Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Baffy píše: jinak opět výborný Smith
urcite by som vyzdvihol aj vykon Warda, podla mna jedna z 3 hviezd zapasu..a remizka v KTL taky tak padla :)
cepi píše:hurikany riesia :thumbsup: alternativne dresy
a boli vitazne :)
Obrázek
Obrázek
Tiez sa vam pekne rozsiruje marodka..Kolko ich uz mate?
XruC píše:Tiez sa vam pekne rozsiruje marodka..Kolko ich uz mate?
Justin Williams
Scott Walker
Tim Gleason
Dennis Seidenberg
Cam Ward
Dave Tanabe
Zach Boychuk
nice..tak to sme na tom dost podobne :?
cepi píše:
XruC píše:Tiez sa vam pekne rozsiruje marodka..Kolko ich uz mate?
Justin Williams
Scott Walker
Tim Gleason
Dennis Seidenberg
Cam Ward
Dave Tanabe
Zach Boychuk
hej, je to tragicke,rovnako ako nasa snura 2 body za poslednych 5 zapasov aj to za vyhru po predlzeni.... je to zle, neviem ci vedenie sa chysta to nejak riesit...a smutne je aj to,ze nemam ani cas prispievat do tychto tem...
trénera Lavioletta strieda Paul Maurice, tak uvidíme, ako sa zmení herný prejav tímu v zápase s PIT :sad2:
takze mame spat stareho dobreho paula... skoda petra,ja by som mu este nechal sancu, z velkej casti nemohol za vysledky timu,pretoze nemal k dispozicii pomaly ani okliestenu zostavu... paul je viac menej defenzivny trener, co je pri velkom ofenzivnom potenciali neviem ci zrovna radostna sprava.... pripomina mi to zilinu a striedanie vrbu za radolskeho,neviem preco :D ...v noci na piatok vsetci sledujte zapas canes vs pens!.... moje 2 oblubene timy sa stretnu (samozrejme,fandim canes)
Nechcem provokovat, ale pisal som to na nhlpro tak aj tu, vcerajsi vykon rozhodcov musel byt maximalne tragikomicky, k tomu by uz trebalo len popkorn a pohodlne kreslo. Hovori sa, ze Canes maju v RBC Center silnu rozhodcovsku kulisu, vobec niesom nejaky anti-fanusik Canes, prave naopak, najradsej by som bol, keby JV divizia patrila k najsilnejsim a postupovali by aspon 3 teami, ale z toho aku podporu dostavaju Canes doma sa mi zdviha zaludok, u mna jednoznacne palec dole :thumbsdown: a to keby som bol fanusikom MTL by som bol iba riadne vytoceny.
jj XruC, dneska ráno jsem sledoval zápas s Montrealem ze záznamu na Nově sportu a někdy jsme nevěřil vlastním očím, co ten rozhodčí píska... :shock:
vymena s tampu nam priniesla do timu jussiho jokinena.... no som zvedavy,zatial mu to v tampe moc nesedelo, v dallase to bolo postatne lepsie....
:( S hokejisty farmy Caroliny Huricannes mužstva Albany River Rats se převrátil autobus!!!!! :?
Cesta z utkání se proměnila ve zlý sen. Autobus převrácený na bok, hokejový tým v nemocnici. Mužstvo Albany River Rats z AHL se vzpamatovává z hrůzy, kterou prožilo při návratu z utkání v Lowellu. V autobuse seděl i český útočník Jakub Petružálek. On sám však z nehody vyvázl bez zranění.
Deníku Sport to potvrdil jeho bratr Miroslav Petružálek. "Hned mi volal, ať se nebojíme, že je v pořádku. A že to všichni přežili," řekl.
I kouč Jeff Daniels si oddechl: "Měli jsme velké štěstí."
Jeho svěřenci prohráli v Lowellu po nájezdeh 2:3. Autobus, kterým měl tým vyrazit domů, byl porouchaný. Pro hráče tak musel přijet náhradní, který však svou cestu nedokončil.
Co se stalo? Při jízdě po dálnici vedoucí horským sedlem auta ohrožoval silný vítr, na vozovce bylo náledí. "Autobus se měl dokonce několikrát otočit přes střechu," vypráví Petružálkův bratr.
Do nemocnice byli na vyšetření převezeni všichni hráči, pět z nich si tam museli lékaři nechat. V ohrožení života by ale neměl být žádný z nich.
Český útočník Jakub Petružálek už u týmu z AHL nemusel být. Nedávno si totiž odbyl premiéru v NHL v dresu Caroliny, hned v prvním zápase si připsal bod za asistenci. Klub jej však poslal zpátky na farmu.iDnes.cz

http://hokej.idnes.cz/s-hokejisty-se-v- ... 53_nhl_cig

Jsou tam též videa ze zasněžené dálnice s autobusem na boku a reportáž k smutné události.
Držim palce mladým hokejistům,aby se ze svých zranění brzy vylízali!!!! :yes:
Skvelý výkon proti Calgary. Samsonov znovu ukázal že keď chce je skvelý hráč. Len keby sa mu častejšie chcelo. :roll:
tak dnes v noci sa hurikán predviedol v plnej paráde a odniesla si to Tampa. Dať im doma 9, to už je výsledok :yes: :good:
Staal, Cole a T. Ruutu si vylepšili štatistiky a právom boli všetci hviezdami zápasu, jednoducho to bol ich zápas. Tak najbližšie hrajú doma s nie príliš výraznými jazdcami s NY, tak sa majú zrejme na čo tešiť. Očakávam, že to bude zaujímavý zápas a vlastne súboj o siedme miesto tabuľky. :frajer2:
Tak hurikan pokracuje, od niesol si to dalsi tim.
ivan23 píše:Tak najbližšie hrajú doma s nie príliš výraznými jazdcami s NY, tak sa majú zrejme na čo tešiť. Očakávam, že to bude zaujímavý zápas a vlastne súboj o siedme miesto tabuľky. :frajer2:
No,rozjeli se fantasticky.... :good: ,doufám,že takto naloží i Jezdcům .. :cinka: :smile03:
nemam slov,za 2 zapasy skore 15:4, aaaaaaaa,to uz sa tak casto nevidi!...eric staal vyrovnal klubovy rekord,ked ziskal neskutocnych 6 bodov (4+2), jedina vec,co ma troska mrzi, je,ze po 2. tretine bolo skore 9:1, uz ten jeden tam natlacit mohli :D ...ale to by som bol asi az prilis krvilacny :D ... momentalne sme na 7. mieste,ale mame viac odhranych zapasov ako vsetci nasi konkurenti.... cize to bude este tvrde,ale s takouto formou!... dufam,ze sa utocnici v pravy cas prebrali
Dnes se vám zápas opravdu vydařil :yes: e gratuluju Staalovi k 4+2m cože je opravdu nádhera :thumbsup: prostě je to jako kdybyste hráli proti týmu z AHL :lol2:
Obrázek
Carolina ako búrka v hajzli? Nuž mňa to hneď napadlo, keď sa pozrie človek na to logo... :D
:bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :box: :box: :bitka3: :fucker: :fucker: :fucker: :x :x :x :x
v marci sme ziskali z 13 zapasov 22 bodov!... a len jednu jedinu prehru utrzili :) ...tomu sa vravi finish ako sa patri :) ... snad to nedopadne s PO ako v minulej sezone,to bolo naozaj krute :cry:
JJ celkom Vám to ide a Váš keeper bol dokonca vyhlásený za tretiu hviezdu týždňa s priemerom 1,32 gólu na zápas a :!: 95,7% úspešnosťou zákrokov čo je niečo perfektné.
ano,aj skore je uz konecne v kladnych hodnotach!.... len ma udivuje,preco sa deje toto kazdy rok, 3/4 sezony striedanie formy a balansovanie okolo 10. miesta v konferencii a potom drtivy zaver...
Každý tím má nejaké špecifiká, napríklad Detroit hrá celú sezónu par excelance s nejakým výpadkom. Vy hráte takto, takže pohoda, ale určite je dôležité zamakať na tom, aby boli tie výsledky vyrovnané a pravidelné. Ale máte slušný tím, okrem toho ste taký klub o ktorý sa nejaví nejaký extra záujem, ako napr o COL, DET, MTL, PIT ... takže ste aj sympatickí. Aj by som Vám želal ten postup do druhého kola, aké sú možnosti v prvom kole?
neviem este odhadnut,ale casto sa krutime okolo 5-6 miesta...co by znamenalo s velkou pravdepodobnostou niekoho z dvojice PHILLA a NJ.... v tom pripade by som bral skor to NJ, s ktorym to canes naozaj ide...

a k tej nenapadnosti nemozem nic ine len suhlasit, ma to aj svoje pre a proti, jednoznacne proti je,ze nemam s kym poriadne popisat v tejto teme, alebo sa podelit o potesenie z vyhry :D ... na druhej strane, mam canes naozaj rad, co o mnohych fanusikoch Detroitu ci Colorada pochybujem (pardon vynimky typu DADO ci ALEX), a tito mi skor pridu ako fanusikova uspechu....
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG