Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Abych se přiznal, tak je to snad poprvé v životě, co sleduju Play Off's. Ne, že bych předtím nekoukal na highlights, nebo tak něco, ale nevšímal jsem si strašně moc věcí. No, je odehráno pár zápasů a já jsem si uvědomil, že je vlastně dobře, že jsem nepostoupili (vím, měli jsme od toho hooodně daleko, ale i tak). Protože když vidím, jakým stylem hrajou týmy v naší konferenci (jmenovitě Ducks, Kings, Sharks, Blues, Preds nebo Hawks), tak si jsem jistý, že se součastným kádrem by to byl sweep prakticky od kohokoliv. Je sice pravda, že máme hodně šikovných hráčů, ale na to se prostě nehraje. Obzvlášť ne v PO's.. Když Chia mluvil o tom, že potřebuje tým zvětšit a zesílit, tak jsem si říkal, že to je pravda, ale že to nehraje až takovou roli. Omyl,hraje. Takže teď doufám, že se během léta zbavíme RNH, Yakupova, Pouliota, Letestua a Eberleho (toho jen v případě, že seženeme big scoring rw). Jsou to sice fajn kluci, šikovní hráči, ale nepřináši ten effort, nemaj size ani weight.
Tak tak, treba dať všetok skill preč a nahradiť ho bojovníkmi čo majú grit a toughnes tak ako to robia v TB a pozri už vedú 2-0, možno keby oslovíte Morrowa ešte by sa vrátil na lad, tam by ste mohli začať, ten by bol zadarmo.
Marman píše:Když Chia mluvil o tom, že potřebuje tým zvětšit a zesílit, tak jsem si říkal, že to je pravda, ale že to nehraje až takovou roli. Omyl,hraje. Takže teď doufám, že se během léta zbavíme RNH, Yakupova, Pouliota, Letestua a Eberleho (toho jen v případě, že seženeme big scoring rw). Jsou to sice fajn kluci, šikovní hráči, ale nepřináši ten effort, nemaj size ani weight.
Právě jsi popsal cestu do záhuby. A pokud nám má něco naznačovat trejd Marincina, příchod Gryby a jmění za pomalého a draft pedigree Reinharta, zůstávám skeptikem. Potažmo Maroon. Samotný Maroon problémem není, podobný typ jste snad i potřebovali, nicméně jeho produkce je ''unsustainable''. U vás měl S% 20.5, předtím se kariérně pohyboval okolo 9%. Faktor změny prostředí a zejména faktor McDavid. Je to vcelku solidní role player, ale není to ''driver'', cokoliv nad 40B bude v kompletní sezoně z větší části dílem McDavida. Tedy hlavní myšlenkou je fakt, že typ jako Maroon byste neměli přecenovat, natož si snad myslet, že třeba potřebujete další dva Maroony a dalšího Grybu. Lol. A někde jsem podobně geniální nápady zahlédl. Tyhle typy se z různých důvodů stále přecenují.

''Big scoring RW'' by bral každý. Každý by bral hráče, co má zároven skill, speed+SIZE. Ovšem kde takového hráče chceš vzít? Je to nedostatkové zboží. Spíš bych se zabýval myšlenkou, proč Eberle a spol ''nepřináší ten effort'', pokud to je ten skutečný problém. Dejme tomu, že zde stále hraje nějakou roli ''faktor Západ'', ale dnes už to je přeci jenom o něčem jiném. Je to o rychlosti a skillu. V PO dokáží udělat difference hráči jako Gallagher, Kucherov, Zuccarello, Johnson, Krug a další.

Proč tedy věřit, že Eberle a spol to v sobě nemají? To je kravina. Tvrdím dlouhodobě, že vaši hráči jsou pro ostatní týmy zlatý důl. U vás defacto suckují, ale to neznamená, že jsou špatnými hráči. Např. zrovna Eberle je legitimní 1st liner. Obávám se, že na jeho výměně vyděláte pouze těžko. Koneckonců tuhle myšlenku můžeme vidět na hráčích jako Petry, Marincin, Schultz. Osobně jsem Petryho velmi chtěl (https://twitter.com/kisin91/status/562716507260866561" onclick="window.open(this.href);return false; a https://twitter.com/kisin91/status/562717256556478466" onclick="window.open(this.href);return false;), cena byla ve finále absurdní. Jeho reputace utrpěla a týmy ho úplně neodhadly. Na nějaké hodnocení Schultze je zatím brzy, nicméně i on prokazuje svůj velmi solidní talent a že se stále může zařadit mezi lepší PMDs ligy. Naplní ho? Těžko říct. Edmonton ho poznamenal. Bude s ním práce, ale za ''risk'' určitě stojí. Komentáře některých i renomovaných odborníků, že byl nejhorším bekem ligy, byly úplně mimo. Mohl vypadat jako nejhorší bek, ale nejhorším bekem určitě nebyl.
Ale čo vám zas je? :-(
Ohlund píše:Tak tak, treba dať všetok skill preč a nahradiť ho bojovníkmi čo majú grit a toughnes tak ako to robia v TB a pozri už vedú 2-0, možno keby oslovíte Morrowa ešte by sa vrátil na lad, tam by ste mohli začať, ten by bol zadarmo.
Tak tak, naši jediní hráči, kteří mají skill jsou Yakupov,Nugent a Pouliot, mas pravdu.. Nejakej McDavid? Pff! A co potom Hall s Draisaitlem? Taky dřeváci.. Trefil si to, trefil :wink2:
kisin píše:...
Kde tam píšu že se potřebujem zbavit Eberleho? Ještě speciálně k němu napíšu, že jedině když seženem "big scoring RW". Tak proč se toho tak chytáš? Navíc máme 7 šikovnejch hráčů (McDavid, Draisaitl, Nuuge, Hall, Pouliot, Eberle, Yakupov) a kolik dříčů, kteří jsou schopný hrát první, druhou lajnu? Možná Maroon, možná Kassian? Vždyť je evidentní, že prostě máme moc skillu a málo weight a size. Do p*dele, ví to každej a klidně bych se vsadil, že jsi to někde napsal i ty. Jasný, zase tu brečim, zase jsem jak podrážděná ženská, ale proč hledáte sr*čky v úplně každém mém příspěvku?
Kamaráde.. ty měníš názory jak se ti chce. Podívej se o stránku před, kde jsme spolu na téma Eberleho diskutovali. Psal jsi tam, že "Já Eberleho nijak nehaním, s McDavidem mu tam padalo, je šikovnej, ale dozadu a fyzicky je slabej. Podobný věci by se dali napsat i o RNH. Všechny tři ale spojuje to, že bude lepší když odejdou." Psal jsi o něm, že to je flákač a že vedle Connora by takhle zahrál každý. Kisin ti naopak napsal, že Eberle je legitimní 1st liner. Navíc, kdyby jsi se podíval do historie, tak Eberle na junior. šampionátu/tech předčil Tavarese i Halla. Proč? protože když bylo potřeba, dal ten důležitý gól (Nájezd proti USA, vyrovnávací gól proti Rusku) dal. Tím chci říci, kdybyste se dostali do PO, tak zrovna Eberle by tam mohl být hodně platnej. Mohl by být rozdílový hráč. zrovna Ebsovi i po těch letech věřím a vždy jsem mu věřil..

BTW: mám takový pocit, že Ohlund to myslel ironicky.
jo...Petry a Marincin boli to dobre, co sme v obrane mali, aj ked sme suckovali. A oboch sme poslali prec :hroza: (aj ked u Marincina mi to az tak nevadilo po tych jeho vyjadreniach)
Přesně. A Marinčin mi je celkem ukradenej, nebyl sympatickej, nehraje fyzicky a navíc to byl levák, tam je přetlak.. Ale Petry, to je jiná. Ten by v tuhle chvíli řešil dost problémů, ale co se dá dělat? :neviem:
Je to nejčerstvější Oiler, ale už teď ho považuju za jednoho z těch oblíbenějších, happy b-day, Pat!
Obrázek
Docela mi přichází na mysl, že když se Oilers svým pickem vyhnuli třem potencionálně silně rozdílovým hráčům, neměli by váhat a urychleně hnát volbu dál za hotového obránce. Hráč jako Tkachuk by jim momentálně nedal nic, vývoj Chychruna či Juoleviho může být všelijaký. Jak se o této možnosti celou sezónu spekuluje, teď ji vidím jako docela reálnou a rozumnou.
Error píše:Docela mi přichází na mysl, že když se Oilers svým pickem vyhnuli třem potencionálně silně rozdílovým hráčům, neměli by váhat a urychleně hnát volbu dál za hotového obránce.
Chia sa v noci vyjadril, že načúva ponukám a myslím, že tých trejdov bude viac (a nielen v Edmontone).
4. pick za Shattenkirka ať můžem picknout homeboye Tkachuka do St. Louis. :jn:
To je snad trochu malo za shattyho ne? Taky bych si ale dovedl predstavit ze bychom mohli zkusit se posunout nahoru a Tkachuka ziskat, ten pick se da realne ziskat a hrac je presne to co potrebujem.
Logan píše:To je snad trochu malo za shattyho ne?
Tak neříkám, že to má být výměna kus za kus. Já už jsem to jednou zmiňoval v chatu, že bych se nebránil trejdu s Edmontonem, a klidně to může být i blockbuster. 4. pick a RNH jsou trade assets, které by Blues mohly velmi zajímat.
Caggiula olejářem :arrow: http://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/sour ... on-oilers/" onclick="window.open(this.href);return false;
No jestli si vybere edmonton tak to lol
Logan píše:No jestli si vybere edmonton tak to lol
Ja ani nevim co je to za hrace, ale jak vidim jeho prijmeni hned me napadne Caligula. Ovsem proc tu pisu je to ze me pokazde rozesmeje jak jsou si fans Flyers temer jisti ze onen volny hrac podepise prave s jejich tymem a kdyz ne tak pak jen nevericne krouti hlavami. Za tu dobu co jsem tady na foru uz to bylo peknych par hracu, z patra me napada treba Bobby Ryan, pro ktereho byla Philla jedina logicka volba a kdyz pak prodlouzil se Sens tak bylo v topicu letcu pekne neveselo :jn:

Jinak pokud je to utocnik tak to take moc nechapu, ikdyz po moznem letnim zemetreseni bude tento podpis davat smysl.
Selly8 píše:jak jsou si fans Flyers temer jisti ze onen volny hrac podepise prave s jejich tymem a kdyz ne tak pak jen nevericne krouti hlavami.
Tohle by se mělo vytesat do kamene. :yes:

McDavid faktor bude hrát v rozhodování hráčů čím dál tím větší roli. Byť Caggiulu ani trochu neznám, jeho rozhodnutí se nedivím.
Aj o Schultza sa bilo niekolko tímov vrátane nás, vybral si Edmonton a tak aj dopadol... Drake :thumbsdown:
honziss píše: McDavid faktor bude hrát v rozhodování hráčů čím dál tím větší roli. Byť Caggiulu ani trochu neznám, jeho rozhodnutí se nedivím.
:yes:
Ohlund píše:Aj o Schultza sa bilo niekolko tímov vrátane nás, vybral si Edmonton a tak aj dopadol... Drake :thumbsdown:
To si pamatuju. Taky to tehdy bylo vysvětlováno tak, že chce jít do mladého týmu, který má zářivou budoucnost. :giggle:

Teď je ta situace zdánlivě podobná, ale přece jen jiná, a to právě kvůli McDavidovi.
Asi.mi ani neslo o to ze nepodepsal s nama, ale cekal jsem ze to budem.my, hawks nebo nucks ... Oilers asi opravdu vyhrali diky mcd faktoru ...
Schultz :grc: Jsem rád, že dopadl, jak dopadl u Oilers, dobře mu tak. Aspoň vždycky dostal solidní čočku od našich fans, když dojel. A nám nakonec vůbec nechyběl.
Neviem čo tu je neočakávané. Kto by si nechcel zahrať už teraz s jedným z najlepších hráčov NHL, v tíme kde je konečne kvalitný staff a po lete by mohol byť preňho priestor.
Však jim ten úspěch po těch xxx letech přejme.. Čas ukáže, jestli je někam posune, či nikoli. Aby nedopadl jak Schultz (toho se bojím mnohem víc, než že by jim pomohl k branám PO)..
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES