Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NASHVILLE PREDATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Guddy.44 píše:
arek píše:Preds umiestnili Dubnyka na waiver :hmm: :jn:
Tallon, berem? :neviem: Horší jak dědko a Clemmer nebude..
Taky jste mě hned napadli, jednodušší možnost jak přijít ke golmanovi s potenciálem asi už mít nebudete. Navíc není co ztratit, po sezoně mu končí kontrakt a je UFA.
Nashville in 03 wanted both Klein and Weber. They had two picks in the 2nd round and didn't know who to take at the higher pick, they figured Klein would go before Weber because he wasn't playing a lot in his draft year. One scout was lucky to see him play when he did, and he had to have him and Klein. So, they took Klein and prayed that Weber would be available at 49. When he was, they were ecstatic and the row of teams behind them were pissed because they wanted him too.
:hmm:
Calle pěkně, v Detroitu by ty minuty nedostal, dřel by se ve čtvrté. Budu ho sledovat, stejně jako všechny, kteří z organizace Wings odešli. A přeju mu to, ať má minuty, ať je produktivní a vůbec - ať se mu daří.
Ja dnes videl Jarnkroka hrat porpve a rychle jsem pochopil proc jsou fanousci Red Wings tak nasrani. :lol2:
Z Nasvhillu nám rastie potenciálne silný protivník. Jones (19), Ekholm (23), Josi (23), Ellis (23), Jarnkrok (22), Forsberg (19), Sissons (20), Mazanec (22)... a ešte k tomu teraz TOP 10 pick, kde sú tradične veľmi zaujímavé mená. :hmm:
Obrázek
Wau. To jsem nečekal. Teď naopak čekám, že po něm sáhnou v Torontu, pokud Carlyle poletí, jakože jo...
Podľa mňa veľmi zlý krok, veľmi zlý. Nehneval by som sa, keby sme o Trotzovi po sezóne uvažovali ako o Babcockovom asistentovi s tým, že Barry by sa zameral čisto len na prácu bekov. :cinka:
A já bych se zase divil, kdyby zůstal. Potřebovali změnu a teď nastal správný okamžik. Bylo to nevyhnutelné. :yes:

Každopádně konec jedné velké éry. :yes: Predators bez Trotze? Bude to divné. :) Velký trenér, který je držel konkurence schopné několik let a jsem zvědavý jestli bude pokračovat dále nebo si dá volno. Sledovat jeho práci v silnějším mužstvu by bylo zajímavé. :wink2:
Laviolette novym trenerom Preds. Aspon ze tam maju rozum a spoliehaju sa na osvedcene mena, nie kadejakych pokemonov. Vydrzi tam ale tak dlho co Trotz? Nemyslim.
:shock: Čekal jsem, že si ho veme Francis do Caroliny.

Každopádně, GOOD LUCK, Lavy! :serus: Konečně se bude moci na Nashville dívat, sám jsem zvědavej, jak si hráči zvyknou z toho ultradef stylu na Lavyho rybník.. :cookies:

A ještě v rámci "kamarádství" by si mohl stáhnout svýho oblíbence Vinnyho a vytrejdovat nám Webera. :sarcasm:
A já jsem sakra zvědavý, jak se pod ním rozkvetou Ryan Ellis a Seth Jones. :jn:
Tak Nashville určite je jedným z prvých klubov, ktorý v hlave príde na um ako nudný defenzívny tím.

...svedčí o tom aj to, že tu na HF nie je ani jeden ich fanúšik :-D . (ak je, tak pardon, len v tomto fóre akosi nie sú žiadne posty).

Vážne bude veľmi zaujímavé sledovať akým spôsobom Laviolette túto identitu zmení.
CSN Philly - Flyers: Source: Flyers nearly traded Lecavalier to Preds

Paráda, keď to nebude návrat na Floridu za Preds by som bol nesmierne rád. Preds mi boli vždy najsympatickejší so západu, o dôvod viacej sledovať ich zápasy. :yes:

Nie je tajomstvom že Laviolette má Vinnyho rád a sám ho chcel do Flyers. Preds budú hrať konečne útočnejší hokej ako pod Trotzom a fakt sa na to teším.


EDIT: Tak sem sa trochu odrbal :slap: , Poille chce platiť Vinnymu iba 2roky s tej zmluvy takže je ešte všetko otvorené
Nashville signs a pair of centers today. First Mike Ribeiro (1 yr, $1.05M) and now Derek Roy (1 yr, $1M).
:hmm: Toho Olliho fakt podepisovat nemuseli... :?
uf ale to ich maju skoro zadarmo
Trošku jsem doufal, že Ribeiro skončí u nás :verysad:
Mne sa Craig Smith celkom páčil na MS a myslel som že to bude určite 1. center Preds.. ale teraz prišli Jokinen, Ribeiro aj Roy, pod zmluvou je aj Fisher, Cullen či Gaustad :hmm: . Craig bol vysoko aj v mojich jahú plánoch ale teraz nemám šajnu ako bude tá ich zostava vyzerať, mali by si ten post centra trochu "upratať" .
Craig je krídlo a hrať by mal s Nealom a centrom podľa výberu. V NSH sú všetci vrátane Jarnkroka a zraneného Fishera na jednej lodi, nikto nevytŕča, takže konkurencia bude zdravá.
Ryan Ellis's new contract with NSH is for five years with an AAV of $2.5M.
Fucking hell, to Preds hodně vyhráli :eek2:
fantomas píše:
Ryan Ellis's new contract with NSH is for five years with an AAV of $2.5M.
Fucking hell, to Preds hodně vyhráli :eek2:
Ellis 2.5 a Quincey 4.5 :) lol :) ale dobrej podpis.
velmi dobre :good:
mitch píše:velmi dobre :good:
:bitka3:
Filip Forsberg zatím paráda. Kdo by to byl čekal.. Koukám pravidelně na sestřihy Nashvillu, protože letos mě zaujali svojí hrou a musím říct, že přímo hra Forsberga se mi zalíbila také. Jen doufám, že mu to vydrží a třeba na konci sezóny bude mezi adepty na Calderovu trofej. Vůbec by mě to nepřekvapilo a už vůbec by mi to nevadilo.

PS: je škoda, že tu není žádný fanoušek Predators..
Preds :poklona:

Obrázek

Včera porážka Blues ktorý mali 7 win streak. Wou, ten Laviolette robí zázraky. Zatiaľ im všetko šlape parádne, tak držím palce. :thumbsup:
518 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS