Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

super, z podpisu som stastny, lebo Tom by mal byt pilierom obrany v buducnosti. Len ta vyska platu je podla mna prehnana.
Mna to uz nedokaze prekvapit, po DiPietrovom a Ovechkinovom kontrakte ma uz skoro nic neprekvapi, ale tak je pravda, ze niektori soplosi z Losers fakt prekvapili, taky Cogliano vyskocil z nimanda na platneho hraca. :idea:
Edmonton by mal trejdovat a podpisovat. a lepsie ako doteraz. Odselektovat z tej skupiny priemernych hracov tych co maju potencial zlepsit sa a charakter a ostatnych vytrejdovat.

Prve neznaky su tu. Mladik Taylor Chorney z univerzitnej ligy a druhe kolo draftu 05 podpisal zmluvu. Trejd Ryana Potulneho.

Celkovo oilers zikavaju skupinu mladych obrancov so slusnym potencialom: Petry, Chorney, Plante. Pritom 25rocny Gilbert patri uz teraz k najlepsim obrancom v time.
Greena je skoda ale na strane druhej Edmonton to v obrane nema momentalne vobec zle. Zavisi od trenera co z toho uvari, material nie je zly. Stoll ma nejak netrapi.

Pitkanen mozno bude tiez trejdovany a ak by edmonton dostal nejake dobre kridlo tak to bude velmi zaujimave.
Stoll sa v poslednych sezonach trapil, zmenu potreboval. Som rad ze Visna je u nas, hlavne na presilovky je to dobra volba :thumbsup: . Tak nech sa mu dari :twisted:
Pozerala som šport na TA3,čítala som o tom dnes vo vyše 2 novinách a musím povedať,že to bol zo strany LA poriadny podraz.Ako vravel Višňa:Ked mi majú platiť viac,už ma vymenia.
No vraj je v Edmontone dobrý ľad a podľa mňa sú Oilers dobrý tím a asi sa mu bude dariť viac. :wink: Želám mu to.
Mohol by za ním ísť aj Hossa :roll:
tak toto bola ina supa..kedze vsak riesime Oilers, byt ich fanusikom inak sa vytesujem z jeho prichodu :yes:
A už núkajú milióny Hossovi...myslela som si to :) Mne by to nevadilo,kedže je tam aj Višňa.
A Lowe trejduje hned zostra:

Pitkanen - Erik Cole (Carolina)

Dobry trejd, cakalo sa ze pitkanen pojde, Cole je slusna protihodnota (50-60 bodovy hrac a mohutna postava).

Raffi Torres - Brule z Columbusu

Tu je tazko povedat kto ziskal, Torres bol dobry hrac, Brule je takisto. Obidvoch hracov mam na podobnej urovni.

Edmonton je podla teraz o nieco lepsi tim.
Brulé za Torresa - jasná výhra Edmontonu.
mt-svk píše:Brulé za Torresa - jasná výhra Edmontonu.
Nemyslim si, Raffi je dobry hokejista.
Keby si vedel čo robili s Brulém... tomu sa hovorí "ničenie hráča". A v Edmontone s mladými pracovať vedia, ćo sa o Columbuse nedá povedať. Viď Fritsche, Lindstrom, Methot, Picard (i keď Alex bol zranený).
na Erica Colea sa tesim a podla mna ma aj na viac ako 50-60 bodov. Torres bol moj oblubeny, ale v poslednej sezone sa mu nedarilo tak niet o com.
mt-svk: co uz oilers spravia s Brulem, ked ho Blue Jackets uz "znicili"?

Prichod Hossu by bol fajn, ale to by zrazu bolo na Slovensku kopu "fanusikov" oilers :?
A to je zlé??? :?
Freddie92 píše:A to je zlé??? :?
zle mozno nie, ale "plytke" a "rychlokvasene" - aj ja patrim do starej skoly co neuznava prelietave fandenie tomu klubu kde momentalne hra moj oblubeny hrac.
my klasici fandime svojmu klubu bez ohladu na to ci sa mu dari alebo nie, kto v nom prave hra a kto nie...
petrik píše:
Freddie92 píše:A to je zlé??? :?
zle mozno nie, ale "plytke" a "rychlokvasene" - aj ja patrim do starej skoly co neuznava prelietave fandenie tomu klubu kde momentalne hra moj oblubeny hrac.
my klasici fandime svojmu klubu bez ohladu na to ci sa mu dari alebo nie, kto v nom prave hra a kto nie...
Tak v tomhle naprosto souhlasím s Petrikem...Ja fandím Coloradu od roku 1996 a neumím si představit že bych začal fandit nějakému jinému tímu...a už vůbec ne k vůli tomu že můj oblíbený nebo nejoblíbenější hráč přestoupí jinam...Za svojim tímem správný fanda musí stát at už se daří nebo ne...V dobách dobrých i špatných...A VO TOM TO JAKO JE... :thumbsup:
Hm visna sa sice dostal do kustik lepsieho timu ale zas no.....odrbali ho riadne, skoda reci, lebo tam je hokej cisto o biznise a momenalnej nalade

ale nech sa mu dariiiiiiiiiin
V Edmontone dostane nový impuls, neboj sa, skutočne to bol dobrý trejd :thumbsup: . Okrem toho, do Edmontonu sa veľmi teśí :) .
Lubomír Višňovský vám v přechodu z obrany do útoku nesmíně pomůže, bohužel je podobný typ jako Boyle. Když je na ledě připadá mi, že mužstvo hraje s jedním obráncem...
MartinFC píše:Lubomír Višňovský vám v přechodu z obrany do útoku nesmíně pomůže, bohužel je podobný typ jako Boyle. Když je na ledě připadá mi, že mužstvo hraje s jedním obráncem...
:D . Dúfam, źe proti CBJ to tak aj bude :D .
No, tak v posledních hodinách se nám Lowe opět plně rozpovídal o Brianu Burkeovi :lol2: Hlavní důvod asi všici známe (Dustin Penner). Očekávám, že se Burke nenechá a vrátí úder :D Tady je pár výroků Kevina Lowa z posledních hodin:

"Tak nejdřív je to blbec. Zadruhé opravdu věří, že jakákoliv zpráva z NHL je dobrá. A v neposlední řadě miluje, když je ve středu pozornosti.
"Pracuje na primitivním hokejovém trhu, kde se hokej nevejde ani do novin."
"Vyhrál jednou Stanley Cup? Skvěle, já ho vyhrál šestkrát, jestli to chcete počítat."
"Tady je fakt - Když odcházel z Vancouveru nezbylo Nonisovi nic. Totálně tým zničil"

Ak budeme úprimní, tak Anaheim vybudoval Brian Murray, nie Brian Burke. Stačí sa pozrieť na základ mužstva.
Dobre mu dal Lowe. Burke drista dve na tri. Ak sa raz dohodnu pravidla, a ak ich nejaky manazer vyuziva nema co byt kritizovany za to ze ich vyuziva. nech si nhl dohodne ine pravidla ked sa im to nepaci a nie najprv dame do pravidiel, ze sa mozu davat ponuky obmedzenym agentom a potom ked to niekto urobi je tu straaasne prakvapenie a kritika ze to niekto urobil.
mt-svk píše:Ak budeme úprimní, tak Anaheim vybudoval Brian Murray, nie Brian Burke. Stačí sa pozrieť na základ mužstva.
teda zaklad muzstva v anahaime je pronger a niedermayer na nich postavili muzstvo a ak sa nemilim tak tyh priviedol Burke :oops:
burkovi ale netreba brat zasluhy za ten titul, ma ich mat lebo zlozil velmi dobry tim.

Oilers podla mna neskoncili, novy majitel to tlaci aby sa prevetralo a prachy pre hossu, jagra, kohokolvek (+nejaky hrac oilers ako obet platoveho stropu) su stale v hre. Podla dnesnej klebety by mohol byt zaujem o Havlata.
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS