Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

arek píše: paci sa, vyberte si :) http://oilers.nhl.com/club/page.htm?id=66466 :wub:
Tak jsem si vybral Catrionu. Stihneš mi ji přivézt do Vánoc?
dejf píše:Tak jsem si vybral Catrionu.
Jj ta by chcala na vrtak :D
Predám novu jarnú bundu Edmonton Oilers Veľkosť M....janomarcin@centrum.sk....cena 60e.....
oleljar83 píše:Predám novu jarnú bundu Edmonton Oilers Veľkosť M....janomarcin@centrum.sk....cena 60e.....
Byla by mi malá ... :-( :D
tak omark uz zarezava na farme a v tejto sezone ho uz v 1.time zrejme neuvidime. V ofenzive je platny, ale v obrane vobec. Na tom musi este popracovat.

Tie nase vysledky su katastrofa. Necakal som, ze to aj v tejto sezone bude take zle, a som naozaj sklamany :-( Posledne miesto s 8-bodovou stratou a najviac GA zo vsetkych timov :hroza: Ani dalsi vysoky draft pick ma netesi, uz mame tych mladych talentov dost a aj tak budeme musiet polovicu z nich rozpredat. Mozno by nebolo odveci vymenit ten draft pick za nejakeho schopneho hraca.
arek píše:tak omark uz zarezava na farme a v tejto sezone ho uz v 1.time zrejme neuvidime. V ofenzive je platny, ale v obrane vobec. Na tom musi este popracovat.

Tie nase vysledky su katastrofa. Necakal som, ze to aj v tejto sezone bude take zle, a som naozaj sklamany :-( Posledne miesto s 8-bodovou stratou a najviac GA zo vsetkych timov :hroza: Ani dalsi vysoky draft pick ma netesi, uz mame tych mladych talentov dost a aj tak budeme musiet polovicu z nich rozpredat. Mozno by nebolo odveci vymenit ten draft pick za nejakeho schopneho hraca.
Ja z vas mel pred sezonou trochu bobky a celkem zbytecne :D Zakladni cast a priprava je neco jineho :yes: To same plati pro PO.Ale i presto jsem necekal ze to bude tak strasne!Na zapade nemate fakt konkurenci :giggle:
Taky jsem dosavadním průběhem sezóny zklamaný. Nečekal jsem tedy žádné zázraky, ale věřil jsem v dobrý ročník. Přípravné zápasy mě naplnily optimismem. Bohužel vystřízlivění se dostavilo poměrně brzy.

:arrow: 02.01. - Poprvé v sezóně vyřadili trenéři Edmontonu ze sestavy Magnuse Pääjärviho. Devatenáctiletý forvard zůstal sedět na tribuně poté, co v předchozích pěti zápasech vyšel bodově naprázdno. Oilers prohráli bez svého kmenového hráče 1:2 s Calgary. V pětatřiceti startech v letošním ročníku zaznamenal Pääjärvi čtyři branky a deset asistencí.
Takže dneska vravíte, že s nami to bude ďaľšia prehra ? :smile03:
OndroNR píše:Takže dneska vravíte, že s nami to bude ďaľšia prehra ? :smile03:
Dneska říkám, že to bude vyrovnaný souboj a snad si odvezeme aspoň bod za prodloužení :smile03:
Reeper.89 píše:
OndroNR píše:Takže dneska vravíte, že s nami to bude ďaľšia prehra ? :smile03:
Dneska říkám, že to bude vyrovnaný souboj a snad si odvezeme aspoň bod za prodloužení :smile03:
Doufam ze dva za vyhru :)
no neviem pani, detroit je detroit :hmm: predosle dva tohtosezonne suboje sme prehrali 2:6, resp. 1:3. Na strane wings bude chytat osgood, tak snad sa dedusko pochlapi a daruje nam nejake lacne goly :cool:
U nas sa Paajarvi vracia do zostavy a Omark bol povolany naspat do 1.timu :eek2: spolu s Reddoxom.
Let's go Oilers :wave:
tak na All Stars vikende trojnasobna ucast oilers, Hemsky :| , Eberle, Hall

Dnes v noci okusime silu Dallasu. Hall sa presuva na centra. :)

Penner - Hall - Hemsky
Paajarvi - Gagner - Omark
Reddox - Cogliano - Jones
Jacques - Fraser - Stortini
Tak posledné zapasy su celkom v pohode...len taa slaba obrana :thumbsdown: paci sa mi suhra hemský-hall-penner....tato sezina uz vyzera v passe,ale tak dalsiu by uz to play-off mohlo byt :clap: dufam ze na MS do kosic pridu Hall a Eberle v drese kanady to by bol zazitok....
Jak si jistě každý z vás všiml, Oilers letos né a né chytnou tu správnou notu a jelikož se blíží přestupová uzávěrka, budeme nejspíše měnit a tak se vás ptám, kdo z kola ven a koho tým potřebuje.

Dle mého názoru by bylo dobré zkusit někomu vyměnit Khabibulina. Je starý ale ideální zkušenostmi na play off, kam se mi letos nedostaneme. U nás se zatím v dobrém světle neukázal a prokazoval spíše podprůměrné výkony i když kvality zajisté má. :yes:

Jako další by kádr měl opustit někdo z dvojice Brule/Cogliano ... já osobně bych vykopl Cogliana, na jeho hru se nedá koukat, i když poslední zápasy hrál o něco lépe. Přeciojen, Brule je energický forward, který umí napadat a bojovat o kotouče, to Cogs opravdu není. :eek2:

Chce to získat jednoho deff. obránce (Osobně bych bral Stuarta, ale toho nezískáme... ), také bych v týmu uvítal zkušeného Golmana, kdyby ten Khabibulin prchl za pytel puků (Dan Ellis??). A taky, pohár trpělivosti mi přetekl u Hemského. Osobně bych jej vyměnil za zkušeného obránce že by ten Stuart + pick?). Hemský je samozřejmě skvělý hráč ale k čemu nám je, když více promarodí. Poslední změna by byla asi v tradu Toma Gilberta, který poslední sezóny hraje přímo katastrofálně a v minulém zápase (Pamatuji dobře?) kdy upadl za bránou a soupeř z toho dal gól jsem myslel, že vstanu a ty jeho pačesy mu ustřihnu, pač se mi zdá, že přes ně nevidí... :thumbsdown:

Letos už je sezóna zřejmě v kytkách, ale příští rok by to play off i díky zkušenostem Eberleho, Halla a Magnuse být mohlo. Let's Go Oilers :good:
Všimli ste si niekto aké stats má za sezóny 08-09 a 09-10 Sam Gagner? :lol2:

Obrázek

Keď to dá po tretí raz, ešte aj podobnou kombináciou G+A, tak sa asi zos... :censored: :D
Reeper suhlasim takmer so vsetkym :thumbsup: tak si to rozoberme...
Khabiho by som tiez kludne vymenil, a nie za brankara ale za obrancu. Sezonu by som nechal dochytat Dubnyka, ved uz nam o nic nejde a vacsiu hanbu si uz spravit nemozeme. Navyse Devan nema vobec zle statistiky. Poriadny defenzivny obranca je to, co nam chyba, ved uz dlhodobo mame najviac inkasovanych golov spomedzi vsetkych timov. Pochybujem, ze by sa nam podarilo vymenit Gilberta s jeho vysokym caphitom, takze aj z tohto pohladu by bolo dobre obetovat Khabiho za obrancu.
Cogliano a Brule :a_von: Cogs sa javil pred rokmi, ako nas buduci top forward, ale pravdou je, ze je kazdou sezonou horsi...v nasej organizacii uz nema co ukazat, takze :ahoj: dufam, ze s nim v lete nepredlzime a budem mu drzat palce v novom klube :good:
Hemmera sme mali vymenit uz davno, nechapem, naco si drzime hraca, ktory viac premarodi ako odohra.

Osobne neverim v playoff este ani buducu sezonu, to by sme museli v lete urobit vela dobrych obchodov (co je vzhladom na to, ze do EDM nik nechce ist a rovnako nikto nechce nikoho z Edmontonu :giggle: , takmer nerealne).
Informace:

Taylor Chorney byl poslán z5 na farmu Oilers. :good:

Aleš Hemský i Jordan Eberle se neučástní ASG .. :cry:
Dnes ste mali riadne smolu...tie šance a tá tyčka v OT :ee:

EDIT: tak ona to nebola tyčka ale Rinneho hokejka :-O



Inak zdá sa, že my rezignujeme na Larssona, takže predpokladám, že Marinčin-Larsson o dva roky prvý pár Oilers :giggle: Neverím, že by ste nešli po bekovi, alebo sa mýlim? Inak aby som nezabudol, na MSJ sa mi veľmi páčil kapitán Švédov Lander, váš vlanajší 2nd rounder, šikovný i bojovný center, to sa mi páči. Je nejaký dlhodobý plán vytvoriť trojičky z Hall-Horcoff-Eberle a Paajarvi-Lander-Omark? :slintac: Inak vás po dlhých rokoch sledujem viac, aj napriek prehrám, je sa na čo pozerať, mňa mladé a rýchle tímy bavia. Som úprimne zvedavý ako sa im bude dariť do budúcna. Aj keď by som dôvod mal, nebudem hovoriť, že je až nefér ako tankujete len aby ste mali high draft picks, že ste podobný prípad ako Pittsburgh a WSH pred rokmi...prečo? Ste Oilers, to ako vysvetlenie stačí :D

Pridávam svoj štandardný post - masku od Davea... :slintac:

Obrázek

Btw. - čo je s Deslauriersom? Pamätám si, že bol (aspoň pre mňa prekvapivo) umiestnený na waiver v lete a chytať som ho nevidel. Tak predpokladám, že v systéme stále je. Je to škoda, Dubnykovi príliš nefandím a Deslauriers ukazoval krásne zákroky. Keby ste nemali tak šmejdný tím, povedal by som, že by vám vychytal aj dosť výhier, bol značne podceńovaný. Ja som mu to prial, tak hádam sa do prvého tímu čoskoro vráti, on ma bavil...

Btw.2 - čo s Coglianom je jasné, aký je ale váš pohľad na Gagnera? Od draftu až doteraz, prečo má stats aké má, ako sa vám zdá hra atď. Ako som povedal, do vlaňajška pre mňa bol Edmontom Florida+Hemský+Višňa, t.j. "who the hell?" takže ma odpovede v tomto smere potešia. Dík.

Btw.3 - čo Šmíd? Je to len mnou alebo sa mi naozaj zdá, že si tie 1st roundery presierate? Ak chce byť klub úspešný, GM musí k nim trejdovať, podpisovať a zostavu namiešať. Pens nevyhral :cup: len Crosby a Malkin, vyhrala im ho dobrá skladba mužstva k nim. Chicago detto, to nie je len Kane a Toews. Na toto by ste si mali dať pozor. St.Louis ide cestou výchovy na vlastných chybách. Zlepšujú sa, prirodzene, ale cesta k úspechu je dlhá a kľukatá. Mať taký útok, ani pri drafte Larssona nepostačí, to chce systematickú robotu. Keby bola, do dvoch rokov pokojne môžte mať aj pohár. Keď nie je, tím vyzerá ako Toronto...
Getzo5 píše:Dnes ste mali riadne smolu...tie šance a tá tyčka v OT :ee:

EDIT: tak ona to nebola tyčka ale Rinneho hokejka :-O



Inak zdá sa, že my rezignujeme na Larssona, takže predpokladám, že Marinčin-Larsson o dva roky prvý pár Oilers :giggle: Neverím, že by ste nešli po bekovi, alebo sa mýlim? Inak aby som nezabudol, na MSJ sa mi veľmi páčil kapitán Švédov Lander, váš vlanajší 2nd rounder, šikovný i bojovný center, to sa mi páči. Je nejaký dlhodobý plán vytvoriť trojičky z Hall-Horcoff-Eberle a Paajarvi-Lander-Omark? :slintac: Inak vás po dlhých rokoch sledujem viac, aj napriek prehrám, je sa na čo pozerať, mňa mladé a rýchle tímy bavia. Som úprimne zvedavý ako sa im bude dariť do budúcna. Aj keď by som dôvod mal, nebudem hovoriť, že je až nefér ako tankujete len aby ste mali high draft picks, že ste podobný prípad ako Pittsburgh a WSH pred rokmi...prečo? Ste Oilers, to ako vysvetlenie stačí :D

Pridávam svoj štandardný post - masku od Davea... :slintac:

Obrázek

Btw. - čo je s Deslauriersom? Pamätám si, že bol (aspoň pre mňa prekvapivo) umiestnený na waiver v lete a chytať som ho nevidel. Tak predpokladám, že v systéme stále je. Je to škoda, Dubnykovi príliš nefandím a Deslauriers ukazoval krásne zákroky. Keby ste nemali tak šmejdný tím, povedal by som, že by vám vychytal aj dosť výhier, bol značne podceńovaný. Ja som mu to prial, tak hádam sa do prvého tímu čoskoro vráti, on ma bavil...

Btw.2 - čo s Coglianom je jasné, aký je ale váš pohľad na Gagnera? Od draftu až doteraz, prečo má stats aké má, ako sa vám zdá hra atď. Ako som povedal, do vlaňajška pre mňa bol Edmontom Florida+Hemský+Višňa, t.j. "who the hell?" takže ma odpovede v tomto smere potešia. Dík.

Btw.3 - čo Šmíd? Je to len mnou alebo sa mi naozaj zdá, že si tie 1st roundery presierate? Ak chce byť klub úspešný, GM musí k nim trejdovať, podpisovať a zostavu namiešať. Pens nevyhral :cup: len Crosby a Malkin, vyhrala im ho dobrá skladba mužstva k nim. Chicago detto, to nie je len Kane a Toews. Na toto by ste si mali dať pozor. St.Louis ide cestou výchovy na vlastných chybách. Zlepšujú sa, prirodzene, ale cesta k úspechu je dlhá a kľukatá. Mať taký útok, ani pri drafte Larssona nepostačí, to chce systematickú robotu. Keby bola, do dvoch rokov pokojne môžte mať aj pohár. Keď nie je, tím vyzerá ako Toronto...
Deslaurie, dobrá otázka, taky nwm, kam se poděl. Ale Dubnykovi fandím, je to dobrý golman a ukazuje růžky. Jen občas ta nejistota a dostává blbé góly, ale co občas také čapne je k neuvěření. :good:

Gagner, ano, nad tím sem přemýšlel. Od draftu a jeho první sezóny tam není moc velké zlepšení, ale důvod? Schází mu RYCHLÝ střelec. On je tvůrce hry založený na technickém vedenéí kotouče a v týmu krom Halla (který zatím střelec není) není nikdo jemu podobný. Hemský je dobrý ale střelec to není a Penner? "Cpe" se moc před branku, Gagner těží z rychlosti. S Patem Kanem mu to v OHL šlapalo parádně. Právě On by do lajny Gagner- Penner vznesl ty body, co od Gagnera čekám.

A Šmíd? Nwm, pro mě nikdy nebyl draft č. 1 ... bral sem ho jako slušné 2. kolo. To, že jej Anahaim vzal v 1. kole sem nepochopil. Minulá sezóna byla dobrá ale letos? BÍDA, je jedním z důvodů, proč obrana nešlape. ekalo se od něj víc...

Zápas nekomentuji protože mě ty výsledky s*rou, kolikrát sme už prohráli zápas o gól? :beee: ... Ale to jako výmluva neslouží.
Reeper.89 píše:Deslaurie, dobrá otázka, taky nwm, kam se poděl. Ale Dubnykovi fandím, je to dobrý golman a ukazuje růžky. Jen občas ta nejistota a dostává blbé góly, ale co občas také čapne je k neuvěření. :good:

Gagner, ano, nad tím sem přemýšlel. Od draftu a jeho první sezóny tam není moc velké zlepšení, ale důvod? Schází mu RYCHLÝ střelec. On je tvůrce hry založený na technickém vedenéí kotouče a v týmu krom Halla (který zatím střelec není) není nikdo jemu podobný. Hemský je dobrý ale střelec to není a Penner? "Cpe" se moc před branku, Gagner těží z rychlosti. S Patem Kanem mu to v OHL šlapalo parádně. Právě On by do lajny Gagner- Penner vznesl ty body, co od Gagnera čekám.

A Šmíd? Nwm, pro mě nikdy nebyl draft č. 1 ... bral sem ho jako slušné 2. kolo. To, že jej Anahaim vzal v 1. kole sem nepochopil. Minulá sezóna byla dobrá ale letos? BÍDA, je jedním z důvodů, proč obrana nešlape. ekalo se od něj víc...

Zápas nekomentuji protože mě ty výsledky s*rou, kolikrát sme už prohráli zápas o gól? :beee: ... Ale to jako výmluva neslouží.
1. No práve, podobnú vlastnosť mal vlani i Deslauriers a dokázal aj vyhrávať zápasy čo u Dubnyka nie je tak časté :wink:
2. Akože nie? Paajarvi je náhodou raketa a je to strelec. (vlastne stále nechápem prečo bol tak dlho držaný v 3rd...Penner, Hemský? Len preto?) A keby sme už pri tom, s tým ako hrá za svoje peniaze Horcoff, aj keď Gagner pre mňa nie je prvý center, nebolo by stálo aspoň za vyskúšanie ho s tým Hallom (miesto presúvania Halla na C) do tej lajny dať? Práve na spolu s Kaneom mu to v London Knights skvele šlo. Draftovaný bol preto vysoko. Jeden na výško zostal, druhý trestuhodne klesol (to je ten missmanagement práve... :?) a je to škoda.
3. Čo s ním teda, skúsiť trade? Whitney (mimochodom fakt chválim, to sú stats na beka takej biedy :giggle: ) sa vám zranil, túto sezónu už neporiešite. Ako sa ukázalo s Višňom, chce to viac kúskov než len špičkového beka, ktorý chudák, podľa vlastných slov, si nemal s kým nahrať. Ďalšia polozáhada je dvojica Penner-Horcoff. El Capitano je asi "nepredajný" pre svoj plat, Penner sa na trejd spomína často. Hovorí GM o nejakej vízii do budúcna? Teda okrem tej "hoďte ich do vody, však oni začnú plávať" s mladíkmi? Lebo takto sa to zatiaľ zdá ako fest nekoncepčná práca. Ďalšia vec je tréner...
Getzo5 píše:
Reeper.89 píše:Deslaurie, dobrá otázka, taky nwm, kam se poděl. Ale Dubnykovi fandím, je to dobrý golman a ukazuje růžky. Jen občas ta nejistota a dostává blbé góly, ale co občas také čapne je k neuvěření. :good:

Gagner, ano, nad tím sem přemýšlel. Od draftu a jeho první sezóny tam není moc velké zlepšení, ale důvod? Schází mu RYCHLÝ střelec. On je tvůrce hry založený na technickém vedenéí kotouče a v týmu krom Halla (který zatím střelec není) není nikdo jemu podobný. Hemský je dobrý ale střelec to není a Penner? "Cpe" se moc před branku, Gagner těží z rychlosti. S Patem Kanem mu to v OHL šlapalo parádně. Právě On by do lajny Gagner- Penner vznesl ty body, co od Gagnera čekám.

A Šmíd? Nwm, pro mě nikdy nebyl draft č. 1 ... bral sem ho jako slušné 2. kolo. To, že jej Anahaim vzal v 1. kole sem nepochopil. Minulá sezóna byla dobrá ale letos? BÍDA, je jedním z důvodů, proč obrana nešlape. ekalo se od něj víc...

Zápas nekomentuji protože mě ty výsledky s*rou, kolikrát sme už prohráli zápas o gól? :beee: ... Ale to jako výmluva neslouží.
1. No práve, podobnú vlastnosť mal vlani i Deslauriers a dokázal aj vyhrávať zápasy čo u Dubnyka nie je tak časté :wink:
2. Akože nie? Paajarvi je náhodou raketa a je to strelec. (vlastne stále nechápem prečo bol tak dlho držaný v 3rd...Penner, Hemský? Len preto?) A keby sme už pri tom, s tým ako hrá za svoje peniaze Horcoff, aj keď Gagner pre mňa nie je prvý center, nebolo by stálo aspoň za vyskúšanie ho s tým Hallom (miesto presúvania Halla na C) do tej lajny dať? Práve na spolu s Kaneom mu to v London Knights skvele šlo. Draftovaný bol preto vysoko. Jeden na výško zostal, druhý trestuhodne klesol (to je ten missmanagement práve... :?) a je to škoda.
3. Čo s ním teda, skúsiť trade? Whitney (mimochodom fakt chválim, to sú stats na beka takej biedy :giggle: ) sa vám zranil, túto sezónu už neporiešite. Ako sa ukázalo s Višňom, chce to viac kúskov než len špičkového beka, ktorý chudák, podľa vlastných slov, si nemal s kým nahrať. Ďalšia polozáhada je dvojica Penner-Horcoff. El Capitano je asi "nepredajný" pre svoj plat, Penner sa na trejd spomína často. Hovorí GM o nejakej vízii do budúcna? Teda okrem tej "hoďte ich do vody, však oni začnú plávať" s mladíkmi? Lebo takto sa to zatiaľ zdá ako fest nekoncepčná práca. Ďalšia vec je tréner...

Eh, Dubnyk že málo vyhrává? A Jeff minulý rok uhrál výhry? Neřekl bych. Dubnyk chytá strašně málo. Být po mém, chytá mnohem víc. Jeff mi v týmu neschází. To je k tvému bodu č. 1 ...

Gagner a Paajarvi? To je fakt, Paajarvi je střelec ale vždyť letos dal zatím strašně málo branek. Možná v budoucnu bude právě on po boku Gagnera, který tím pádem naplní potenciál ale zatím fakt ne. A ono, Omark+Gagner je taky moc špatné spojení. Oba chtějí neustále puk, takže se moc nedohodnou a Omark strašně málo střílí. Je to takový malý Aleš Hemský... Mě se líbila lajna
Hall- Gagner- Eberle ale kvůli zranění se rozpadla. Já pořád Gagnerovi věřím. On na tu 1. lajnu určitě má :wink:

A k Šmídovi. Má strašně nevyrovnané výkony. A letos moc chybuje v rozehrávkách. Ale co je hlavní, on má strašně malé sebevědomí a nevěří si. Je zbrklej a hraje "pod tlakem", neumí hru zklidnit. To naopak dokáže právě ten Whitney.
K Višnovi se nevyjadřuji. Ten si pořád stěžoval stěžoval a já byl rád, když odešel a přišel za něj Ryan, který hrál o dost lépe jak on. Tím nijak nesnižuji jeho kvality. Jen narozdíl od Ryana Višeň hraje špatně do těla a když už teda hraje dobře pozičně, tak nedává hokejky do přihrávek. Ale off. mašina to je.... :arrow:
--> Dnes výhra nad Coyotes ...

Popravdě řečeno, zápas to byl vcelku povedený a i když měl Dubnyk staty pod 90%, musím říct, že chytil i nějaké ty tutovky. Já mu přejem, aby chytal více, protže dle mě se zlepšuje a zlepšuje a pokud mu vedení dá čas, určitě z něj vyroste skvělý golman.

Jinak, dnes jak každý fanda Oilers ví slaví narozeniny "The Great One", tak, Happy Birthday Wayne :oslava:
Mno.. mě to připadalo, že jste dneska měli jednu nacvičenou akci, kterou jste v zápase sehráli asi 5x a to vám ten zápas dneska vyhrálo :-( ... Přihrávka z rohu na najetého spoluhráče těsně za brankoviště a pohotová střela :x 3x nás zachránilo štěstí, náhoda nebo dobře postavený Bryz.... damn a 21 sekund před koncem nám to zlomilo vaz - nechápu, že na to naši beci nedokázali reagovat :thumbsdown:

Tuhle prohru jsem rozdejchával celkem dlouho.... :ja_neviem:
Pěkná prohra jak to umíme, alá ... o gól. :bitka3:

Abych to zhrnul, Gilbert dneska perla jak sviň*, pěkná ťukačka s Omarkem ale, ztratit pak puk a být z toho "brejk"? No comment...

To stejné Eberle. Je na modré, kličkuje si a je pod tlakem... myslí si, že je za ním obránce, tak to tam "posune"... nikdo tam, tedy vlastně, Nash je tam...

Abych jen nekritizoval, lajna Paajarvi - Gagner - Omark, i kdyz jsem ji ze začátku nevěřil mi dělá velkou radost. Jsem rád, že hlavně Paajarvi se střelecky probouzí. Sice jejich obrana je bída (Gagner se aspoň snaží :D ), ale aspoň na ledě působí, že jsou nebezpeční. A na závěr.. Dubnykovi se nepovede jeden zápas a už trčí na střídačce, je to normální? U nás ano. :eek2:
Reeper.89 píše:Pěkná prohra jak to umíme, alá ... o gól. :bitka3:

Abych to zhrnul, Gilbert dneska perla jak sviň*, pěkná ťukačka s Omarkem ale, ztratit pak puk a být z toho "brejk"? No comment...

To stejné Eberle. Je na modré, kličkuje si a je pod tlakem... myslí si, že je za ním obránce, tak to tam "posune"... nikdo tam, tedy vlastně, Nash je tam...

Abych jen nekritizoval, lajna Paajarvi - Gagner - Omark, i kdyz jsem ji ze začátku nevěřil mi dělá velkou radost. Jsem rád, že hlavně Paajarvi se střelecky probouzí. Sice jejich obrana je bída (Gagner se aspoň snaží :D ), ale aspoň na ledě působí, že jsou nebezpeční. A na závěr.. Dubnykovi se nepovede jeden zápas a už trčí na střídačce, je to normální? U nás ano. :eek2:
Skôr si myslím, źe tu hrá úlohu plat. Predsa nebude sedieť drahý Chabibulin, keď môźe lacný Dubnyk. Na fér-nefér sa v NHL nehrá. Pozri u nás, prečo hrá drevák Dorsett a nie Matt Calvert? Alebo kvalitnejší Jared Boll (kvalitnejší ako Dorsett)? A to má Arniel odvahu posadiť každého v tíme... hold, ak by bol u vás, hráte o PO.
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS