Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

khabibulin ide na 15 dni do vazenia. Dalsich 15 si odpyka doma s monitorovacim zariadenim a bude musiet podstupit protialkoholicke liecenie. :eek2:
[album]94[/album]
arek píše:khabibulin ide na 15 dni do vazenia. Dalsich 15 si odpyka doma s monitorovacim zariadenim a bude musiet podstupit protialkoholicke liecenie. :eek2:
[album]94[/album]
A takýto brankár má byť jednotkou ? :hroza: To fakt nech dostane šancu Dubnyk.
Sanca na trejd Horcoffa do Isles pomaly ale isto pada, Ostrovania ziskali Rolstona, mozno podpisu Jasina... ked ich zmluvy vyprsia, pridu na radu hraci ako Tavares, Strome, Niederreiter, ak sa chyti tak aj Kabanov. A s platovym stropom si starosti nebudu musiet robit.
Rodicia Taylora Halla :) :

Obrázek
tiez by som chlastal keby hram za edmonton
mitch píše:tiez by som chlastal keby hram za edmonton
To jsou komentáře, hodné 12letému dítěti.. Myslel jsem, že máš na víc :wink:
Reeper.89 píše:
mitch píše:tiez by som chlastal keby hram za edmonton
To jsou komentáře, hodné 12letému dítěti.. Myslel jsem, že máš na víc :wink:
To já si to o tobě myslel taky :) Ignor a nic nenapsat to je hodné 10- ti letému dítěti:) Má úcta. :oslava:
mt-svk píše:Rodicia Taylora Halla :) :

Obrázek
to kde si nasla? Ved to nie je jeho otec.

:arrow:
Obrázek
Na facebooku Evandera Kaneho. Bolo tam pisane: parents... mne sa to tiez zdalo divne, Taylor nema ziadne cierne rysy.

K RNH, ak sa prebojuje do zakladu, vidite ho na prvy utok, alebo, pravdepodobne spolu s Hallom a Eberlem, na druhy?
mt-svk píše:Na facebooku Evandera Kaneho. Bolo tam pisane: parents... mne sa to tiez zdalo divne, Taylor nema ziadne cierne rysy.

K RNH, ak sa prebojuje do zakladu, vidite ho na prvy utok, alebo, pravdepodobne spolu s Hallom a Eberlem, na druhy?
Pokud půjde Gagner na křídlo, tak ten první není nereálný. Spíše bych jej ale dal do druhého. S křídly Hall a Eberle by mu to mohlo klapat (Gagner tam zklamal). Kdyby se chytl, měli by jsmě 3 "úderné" lajny.
Reeper.89 píše:
mt-svk píše:Na facebooku Evandera Kaneho. Bolo tam pisane: parents... mne sa to tiez zdalo divne, Taylor nema ziadne cierne rysy.

K RNH, ak sa prebojuje do zakladu, vidite ho na prvy utok, alebo, pravdepodobne spolu s Hallom a Eberlem, na druhy?
Pokud půjde Gagner na křídlo, tak ten první není nereálný. Spíše bych jej ale dal do druhého. S křídly Hall a Eberle by mu to mohlo klapat (Gagner tam zklamal). Kdyby se chytl, měli by jsmě 3 "úderné" lajny.
Takze utoky by teoreticky mohli byt:

Smyth--Gagner--Hemsky
Hall--RNH--Eberle
Paajarvi--Horcoff--Brule/Hartikainen
Eager--Belanger--Jones

:?: (pytam sa, nie som odbornik na Edmonton)
http://hokej.sport.cz/clanek/190091-jag ... zenit.html" onclick="window.open(this.href);return false;
mt-svk píše:
Reeper.89 píše:
mt-svk píše:Na facebooku Evandera Kaneho. Bolo tam pisane: parents... mne sa to tiez zdalo divne, Taylor nema ziadne cierne rysy.

K RNH, ak sa prebojuje do zakladu, vidite ho na prvy utok, alebo, pravdepodobne spolu s Hallom a Eberlem, na druhy?
Pokud půjde Gagner na křídlo, tak ten první není nereálný. Spíše bych jej ale dal do druhého. S křídly Hall a Eberle by mu to mohlo klapat (Gagner tam zklamal). Kdyby se chytl, měli by jsmě 3 "úderné" lajny.
Takze utoky by teoreticky mohli byt:

Smyth--Gagner--Hemsky
Hall--RNH--Eberle
Paajarvi--Horcoff--Brule/Hartikainen
Eager--Belanger--Jones

:?: (pytam sa, nie som odbornik na Edmonton)
jj, je to dosti možné, že to zahrajeme takhle. Osobně se k této sestavě přikláním. Jen bych místo Brule/Hartikainen dal na RW Omarka a Jonese bych dal jako LW a Bruleho jako RW do 4. lajny a střídal bych jej s Eagerem (Brule se stejně zase zraní) :)
Špekuluje sa, že Omark si možno v 1.tíme ani nezahrá. Hoci mnohí mi tvrdia, že je skvelý hráč, lebo dal krásny nájazd.

Pre oživenie pamäte :

Edmonton jsem letos moc nesledoval, ale to se Omark tak propadl?? Tento hráč se mi opravdu libil, ale to bylo v reprezentačním dresu, takže jsem dost překvapen z možnosti, že by se neměl dostat ani do A týmu...
OndroNR píše:Špekuluje sa, že Omark si možno v 1.tíme ani nezahrá. Hoci mnohí mi tvrdia, že je skvelý hráč, lebo dal krásny nájazd.


Hrúza des takýto myšlienkový pochod. :hroza:
neis píše:Edmonton jsem letos moc nesledoval, ale to se Omark tak propadl?? Tento hráč se mi opravdu libil, ale to bylo v reprezentačním dresu, takže jsem dost překvapen z možnosti, že by se neměl dostat ani do A týmu...
Keď nebrániš a nebojuješ...taký malý prcek so skvelou technikou, takých bolo. Ale obaja dobre vieme, že sa udrží len ten, kto na to má aj charakter. A ten Omark nikdy nemal.

I keď i ja priznávam, že som od neho čakal viac. Simple as that.
Mě se na něm hodně libilo i to, že přes to jak je malý, tak působil velmi silný v nohách a těžko odstavitelný, škoda že nehraje v jiném týmu vedle nějakých ostřílených kvalitních hráčů. Ale pokud na to kašle, tak to mu není pomoci, takový Žerdev by mohl povídat...
Getzo5 píše:
OndroNR píše:Špekuluje sa, že Omark si možno v 1.tíme ani nezahrá. Hoci mnohí mi tvrdia, že je skvelý hráč, lebo dal krásny nájazd.


Hrúza des takýto myšlienkový pochod. :hroza:
neis píše:Edmonton jsem letos moc nesledoval, ale to se Omark tak propadl?? Tento hráč se mi opravdu libil, ale to bylo v reprezentačním dresu, takže jsem dost překvapen z možnosti, že by se neměl dostat ani do A týmu...
Keď nebrániš a nebojuješ...taký malý prcek so skvelou technikou, takých bolo. Ale obaja dobre vieme, že sa udrží len ten, kto na to má aj charakter. A ten Omark nikdy nemal.

I keď i ja priznávam, že som od neho čakal viac. Simple as that.
Tak víc se čekalo i od Paajarviho. Švédi potřebují více času :wink: . Přecijen ten přechod z Evropy není snadný. To jestli se udrží nebo ne.. Zas tak bych si tím jistej nebyl. Kdo ho viděl v akci moc dobře ví, že ty jeho kiksy (kličkování v obraném pásmu) a deff. nedostatky ( kvůli kterým trpěl i Gagner) sou nepřehlédnutelné. Hartikainen a Brule mají taky své kvality.
neis píše:Edmonton jsem letos moc nesledoval, ale to se Omark tak propadl?? Tento hráč se mi opravdu libil, ale to bylo v reprezentačním dresu, takže jsem dost překvapen z možnosti, že by se neměl dostat ani do A týmu...
Pokud nezapracuje na defenzívě, tak bych se nedivil, kdyby v A týmu nebyl. :thumbsdown:
Reeper.89 píše:
neis píše:Edmonton jsem letos moc nesledoval, ale to se Omark tak propadl?? Tento hráč se mi opravdu libil, ale to bylo v reprezentačním dresu, takže jsem dost překvapen z možnosti, že by se neměl dostat ani do A týmu...
Pokud nezapracuje na defenzívě, tak bych se nedivil, kdyby v A týmu nebyl. :thumbsdown:
Hej, práve kvôli tomu sa špekuluje, že v 1.tíme ho neuvidíme.
OndroNR píše:
Reeper.89 píše:
neis píše:Edmonton jsem letos moc nesledoval, ale to se Omark tak propadl?? Tento hráč se mi opravdu libil, ale to bylo v reprezentačním dresu, takže jsem dost překvapen z možnosti, že by se neměl dostat ani do A týmu...
Pokud nezapracuje na defenzívě, tak bych se nedivil, kdyby v A týmu nebyl. :thumbsdown:
Hej, práve kvôli tomu sa špekuluje, že v 1.tíme ho neuvidíme.
Ano, a na to podotýkám. Nicméně, přes léto na své defenzívě pracoval. Tak uvidíme. Musí makat, on to ví.
Co letos čekáte od svého týmu ? Divím se, že jste skoro neposilovali, čekal jsem že Edmonton dovede zkušené hráče, ale očividně se opět bude spoléhat na zelenáče...
očividne si nechcú nechať újsť najsilnejší draft za posledné roky :lol2:
Joe S. píše:očividne si nechcú nechať újsť najsilnejší draft za posledné roky :lol2:
Tak vies ako. Niekto o najsilnejsi draft bojuje, niekto miesta v najsilnejsom drafte vymiena.... :sarcasm:
nám stačilo raz bojovať o lotériu, tento rok si to rozdáte s edmontonom vy :lol2:
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES