Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ano je to pravda. Tohle je pro Hurikány bez debat obrovská rána pod pás ještě před začátkem sezóny. 4-6 měsíců je opravdu dlouhá doba a vypadá to, že letos si už Jason nezahraje. Ale tohle pravděpodobně není náhoda, Williams je opravdu hodně náchylný na zranění, což dokumetuje i minulá sezóna...
to snad neni mozne, zase justiiiiiiiiiin :cry: ...moj oblubeny hrac u canes? :cry: ...ved predtym by ho nezranil ani parny valec a teraz toto?...to je asi osud... kua... a som zvedavy ako dopadne staal,nechapem, preco prave jemu nechceli uznat zmluvu,grrr :twisted:
Matt Cullen
Obrázek
Cam Ward
Obrázek
Michael Leighton
Obrázek
no pekne pekne,hned z uvodu vyhra :clap: ... ale bude to tazka sezona, ako zhodnotil aj pro hockey, minulu sezonu by olo play off nebyt zraneni... ani raz sme nenastupili do zapasu v plnej sile... a teraz to nie je ine, hned sa zranili walker a williams a brind amour ma tiez dake mensie problemy... :|
panthers jste dneska zmákli pěkně díky ofenzivě, snad dneska tak dobře dopředu hrát nebudete...
hehe no uvidime, ale naplno sa ukazali dnes nase prednosti aj slabiny- ofenziva x defenziva... naozaj neda mi opat raz len nesuhlasit s pro hockeyom,co sa tyka nasej defenzivy... uvidime ako sa chyti pitkanen, bude mat co robit, aby fanusikov presvedcil, ze stalo za to poslat do edmontonu za neho cola...
je ozaj velkou smolou pre Vas, ze na uvod, ktory je viac ako dôlezity, postradate klucovych borcov, preto uvodna vyhra proti povedzme si na rovinu priemernym panterom, potesi, doda timu potrebne sebavedomie, no v dalsich zapasoch na Vas cakaju urcite kvalitativne narocnejsi superi..
tak tak,uz dneska mame v tampe derby s lecim :D ... dufam, ze budu hrat maximalne tak ako na slovane :D
paradny obrat :cool: .... a najma pomer striel v 3. tretine- 20:2 hovori jasnou recou,kto bol na floride panom :D ... tak z floridskeho dvojzapasu sme vytazili 4 body,nastrielali 10 golov, cize vladne spokojnost :)
tak pacificka seria pokracuje dneska v anaheime... uz by to chcelo po 2 zapasoch zabodovat naplno... takze pome CANES dneska!...
canesman píše:tak pacificka seria pokracuje dneska v anaheime... uz by to chcelo po 2 zapasoch zabodovat naplno... takze pome CANES dneska!...
1 zapas si jeste pockas :D No co nemeli ste prohrat v LA :evil:
canesman píše:tak pacificka seria pokracuje dneska v anaheime... uz by to chcelo po 2 zapasoch zabodovat naplno... takze pome CANES dneska!...
podarilo sa, aj ked uprimne, na 2jku by som si nevsadil, vid. KTL :roll: strojcom vitazstva bez debatky :winner1: hviezda duelu Michael Leighton (33/32)
Obrázek
cinil sa aj Eric Staal (1+1)
Obrázek
parada,cista spokojnost,ale udivuje ma zatial leighton, tomu vzdy fandil aj chorche a vzdy mi spominal,ze sme dbre spravili,ze sme ho doviedli :( .... doslo na jeho slova :( ..... ale urcite si zasluzi zatial michael velku pochvali...
ku Carloine len tolko že sa mi ich výkony vidia byť tak nejak nevyrovnane... moc tento tím ja nesledujem ani som nikdy nesledoval no Cam Ward je mojím oblubeným brankarom chyta taký svojjským štýlom technicky na vysokej urovni aj ked je v motýliku ma skvelý rozsah dobre sa vie naťahovať pritom je vystretý a tak nestraca na stabilite ... akurat neviem ... na moj vkus dostava malo priležitosti asi ma nejaký utlm formy... zda sa mni že častejšie chyta Leighton ved minule mal pekný zapas tuším 33/32 čo je pekne číslo.. a ešte jedna vec pdla mna maju ten tretí dres velmi pekný... lubi sa mi ovela viac ako napríklad ten červený... asik preto lebo čierna moja oblubena farba.. aj to logo take zaujímave
tesna vyhra u islanders- to hlavne je,ze su 2 body,tie sa pocitaju :wink: .... najma z vonku, kde nam to pominule sezony az tak neslo... paci sa mi rozlozena produktivita celeho timu,ale najviac ma udivuje nicklas wallin, 7 zapasov 5 bodov +/-: +9.... krasne cisla... zatial najproduktivnejsi obranca,co som v konkurencii corva,pitkanena ci kaberleho rozhodne necakal...len tak dalej nicky
Tři až čtyři týdny bude v sestavě Caroliny scházet finský obránce Joni Pitkänen. Pětadvacetiletý rodák z Oulu má potíže s meniskem, které si odnesl z utkání proti NY Islanders. Problémy čtvrtého muže draftu 2002 vyřeší až chirurgický zákrok, jenž podstoupí letní posila Hurricanes z Edmontonu v průběhu tohoto týdne v Rex Hospital (Raleigh) a provede ho Dr. Marty Isbell.
ta Carolina má děsnou smůlu na ty zranění... :roll:
Som si pozeral zostavy na dnesny zapas a opat mate peknu marodku, ale aj napriek tomu idete velmi dobre, to si zasluzi respekt :good: Len by to chcelo uz nakupovat hracov, co su trochu odolni, lebo toto nemoze byt nahoda..
No Canes slapu ako dobre namasteny stroj, za ich skvelými vykonmi stoji najma Ward, ktory momentalne chyta neskutocne, dnes dalsia vyhra nad Ottawou, Canes budu tento rok vazny kandidat na vyzazstvo v SE divizii.
No mezi těmi "skvělými" týmy co tam hrají - že by jednooký králem :smile03: ??
neviem co s tym stale mate, ved canes pravidelne porazaju bez problemov aj timy z inych divizii...
canesman píše:neviem co s tym stale mate, ved canes pravidelne porazaju bez problemov aj timy z inych divizii...
Já proti Canes vůbec nic nemám, naopak, ale zkrátka vítěz této jednoznačně nejslabší divize ligy pro mě není rovnocený s vítězem z divize jiné, zvláště v této době, kdy hrají týmy ze stejných divizí hodně vzájemných zápasů :yes: !!!!
no s tou slabou diviziou na to moze byt sice nieco pravdy,ale na druhej strane, pozri sa, z poslednych 4 vitazov SC boli prave 2 z tejto divizie...
Celkem dobrý zápas bez nervů :wink: :thumbsup: ,měl jsem nulu,takže spokojenost a nakonec výhra pro Canes(které mám radši než Tampu :smile03: ),
kdy Tuomo i Brind´Amour trefili v nájezdech až neuvěřitelně přesně,takže jinak opět výborný Smith neměl nárok. :shock: :good:
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO