Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No sanca tu pre nas stale je a ja to vidim uz tiez realnejsie z toho 8 miesta, pretoze mame jednu vyhodu a to, ze nas cakaju zapasi s tymami ako Florida, Atlanta a Tampa, ktorym uz o nic nejde a na Phillu cakaju podstatne tazsi superi. Uvidime no, sanca stale je, aj ked dost mala.
preco mala...za 13 zapasov sa da vela stihnut a pri terajsej forme ovieho... no,ale uz spat k teme, toto je miestnosto carolina :)
Spravne, nad Samsonovom zalamuje ruky vsetko, co fandi Hawks v dosahu 149,5 miliona kilometrov. Je dobry. Vo vzajomnom zapase moze Hawks polozit na lopatky prave on!
Tak šable ukázali Caroline čo to znamená hurikán, v rozpetí 10 minút nastrielali Wardovi 4 goly a stačilo im nato 7 striel, samozrejme išiel Ward dole, ale aj Grahame nezostal dlho s čistým kontom, začiatkom druhej tretiny ho prekonal Kaleta.
Takže Buffalo ešte stále pomýšla na PO aj napriek hroznej bilancii z posl. 10 zápasov (2-5-3). Po dnešnej výhre budú strácať na 8. Philu už len 2 body, okrem toho mi dnešným výkonom ulahčili rozhodnutie a budem im veriť aj zajtra na lade Leafs,v premiére Falconov v KTL PO.
som tajne dufal,ze dnesny zapas sa zataji a nik tu nepostne comment :D :cry: :? ....
canesman píše:som tajne dufal,ze dnesny zapas sa zataji a nik tu nepostne comment :D :cry: :? ....
:lol2:

v tejto sezone ste uz s Buffalom jeden vyprask utrzli = 8:1 :roll: sklamali ste ma inak, Vasu vyhru sme potrebovali ako sol...a este nieco, sice nebudes canes 2x nadseny, ale v PO Caps suboji bude tahat za kratsi koniec vy..
jendou jsem vám fandil a vy se necháte dát takový debakl :roll:
Pekna kefa! Od Buffala! Vynikajuco, Sabres si spravili skore!
cepi preco myslis, mame 5 bodovy naskok (hoci caps maju zapas k dobru)... zapasov vela nezostava,navyse teraz sme mali celkom formu,az na tuto hrozu dnes :(
canesman píše:cepi preco myslis, mame 5 bodovy naskok (hoci caps maju zapas k dobru)... zapasov vela nezostava,navyse teraz sme mali celkom formu,az na tuto hrozu dnes :(
2 vzajomne zapasy..ze by sa rozhodovalo prave v nich ..:?:
Inak to sa spravi...a Canes skoncia aj tak tam, kde patria...mimo.
aby ste neboli prekvapeni :wink:
Carolina by normalne mala byt 7. s tym, ze hra v najslabsej divizii, ked ma naskok 5 bodov pred Caps. Fakt, radsej caps! nech maju mohutny finis!
ja ti nazor neberiem,ale keby carolina nemala vacsinu sezony zranenu polku timu,mohla byt ovela vyssie :( ... okrem staala bol snad kazdy uz zraneny aspon par zapasov...
to mi je jasne, viem, ze niektori hraci nejake zapasy chybali, ale na druhej strane ani ich pritomnost nemusi zarucit vitazne tazenie.
to nie a rozhodne sa na to ani nechcem vyhovarat, ale urcite ziadnemu timu taketo zasahy do zostavy neprospeju
To uznam a na to som uz upozornoval, skratka ked vypadnu Canes veterani, hned su polovicni.
po druhej tretine vedieme nad ottawou 3:1!
Tlacite ich, Ottawa nic nehra. 3 goly v presilovkach, z toho 2 dala Carolina. Podme po poriadku...

01st period
3:16 Dany Heatley (36), power play, Tip-In. Assist: Jason Spezza, Cory Stillman
07:00 Patrick Eaves (5), power play, Tip-In. Assist: Frantisek Kaberle, Scott Walker
10:24 Joe Corvo (10), power play, Slap Shot. Assist: Sergei Samsonov, Eric Staal
2nd period
05:54 Scott Walker (12), Snap Shot. Assist: Tim Gleason, Eric Staal
najma ma potesili goly eavesa (vobec prvy v nasom drese) a corva,ktori sa tak odplatili byvalym zamestnavatelom 8)... celkovo zatial treba pochvali rutherforda tuto sezonu, ked robi dobre nakupy celkom- ci uz samsonov alebo corvo a aj eaves sa celkom dobre ukazuje... este som zvedavy,ako sa ruutu ukaze...
Dufam, Tuomo je stale u mna zapisany velmi dobre. Aj Eaves je oki. Inak Ottawa mala len 10 striel, to vyzera, akoby hral nejaky namakany tim, povedzme Rangers, proti nejakym totalnym vajcakom, povedzme Bostonu....
corvo, 4:1... staal- 3 asistencie so far.... samsonov 2.... uz je to snad vo vrecku... a caps stale remizka, este by im jeden golik mohli supnut a bol by krasny vecer 8)
canesman píše:a caps stale remizka, este by im jeden golik mohli supnut
budeme sa snazit :biglol: v tretej tretine maju na male, neskutocne ich tlacime a len vdaka skvelemu Huetovi je to stale 1:1..
len aby sa ovca nesplasila a toho ani boh nezastavi,ked mu to prepne :sad2: ... inak, JOOOEEE CORVOOOOO, milujem ta!!! :D .... tomu vravim odplata
tak krasa krasa, uz aj kebyze nas caps predbehnu, sme stale v play off, inak,to co prosim vas chytila florida za formu?? :shock: .... ved maju rovnako bodov ako caps, len o zapas naviac... pomalicky potichucky sa splhaju a ich sanca na PO vobec nie je este stratena
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS