Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Okrem sledovania bežných individuálnych štatistík ako Oviho góly bude po úžasnom štarte zaujímavé sledovať túto sezónu aj Carlsona. Mohol by si urobiť meno a dostať sa do povedomia fanúšikov ako jeden z top D v NHL. Samozrejme sa jeho produkcia spomalí, ale aj keby od teraz mal produkciu už "len" na úrovni z posledných dvoch sezón, stále by skončil PPG. Dúfam, že z toho bude na konci sezóny minimálne prvá nominácia na Norrisa v kariére. :thumbsup:
:klobuk: :klobuk: :klobuk: unstoppable Gr8
To už Ovi neumí střílet góly normálně a musí mít en ? :giggle:
Johny4Norris :jn:
Obrázek

:thumbsup:
Wayne Gretzky scored 217 goals from his age-30 season until the end of his career (640 games).

Alex Ovechkin now has 217 goals since the start of his age-30 season (373 games).

Dáme to Ovie do 40tky :sarcasm:
Obrázek

Koho trapi, ze hrame ho*no, Ovie je kral.
Pali_Caps píše:
ned 23. úno 2020 09:21
Ovie je kral.
Aspoň někdo si na tomto umírajícím fóru vzpomněl. :wink2:
Co Kovy, kde asi bude hrát? Jsem moc zvědav jak se mu bude dařit u Caps, tam by měl mít mnohem lepší spoluhráče než u nás, pokud si sedne a hlavně pokud bude mít důvěru od trenéra, tohle je hlavní. U nás si pochvaloval jak je vytěžovaný a hraje tak jak byl vždy zvyklý, pokud mu dáte i vy tyto podmínky, tak podle mě Kovy nezklame, protože u nás ukázal, že to pořád v ruce má.

Ovi- :klobuk: :klobuk: :klobuk:
Parda píše:
pon 24. úno 2020 10:13
Co Kovy, kde asi bude hrát? Jsem moc zvědav jak se mu bude dařit u Caps, tam by měl mít mnohem lepší spoluhráče než u nás, pokud si sedne a hlavně pokud bude mít důvěru od trenéra, tohle je hlavní. U nás si pochvaloval jak je vytěžovaný a hraje tak jak byl vždy zvyklý, pokud mu dáte i vy tyto podmínky, tak podle mě Kovy nezklame, protože u nás ukázal, že to pořád v ruce má.

Ovi- :klobuk: :klobuk: :klobuk:
Vidim ho na tretiu lajnu.
No teda tak zo všetkých podpisov za uplynulé sezóny ma teraz najviac prekvapilo, že sme podpisali Charu. :shock: :-O :-D :cool:
huste. Vzajomne zapasy hlavne na lade Bruins budu urcite zaujimave. Velka skoda, ze to bude bez divakov.
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS