Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

leo píše:Pekna mlata :) Mladici zacinaji zlobit :-O Hlavne Eberle!Co gol to nejaka paradicka :frajer2: Ale divizni titul uz je zamluvenej takze se budete prat jen o druhy misto kdybyste to nevedeli :D
Aký si si leo istý. :D
Bože ako ja závidím Edmontonu a jeho práci s mladíkmi. Keď už ich majú v hlavnom tíme, dajú im priestor na ľade.
:good: :good: :good:

v zapase s columbusom som zaspal v 2. tretine a chicago som prespal cele :hroza: ale to musel byt super zapas, skusim ho aspon stiahnut. Ako vidim, tak som sa s tym Taylorom nemylil. :) V columbuse prvy gol a nasledne proti hawks 1+1.
Co sa tyka Omarka, tak ja by som ho este neodpisoval. Ked si to da v hlave dokopy, tak moze ist hore. Boduje zatial celkom slusne, len je casto vylucovany a je tak trochu provokater. Jeho sanca by mohla prist, ked sa niekto zrani, ale bude to mate velmi tazke, lebo LWs mame aj na farme dost (omark, reddox, hartikainen a vyborne hrajuci giroux)

evka: no to preto, lebo mladici su nasou jedinou sancou na uspech. Kedze nedokazeme ziskat nejake hviezdy z trhu, tak si ich musime sami vychovat.
arek píše:evka: no to preto, lebo mladici su nasou jedinou sancou na uspech. Kedze nedokazeme ziskat nejake hviezdy z trhu, tak si ich musime sami vychovat.
Ale nejdriv pracne nadraftovat :D Doufam ze pristi rok zase nenajdete nejakej poklad to by me asi trefil slak :lol:
arek píše::good: :good: :good:

v zapase s columbusom som zaspal v 2. tretine a chicago som prespal cele :hroza: ale to musel byt super zapas, skusim ho aspon stiahnut. Ako vidim, tak som sa s tym Taylorom nemylil. :) V columbuse prvy gol a nasledne proti hawks 1+1.
Co sa tyka Omarka, tak ja by som ho este neodpisoval. Ked si to da v hlave dokopy, tak moze ist hore. Boduje zatial celkom slusne, len je casto vylucovany a je tak trochu provokater. Jeho sanca by mohla prist, ked sa niekto zrani, ale bude to mate velmi tazke, lebo LWs mame aj na farme dost (omark, reddox, hartikainen a vyborne hrajuci giroux)

evka: no to preto, lebo mladici su nasou jedinou sancou na uspech. Kedze nedokazeme ziskat nejake hviezdy z trhu, tak si ich musime sami vychovat.
To aj našou a sám vidíš... Brulé u vás (aby Hitcha pečená hus kopla :box: ), Picard vo Phoenixe, Filatova spomínať nebudem, Brassard s Voráčkom to tieź minulý rok nemali ľahké, i keď Kubo sa neskôr chytil.


Khabi stále umí.
za hodinu a pol (01:00) ide na STV nas zapas s Chicagom :thumbsup: . "Dufam", ze bude komentovat Ninaj a dockame sa nejakych perli, ako naposledy Taku Rask a David Krajči. :lol2: Snad nezaspim :sleep3:
Veru, veru, stále umí... :frajer2:

okrem vyhry nad blackhawks potesilo aj Omarkovych 5 golov + premeneny najazd :) :-O
:arrow: http://video.oilers.nhl.com/videocenter ... 4&id=81898
arek píše:okrem vyhry nad blackhawks potesilo aj Omarkovych 5 golov + premeneny najazd :) :-O
:arrow: http://video.oilers.nhl.com/videocenter ... 4&id=81898
:shock: čosi pre TF...
5 gólov v zápase dal aj Pat Hughes (a to v NHL, síce pravda, že počas high-scoring era). Ale reku, ja ti neviem kto to je :hmm:
ThrashersFan píše:5 gólov v zápase dal aj Pat Hughes (a to v NHL, síce pravda, že počas high-scoring era). Ale reku, ja ti neviem kto to je :hmm:
Marián Gáborík z roku 2007 teda v súčasnej ére NHL nespomenutý zámerne...? :hmm: :D
AHL =/= NHL

To je nebe a dudy. Hughesov výkon je viac porovnateľný s tým Omarkovym.
:clap: Lets go Oilers
Reeper.89 píše::clap: Lets go Oilers
Aj viac by sa hodilo na prvý príspevok...aby som sa nemusel hanbiť, že som ťa tu pozval :hroza: :lol2: PM-ku máš hore. Ešte raz vitaj teda...
Getzo5 píše:
Reeper.89 píše::clap: Lets go Oilers
Aj viac by sa hodilo na prvý príspevok...aby som sa nemusel hanbiť, že som ťa tu pozval :hroza: :lol2: PM-ku máš hore. Ešte raz vitaj teda...
Promin, alenež se zorientuju :ja_neviem: :D , Děkuju za přivítání! Doufám, že tu je více fandů Oilers :frajer2: :-P
Ahoj Reeper, som rada, že si tu. :thumbsup:
mt-svk píše:Ahoj Reeper, som rada, že si tu. :thumbsup:
Ahoj mtv-SVK, také tě tu rád vidím :) :thumbsup:
Reeper.89 píše:
Promin, alenež se zorientuju :ja_neviem: :D , Děkuju za přivítání! Doufám, že tu je více fandů Oilers :frajer2: :-P
My sme tu sami fansikovia ojlers, aj ked to naprvy pohlad nevypada.
mitch píše:
Reeper.89 píše:
Promin, alenež se zorientuju :ja_neviem: :D , Děkuju za přivítání! Doufám, že tu je více fandů Oilers :frajer2: :-P
My sme tu sami fansikovia ojlers, aj ked to naprvy pohlad nevypada.
Tak si nezapomeˇn změnit v profilu "oblíbený klub" z Calgary Flames na Edmonton Oilers. Ale troška suchého humoru občas neuškodí :)
Zdravím Fanouška Flames :good:
Uz vas pomalu zacinam i litovat :roll2: Hrajete snad hur nez loni a to uz je co rict!Tak jsem se tesil na to vase trio SUPERprospektu ale nehraji tak jak se ocekavalo nebo tak jako to v priprave vypadalo ze budou hrat :-( A cely tym hraje celkove katastrofalne :dole: Nektere vysledky vypadaji jakoby to ani nebyl tym NHL...
leo píše:Uz vas pomalu zacinam i litovat :roll2: Hrajete snad hur nez loni a to uz je co rict!Tak jsem se tesil na to vase trio SUPERprospektu ale nehraji tak jak se ocekavalo nebo tak jako to v priprave vypadalo ze budou hrat :-( A cely tym hraje celkove katastrofalne :dole: Nektere vysledky vypadaji jakoby to ani nebyl tym NHL...
Aj ja som čakal od nich viac, ale možno hrajú tak zle aj zámerne, ved lepšie ako mať 3 super prospekty v tíme je už len mať ich tam 4-5 v budúcej sezone a potom to naplno rozbaliť. :-P
leo píše:Uz vas pomalu zacinam i litovat :roll2: Hrajete snad hur nez loni a to uz je co rict!Tak jsem se tesil na to vase trio SUPERprospektu ale nehraji tak jak se ocekavalo nebo tak jako to v priprave vypadalo ze budou hrat :-( A cely tym hraje celkove katastrofalne :dole: Nektere vysledky vypadaji jakoby to ani nebyl tym NHL...
I já jsem z jejich hry zklamaný. Čekal jsem od nich daleko víc, to se přiznám. A vůbec, hra celého týmu stojí za h*ovno! Doufám, že se seberou a začnou hrát! Já tomu i věřím! :thumbsup:
Oilers Vs. Coyotes

Hrálo se doma, tak jsem čekal, že se mladíci ukážou ale, opak byl pravdou. Kybych měl vybrat 3 hvězdy zápasu z pohledu fandy Oilers, řeknu Hemský, Dubnyk a Penner, protože ať jsem koukal jak jsem koukal, nikdo jiný snad snahu neměl. Co tam Hemmer vymyslel, co tam měl parádních přihrávek (Na Whitneyho a Pennera) ...

Když jsme vedli 3:0, říkal jsem si, že konečně vyhrajeme ale ... Obrana ZASE polevila, prošlo tam dost střel a v poslední minutě to doklepli na 3:3. Pokud nechceme 1. draft, bude muset obrana rázně přitvrdit. Hlavně Tom Gilbert... Obránce, co tuším bere 5 mega a jediné, co celý zápas dělal bylo honění se za pukem či postávání u branky a "nastavování" hokejky do střel soupeře. To je málo. Po minulé sezóně, kdy mě zklamal sem čekal, že se zvedne, ale ne...

Příští zápas se hraje proti Anahaimu, tam body zadarmo nedostaneme. Mladíci by se už mohli probrat (Eberle, Hall a hlavně Paarjavi nevstřelili gól už pěknou porci zápasů). Více očekávám od lajny Hemský, Penner, Gagner (I když dnes byla to nejnebezpečnější, co jsme měli). Snad se to už prolomí a vyhrajeme, tak Lets go Kluci z Alberty. :) :bitka3:
Tá súpiska je dosť biedna, každopádne by som postavil Paajarviho do druhého útoku, v treťom ho bola škoda a nie som si istý, či v ňom nenaskakuje stále. Každopádne spoliehať sa na to, že títo mladí géniovia upletú z hovna bič keď ich bude ťahať smerom dopredu jedine Hemský a Penner, to je viac než trúfalé. Ten tím potrebuje obmenu. Ak GM chce, aby títo špičkoví mladíci naplnili svoj potenciál, musí robiť kroky ako Tallon a mužstvo vyskladať, inak budú čakať aj 5 rokov kým sa tieto hviezdičky dostanú na úroveň, na ktorú sa už v 21-22 rokoch dostali hráči ako Crosby či Toews. Všetko je to o správnej skladbe a tú Oilers rozhodne nemajú. Dá sa hľadať i paralela s Devils, v princípe, samozrejme ale ide o úplne iné problémy u oboch. Obrana nás ale spája... :thumbsdown:
Getzo5 píše:Tá súpiska je dosť biedna, každopádne by som postavil Paajarviho do druhého útoku, v treťom ho bola škoda a nie som si istý, či v ňom nenaskakuje stále. Každopádne spoliehať sa na to, že títo mladí géniovia upletú z hovna bič keď ich bude ťahať smerom dopredu jedine Hemský a Penner, to je viac než trúfalé. Ten tím potrebuje obmenu. Ak GM chce, aby títo špičkoví mladíci naplnili svoj potenciál, musí robiť kroky ako Tallon a mužstvo vyskladať, inak budú čakať aj 5 rokov kým sa tieto hviezdičky dostanú na úroveň, na ktorú sa už v 21-22 rokoch dostali hráči ako Crosby či Toews. Všetko je to o správnej skladbe a tú Oilers rozhodne nemajú. Dá sa hľadať i paralela s Devils, v princípe, samozrejme ale ide o úplne iné problémy u oboch. Obrana nás ale spája... :thumbsdown:

Souhlasím s tebou, jako příklad špatné výstavby může posloužit Sam Gagner. Už 4 rok nenaplnuje plná očekávání, jaké do něj bylo vkládáno v den draftu. :thumbsdown: Snad vedení něco vykoumá... :roll:
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS