Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Reeper, prečo nehrá Brulé? Je zranený, alebo hral tak biedne, źe je HS?
Reeper.89 píše:
Getzo5 píše:Tá súpiska je dosť biedna, každopádne by som postavil Paajarviho do druhého útoku, v treťom ho bola škoda a nie som si istý, či v ňom nenaskakuje stále. Každopádne spoliehať sa na to, že títo mladí géniovia upletú z hovna bič keď ich bude ťahať smerom dopredu jedine Hemský a Penner, to je viac než trúfalé. Ten tím potrebuje obmenu. Ak GM chce, aby títo špičkoví mladíci naplnili svoj potenciál, musí robiť kroky ako Tallon a mužstvo vyskladať, inak budú čakať aj 5 rokov kým sa tieto hviezdičky dostanú na úroveň, na ktorú sa už v 21-22 rokoch dostali hráči ako Crosby či Toews. Všetko je to o správnej skladbe a tú Oilers rozhodne nemajú. Dá sa hľadať i paralela s Devils, v princípe, samozrejme ale ide o úplne iné problémy u oboch. Obrana nás ale spája... :thumbsdown:

Souhlasím s tebou, jako příklad špatné výstavby může posloužit Sam Gagner. Už 4 rok nenaplnuje plná očekávání, jaké do něj bylo vkládáno v den draftu. :thumbsdown: Snad vedení něco vykoumá... :roll:
Minulý a tento rok dostával Gagner dosť priestoru. Ako hrá Cogliano?
mt-svk píše:
Reeper.89 píše:
Getzo5 píše:Tá súpiska je dosť biedna, každopádne by som postavil Paajarviho do druhého útoku, v treťom ho bola škoda a nie som si istý, či v ňom nenaskakuje stále. Každopádne spoliehať sa na to, že títo mladí géniovia upletú z hovna bič keď ich bude ťahať smerom dopredu jedine Hemský a Penner, to je viac než trúfalé. Ten tím potrebuje obmenu. Ak GM chce, aby títo špičkoví mladíci naplnili svoj potenciál, musí robiť kroky ako Tallon a mužstvo vyskladať, inak budú čakať aj 5 rokov kým sa tieto hviezdičky dostanú na úroveň, na ktorú sa už v 21-22 rokoch dostali hráči ako Crosby či Toews. Všetko je to o správnej skladbe a tú Oilers rozhodne nemajú. Dá sa hľadať i paralela s Devils, v princípe, samozrejme ale ide o úplne iné problémy u oboch. Obrana nás ale spája... :thumbsdown:

Souhlasím s tebou, jako příklad špatné výstavby může posloužit Sam Gagner. Už 4 rok nenaplnuje plná očekávání, jaké do něj bylo vkládáno v den draftu. :thumbsdown: Snad vedení něco vykoumá... :roll:
Minulý a tento rok dostával Gagner dosť priestoru. Ako hrá Cogliano?

Cogliano? Nejhorší hráč týmu... -11 v tabulce +/- , nevyhrává vhazování, nebojuje u mantinelů, špatně přihrává. Myslel jsem, že s Brulem a Paarjavim utvoří velmi dobrou 3. lajnu ale ne... Dokonce dostal šanci při zranění Horcoffa zaskočit do 2. útoku a ani tak nebodoval. Já ho nemám rád, už když jsme s ním prodloužili o prázdninách jsem bylů zklamaný. 3. lajnu dle mě měl hrát Alexander Giroux... :hroza: :sad2:

A další takový je Brule. Ale ten aspoň bojuje v rozích a střílí.. ale ta tabulka +/- ... po minulé sezóně jsem čekal, že se chytne a bude ve výkonech pokračovat, vůbec ne... :hroza:
mt-svk píše:Reeper, prečo nehrá Brulé? Je zranený, alebo hral tak biedne, źe je HS?
Brule si sednul za výkony. I Paarjavi seděl ... trenér se oba snaži nabudit k lepším výkonům protože oba zůstali za očekáváním :-(
Tak včera konečně vítězství. A nad kojoty, což se cení. Aleš se dostává do formy, snad se trošku zvedneme! :)
Reeper.89 píše:Tak včera konečně vítězství. A nad kojoty, což se cení. Aleš se dostává do formy, snad se trošku zvedneme! :)
what?
Wanic píše:
Reeper.89 píše:Tak včera konečně vítězství. A nad kojoty, což se cení. Aleš se dostává do formy, snad se trošku zvedneme! :)
what?
Kolega sa asi práve vrátil z budúcnosti a v delíriu predpovedá výsledok dnešného zápasu podivnou formou :ja_neviem: Drogy sú svinstvo! :D
No úplně jsem se lek, že sem si nějak záhadně spletl rozpis ;))
Kolega sa asi práve vrátil z budúcnosti a v delíriu predpovedá výsledok dnešného zápasu podivnou formou :ja_neviem: Drogy sú svinstvo! :D
kua nevěřil bys, ale měl jsem na jazyku úplně to samí a to do písmene :lol2: :lol2:
Reeper.89 píše:Tak včera konečně vítězství. A nad kojoty, což se cení. Aleš se dostává do formy, snad se trošku zvedneme! :)
:?: :?: :?:
Wanic píše:No úplně jsem se lek, že sem si nějak záhadně spletl rozpis ;))
Kolega sa asi práve vrátil z budúcnosti a v delíriu predpovedá výsledok dnešného zápasu podivnou formou :ja_neviem: Drogy sú svinstvo! :D
kua nevěřil bys, ale měl jsem na jazyku úplně to samí a to do písmene :lol2: :lol2:
Pardon, já myslel Anahaim :lol2: :lol2: , jžš, měl bych omezit to porážení "kojotů" v PC verzi NHL :hroza: :scare: :wave:
Chabal píše:
Reeper.89 píše:Tak včera konečně vítězství. A nad kojoty, což se cení. Aleš se dostává do formy, snad se trošku zvedneme! :)
:?: :?: :?:
Stačí jednou přece :good:
Wanic píše:No úplně jsem se lek, že sem si nějak záhadně spletl rozpis ;))
Kolega sa asi práve vrátil z budúcnosti a v delíriu predpovedá výsledok dnešného zápasu podivnou formou :ja_neviem: Drogy sú svinstvo! :D
kua nevěřil bys, ale měl jsem na jazyku úplně to samí a to do písmene :lol2: :lol2:
Kua jsem rád, že by tu byl aspoň jeden člověk, co se splete :lol2: :roll:
Nie som odborník na Oilers (takže sa vopred ospravedlňujem za chyby),ale myslím si, že súrne potrebujete kvalitného defenzívneho obrancu, prípadne dvoch. Taktiež ma zaráźa, čo ešte robí Omark v AHL, šancu by som mu dala. Najmä vzhľadom na "skvelé" výkony niektorých hráčov.

Skúsila by som vymeniť niekoho z trojice Gilbert, Cogliano, Penner (u Dustina nejde ani tak o výkony ako o zvýšenie hodnoty). Najmä Cogliano s Gilbertom hrajú dosť biedne.

Čo takto zostava:

Paajarvi--Gagner--Hemský
Hall--Horcoff--Eberle
Omark--Brulé--Penner
Jacques--Jones--Stortini
mt-svk píše:Nie som odborník na Oilers (takže sa vopred ospravedlňujem za chyby),ale myslím si, že súrne potrebujete kvalitného defenzívneho obrancu, prípadne dvoch. Taktiež ma zaráźa, čo ešte robí Omark v AHL, šancu by som mu dala. Najmä vzhľadom na "skvelé" výkony niektorých hráčov.

Skúsila by som vymeniť niekoho z trojice Gilbert, Cogliano, Penner (u Dustina nejde ani tak o výkony ako o zvýšenie hodnoty). Najmä Cogliano s Gilbertom hrajú dosť biedne.

Čo takto zostava:

Paajarvi--Gagner--Hemský
Hall--Horcoff--Eberle
Omark--Brulé--Penner
Jacques--Jones--Stortini

Pennera bych se nezbavoval. Je to dobrý Power-Forward. Cogliano, Gilbert a Brule. Tyto 3 mi dělají noční můry! Omark měl začínat v A-teamu... a měli jej zkusit v lajně Paarjavi-Brule-Omark ... nechápu, proč Brule, kterému jako jednomu z mála jde vhazování hraje křídlo... :hroza:

Pak sem alergický na K. Fostera. Pomalý, neobratný obránce. Asi jak ten váš Commodore. Máme až moc obránců, co se pouštějí do útoku a s*erou na obranu a pak to tak vypadá :ja_neviem: .

Já bych zkusil lajny -->

Penner-Horcoff-Hemsky

Hall-Gagner-Eberle

Paarjavi-Brule-Omark

Jones-Fraser-Stortini

Zkusit v naší "krizi" se dá dost... :?
Konečně !!! :clap:
Tak konečně se nám to povedlo! Díky Taylore :cinka:
Reeper.89 píše:
mt-svk píše:Nie som odborník na Oilers (takže sa vopred ospravedlňujem za chyby),ale myslím si, že súrne potrebujete kvalitného defenzívneho obrancu, prípadne dvoch. Taktiež ma zaráźa, čo ešte robí Omark v AHL, šancu by som mu dala. Najmä vzhľadom na "skvelé" výkony niektorých hráčov.

Skúsila by som vymeniť niekoho z trojice Gilbert, Cogliano, Penner (u Dustina nejde ani tak o výkony ako o zvýšenie hodnoty). Najmä Cogliano s Gilbertom hrajú dosť biedne.

Čo takto zostava:

Paajarvi--Gagner--Hemský
Hall--Horcoff--Eberle
Omark--Brulé--Penner
Jacques--Jones--Stortini

Pennera bych se nezbavoval. Je to dobrý Power-Forward. Cogliano, Gilbert a Brule. Tyto 3 mi dělají noční můry! Omark měl začínat v A-teamu... a měli jej zkusit v lajně Paarjavi-Brule-Omark ... nechápu, proč Brule, kterému jako jednomu z mála jde vhazování hraje křídlo... :hroza:

Pak sem alergický na K. Fostera. Pomalý, neobratný obránce. Asi jak ten váš Commodore. Máme až moc obránců, co se pouštějí do útoku a s*erou na obranu a pak to tak vypadá :ja_neviem: .

Já bych zkusil lajny -->

Penner-Horcoff-Hemsky

Hall-Gagner-Eberle

Paarjavi-Brule-Omark

Jones-Fraser-Stortini

Zkusit v naší "krizi" se dá dost... :?
Neviem... skôr by mi medzi mladíkov pasoval Horcoff, predsa, má už nejaké tie skúsenosti. Penner a Brulé sú spolu perfektne zohratí, takže by som ich spojila. Paajarvi potrebuje vedľa seba tvorcu hry a tým Gagner je. Spolu s Hemským by to mohlo klapať.

EDIT:
I keď je moźný útok Paajarvi--Brulé--Hemský (strlec--grinder--tvorca hry) A Gagnera spojiť s Pennerom a Coglianom.
Edmonton sa nám rozbehol, snáď to nezakríknem. ;)
Eberle je dobrý stále, ale Hall sa nám už chytá, pomaly ale pekne postupne viac a viac. :clap: A Khabbymu jeho klasický week+ off prospel ako vždy, parádne zachytal.
O výstavbe novej arény pre Oilers: http://www.nhlportal.cz/?page=clanekdetail&id=357
Getzo5 píše:O výstavbe novej arény pre Oilers: http://www.nhlportal.cz/?page=clanekdetail&id=357
Aby v ni pak nehrali juniori :D Ja si samozrejme nepreju prestehovani Oilers kamkoliv jinam...neverim tomu a jsou to podle me zvasty :yes:
Dobrý zápas s Dux .... :good: jsem se tak nezaujatě mrknul,hlavně na vaše ušáky(Halla,Paajarviho,Gagnera nebo Eberleho)
budou skvělí,ale chce to ještě nějaký čas .....ovšem ty nájezdy,to bylo..... :cool: :D
mt-svk píše:Edmonton sa nám rozbehol, snáď to nezakríknem. ;)
po strate Horcoffa (koleno - 8 tyzdnov?) + Hemskeho (slabiny - 4 tyzdne?) to s olejarmi opät nevidim 2x ruzovo...
Tak dnes som zvedavý hlavne na omarka ako sa predvedie...škoda,že ked sa oilres konecne herne aj vysledkovo zdvihli prisli zranenie 2 najvacsich opor...
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS