Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak to ten vesmir nebude taky veľký, ked rovnake prasa hraje nedaleko vo Philadelphii.
ňu ňu ňu. Snad sa mu Gary pomsti za toho arbitra a nalozi mu exemplar :wave:
Pali_Caps píše:
sob 01. pro 2018 08:33
To bude zas banik pre Wilsona skoda, teraz ked ma taku formu, je zbytocne asi ale hovorit o tom, ze keby islo o ineho hraca, tak ziadny ban nebude..
Tak když je to zbytečné, tak proč to píšeš? Typickej fanda caps...
Qaximo píše:
sob 01. pro 2018 14:33
Tak když je to zbytečné, tak proč to píšeš? Typickej fanda caps...
Ale ale ale, konečne vytiahli hlavy z kanalov, typicki fandovia pens...
No hearing, no suspension, no fine. :jn:
No pali caps cry
Michal Kempný je momentálně v bodování +/- čtvrtý nejlepší hokejista v celé NHL! Český obránce má na kontě 18 plusovýh bodů!...vzdy si rad spomeniem, jak sa tu z neho niekto snazil robit trageda :thumbsup:
Lol, plus minus... :hroza:
Jasne jasné, zabudol som, elita HF nam určí, ktoré statistiky môžme uznávať.
The greatest scorer of all time. If it wasn’t for the fact that he missed 1 and half year for the two lockouts he could seriously put that Gretzky’s record in danger. But even though he won’t probably break it, still the most devastating firepower to ever play the game. :wub: :wub:
Ovie :klobuk: :good:
Most 45-goal seasons in NHL history

Alex Ovechkin 10
Wayne Gretzky 9
Mike Bossy 9
Marcel Dionne 8
Mario Lemieux 8
:poklona: :poklona: :poklona:
Koledoval si Erik v dvoch zapasoch, tak to prislo v noci :jn:

Obrázek :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona:
Ovie :klobuk:
Caps re-sign Carl Hagelin to $11 million, 4-year deal with $2.75M cap hit...Toto je velmi velmi slusne.
To je dost slusna zmluva, to uz vyzera lepsie ako trejd Niskanena za Gudasa. Rata sa s AJF do novej sezony ci by mal ist len na kemp a potom AHL? Sezonu vo Svedsku mal dobru, v PO sa mi pacil asi najviac z utocnikov Durgardenu.
Rantanen píše:
pon 17. čer 2019 12:06
To je dost slusna zmluva, to uz vyzera lepsie ako trejd Niskanena za Gudasa. Rata sa s AJF do novej sezony ci by mal ist len na kemp a potom AHL? Sezonu vo Svedsku mal dobru, v PO sa mi pacil asi najviac z utocnikov Durgardenu.
Netusim, ale myslim, ze urcite najprv na farmu, snad uz ale ostane v Amerike.
Trade Niskanena mi príde ako potenciálne dobrý trade pre obe strany, Caps veľmi potrebovali priestor pod stropom na podpísanie hráčov túto sezónu a aj budúcu na Backstroma/Holtbyho.
Minulú sezónu mal Niskanen slabú, ale myslím, si, že sa namotivuje a bude pre PHI platný hráč do top 4 a dobrý líder, pokiaľ teda od neho neočakávajú že bude ich 1.-2. obranca, to by sa mohli popáliť.

Hagelin dobrý podpis, priemer platu je slušný, na najblizšie 2 sezóny bude určite platný hráč a nemá no trade clasulu ani nič podobné, je skúsený a víťaz SC, takže aj keby sa postupne zhorsoval urcite sa nájde niekto kto si ho zobere podobne ako Niskanena.

Burakovsky u mňa skončil, mal dosť šancí a jeho miesto v tíme mu zobral Vrána, osobne mi vôbec nebude vadiť ak ho necháme ísť, za to u Vránu je teraz dobrá príležitosť na dlhodobú zmluvu, ktorá môže v budúcnosti vyzerať veľmi dobre. :)

Connolly mi tiež príde menej hodnotný než akú ma reputáciu u fanúšikov Caps, mal teraz 1 dobrú sezónu a za tie zmluvy čo sme mu dali bol platný, ale podpisovať ho dlhodobo za zmluvu, čo dostane ako UFA? :thumbsdown: . Tím čo ho podpíše na tom nebude dobre a Caps urobia správne ak ho nechajú ísť podobne ako u Brouwera/Alznera.

Uvidíme čo sa ešte udeje počas draftu a trhu voľných hráčov, ak podpíšeme hráčov podľa očakávania a zostane niečo pod stropom hodilo by sa nejaké krídlo do 3. lajny na krátkodobú 1-2 ročnú zmluvu.
Obrázek
:oops: ♥♥♥
NEWS | Capitals have re-signed goaltender Vitek Vanecek to a three-year, $2.15 million contract. First year of Vanecek’s contract will be a two-way contract ($700,000 NHL; $160,000 AHL), while the final two years will be one-way ($700,000 and $750,000).

Holtby :ahoj:
No bude zaujímavé sledovať ako to s Holtbym dopadne, každopádne vidíme na zmluvach brankárov z posledných rokov, že dávať im obrovské zmluvy nie je cesta.

S našou brankárskou situáciou si môžeme dovoliť na Holtbyho zatlačiť k tomu nech zoberie nižšie AAV alebo menej rokov, jeho stráta by pre nás nebola koniec sveta.

Ak bude jeho prioritou za každú cenu čo najvačšia zmluva, súhlasím, :ahoj: Holtby.
Gudas je shit, že to nemá ani obdobu snáď.
:D

Tak aspoň že nezavinil ani jeden z těch 6 gólů ve vaší kase dnes.
Holtby :lol2: :lol2: to uz je moc toto.
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS