Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

U gólmanů si myslím že není co řešit. Varlamov jako jednička a Michal dvojka. A jestli je to risk? Není.
OU, dnes skoda. Ten zapas proti san jose kdybychom vyhrali, tak by to bylo dobre. Ovechkin se tim jednim golem dotahl na gaborika a doufam, ze ho brzo sunda. Ten hrac stejne ani nemuze byt clovek, kolik zapasu chybel a uz je zas prvni v listine strelcu a uz se dere na celo celkoveho kanadskeho bodovani, jen tak dal :clap: .

Co se tyce zapasu, tak jsem videl asi jen tretinu a tri ctvrte, ale to mi stacilo. Dnes jsme nemeli svuj den, golman nas bohuzel nepodrzel a obrana take nic moc extra.

Nabokov zachytal velmi kvalitne, a san jose podrzel hlavne pavelski,boyle,glowe, a i thorton dal jeden gol.
Takže po prvé ten strelec čo vám dal z nájazdu nieje Glowe ako ho ty voláš ale Clowe :lol: . V zápase sme boli jasne lepší a to ste hrali viac presiloviek ako naši. Jose vyhralo zaslúžene a to si musíme priznať všetci. :yes:
Steven píše:Takže po prvé ten strelec čo vám dal z nájazdu nieje Glowe ako ho ty voláš ale Clowe :lol: . V zápase sme boli jasne lepší a to ste hrali viac presiloviek ako naši. Jose vyhralo zaslúžene a to si musíme priznať všetci. :yes:
stane se, C a G jsou na me moc podobny pismena, pardon :lol: .
Na golmana bych to nesváděl, skoro všechny goly byly prakticky nechytatelné.Nevím jak to SJS dělá, že jsou v základní části tak výborní. Na druhou stranu k čemu jim to je, když v PO vyhoří jako papír ;) Asi hrají na prezidents trophy ;)
Zapas som pozeral cely..SJ vyhralo uplne zasluzene, to je jasne, ale na brankara by som to nezvaloval, tie goly sa fakt nedali chytit, navyse Neuvy nas viac x podrzal, myslim ze to bolo na p.cu od zaciatku po koniec. Dnes sme nemali take sance ako obvykle a obrana stala tiez na tenkych nohach. Taketo zapasi sa stavaju, potesitelne je to, ze na chuja hrali komplet vsetci, takze si nemaju co vycitat, treba sa dat dokopy a zacat hrat opat ako tim.
caute borci, vyborny clanok z pohladu fanusika ohladom Caps najdete http://www.nhlko.com/washington-capitals.a377.html
Kto ma rad skutocne Caps, tak urcite ho potesi ...
diky wild..tvoje linky citam fakt rad, dalsi skvely clanok. Este napisat daco o Seminovi, Greenovi a mozno Varlymu a budem uz uuuplne spokojny :good: :good: este raz thx.
wild píše:caute borci, vyborny clanok z pohladu fanusika ohladom Caps najdete http://www.nhlko.com/washington-capitals.a377.html
Kto ma rad skutocne Caps, tak urcite ho potesi ...
diki...pekny clanok :yes:
Ovca kapitanom..wooohoo..ci to bol dobry tah sa uvidi neskor, napr. takemu Iljovi to trvalo dlhsie, ale odkedy nosi "C" je este lepsi. Osobne by som este pockal a dal C Laichovi, no dnes sa na Ovcu s C na hrudi pozrem, verim, ze tam necha aj dusu, len aby si nespravil hanbu.
myslím si, že to bol dobrý ťah, zaslúži si nosiť C :good:
Pěkný zápas, byly to trochu nervy, ale naši to zvládli...... :) :clap: :clap:
Flesch 1+2, vlastně 2+2 :wink: :wink:
Semin dva krásný góly, :thumbsup: :thumbsup: Ovie byl trochu z toho kapitánského "céčka" nervózní...... :-P :-P
Svělý výkon podala nově složená řada Flesch-Laich- Semin.... :yes: :yes: :yes:
Naše nová posila, se zatím ještě hledá..... Dnes tam měl krásnou šanci na dorážku, ale bohužel trochu zaspal.... :-P
Moc vidět nebyl dneska Beky, asi ta migréna není ještě úplně pryč.... :? :?
Uvidíme příště proti Ottawě........ :roll: :wink: :yes:

GO CAPS GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak Oviemu gratulujem k tomu C-cku.Je to naozajstny bojovnik,vodca..."Alexander Velky" s pukom,ci bez neho.V kazdom zapase sa snazi hrat naplno.
Nepoxybujem,zeby si C-cko nezasluzil,ale to,ze ho nakoniec ziskal pred svojimi konkurentmi je mozno aj medialny tah na zvysenie rivality s kapitanom Pens.Inak podobne ako Xruc,aj ja by som uprednostnil Laicha.Zda sa mi na tuto funkciu vyzretejsi.
Dnešní vítěztví nad Habs potěšilo! O to víc, že se pod to tak výrazně podepsal náš Fleischman! Semin opět ukázal své kvality! Je to neuvěřitelný hráč! Radost se na něho dívat! :thumbsup:
A Oviemu gratuluju k tomu Céčku! Zaslouží si to! Snad se nebude cítit svázaný! :|
Finále MS "20" mezi Kanadou a USA rozhodl gólem v prodloužení obránce USA a budoucí hvězda obranných řad Washingtonu Capitals -- John Carlson.... :clap: :clap: :clap:
John Carlson který byl Washingtonem draftován v roce 2008, jako 2. volba Capitals, 27. celkově, už stihl v letošní sezóně odehrát 3 zápasy v dresu Caps, v kterých se zatím neprosadil...
John dal ve finále dva góly. První ve 22. minutě na 3:2 pro USA a ten druhý rozhodující v čase 64:21...... :clap: :clap: :clap:

John Carlson byl zařazen do prvního All-Stars týmu mistrovství světa "dvacítek", z bilancí 7 zápasů - 4 góly+3 asistence a +8 na ledě..... :yes: :yes: :yes:

Brána do NHL se naplno otevřela a věřím tomu, že pokud příjde bohužel nějaké další zranění v obranných řadách Capitals, tak letos další šanci určitě dostane...
Časem bych ho nejraději viděl po boku spíše defenzivně zaměřenéno Karla Alznera..... :wink: :wink: :wink:
GO CAPS GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak ja som to vypol za stavu 5-3, ale pri vytaznom gole je uvedeny Stepan a Carlson ma asistenciu, ale inak mam z neho fakt radost, uz pri jeho debute som pisal ze presne takeho obrancu potrebujeme, ked mal hned v prvom zapase 5 hitov (najviac z celeho timu) a trafil aj tycku pri peknej strele, velku radost mi robi aj Della Rovere ktory je sice najnizsie draftovany hrac Kanady, ale oni vedeli, preco ho brali, ma druhy najvyssi +/- a so 6 bodmi sa tiez nestrati, do tretej, ale ako tvrdy hrac mozno aj do druhej lajny bude ako vysity..Orlova som moc nevidel, najviac som sa zameriaval na Johanssona, ktory bol kapitanom Swedska a hral v prvej lajne s Pajarvim, bohuzial ma az tak moc nepresvedcil, cakal som od neho trochu viac a najviac to po*ral s USA, ked si pripisal 27 tr. min, ale asi aj SWE vedeli, preco ho menovali za kapitana a prehrat s USA asi nieje az taka hanba, lebo tento rok boli fakt neskutocni.
XruCi, nevím proč mi připadá, že ty musíš mít vždy poslední slovo.. :sad2: :sad2: :sad2:
Na ten zápas jsem se díval po skončení Caps-Habs a tam jsem celkem jednoznačně viděl, že rozhodujicí gól vstřelil Carlson... :yes: :yes: :yes:
Když už něco tvrdíš, tak si to aspoň někde ověř.... :-P :-P :-P
Jinak pěkné video je na nhlpro, tak tam se na to můžeš podívat... :lol2: :lol2: :lol2:
Ja neviem, ale tebe v poslednej dobe asi svitori..ako neuraz sa, ale napisal som, ze som to vypol za stavu 3-5, bohuzial na hokej.sk je uvedeny autor vytazneho golu nespravne, prave som sem isiel napisat edit, ked som si to pozrel na iihf.com, ze autorom je Carlsson, neviem co stale proti mne mas, najlepsie bude, ak budes ignorovat moje prispevky, ja to v tvojom pripade uz tak robim.
Další vítěztví!!! :clap: :clap: :clap: A Alexander Ovechkin opět produktivní!!! Celkem tři body za gól a dvě assistence!!! Obzvlášt ten jeho gól byl exkluzivní, jak u něho ovšem už bývá zvykem!!! Vítěztví ho může těšit o to víc, že ho poprvé dosáhl jako kapitán Caps!!! Hodně o sobě dal taky znát Bäckstrom, který vsítil dvě branky!!! První, po pěkné spolupráci s Oviem a po velkým zaváhání brankáře!!! Ta druhá po pěkném obkroužení celé branky!!! Viděl jsem jen sestřih na nhl.com, ale zdálo se, že jim to šlapalo!!! Jen tak dál kluci!!! Lets go Caps, lets go!!! :good:
wild píše:caute borci, vyborny clanok z pohladu fanusika ohladom Caps najdete http://www.nhlko.com/washington-capitals.a377.html
Kto ma rad skutocne Caps, tak urcite ho potesi ...
Díky za link, zas som sa čosi nové dozvedel..
Jirka-IV píše:Další vítěztví!!! :clap: :clap: :clap: A Alexander Ovechkin opět produktivní!!! Celkem tři body za gól a dvě assistence!!! Obzvlášt ten jeho gól byl exkluzivní, jak u něho ovšem už bývá zvykem!!! Vítěztví ho může těšit o to víc, že ho poprvé dosáhl jako kapitán Caps!!! Hodně o sobě dal taky znát Bäckstrom, který vsítil dvě branky!!! První, po pěkné spolupráci s Oviem a po velkým zaváhání brankáře!!! Ta druhá po pěkném obkroužení celé branky!!! Viděl jsem jen sestřih na nhl.com, ale zdálo se, že jim to šlapalo!!! Jen tak dál kluci!!! Lets go Caps, lets go!!! :good:
Alexov gól bol taký jeho typycký, ale určite aj exkluzívny je to správne slovo :-P Jeho prvé víťazstvo ako "C" bolo s Habs ;) a Bäckström opäť dokázal, že nie je len elitný nahrávač, ale fantastický univerzál ! A šľapalo to určite, Sens od poriadnej nakladačky zachránil niekoľkými parádnymi zákrokmi len Leclaire ...
MaJes: Jsem to ale blbec! Úplně jsem zapoměl, nebo mi to necvaklo, že jme vlastně Habs porazili! :roll:
Jirka-IV píše:MaJes: Jsem to ale blbec! Úplně jsem zapoměl, nebo mi to necvaklo, že jme vlastně Habs porazili! :roll:
To sa stáva! :)
Tak to byl těžkej masakr v Atlantě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol:
Atlanta-Washington 1:8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :good: :good: :good:

Skvěle zachytal Michal Neuvirth, :clap: :yes: škoda že mu utekla ta "nula"....... :-( :-(
První gól v dresu Capitals vstřelil Jason Chimera a konečně se taky letos trefil Tom Poti..... :yes: :yes: :yes:
Jeff Schultz +5 na ledě!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup: :thumbsup:
Alex Semin 2+1 :good: :good:
Jen tak dále...... :biglol: :biglol:


GO CAPS GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS