Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Richards has quickly become an important player for Barry Trotz. Sunday, he centered the fourth line alongside Brooks Laich and Stan Galiev. For the second night in a row, Richards skated around 13 minutes. He was again called upon for major PK minutes, skating three minutes a man down. He was great. A promotion to the top-nine doesn’t seem far off. This is looking like a great signing so far, albeit through two games. Richards was also 14 for 20 in the faceoff dot.
Tretia lajna? MoJo-Richards-Wilson :slintac: To by pomohlo aj Williemu.

Ano, Holtby nedochytal kvôli dehydratacii. Dnes nemal ani povodne hrat, Trotz mu oznamil nasadenie asi az v lietadle. Tie naroky na hokejistov su vdaka cestovaniu niekedy az na hranici unosnosti. 7PM zapas v Buffale, zapas konci cca 10 PM. 11.00 PM (prinajlepsom) su v lietadle, kym pridu do WSH..spat idu niekedy 2-3 AM a 5 PM uz zacina zapas s NYR. Niet divu ze im je z casu na cas blbo. Nic vazne, Holtby bude ok.
http://www.russianmachineneverbreaks.co ... hat-trick/" onclick="window.open(this.href);return false; pre toto ho vsetci v time tak zboznuju. Cista nefalsovana radost z hokeja.. :bavme:

http://www.russianmachineneverbreaks.co ... -capitals/" onclick="window.open(this.href);return false; o Richardsovi a jeho progrese. BTW..podla mna Mikeovi pomohlo ze mame Williamsa, ti dvaja boli dobri kamarati v LA
Hrá sa dobrý poctivý hokej, všetci sa bavia, dosahujú sa míľniky. Pripomína mi to našu jazdu v 2012 s Eliášom a Sýkorou. :-D Snáď vám dopadne lepšie. Oviemu prajem :cup: už nejaký ten roka teraz mám také silné tušenie ako nikdy, aj keď v niektorých štatistikách pokrivkávate, no Holtby to istí. Neskutočné sledovať, ako má pri určitých typoch zákrokov doslova na saláme. Ako Kuzya v zakončení.
V prípade, že sa Richards zahreje a bude užitočným členom tímu je dá sa povedať po návratu Beagla útok kompletný.
U obrany to závisí od Orpika a jeho zranenia.

Ak sa však všetci uzdravia a Richards si vybojuje stabilné miesto v bottom 6, tak úlohou GMBM by podľa mňa malo byť zbaviť sa Laicha. Aj v prípade, že to bude stáť niečo cenného.

Myslím si, že tím mimo PO s dostatkom cap space by s výmenou Laich + náš 1st rd pick za nejakého nepotrebného UFA veterána, ktorý by ho mohol nahradiť, súhlasil.

Túto sezónu by to nemalo žiaden efekt, ale budúcu by sme mali potom mať cap space, ktorý sa určite dá využiť užitočnejšie.

Podobný trade by sa vlastne ani nemusel uskutočniť cez TDL, ale stačilo by, ak by to bolo cez leto.

O 2 sezóny končí zmluva Alznerovi, Kuzymu, Burakovskému, Oshiemu, Williamsovi aj Schmidtovi. Tím vtedy prejde nejakými zmenami, ale na túto a budúcu je celé jadro podpísané a počas tohoto obdobia majú pravdepodobne najväčšiu šancu na SC akú počas Oviho éry mali/budú mať. Bola by škoda ich ešte viac nezväčšiť zbavením sa 3,5m mŕtveho cap space v Laichovi.
:poklona:
Mojo dal tej tretej lajne taky iny rozmer, ze ta lajna Chimera-Mojo-Wilson je asi este lepsia ako bola lajna Chimera-Fehr-Ward, co myslite..
urcite, ale uplne najlepsia tretia lajna bola Chimer-Grabo-Ward. Grabo bol pod Oatesom jedine svetlo v tej temnote
Priznam se ze pokud nedame play off tak si rad sednu na wagon washingtonu a nebo floridy.Washingtonu to preju protoze Oveckin uz konecne vyzral a uz si uvedomuje ze vyhrat jako tym je lepsi nez jen vstrelit gol.Prekvapive narozdil od Pens ma WSH i hloubku tymu.Zatimco v Pens uz to podle me prokaučovali tak ve Washingtonu ted zacne takova triletka kdy budou hrat o SC a ja jim budu fandit.
Najneskôr s Panthers by sa mal Carlson vratit do zostavy. Mozno uz proti Phille, ale jeden zapas hore-dole, hlavne nech to dolieci. Orpik? :dup:
Mám trochu obavy, aby nám taková dlouhá pauza (kvůli sněhové bouři, potom jen jeden zápas proti Flyers a hned ASG), neuškodila... :-(
Je to trochu pruser, na druhej str. si hraci oddychnu, zregeneruju, doliecia mensie zranenia, stravia cas s rodinou a hadam sa (o to viac) budu tesit na hokej. Plus to znamena ze Carlson uz vynecha max jeden zapas a Orpik by mal (podla toho kedy sa vrati) eventualne odohrat dva zapasi navyse, co je len dobre.
Jo a napisu to jeste sem, u nas uz toho bylo napsano dost:

Za to, ze jste nas po vyrovnani nedorazili, a zase zvolnili, byl kriz spravedlivej, Tu sanci v presilovce na konci jste nakonec meli, zaplatbuch jsme Oveckinuv onetimer asi 3x spravne zablokovali a OT bylo proste OT.
sak ja vam tu vyhru prajem..aj PO, keby ste to dali na ukor Rangers :scare:
Jo Oveckin nejde na ASG.. Prej zranenej..
Vzhledem k tomu, ze sem na vasem vagone, tak OK, ale jinak je to samozrejme joke.. :giggle:
Samozrejme, ze je to joke, ale je dobre, ze to tak je, Ovie tym padom skoro dva tyzdne volna v januari, asi cakaju, ze z toho bude tazit v play off.
NHL pry zas rekla, kdo se omluvi na posledni chvili, bude jeden zapas suspendovanej. Podobny pripad je Toews.
Ted reknou Crosbymu a bude muset jet :lol3:
Rono píše:NHL pry zas rekla, kdo se omluvi na posledni chvili, bude jeden zapas suspendovanej. Podobny pripad je Toews.
A nech, ani krátkodobejší výpadok by Caps neublížil, majú dosť nahrané :giggle:
Ešteže som sa neriadil tvojimi radami, Adam. Zbytočne by som prehral :-D
Tak Ovcu nahradí Kuznetsov.
A Toewse pak Neal.
Uplne sme vypadli z rytmu, vypadok bol prilis dlhy, snad sa do toho dostanu cim skor.
Tady mě docela překvapilo, jaký se stal z Ovechkina hráč. Samozřejmě už v době, kdy jsem tu často přispíval byl nejlepší střelec ligy (což třeba v aktuální sezóně neplatí), ale stal se z něj i správný kapitán, docela nepříjemný tvrdý hráč, prostě hráč, který tým vede k úspěchu. Tady vidím obrovský rozdíl třeba vůči Kovalchukovi, který patřil také k top střelcům a věřím, že nebýt megasmluv, které dostal (NJD i Petrohrad), stále by v nejužší spičce byl, ale nepamatuji si jej dobře bránit či hrát výrazně pro tým.

Další věc, která mě překvapila je Holtby, nikdy nebyl talent a v době, kdy za WSH mělo chytat duo Vokoun Neuvirth bych řekl, že měl dveře do NHL pořádně přivřené, no a během pár let se z něj stal jeden z nejlepších gólmanů v celé NHL. Mám za to, že hlavně díky těmto dvěma (Ovechkin, Holtby) je WSH momentálně tam, kde je. Samozřejmě i Kuznetsov, Backstrom a další jsou výborní hráči.
"How is a player's salary charged against a team's salary cap when a trade is made at the deadline?

The salary that is charged against a team's cap is the pro-rated amount remaining of the player's average yearly salary. For example, if a player has an average yearly salary of $2 million, the amount charged against the acquiring team's cap is the pro-rated amount remaining of $2 million.

This is calculated by dividing $2 million by the number of days in the season. The amount is then multiplied by the number of days remaining in the season from the day the trade is made to ascertain the amount charged against the team's cap. "

o tomto ste tusili? ja to zistujem az teraz, cize ak nejaky tim chce trejdovat pre hraca, ktory ma dajme tomu 5,2 milionovy cap hit (Byfuglien) cez TDL a ten hrac je v poslednom roku zmluvy, tak sa do buduceho cap space neberie celych 5,2 miliona ale len tolko, kolko ma hrac pred sebou zapasov v regular season.

Cize u Baflina 21 zapasov a 1.333 cap hit (bez salary retention).. Ide to teda iba pri TDL a iba v pripade, ze je to rental (posledny rok zmluvy) Tym padom by ziadny tim v pripade rentalu nemal mat problem
Orpik pravdepodobne dalsi tyzden navrat do zostavy. :thumbsup:
Pali_Caps píše:Orpik pravdepodobne dalsi tyzden navrat do zostavy. :thumbsup:
No konečně... :wink:
Jen aby mu zdraví vydrželo... :good:
Som zvedavý kam ho Trotz dá, kto bude healthy scratch a či budú Alzner-Niskanen aj naďalej vyťažovaní tak ako teraz.

Mne by sa aj celkom páčilo

Schmidt-Carlson
Alzner-Niskanen
Orpik-Orlov
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO