Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Obrázek

topic o tomto klube, v ktorom hra aj Slovak Riso Zednik. Ich novym kapitanom sa stal Chris Clark. Vcera ziskali bitkara Johna Erskinea, a pritom uz maju Brasheara :D . A zase Islanders prisli pocas leta o dvoch bitkarov-najprv odisiel Godard a teraz aj Erskine :roll:
a este mi neda nespomenut.... skoda, ze vo WSH uz nechcu Peta Bondru :(
arek píše:[img]
topic o tomto klube...
...ktery skonci mezi poslednima v lize... 8)

Risa chcu postavit na presilovky takze dufam ze sa konecne zacne aj strelecky presadzovat alebo aspon mu pribudnu nejake tie body za asistencie ked bude hrat s Ovechkinom, To ze nechcu Bondru je dost ubohe, je to najlepsi hrac historie klubu a pochybujem ze sa taky este tam objavi aj ked je tam teraz Ovechkin ktory podla mna tam dlho nezostane a vymenia ho za Jagra :lol: :lol:

Zednik hral v prvom utoku s Oveckinom a Zubrusom :cool: len skoda,ze sa nepresadili

Nemám Caps rád, ale líbí se mi styl jakým hraje Ovečkin.

Tak Ovechkin to zatial nevala ako pred rokom, ale paradoxne Washington drzi krok viac ako pred rokom 8) Play-off to asi este nebude, ale urcite budu mat lepsiu sezonu ako tu minulu.

WildCelt píše:Tak Ovechkin to zatial nevala ako pred rokom, ale paradoxne Washington drzi krok viac ako pred rokom 8) Play-off to asi este nebude, ale urcite budu mat lepsiu sezonu ako tu minulu.
Hej.Je zaujímavé, že sa Washingtonu tak darí ,napriek tomu, že Ovečkinovi to zatiaľ nejde tak, ako minulý rok.Len by sa mohol zase prebudiť Zedník.Jeho výkony, nie sú žiadna sláva.Ale verím tomu, že sa preberie. :wink:

Doufá že to na play-off nebude.

milos76 píše:
WildCelt píše:Tak Ovechkin to zatial nevala ako pred rokom, ale paradoxne Washington drzi krok viac ako pred rokom 8) Play-off to asi este nebude, ale urcite budu mat lepsiu sezonu ako tu minulu.
Hej.Je zaujímavé, že sa Washingtonu tak darí ,napriek tomu, že Ovečkinovi to zatiaľ nejde tak, ako minulý rok.Len by sa mohol zase prebudiť Zedník.Jeho výkony, nie sú žiadna sláva.Ale verím tomu, že sa preberie. :wink:
Mně to zajímavý moc nepřijde, protože po těch neúspěších Washingtonu s hvězdami, říkal Ted Leonis, že chce získat, co nejvíc nadějných nováčku a ten tým byl chvílu hodně mladej a tedy tu NHL vůbec nezvládal, ale ted jsou ti hráči už o dobré 2 roky starší a tedy i lepší, Washington se za pár let ze všeho vyhrabe a bude zase tam, kde byl

milos76 napĂ­sal:
WildCelt napĂ­sal:
Tak Ovechkin to zatial nevala ako pred rokom, ale paradoxne Washington drzi krok viac ako pred rokom Play-off to asi este nebude, ale urcite budu mat lepsiu sezonu ako tu minulu.


Hej.Je zaujímavé, že sa Washingtonu tak darí ,napriek tomu, že Ovečkinovi to zatiaľ nejde tak, ako minulý rok.Len by sa mohol zase prebudiť Zedník.Jeho výkony, nie sú žiadna sláva.Ale verím tomu, že sa preberie.

Mně to zajímavý moc nepřijde, protože po těch neúspěších Washingtonu s hvězdami, říkal Ted Leonis, že chce získat, co nejvíc nadějných nováčku a ten tým byl chvílu hodně mladej a tedy tu NHL vůbec nezvládal, ale ted jsou ti hráči už o dobré 2 roky starší a tedy i lepší, Washington se za pár let ze všeho vyhrabe a bude zase tam, kde byl
netsraš...

BigPete píše: MnÄ› to zajĂ­mavĂ˝ moc nepĹ™ijde, protoĹľe po tÄ›ch neĂşspěších Washingtonu s hvÄ›zdami, říkal Ted Leonis, Ĺľe chce zĂ­skat, co nejvĂ­c nadÄ›jnĂ˝ch nováčku a ten tĂ˝m byl chvĂ­lu hodnÄ› mladej a tedy tu NHL vĹŻbec nezvládal, ale ted jsou ti hráči uĹľ o dobrĂ© 2 roky starší a tedy i lepší, Washington se za pár let ze všeho vyhrabe a bude zase tam, kde byl
NepomĂ˝lil si si to, s Pittsburghom?Ten má na ÄŤom stavaĹĄ .Hráči ako Malkin,Crosby,Fleury ... majĂş všetko len pred sebou a Pittsburgh má vÄŹaka nim, skvelĂş perspektĂ­vu.PodÄľa mĹ

Prorokoval som, ze nebudu najslabsim mustvom v sezone, dokonca som si trufol dat ich trosku vyssie, ale oni utocia na playoff! Obdivuhodne na taky pozliepany tim.

Sice ti hráči jsou fakt neznámí, ale on přece bral nadějný mladíky, tak se fakt nedivte

Vsetci pochybovaci by sa mali sebakriticky nad sebou zamysliet, Ovechkin nie je normalny. :D

Škoda že prohravají, nad Pens bych jim přál výhru :(

prekvapuje ma Jurcina...ma dost vela priestoru...z obrancov ma zatial 2. najvyssi cas...a hra dost dobre...

jj sefiku, ide mu to celkom fajn, uz po 2 tretinach ma vyssi ice time ako v Bostone a ma dostatok prietoru a dĂ´very, ked nastupuje v 1 obrannej dvojici

ice time Jurcinu po 2 tretinach -) 11:43

inac taky typicky, pohodickovy zapas, hrany o takomto case; na Crosbyho sa vsak oplati mrknut, je to proste "hokejove dieta" z inej galaxie
stav 0:1 vsak dava Washingtonu bodove nadeje (hadam sa nezrealizuju, tipovacke mame predsa 1tku.. :)

najvacsi icetime zo vsetkych obrancov...1. obranna dvojka...blokoval co islo...crosby musel byt z toho na nervy,co mu secko pokazil...len tak dalej...

Takže škoda že Pens vyhráli, jsou o dva body před Tampou. Ale jsem rád že mi vyšla tipovačka a Ovečkin nebodoval :)

Jejich výhra mě taky naštvala. :evil:

hm...dost slaby zapas nato ako kazdy cakal golovu prestrelku :!: crosby si myslim nemal toho vela priestoru jurcina hral skvele....a na druhej strane ten ovechkin nooo...hral dobre len tam je chyba v tom ze tam hra iba on a on to musi tahat...a tak ho obdivujem za tych momentalnych 70 bodov....

Milan zatial odohral najviac zo vsetkych hracov a ma jeden plusovy bod...len tak daleeeej...

Na take nemehlo dostava Jurcina aznezdravo vela priestoru, obrana Caps fungovala podla mna dobre. Citajte supisku, ziadne velke mena, ale pracuju velmi dobre!

Milan Jurcina 19:55 po 2.tretinach s vysledkom +/-0. Ked to takto pojde dalej na konci to bude blizko 30minut.

Tak nakoniec 28:55 (z 65 minut) najvyssi icetime z timu a +1.

:shock: nebezpecne vysoky ice-time, ved takym disponuje v Bostone Zdeno :roll:

z Tampy si Caps odvazaju cenny bodik, urcite spokojnost..
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS