Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

kajo píše:McJesus sice dal prvy gol, ale co ten hit na Oduyu? Keby nieco take urobi Torres, 20 zapasova suspendacia minimalne a on nedostal ani 2min. :grc:
No hlavne uz jsem takhle videl i par zmrzacenejch lidi.. I kdyz je pravda, ze tam se pripojil i jejich vlastni pohyb..
vs Stars
Na pár úsekov v hre najma v druhej tretine, to bolo z našej strany veľmi zlé. Mal som pocit že tam mal súper stále o minimálne hráča naviac, obrana zle reagovala alebo nereagovala vobec na ich pohyb, rozoberanie hráčov :? . Hall invisible (illness), inu ako celá 1st line. FO :| jediný nad 50% Hendricks, ostatní pod 35%. Z obrany musím vyzdvihnúť Klefboma, v útoku bola nebezpečná len Connorova line. Bolo vidno ako to z neho po gole opadlo. Celkom ma serie šanca ktorú mal Yak po prihrávke od McD a on ju tutovo nedá. Hneď na to GWG :!: . Aspoň že Nilsson v prípade potreby može byť viac než slušnou dvojkou.
Proti Blues by sa mal do zostavy vrátiť Reinhart ku Grybovi, a Nug dostane k Hallovi na krídlo aj Hendricksa. Verím že oboch nabudí k lepším výkonom :dup: . Veľa čakám aj od zloženia Korpikoski-Lander-Purcell :hmm: .
Dresy máme krásne, hráči ale musia ukázať že si ich zaslúžia nosiť :)
Hlavne nerobiť prihlúple chyby v obrane, alebo zas straty v offensive zone - kde to možu Blues využiť na breakaway, čo dosť využívali prvý zápas. Slepyshev by sa mal rýchlo ukázať alebo to do*ebať aby bol poslaný na farmu, TOI posledné 3 zápasy: 14:19, 08:17, 05:27. A dnes to vobec nevyzerá že by to malo byť iné. Blues chýba Shattenkirk a Fabbri.
dufam, ze budeme v hre o playoff aspon do novembra.
McDavid -3 v noci. Neviem no, zatial sa najviac predviedol tym nechutnym hitom na Oduyu. Ako je jasne, ze sa coskoro chyti, ale generacny talent..?
Pořád má více bodů jak Crosby.. Já bych mu dal čas. Stamkos se nechytil taky hned že ano..
A menej ako Chimera, ale o to nejde. Ved vravim, ze casu ma dost a vynasat nejake sudy po 4 zapasoch je priskoro. Len som cakal od druheho Crosbyho asi trochu viac. 18 rocny Crosby ukazoval od prveho zapasu, ze tejto lige bude dlho dominovat.
To zatím ukázal Eichel, snad nejlepší Sabre v každým jejich zápasu. :slintac: :thumbsup:
Tak Je to jeste mladej kluk , ta vize ze opravdu prijde spasital byla dost vedle.Myslim ze kluk ma jeste hodne casu.Je to pro me o dost sympatictejsi pristup nez kdyz nekdo prijde velkohube do ligy.
Dnes sa mi už ten zápas ani nechce komentovať. Som veľmi zvedavý na zostavu na další zápas, čo McLellan vymyslí - ak niečo ide vobec s tým urobiť. Záblesky tam boli, ale stále to nieje nič čo by malo byť na prvé body, Blues zaslúžene. Bojím sa aby sme nespadli do hernej agonie, musíme loss streak čo najskor uťať lebo ešte by to mohlo byť dosť zlé.
Jeff Petry mě každou noc přesvědčuje, že Oilers jsou něčím nakažení a tenhle virus jde na každého dobrého hráče. Jak jinak si vysvětlit, že takhle špičkový bek u vás hnil takové roky? Já měl vždy zato (páč Oilers vůbec nesleduju), že máte útok slušný a obranu tragickou, ale pokud tam schováváte víc takových Jeffů Petry, tak byste to měli snad rozpustit. S kým hrával v páru? Ten chlap umí všechno, není skill, co by neměl a k tomu to jeho bruslení, kterému se nemůže snad rovnat žádný bek v NHL nebo mě aspon žádný nenapadá. Už loni byl skvělý a letos zatím náš nejlepší bek. Díky za něj a on může děkovat Bergevinovi, že jej z Edmontornu vysvobodil...
A ještě jeden skill má, herecký :giggle:
Dnes ma okrem prvej výhry potešilo viacero vecí. Konečne sme nemali dvoch hráčov ktorí by to ťahali, ale všetci si za jasnou výhrou išli. Matt Hendricks v prvej lajne sa mi veľmi pozdával, dnes urobil kopu čiernej roboty. Taylor Hall detto, dnes ho bol plný ľad. McDavid, neviem či ma zmysel niečo písať k nemu. Neuveriteľná rýchlosť, cit pre hru, prehľad.. Klef zase najlepší Dman.

“We’ve talked enough about that. It’s been getting better. Guys are starting to understand a little bit more of their roles in situational play and we played a solid game. We deserved to win tonight.” McLellan :good:
:giggle:
Ušmudlaná výhra v B2B :jn: , a teraz zaslúžený oddych. Canucks mali slušný tlak vo viacerích úsekoch hry, no sami odmietli víťaztvo viď. Sedin :sok: . Hall další kvalitne odohraný zápas, no tá jeho streľba ma začína celkom znepokojovať. McDavid sa začína dostávať do tempa a strháva so sebou aj ostatních, presne typ hráča Yakupov musí mať v lajne. Nilsson neistý mimo bránkoviska, slabšia práca s hokejkou než Talbot ale na to aký je veľký sa rýchlo presúva a dobre číta hru :) . 3v3 OT :cool:
Another win.. Pěkně Oilers. Co asi říká Mitch na výkony MacDavida? :jn: No a i Jakupov se chytnul. Stále věřím, že při správné konstalaci hvězd to PO být může.
3W streak :cepi: . Opať pochvala pre 2nd line Pouliot-McD-Yak (TOI 12:45 0+2). Hlavne poslední dvaja kráľujú hre, každé ich striedanie je cítiť. Talbot zachytal ako sa patrí, no na druhej strane tam bolo dosť reboundov a tie tečované strely od našich obrancov (myslím) mimo brány :hroza: . Letestu zakončuje asi ako ja, ak sa to od neho neodrazí tak nič moc :giggle: . Hall... v prvej tretine bolo neodpísané jasné podrazenie, a napokon on z frustrácie celkom zbytočne dáva súperovi šancu PP. Prvá lajna po zranení Hendricksa, sa zase dostala do priemeru.
Ofenzíve Caps prakticky nieje čo vytknúť, tento zápas by sa dal prirovnať ku tomu s Dallasom a k tomu ešte hrali 3 zápas za 4 dni. Ani tam sme nehrali nijak dobre a súper si nás točil. 3 goly súpera v rýchlom slede v druhej tretine pochovali naše nádeje na dobrý výsledok. Schultz, Ference :x !!! hlavne Andrew si nezaslúži ani HS rovno waivers . Cez Mexiko sa prehnal hurikán Patricia, cez Rexall Place Kuznetsov. Ešte aj Blue Jays prehrali 6 zápas série :slap: .
Tak McD sa celkom pekne rozbehol :good:
Ja mu celkom aj fandim, sice skoncil v luckerskom Edmontone, ale vzdy lepsie ako keby to bolo niekde na vychode, kde by nas matal dalsich 15+ rokov.
Obrázek

https://vine.co/v/eYaHt7LvF9O" onclick="window.open(this.href);return false;

:matika: :ho*no: :ref:
danny111 píše:Obrázek

https://vine.co/v/eYaHt7LvF9O" onclick="window.open(this.href);return false;

:matika: :ho*no: :ref:
Tady byl problém nejspíš v tom, že i když to vypadá, že puk byl na ledě a tudíž by byl jasně za čarou, ve skutečnosti to Quick chytal několik cm nad ledem, aspoň tak se mi to z opakovaček zdá, v tom případě úhel pohledu dost klame. V každém případě verdikt na ledě byl No goal, Toronto by muselo mít nezvratný argument, aby rozhodnutí rozhodčího zvrátilo.
Pomaly ale isto sa začíname tesnými prehrami kde rozhodujú malé detaily (tzn. jedna dve individuálne chyby) dostávať s5 ku dnu ligy. Minnesota nás často po naších chybách uzavierala v našom pásme a vačšinou z toho boli vážne šance. Gryba tak ako som ho chválil, tak tento zápas mu takmer vobec nevyšiel, detto Fayne :thumbsdown: či bránenie pred našou kasou . Nug je v prvej lajne dosť invisible. Rozhodcovia nám buď neodpískajú PP alebo vymyslia nezmyselný call z čoho dával na 2-0 Scandella v našej SH. Keď už sme sa zo všetkých tých sračiek vyhrabali, otočili už som si myslel že to nejak dokopeme do štastného konca. No my si vyberieme štastnú dvojminútovku a tam nám hodia dalšie dva goly. Ako vždy z tlaku v poslednej 5minútovke nič nebude. Nurse, Yak solid game, a Hall s McD špičkoví. Prvý energicky vedie prvú lajnu a druhú je ako machine gun v tvorení šancí pre spoluhráčov. Pri mantineloch sa dokáže rýchlo odpútať od brániaceho hráča aj keď nemá potrebnú size. Další rozpis okrem Canadiens by mal byť priaznivejší, ale výhru čakám už hneď další match.
Pri počte menších zranení (Hendricks, Klinkhammer) sa dostalo aj na Leona. V AHL nezačal sezonu nijak oslnilo, ale nieje lepšia šanca než sa ukázať ako to urobil Nurse posledný zápas. Na papieri jeho zaradenie k Hallovi, RNH vyzerá dosť dobre.

Sekera - Nurse
Klefbom - Davidson
Ference - Gryba

Kvitujem zmenu v prvom páre, rozdelenie Sekeru a Fayneho. Nurse musí ukázať že má na to hrať TOP minúty. Druhá dvojka, Davidson je z núdze cnosť. Je jasné že na top4 nemá, ale stále lepšie ako by som tam mal vidieť Ferencea. Ak sa dnes obrana nerozpadne a nedostaneme bundu (rozumej 0-5) tak snáď už nikdy :D . Ešte by som rád dodal že čo zatiaľ počúvam vyjadrenia McLellana, teda čo ho viac sledujem odkedy je náš head coach, tak som si ho ešte viac obľúbil. Vie priamo pomenovať chyby v tíme, rozumie sa tomu čo robí a hlavne herný prejav je odlišný od toho na čo som bol zvyknutý. Veľmi mu prajem minimálne jeden SC s nami :jn:
Gratulace k tomu, že jste to po první třetině, kdy to vypadalo na ručník, nezabalili a ukázali jste nám, jak se má k zápasu přistoupit. Z naší strany naopak ostuda takhle ztratit jasný zápas... :thumbsdown: .
:wave: :wave: to bol comeback! Takýto obrat čakal málokto, a nie to ešte proti Montrealu. Prvú tretinu nám nič nešlo, kopili sa naše chyby a súper nás jasne prehrával. Ich PP goal bol vážne veľmi dobre prevedený, druhý gol plynul so zbytočnej straty Klefboma a tretí po doklepnutí nebráneného Galchenyuka. Lander, ale aj vačšina shifts 3rd line boli slabé :thumbsdown: . McDavid už začal pravidelne chodiť aj na SH :giggle: . Zase tím dotiahol k výhre. Draisaitl bol pre mňa prvú polovicu zápasu invisible, pomalý a aj sa mi zdalo že stres mu dosť zvazoval ruky. Až do našej powerplay. Odvtedy sme začali preberať opraty v zápase, nutno povedať že golové šance boli na oboch stranách. Tretia tretina bola fantastická. Už minulé zápasy sme ukazovali našu schopnosť vrátiť sa do zápasu, ale dnes to bolo vážne o inom. Jedna z najlepších tretín čo sme zahrali v sezone. A GWG proti Priceovi dostal Drai od Nugenta ako na zlatom podnose. Nurse sa vezie, ak takto bude pokračovať može byť jeden z pilierov našej obrany v tejto sezone, k nemu by som rád videl Reinharta.
habs píše:Gratulace k tomu, že jste to po první třetině, kdy to vypadalo na ručník, nezabalili a ukázali jste nám, jak se má k zápasu přistoupit. Z naší strany naopak ostuda takhle ztratit jasný zápas... :thumbsdown: .
Dík, stále celkom nechápem ako ste si nechali prejsť trojgolové vedenie a k tomu ste ešte mali slušné šance na zabitie nášho rodiaceho sa obratu.
Prehrať o gol, po dobrom výkone nie je nič čo sme v tejto sezone nezažili. Ale práve proti Flames :thumbsdown: :? . Trikrát sme prehrávali o 2 goly a stále sme sa dokázali dostať do zápasu, ubránili sme aj SH tesne pred koncom aby sme nakoniec dostali wtf goal. Refs nám neuznali gol, kde urcite neslo o goalie interference ak ma byt neuznany kazdy podobny gol tak budiž. V dvojici Ference-Gryba to sám Gryba neutiahne. Už aby sa vrátil Reinhart do zostavy. V útoku Hall, Draisaitl obaja 1+2 to dnes tiahli. McDavid aj keď nebodoval, mal viacero dobrých momentov ako asi vždy (do prázdnej kasy 2v1 prihrával na Letestua ktorý netrafil puk). Lander v roli 3C sa mi nepáči ostatne ako naša bottom line. Na dve útoky sa hrať nedá, a hlavne v obrane strašne horíme potom.

"It's a save (Cam) should have made. He knows that... But teammates pick teammates up and bring them back." Coach McLellan on Talbot
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS