Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ARIZONA COYOTES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ved prave k tomu na farme maju aj LeNeveua a Morrisona tak neviem naÄŤo podpisovaĹĄ brankara kedĹľe uĹľ aj zaklad Tellqvist a Aebicher podla mna staÄŤĂ­..blah bolo to zbytoÄŤne...

Mozno chcu Tellqvista vymenit za niekoho, po kom tuzia, vies, do hlav GM sa tazko nazera.

Keith Ballard podepsal s Yots novĂ˝ dvouletĂ˝ kontrakt, kterĂ˝ se prĂ˝ pohybuje okolo 2 milionĹŻ USD za jeden rok :!: :wink:

2 melony za co?

:poster_spam:

Mozne zlozenie jednotlivych formacii do buducej sezony podla NHLPro.cz

1. Radim Vrbata - Steve Reinprecht - Shane Doan
2. Fredrik Sjöström - Peter Mueller - Mike York
3. Tomáš Surový - Niko Kapanen - Martin Hanzal (Thomas)
4. Josh Gratton - Mike Zigomanis - Mathias Tjärnqvist

1. Ed Jovanovski - Keith Ballard
2. Zbyněk Michálek - Derek Morris
3. Nick Boynton - Brendan Bell (Jones, Roche)

1. David Aebischer
2. Mikael Tellqvist

Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek

jeeej chlapec ma rovnake betony jak ja :) myslím Tellqvista jasne...ale aj Hala ma tuším take...fakt pekný model...no a Tellqvist ma tuším zmenenu masku ako pozeram...on mal bordovu a teraz striebotrna..to ešte kuknem

ten chlap_ec = Mikael Tellqvist :wink: c.
fíha..tak v noci si veru Phoenix dobre vodili...5:0 proti Dallasu..celkovo Dallas na uvod nič moc daja nie su v koži...dnes ich totalne zlikvidoval Tellqvist 35 zakrokov vychytil im goly...
Ilya Bryzgalov kojotom Obrázek

Obrázek
a hned pri debute so shutoutom...supiš...o brankarsky post je postarane Tellqvist a Bryzgalov toť kvalita no ked ce Phoenix dačo robiť...brankar nestačí
nechápu proč jej kojoti podepsali, vždyť golmanů mají dost-Telqvist, Auld, Aebischer a nyní Bryz, dva golmany klidně mohou vyměnit
jj lenže výkonnostne...Auld neni nič extra...ani aebicher...ten tuším ani neni v tíme ale hra bud na farme alebo je volný hrač...ale do prveho tímu pasuje asik rovnako ako auld...čiže nepasuje...a pravda mohli by s nimi dajaký ten trade porobiť...potrebuju kvalitných hračov onku
Dalšia vyhra Phoenixu...na tom Bryzgalovovi niečo bude viac...dnes o5 pekných 28 zakrokov ak sa nemylim len jeden gol hat paradne čísla...no ale zas možno je to tím že La ma nejak čierne dni v poslednom čase...
aj ked to Ilya skvele rozbehol, neviem, nemam pocit ze by kojotov nastartoval k vysnivanym PO prieckam..tomu timu proste nieco chyba a nech budu mat v kleci akehokolvek brankara, pokial sa nieco v tom time nezmeni (Great One bol skvely trener ale..) kojoti budu len preslapovat..bol som naozaj prekvapeny, ze Bryzgalov putoval prave do PHX, ocakaval som, ze po nom siahne LAK (nechamem preco nie) ci TBL (v tom pripade by bola Tampa inym kafickom) ale PHX :roll: pre samotneho Bryzgalova vsak bol odchod od hydinky vykupenim, nakolko si u kojotov zachyta do sytosti, no a samotny Phoenix spravil bez debatky skvely tah :thumbsup:
Velmi zaujímavý zápas sa hral dnes medzi Anaheimom a Phoenixom, kačice nastúpili na prvý zápas proti svojmu bývalému brankárovi Bryzgalovovi a prvých 40 minút sa trápili,zápas začali lepšie kojoti ked v 10. min otváral skore Mueller,o 2 minuty vyrovnával Getzlaf,skore v druhej tretine otváral Vrbata,no kačice znovu vyrovnali,tentokrát 20 sekúnd do konca tretiny presilovkovým golom Prongera,Chris sa trafil aj na začiatku tretej tretiny aby sa hydina dostala do vedenia 3:2,kojoti boli celý zápas aktívnejší ale v bránke Ducks bol skvelý Hiller,ktorý chytil 38 striel a držal skore a moje body v KTL len do 59. minuty ked vyrovnával druhým golom v zápase Vrbata.Hviezdou nájazdou nakoniec nebol Hiller ale práve Bryzgalov,ktorý zastavil Getzlafa aj Perryho,zatial čo na druhej strane sa trafili Doan a Vrbata.
velmi som lutoval Bryzgalova ked dostal ten vlastný gol vlastný obranca nedokazal v jazde pred ním spracovať puk a šupol mu to medzi betony...ttrocha ho to možno odrovnalo nemuselo to tam vtedy padnuť...škoda no...hlavne je že vyhra prišla
ty jo co dokaze prichod jedneho brankara..po prichode Bryzgalova kojoti nepoznaju trpkost prehry..4 vitazstva v rade, tentokrat si to odniesli listky v pomere 5:1 to mna, ako divizneho supera TOR mooc potesilo :cool:
cepi píše:ty jo co dokaze prichod jedneho brankara..po prichode Bryzgalova kojoti nepoznaju trpkost prehry..4 vitazstva v rade, tentokrat si to odniesli listky v pomere 5:1 to mna, ako divizneho supera TOR mooc potesilo :cool:

Klobuk dole pred výkonmi kojotov este predtým nez tam prisiel tak Kojoti prehrali 3krat v rade so Sharks a pritom dvakrat s debaklom 5:0 a 0:6.Kurnik keby tam nepride Bryzgalov tak by som sa o vysledok v Minnesote ani neobaval ale ked su teraz tak rozbehnuty tak im davam odost väcsie sance i ked dufam ze snura sa prethne v stredu.(Sprosty zreb :o teraz nam daju PHX)
Lecavalier-number4 píše:nechápu proč jej kojoti podepsali, vždyť golmanů mají dost-Telqvist, Auld, Aebischer a nyní Bryz, dva golmany klidně mohou vyměnit
No a jeden sa už vy :censored: nato,Aebischer sa vrátil domov do Lugana.Ale pekne išla kariéra tohto stále mladého brankára dolu.. :thumbsdown:
Z Coloradskej jednotky sa dostal na post montrealskej dvojky a odtial na farmárskeho brankára PHX.
no netreba ospevovať len Bryzgalova...Phoenixu sa v posledných zapasoch podarilo dať rovno 4 až 5 golov takže aj mlada ofenzía pekne pracuje
Ale pekne išla kariéra tohto stále mladého brankára dolu.. :thumbsdown:
Z Coloradskej jednotky sa dostal na post montrealskej dvojky a odtial na farmárskeho brankára PHX.
vsetko to zacalo tym ze Peto ho vytlacil v Colorade :frajer2: , a v MTL na to nadviazal Halak 8)

a k Phoenixu: vidiet ze ti hraci na to maju, len treba mat motivaciu.
veru mal tam do Phoenixu isť Križan nech aby to bolo originalne
:arrow: Bryzgalov spomína na Anaheim v dobrom, s Phoenixom chce do PO

Momentálne nastupujete s bielou maskou. Pripravujete nejaký nový dizajn, ktorý by potešil fanúšikov Coyotes :?:

Áno, už som si objednal novú masku s logom Coyotes. Samozrejme, že som si zaželal aj pár vlastných vecí a myslím si, že to bude opäť niečo zábavné. (supr, sa tesim na dalsi edit masky c. :)

Obrázek
Bryzgalov sa inak stal druhou hviezdou týždna v NHl a podla mna by zaslužene mohol byť aj na prvej priečke...to čo s Phoenixom porobil..sami hrači si ho pochvalovali že priniesol dobru naladu do tímu no a aj Phoenixský trener brankarov Grant Fuhr si ho pochvaluje neda sa mu ništ vyčítať je vo forme...
kojoti, momentalne pre mna jedno z najprijemnejsich prekvapeni..pred spustenim rocnika som ich pasoval do pozicie jasneho fackovacieho panacika, co uvod rocnika len potvrdzoval, no po prichode Bryzgalova sa malo vidanym spôsobom spamätali..tu je jasny pripad toho, co dokaze s muzstvom urobit jeden kvalitny golman..samozrejme, kojoti tahaju momentalne ako kolektiv, ale prave Ilya je ich ustrednou postavou..rad by som sa mylil, ale aj napriek ich doter. skvelym vysledkm s nimi do PO nepocitam :ee:
2307 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS