Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SEATTLE KRAKEN

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak dnes vecer sa konecne dockame predstavenia Seattlu – nazov, logo, farby, dresy atd

Nejake tipy?

Za favorita sa povazuje nazov Seattle Kraken, ja si zas myslim ze nas prekvapia niecim inym menej ocakavanym.
Vo vseobecnosti sa ocakava aj dominantna zelena farba a tomu by som sa celkom aj potesil, urcite lepsie ako pripadny patdesiaty odtien (sivej) modrej alebo cerveno-cierno-biela kombinacia akych je v lige uz kopa

PS: potom poprosim kompetentnych o upravu nazvu temy :giggle:
Tak nakoniec Kraken a bez zelenej...
a su uz niekde dresy?
Logo je mega, vysvetlenie je uplne mega (aj ta stranka je mega). Nazov je divny, ale aspon to je nieco nezvykle. Aj ked divizny rival, tak sa celkom tesim.
Název je divný, ale logo se mi líbí. Ale ten název mohl dopoadnou hůř vzhledem k tomu se v USA teď děje :thumbsdown:
Z názvu jsem nadšený, podle mě se ta mythologie promítala do NHL zbytečně málo - a Kraken zní přesně tak, jak by měl název týmu znít. Budou mi sympatičtí, kluci ze Seattlu. Snad to dobře nadraftujou :)
Logo se mi líbí, ale ty dresy mi hodně připomínají Blue Jackets.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS