Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Bacha, obul jsem se do tvého oblíbence. :D Já srovnával jen Carcilla s Downiem. Oba ve Phille nic nepředvedli a upozornili na sebe jen provokacemi a bitkami, které prohrávají. O Cotem jsem nemluvil, to není hokejista. To je jen chlápek co se udrží na bruslích a občas někoho praští (něco jako Kočí).
ENGLAND-The3LIONS píše: Doufám že Blair nebude chybět moc dlouho, i když s těmi rameny to je všelijaké.
Mesic...
Dejf: No Stevee nic nepředvedl jelikož k tomu jaksi nedostal ani příležitost, do dneška mě neskutečně sere že ho Philly vytrejdovala, ale i Daniela mám docela rád, věřím že nám ještě hodně pomůže.

Andy: No právě, to je předpoklad, ale kdoví jak to nakonec dlouho bude trvat, asi stejná pakárna jako s třísly.
ENGLAND-The3LIONS píše:
Andy: No právě, to je předpoklad, ale kdoví jak to nakonec dlouho bude trvat, asi stejná pakárna jako s třísly.
No pravda, muze to byt (a asi bude) dyl..
Tak dnes snad napravíme tu předchozí nepříjemnou domácí prohru s Bukvicemi, dnes k nám zavítá Any, předpokládám prvotřídní hokejovou podívanou a doufám ve 2 bodíky :good: :yes: !!!!
Super, Richie zase gol, 1:0 :clap:

Po dvoch tretinach je to 2:0. Druhy gol pridal Pronger, jeho premierovy v oranzovom...trochu ironia, ze akurat proti svojmu byvalemu timu.

Nakoniec prehra po najazdoch..skoda toho golu na 2:2 :-(
kajo píše:Super, Richie zase gol, 1:0 :clap:

Po dvoch tretinach je to 2:0. Druhy gol pridal Pronger, jeho premierovy v oranzovom...trochu ironia, ze akurat proti svojmu byvalemu timu.

Nakoniec prehra po najazdoch..skoda toho golu na 2:2 :-(
Prdlacky, skoda toho golu na 1:2
Zase jel jejich nejlepsi strelec sam na Emeryho
Coburn by se mel vzpamatovat. Nejak si to neumi ohlidat..
To je tiez pravda, obrana na papieri vyzera velmi dobre, ale v skutocnosti su tam dost velke diery. Skoda no, Ray mohol mat SO, takto ma ho.no a druhu prehru po sebe.
Hartnel pokusal protihraca? To mu uz vazne hrabe v bedne? :scare:
XruC píše:Hartnel pokusal protihraca? To mu uz vazne hrabe v bedne? :scare:
Ale snad bys neveril nekomu od Penguins. Zadny dukaz, zadne pokousani :wink:
Bůh ví jak to bylo stím Hartym, zrovna Letang je vypatlanec tomu bych nevěřil ani dobrý den ;)

Říkám to sice nerad, ale Phille by pomohla změna trenéra. Steve je sice můj oblíbenec, ale něco je prostě špatně. Přijde mi, že Phillka hraje zase stejně jako poslední dva roky a tento hurá styl s pravidelnými herními výpadky nemá šanci na velký úspěch v PO....
Betts by mohl (podel svych slov) nastoupit uz pristi ctvrtek...
Naopak, Simon Gagne nema trisla bohuzel jeste uplne v poradku...
neis píše:Bůh ví jak to bylo stím Hartym, zrovna Letang je vypatlanec tomu bych nevěřil ani dobrý den ;)

Říkám to sice nerad, ale Phille by pomohla změna trenéra. Steve je sice můj oblíbenec, ale něco je prostě špatně. Přijde mi, že Phillka hraje zase stejně jako poslední dva roky a tento hurá styl s pravidelnými herními výpadky nemá šanci na velký úspěch v PO....
Tak já osobně jsem chtěl aby Stevens byl odejit již po tom trapném loňském PO, holt Holmy ho podržel a Philly tedy trénuje dál. Domnívám se že současný kádr je kromě postu gólmana mimořádně silný a papírově by měl patřit v NHL mezi to nejlepší. Je na trenérovi aby z hráčů vydoloval to nejlepší a zvolil takový herní systém aby takto silný tým byl na špici. Stevens to zjevně nedokáže, z jeho dalšího působení na lavičce Philly mám dost velké obavy. Co mu musím přičíst k dobru tak to je to, že Philly stále praktikuje velice tvrdý a agresivní styl (ovšem jen v ZČ, v PO to je katastrofa), ale to jak se snaží z tohoto týmu udělat ofenzivní mašinu ať si strčí do prdele, z toho potom pramení ta okna a chyby v obraně. Philly nikdy nehrála jak hovada nahoru dolů, ale z pozorné obrany vyrážela k smrtícím atakům, v tomto smyslu se smutnou nostalgií vzpomínám na Stevensova předchůdce Hitche, tehdy jsme hráli jak se hrát má a mít tehdy Hitch k dispozici takto složený a talentovaný tým jako má současný trenér tak jsme ten SC získali, za to dám ruku do ohně (ale doufám že i nyní je solidní šance). Uvidíme co bude dál !!!!
Philly : Letos musí Stevems něco ukázat jinak letí, to jsem si zcela jistý.

wild : Takový hráč jako byl v nejlepších letech Lindros, mě osobně velmi chybí v dnešní NHL, ty jeho masakr buly jsou nááádherné :D Dnes je to samá baletka a krasobrulař, ale pořádného powerforvarda aby člověk pohledal. Snad nezklame Lucic ;)
Ostuda ! Stevens by měl něco s týmem udělat, nebo by ho měli vyhodit ! Hrali jak sra*ky, furt vymyšlí kraviny s nehrají svojí hru dokonce i přesilovky stojí za prd. V první třetině byla i trošku smůla, ale dneska v tom nebyla ani kapka srdíčka nic! Florida hrala se zajištěné obrany jednoduchou hru a jak to dělalo problémy. Přišlo mi, jako by se jeli na Floridu opalovat a spolehali se, že to za ně vyhraje někdo jiný. Pokud budou přistupovat k slabým soupeřům zase laxním způsobem, tak si můžeme opět připravit pevné nervy...
neis píše:Ostuda ! Stevens by měl něco s týmem udělat, nebo by ho měli vyhodit ! Hrali jak sra*ky, furt vymyšlí kraviny s nehrají svojí hru dokonce i přesilovky stojí za prd. V první třetině byla i trošku smůla, ale dneska v tom nebyla ani kapka srdíčka nic! Florida hrala se zajištěné obrany jednoduchou hru a jak to dělalo problémy. Přišlo mi, jako by se jeli na Floridu opalovat a spolehali se, že to za ně vyhraje někdo jiný. Pokud budou přistupovat k slabým soupeřům zase laxním způsobem, tak si můžeme opět připravit pevné nervy...
Vsak se taky jeli opalovat!! jeste se s tim chlubili... Byli na jachte, pohodicka....
Nakopat je do prdele...
Je to jasné, Stevens musí jít do prdele, tento zápas mě v tom již definitivně utvrdil, v týmu musí nastat nějaká zásadní změna, která Philly nasměruje k lepším výsledkům a hlavně výkonům, Stevens na to zkrátka nemá, i když hráče má naopak luxusní :thumbsdown: :thumbsdown:. Čím dříve se tak stane tím lépe !!!!
Tak dnes nebo nikdy, jestli dnes doma nedáme Bos, který je navíc výrazně oslaben o Savarda, tak pojedu Stevense osobně střelit na komoru. Philly nyní měla neskutečně dlouhou dobu na odpočinek, sehrávání a léčbu šrámu, chci do prdele vidět tým který bude útočit na SC, jestli je k tomu jen potřeba odstranit Stevense tak jak to že už není v rubáši ??!!!!
Chybaju nam Savard, Lucic, Thornton. Takze proti vam nastupi z polovice farma v Providence. Okrem toho mame za sebou zapas s Nashvillom. Ak vyhrame, bol by to maly zazrak, ale aj to sa stava. Mladi snad budu viac odhodlani ukazat co v nich je a je to pre nich obravska sanca predviest sa v A-muzstve. S bodom by som vsak bol spokojny.
Opět Philla moc nepřekvapila a hra byla poměrně trápením i přes výhru, nesledoval jsem sice celý zápas, ale založení akcí bylo jen a jen nahozením, což je při této sestavě podle mě hloupost. Na konci bohužel Jeffík neproměnil samostatný úník v oslabení. Samotné vyloučení bylo do nebe volající, Gagne nic neudělal a byl 1:37 před koncem zápasu za nerozhodného stavu vyloučen, přeberte si to sami ;) Překvapením v kádru je pro mě Carle, hraje po boku Prongera výborně a spolupráce sním mu očividně svědčí. Naopak Coburn je za očekáváním, zdá se mi pomalý a těžkopádný. Perfektně se uvedl Tollefsen, který byl vyhlášen první hvězdou zápasu, připsal si dvě asistence a jednu rychlou rvačku, kde byl Whitfield spíše sparing partnerem. Teďka se jen modlit, ať má všechny zdravotní lapalie za sebou ;) Uvidíme jak to Philce začne šlapat, až se dostane do zápasového tempa, ale i tak jsem ke Stevensovi skeptický...
Vcerejsi vykon Philly byl pro me velkym zklamanim :thumbsdown: Chybujici obrana, nepresna rozehravka, chaoticky prechod do utoku... Cekal jsem ze oslabeny a unaveny Boston nebude pro Flyers nikterak tezky souper, ale pri trose stesti mohl vyhrat i on. Zdalo se mi ze Philly hraje bez zapalu a hraci jakoby si to chteli odehrat, zabodovat, ale moc se pri tom nenadrit. Az asi v 45.min domaci pritvrdili a Medvedi litali po mantinelech jak hadrovi panaci a zhruba do 55.min si domaci vynutili trvaly tlak, bohuzel neuspesny. Ale i tak tohle byla nejlepsi pasaz zapasu.
Asi jsem Flyers zkritizoval az moc, je to teprve 2.zapas co jsem je letos videl, ale cekal bych od tymu s takto kvalitnimi hraci lepsi vykony. Zajimaly by me jejich vykony, kdyby byl na lavicce napr. Tippet, Bylsma, Hitchcock nebo treba Carlyle.
Treba se ale pletu a fans jsou s jejich hrou spokojeni. Proto by me zajimal nazor tech HF skalnich napr, Phillyho, dejfa, neise, Baffyho, Andyho atd
Selly8 píše: Asi jsem Flyers zkritizoval az moc, je to teprve 2.zapas co jsem je letos videl, ale cekal bych od tymu s takto kvalitnimi hraci lepsi vykony...
Zkritizoval jsi je tak akorat...

Tentokrat jsem to nevidel ja, jinak jsem videl vsechny zapasy a popravde, i kdybych nemusel vstavat v 5 na sluzebni cestu, asi bych se stejne nedival...

Je to bida...
Já bych je zkritizoval ještě více. Mě osobně nevadí, když Philla prohraje nebo se ji nedaří, když vidím, že makají a nechají na ledě všechno. NHL je velmi vyrovnaná a nedá se očekávat, že tým bude celý rok dominovat, ale hrát na půl výkonu ? To je fakt na nakopání do prdele, na to nejsou fans Philly zvyklí ! Proti Bostonu to bylo trošku lepší než proti Floridě, ale stejně katastrofa.Ještě že nás v důležitých momentech podrží Emery, na něj nemůže být zatím žádná kritika...
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS