vami preboha deje???
jednim pismenem - D
mt-svk píše:Zaujimave, Columbus s horsimi hracmi hra lepsie ako Philla a keby nie toho domrdaneho uvodu, tak by sme boli v PO ....... co sa s vami preboha deje??? Na zranenia by som sa nevyhovarala, staci sa pozriet na Ottawu, alebo aj na nas, uz si ani nepamatam, kedy sme hrali komplet.... a vyhravali sme s obranou.... kde prevaznu vacsinu tvorili hraci ako Moore, Erixon, Goloubef, Prust a podobne
5on5 jsme nuloví, systém obrany stojí za ho*no, nemáme No. 1 beka, kterého se Lavy pak snaží dělat z Coburna, kterej má nanejvýš na druhej pár. :hroza: FIRE LAVIOLETTE! :protest:
Rono píše:nemáme No. 1 beka, kterého se Lavy pak snaží dělat z Coburna, kterej má nanejvýš na druhej pár. :hroza: FIRE LAVIOLETTE! :protest:
Tak když bek no.1 chybí, tak ho Lavy z někoho musí udělat, to je chyba spíš Holmyho, že ho nedokáže týmu poskytnout :neviem:
Tak prvni obrance chybi od doby co ukoncil Pronger navic jedinej kdo splnuje prisnejsi kriteria je Timonen pak jsou hraci co jsou v pohode ale proste nejsou spicka.

Jak by se nam ted ten Weber hodil.
PainKiller píše:Tak když bek no.1 chybí, tak ho Lavy z někoho musí udělat, to je chyba spíš Holmyho, že ho nedokáže týmu poskytnout :neviem:
Jo, to je taky pravda. :yes:
Nekdy ty gmka nechapu, az na Shera. Vždyť muselo byt jasné ze nam chybi kreativni bek. Njd jeden rok taky zahodili sezonu, protoze po odchodu martina, nemeli nikoho s napadem. Aspon prospekty mohl Holmy sehnat, misto toho mame 500 centru a beky slusne, ale az na Kimma nikoho mysliciho..Kdyz se k tomu prida haluz system tak je i papirove jinak slusny tym v kasi. Holmy ma stesti, ze aspon zkusil Webera, jinak uz by ho zatratil uplne..Nemuzu si pomoct, ale kdyz je silna a kretivni obrana, tak utok nemusi byt zdaleka tak silny, staci kdyz ma pohyb a ono to tam napada. Kdyz vidim jak nektere jine týmy hraji neskutecne jednoduse a funguje to, tak proc lavicka furt vymysli trotloviny...
TSN píše:Red Wings trade D-man Kent Huskins to Philadelphia for conditional 7th round pick in 2014
Pro doplnění depthu to na škodu není. Zkušenosti s prstenem má, v def. části si svoje odmaká, parametry parádní. ... I při současném rozpoložení by měl být přinejlepším šestým bekem. :neviem:

Obrázek 3:1Obrázek
Dnešní výkon proti Bostonu mě mile překvapil. Bylo tam několik momentů, kdy jsme je uzavřeli v pásmu, jak v loňské sezoně. :thumbsup: Lauridsen? Obával jsem se, že to bude hrůza, ale hodně mě překvapil. Slabší Grossmann s tím, že má lepší rozehrávku. :jj: Celkově lepší jak Gusta i Foster. Gervais odehrál solid zápas, bez chyby, takže jemu za dnešek taky nemám co vyčítat.

Celkově tým odehrál hodně solidní zápas, navíc jsme zase po delší době porazili Boston. :good: Coburn nám absolutně nechyběl, což akorát potvrdilo to, že letos byl fakt marnej. Pokud na tyto výkony navážeme a každej bude makat na 101%, tak play-off dát můžeme. Zejtra pokud porazíme Crapitals a Montreal nám dnes pomůže, budeme jen dva body od play-off! WE BELIEVE! :pray:
Jestli má něco organizace Philadelphie Flyers lepšího než většina ostatních týmů, tak jsou to fandové, kteří na domácí zápasy chodí. Samozřejmě s kanadskými celky to v drtivé většině případů porovnávat nelze, ale mezi americkými městy naprostá špička, ti "skuteční" domácí to potvrzují rok co rok, včera opět bezmála 20 tis. v situaci, kdy tým, který kádrem (zranění nezranění) patří mezi top 5 ligy, předvádí jakousi prapodivnou parodii na hokej. Moc to nechápu, no nic, zanedlouho začne skutečná sezóna nhl, ne tento paskvil, věřím, že to bude lepší, min. tak o 80%. Pravdou ovšem zůstává, že s Philly v letošní fazóně by si moji Piráti s nonšalantní lehkostí nakrásně vytřeli prdel v 8 zápasech z 10!
My ty povylukove sezony proste neumime...uz se tesim na plnohodnotnou sezonu:-) Jinak jsem zvedavy co Holmy podnikne, bohuzel jsme v situaci, kdy neni koho menit. Giroux, Simmer,Voras,Read,Schenni, Harty, Timonen,Read, Couturier by meli byt osou tymu a snad se jich Holmy neopovazi menit. Hraci kteri maji cenu pred Po jsou zraneni Briere,Coburn,Mezsaros a za zbytek bychom stejne nic nedostali, mozna Talbot.Coburn je dost oblibeny, takze pochybuju ze by ho menili i kdyby byl zdravy. Takze cenne budou jen drafty a asi i Laughton, Cousins. No skoda tech zranenich minimalne Mezse a Briera bych pustil. Kluci proc mi to delate, za chvili me ceka Po v nhlku a s takou obranou muzu jit proti turborychlym ea Frantikum na parky:-)
Hartnell by za SLUŠNOU protinabídku na zvážení stál.. Jeho provokační roli už dávno převzal Rinaldo, bitky nejen on, ale i Simmer.. :yes: Nalejme si čistého vínka a uznejme, že Holmy to s tou jeho novou 6letou smlouvu přehnal, jak kvůli capu, tak i délce. :neviem: Loňská sezona byla pro něj prostě životní a pochybuju, že to někdy zopakuje... Ale pokud zůstane, zlobit se nebudu, trejd jen kdyby nám to fakt pomohlo. :yes: Mimochodem Reada Holmy je taky schopen za dobrou nabídku, včetně Couturiera.
Len se nenechajte oblafnut :!: :nono2: Najprv musim povedat, ze zapas som nevidel (problemy s netom), ale s tou obranou, co momentalne mame a vykonmi, ake predvadzame pocas celej sezony, sa to PO uz urobit neda. Ale paci sa mi, ze verite a ja by som sa rad mylil, ale tato sezona proste nie je nasa.

a btw. pre rypalov, nikdy nefandim proti nam, len aby sme mali co najvyhodnejsiu poziciu na drafte. Ale ked vidim ako na to cely tim :butt: skoro celu sezonu, tak ma uz tie prehry ani tak neberu.. :neviem:
kajo píše:Len se nenechajte oblafnut :!: :nono2: Najprv musim povedat, ze zapas som nevidel (problemy s netom), ale s tou obranou, co momentalne mame a vykonmi, ake predvadzame pocas celej sezony, sa to PO uz urobit neda. Ale paci sa mi, ze verite a ja by som sa rad mylil, ale tato sezona proste nie je nasa.
Ano, s těmi bychom to neudělali, ale věř, že včera to bylo právě jinačí, lepší. Byla tam cítit daleko větší energie, chuť i daleko lepší bránění a s tím by se osmá příčka udělat mohla. Musíme na to dnes navázat! :fan:
Preto vravim, nenechaj sa oblafnut. Mne jednym zapasom oci nezalepia :fucker2:
kajo píše:Preto vravim, nenechaj sa oblafnut. Mne jednym zapasom oci nezalepia :fucker2:
Však jasně. :jj: Jak říkám, je třeba na to navázat!WE BELIEVE! :pray:
Pristi rok bude zase vegeance kampan, jako po posledním provaru po vyluce:-D Sance stale je, ale ceho by jsme dosahli? Me je docela jedno jestli vypadneme v prvnim kole, nebo nepostoupime vubec.Letos to proste nefunguje, vsichni vime proc...
a nebolo by lepsie urobit taku cistku a radsej sa nejakeho kvalitneho utocnika vzdat kvoli obrancovi?
Je to docela pech, obrana byla docela poresena, kdyz byl v poradku Prongs. Nyní bych sehnal spise prospekty, nebo opravdu Top beka, zadne prumery, to radeji delsi rebuild..
Vy jste mě teda fanoušci, musi se věřit furt dokud je šance :!: Ja třeba loni s vama věřil že postoupime i za stavu 1:5 v game 6. Až v závěrečných dvou minutách už jsem pak ztrácel naději...Jo a Flyers by si s nějakym Chomutovem vytřeli zadnici 10krát z 10 zápasů a ještě by jim naložili co proto
martin83 píše:Vy jste mě teda fanoušci, musi se věřit furt dokud je šance :!: Ja třeba loni s vama věřil že postoupime i za stavu 1:5 v game 6. Až v závěrečných dvou minutách už jsem pak ztrácel naději...Jo a Flyers by si s nějakym Chomutovem vytřeli zadnici 10krát z 10 zápasů a ještě by jim naložili co proto
Tak mas verit a verit.

To co ma vetsina tymu spolecnyho je kdyz se nakymu hraci dari tak ho vynasej do nebes a kdyz se mu chvili nedari tak je posilaj nekam a meni je za balik puku a tady je to stejny.

Uz se tu meni i Hartnell ktery bych teda fakt nemenil.Jinak jasne ja verim ale na druhou stranu se snazim videt realitu.
Briera tady taky kazdy odsuzuje a zapomina jak hral...Typicka cechoslovenska natura..
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG