Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Viem..to bol velky omyl..mam aj casopis prohockey kde sa venovali vtedy draftom, to bol draft so Sidneym Crosbym a tam pisali ze absolutne necakana volba. Nechapem ten vyber, ked za nim bolo o dost lepsich hracov, trebars aj taky Hanzla z PHO, alebo Downie z PHI.

Hraje na farme WSH v Harshey
ja len preto,ze o nom vobec nepocut !!! Backstrom je draft 2006 a uz sa prepracoval do zostavy Caps a o Populokovi kde nic-tu nic.Aspon sa mu dari ? A co je to rus???
Podla mna do NHL nikdy neprerazi a ked ano, tak na par zapasov pri obrovskej marodke obrancov Caps, ale zas ho nechcem podcenovat, keby sa stal z neho Lidstrom, tak by som nebol proti :) Ale ukazuje sa to, ako dost velky omyl nasho GM. Ale zase vytiahli Greena z 29 pozicie, takze to dost vykompenzovali (rok skor, s Alexom) Narodnost podla mena typujem ze rus, ale fakt neviem..
takze on je obranca ? no....este jeden Green by sa nam hodil do obrany :lol2:
Ahoj kluci, tak co-obrátíme ještě tuhle sérii??? Přejedeme ty prasata z Philly??? 8) :hit: :box:

GO CAPS GO!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:
:pivo3: no,bylo by rozhodně zajímavé dívat se na sedmý zápas,to by už ale asi byly větší nervy,kdo ví,jestli by se tam nepozabíjeli,aby měl pak kdo hrát ve druhém kole :D
Hockey_King píše: Přejedeme ty prasata z Philly???

Hele mladej,vystydni ano?Nepiš blbosti a nadávej si tak někde ve škole svým vrstevníkům,tady na to není nikdo zvědavý! :evil:
Že teď proti sobě hrají zrovna Philly a Caps,neznamená,že tu budeme nadávat a urážet,ať už sebe nebo své oblíbené týmy!!
Označení "prasata" je pro hráče Philly poměrně výstižné a všeobecně dost rozšířené!! Ono to není tak dávno co častovali hráče soupeřů praseckými zákroky za hranicí pravidel!!
Hockey_King píše:Označení "prasata" je pro hráče Philly poměrně výstižné a všeobecně dost rozšířené!! Ono to není tak dávno co častovali hráče soupeřů praseckými zákroky za hranicí pravidel!!
No,vidím,že tady se nikam nepohneme. :( Kdybys sledoval NHL častěji,jistě by sis na tu trapnou kampaň z počátku sezóny udělal vlastní,zcela odlišný názor,než jaký uměle vykonstruovala média!Takových zákroků,dokonce často agresivnějších a nebezpečnějších,jsem v průběhu sezóny viděl desítky,ale sem to nepatří a nechce se mi v tom zase babrat,kdybys zalovil o několik měsíců dozadu,tak se to už probíralo jak tady na HFku,tak i na nhlpro(ti).cz.Tak už toho radši prosím nech,zbytečně nás tím provokuješ.
:backtotopic:
Pokud dnes Caps dokáží zopakovat svůj bojovný a agresivní výkon ze soboty,tak bude mít Philly dost problémy.
Ale přesto věřím,že už to bude poslední zápas série a Caps,to do toho 7zápasu nedotlačí.Je to škoda,že se potkali hned v 1.kole,protože jsou mi celkem sympatičtí a nehrát s Letci,asi bych jim trochu fandil.Potenciál tam je solidní,tým mají mladý,dobře doplněný před trade deadline,takže je rozhodně na čem stavět,možná za rok za dva,už budou dělat na východě pěkný vítr!!!
:v_hajzli: Dobře, beru na vědomí! Omlouvám se jestli jsem rozvýřil vášně fandů Philly!

Nicméně v této sérii fandím Caps, ačkoliv Philladephii po případném postupu přeji hodně zdaru,už kvůli jejich fanouškům, kteří patří k nejlepším v NHL!! Ikdyž bych velmi nerad kdyby případně vyřadili Montreal!! :eek2:
No,vidím,že tady se nikam nepohneme. :( Kdybys sledoval NHL častěji,jistě by sis na tu trapnou kampaň z počátku sezóny udělal vlastní,zcela odlišný názor,než jaký uměle vykonstruovala média!Takových zákroků,dokonce často agresivnějších a nebezpečnějších,jsem v průběhu sezóny viděl desítky,ale sem to nepatří a nechce se mi v tom zase babrat,kdybys zalovil o několik měsíců dozadu,tak se to už probíralo jak tady na HFku,tak i na nhlpro(ti).cz.Tak už toho radši prosím nech,zbytečně nás tím provokuješ.

Baffy, fakt mi neda nereagovat, uz som to pisal 1000x tak este raz. Aky mas na to ty nazor? Moj nazor je taky, ze netvrdim, ze ostatni hraci z ostatnych tymov nespravili nejaky hnusny faul, toho sme boli svedkami pocas celej sezony. Lenze vo Flyers sa to stalo az 4x. To je realita, kym pri ostatnych tymoch sa stal ten icident trebars raz-max 2x u Flyers to bolo 4x a to este vo velmi kratkej dobe po sebe. Je pravda, ze od toho posledneho incidentu, sa to zmenilo, ale to skor zasahom vedenia. Ja na vas fakt nechcem utocit, ale nechapem preco to hadzete len na ten zly system, ktory vam ublizuje a nieste schopni priznat, ze vas oblubeny tym to zvykol niekedy prehnat.
Nejak to vyplynulo z diskusie :) ale bude asi fakt lepsie, ked sa o tom nebudeme bavit, uz je to davno za nami. Nie?
To k Ovce bolo myslene iba ako vtip. Ze? Nemyslim si, ze by mal Ovca nejaku extra ochranu od vedenia ligy.
:taptap: :taptap: :taptap: Chlapci tlieskam za tuto sezonu. Je neuveritelne, co vsetko ste predviedli a ja som zase vdaka vam zacal verit, ze nic nieje nemozne. Skoda ze ste ten najdolezitejsi krok nakoniec nedotiahli do spravneho konca, lebo si myslim, ze ste na to mali. Prehra po predlzeni fakt boli, zvlast proti tymu, ktory mi je natolko nesympaticky..Skoda tohto tymu, ze nemohol ist dalej, recami ze ved nabuduce sa uz ani sam neviem upokojit, hl. pri pomysleni, ze sme mali na viac uz tento rok. Chlapci ale aj tak tato sezona bolo jedno neskutocne divadlo z vasej strany za ktore mozem len :poklona:
Zlepšující se výkony ruského útočníka nemohly ujít pozornosti trenérovi Philadelphie Johnu Stevensovi. “To je panečku hráč, dokáže vás dostat mnoha způsoby. Dostává se mu velké pozornosti a on si ji zaslouží. Je to vynikající hokejista.”

Ze druhé lavičky zněla pochvala všem srdnatě bojujícím hráčům Capitals. “Řekl jsem klukům, že jsem díky nim prožil nejlepší rok ve svém životě. Nechali na ledě všechno,” poklonil se svým svěřencům Bruce Boudreau.

Bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuce...teba nam zoslal z nebies sam pan boh. Ked vidim, ze ty stojis na lavicke, vedla chalanov, tak vzdy verim v nemozne. Pre mna si ty nasa jednotka..vazne :good:
A teraz nieco, co ma fakt mrzy

Poti si po zápase po příchodu mezi reportéry dovolil něco, za co by mu v české extralize hrozil finanční postih – ohodnotit výkon mužů v pruhovaném. A je pochopitelné, že známky byly v tomto případě hodně nízké. “Těžko se dá spolknout, že sérii, ve které oba týmy tak urputně bojovaly, rozhodli rozhodčí. Rozhodně si nemyslím, že se jednalo o faul. Je složité bojovat s rozhodčími i s Flyers zároveň,” vylil si srdce obránce Capitals.

Při kritice sudích vzpomněl i incident předcházející druhému gólu Letců. Na Samiho Kapanena zívala ve třicáté minutě prázdná klec poté, co Thoresen při průniku před bránu srazil s bránícím Morrisonnem i Cristobala Hueta.

Nechcem tu rozputat taku vasen, ako minule, ked som reagoval zbytocne prehnane, Flyers postupili a ja na tom nic nezmenim a nechcem sa ani z nikym hadat ci to bol alebo nebol faul, komu rozhodcovia nadrziavali/nenadrziavali, len vo vnutri ma to trochu skrie :|
Stejně gratualce Caps, ze 3:1 na 3:3 vyrovnat je uznáníhodné, prohráli jste 4x, z toho DVAKRÁT v prodloužení, docela smůla, kdyby se v aspoň jednom OT obrátilo štestí k vám, ste tam. Sezona to byla ale i tak dobrá a příští by měla být - což mě upřímně jako fandu Bolts ani trochu netěší - ještě lepší. Takže :clap:
EDIT: jedno plus to má, bude na koho se dívat na MS :frajer2:
Gratulace hráčům Caps k vynikajicí sezoně!! :taptap: Před sezonou by mě to ani nenapadlo!!! Hráli vážně dobře a kdekoho šokovali!!! :good: Tenhle tým má budoucnost a už se těším na další sezonu!! :frajer2:
XruC píše:Zlepšující se výkony ruského útočníka nemohly ujít pozornosti trenérovi Philadelphie Johnu Stevensovi. “To je panečku hráč, dokáže vás dostat mnoha způsoby. Dostává se mu velké pozornosti a on si ji zaslouží. Je to vynikající hokejista.”

Ze druhé lavičky zněla pochvala všem srdnatě bojujícím hráčům Capitals. “Řekl jsem klukům, že jsem díky nim prožil nejlepší rok ve svém životě. Nechali na ledě všechno,” poklonil se svým svěřencům Bruce Boudreau.

Bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuce...teba nam zoslal z nebies sam pan boh. Ked vidim, ze ty stojis na lavicke, vedla chalanov, tak vzdy verim v nemozne. Pre mna si ty nasa jednotka..vazne :good:
Je to spasitel.....doslova a dopismena!!! Ako slovensky Jan Filc :D .Po takomto uspexu sa da ocakavat dalsia spolupraca s tymto trenerom.Co dodat...,len nex sa mu dari na lavicke Caps...a nex v skorej buducnosti privedie Caps do finale STANLEY CUPU!!! Pre mna -za mna uz aj v nasledujucej sezone :D .Xalani..pre Vas len jedno velke D-A-K-U-J-E-M !!!
Kolzig vo Washingtone zrejme skoncil : po ukonceni tejto sezony kde ho nahradil v branke Huet vraj zlepil svoju menovku zo satnika

necudujem sa mu

len som zvedavy co caps spravia ak sa im nepodari podpisat Hueta
Tak za Olliem mi bude neskutocne luto :( :( :( Pre mna za to, co vsetko spravil pre Caps este väcsi hrac ako Peto, aj ked viem, ze Peto tiez chcel zostat len ho vytrejdovali. No ale k Olliemu, pre mna to je velikan a myslim ze tento hrac spravil za celu hystoriu pre tento tym uplne najviac. S jeho odchodom sa strati kus tej starej hystorie, odide hlavny protagonista uz predoslej generacie kde vedla Peta, Zeda, Nikolishina, Oatsa, Huntera, Junoea, v obrane Calle Johansson s Goncharom a v zadu vlk samotar Ollie vytvorili najuzasnejsie zoskupenie, ake kedy za WSH hralo..prave tento tym som si tak velmi oblubil, ze ma nepusti do konca zivota. Pre mna to bola uzasna generacia, a je mi za nou, ked si na to spomeniem neskutocne smutno :( Prichadza ale nova a ja dufam, ze bude aspon tak uspesna ako ta minula, ktoru by som definoval ako najlepsia v celej hystorii tymu. A Ollie? Velke Dakujem, budes mi fakt chybat. :(

K Huetovi..dufam, ze zostane, lebo je to naozaj dobry brankar.
Xruc: K tomu tvojemu clanku na NHLPro ,ze Washington by mal podpisat Kolziga,no neviem...to by asi nebolo dobre pre Olieho ,ani pre klub.Olie by tazko prijal poziciu dvojky v tyme a pre Caps by bola tato dvojka pomerne draha,ak by sa zaxovali rovnake platove podmienky.Johnson xytal spolahlivo a je to jeden z lacnejsix hracov Caps.Neviem,kolko este mozme minut do platoveho stropu,ale prioritov bude podpisat Hueta a Greena.Ti pod 3melony urcite nepojdu.Rad by som bol,keby ostal aj Fedorov,Laich,Bradley,Cooke....Nylander bol pre Caps prinosom v tejto sezone.A ak bude zdravy a v takej forme aku mal,tak to mozme v buducej sezone dotiahnut daleko.Mlada krv skombinovana so skusenostami... :cup: Jurcina-tak s nim niesom spokojny...uprednostnil by som radsej nejakeho talentovaneho mladeho obrancu pred nim.Som zvedavy teda ,co nam generalny manazer upecie !?!
No vies, ale Ollie je moja srdcovka, to proste bez neho nejde. Ved si precitaj aj prispevky vyssie. Pre mna je Ollie WSH. Osobne si myslim, ze by sa uspokojil aj s menism platom a ze by bol spokojny aj za 30 zapasov v sezone. Este raz by som mu rad doprial tu atmosferu PO (teda ak sa o rok podari samozrejme) Ale jasne ze podpisanie Greena a Hueta je priorita. Osobne by som ponechal vsetkych az na Nylandera, Jurcinu a Kozlova, vsetci 3 by sa mohli vymenit v baliku za nejakeho kvalitneho centra, trebars Jokinena z FLO. S Nyletom niesom spokojny, ano..mal takmer bod na zapas a ma vela skusenosti, ale hrac ktory ma v 40 zapasoch -19 je pre mna absolutne nepouzitelny a pre tym je skor na obtiaz, ako na prinos. Naco je pre tym hrac, ktory ked je na lade inkasuje viac golov, ako na ktorych sa jeho utok podiela?

Druha sprava: Green na MS s Kanadou, Ovca-Fedorov-Semin zevraj chcu hrat v jednom utoku spolu :clap: Ak uz nie PO, tak aspon takto naberu chlapci dalsie skusenosti. Bol by som rad, ak by sli aj ini reprezentovat. Go Caps go..
No este si myslim,ze Backstrom za Svedsko a Huet za Francuzov je tiez isty.Celkovo 6 hracov na MS z WASHINGTONU.Bude sa naco pozerat.Uvidime,ako dopadnu nasi....som nedockavy.Uz keby sa to zacalo.Doteraz som stale obhajoval Suplera,ze vie co robi....ale po tom,co z kadra vyhodil Grona...tak neviem neviem.Bude to viac ako zaujimave!!!
njn na Nyclasa som uplne zabudol..diky. K Huetovi, ten uz neni az tak hracom WSH, dufam ze bude, ale momentalne je neobmedzeny. Ku Gronovi neviem. Je pravda ze je rychli, ale musis brat v uvahu uzke klzisko a tvrdu hru. Snad Suplik vie co robi.
vraj by za CZ mal nastupit Tomas Fleischman...rozsiril by tak enklavu Caps na 7 hracov!!!
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS