Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

michal225 píše:Tak ale riadne a x-men mam taky pocit ze ty menis tymy ako ponozky a Carolina Stanley-Cup tento rok nevyhra neni na to kader mozno ze by aj bol tak ale k tom uterba dvoch brankarov.
noa tak menim teami co teba do toho :D raz najdme ten spravny team a ten spravny team som uz nasiel hurikanov :cool: brankarov maju good Came Ward a John Grahame ale toho teraz nahradil Michael Leighton ako som uz napisal tento brankar sa ukazal v dobrom svetle a pomohol teamu k vyhre takze brankarov maju a co by nemali na Stanley Cup maju tak skor mozu ziskat ho oni ako Washington Capitals ten mal na zaciatku sezony velke ambicie a pohybuje sa na dne svojej konferencii :lol: jedine co ich tam v teame drzi nad vodou je Ovechkin a 1 formacia vedena Michaelom Nylanderom a ostatok teamu nehra nic a hurikani dnes proti Atlanta Thrashers vyhrali na napriek tomu ze maju vela klucovych hracov zranenych :good: a ty nepis nic ved aj ty stale menis hracov a aj teami raz je brankar Toronta Raycroft potom zas team hurikani a brankar Came Ward alebo Oveckin a podobne :D povedzme si to teda napisme takto na rovinu proste tuto sezonu su hurikani na 100% lepsim teamom :thumbsup: :frajer2: ako Washington Capitals :thumbsdown:
Carolina to dnes dostala 1 0 to mali smolu ved stacilo tak malo supnut 1 jediny bananik a boli by body no ale co sa da robit
no hej je to skoda ze hurikani prehrali a to len o 1 gol keby sa mi aspon podari vyrovnat aby si z ladu St.Luis Blues odniesli domov aspon 1 bodik ale nestalo sa tak do barny hurikanov sa po 2 krat postavil Michael Leighton celil 19 strelam a stoho pustil za svoj chrbat len 1 strelu v 1 tretine a to bola osudovaa rozhodla o vytazovi zapasu v brane St.Luis Blues mal trochu viac roboty Manny Legace ktory celil 27 strelam a ani jednu nepustil za svoj chrbat co mu gratulujem :clap: a tak si pripisal dalsie ciste konto do statistik :frajer2: ale dalo sa aj cakat ze hurikani nevyhraju 2 zapasi za sebou ja som rad ze aspon vyhrali ten zapas proti Atlanta Thrashers :good: minesota1 a nie neboj sa o tyzden nebudem fandit Nashvillu Predators :D uz len mojim hurikanom :wink: :good:
absolutne zasluzeny triumf canesman..okrem uvodneho akeho takeho tlaku zo strany Bruins a stastia Huricanes v zaverecnych sekundach zapasu nebolo co riesit..od uvodu ste nas aktivne napadali, vyborne ste organizovali zadne vratka, vyrazali do rychlych, nebezpecnych brejkov, navyse so 100%nou istotou v podobe Warda..pocas II tretiny ste nas prakticky nepustili k slovu a nebyt Timmyho, ten uvodny gol padne uz ovela skôr ako v case zhruba 2 minutky pred koncom II tretiny co zamrzelo :?

Obrázek

vo Vasom time debutoval Sergej Samsonov a odohral vskutku famoznu particku, predviedol aj jednu vybornu individualnu akciu, no Timmy ho vychytal..z 1 zapasu tazko robit uzavery, ale podla môjho nazoru pre Carolinu bude prinosom :yes:

ObrázekObrázek
Samsonov dostal dalsiu sancu a zakotvil v Caroline Carolina sa rozhodla vybrat Rusa ked sa po druhykrat ocitol na listine volnych hracov Samsonov bol k dizpoziicii pocas utorkajsieho vyzatneho zapasu v Bostone Samsonov odohral viac nez 2O minut v drese Canes bez bodoveho zapasu Carolina bude Samsonovi platit do konca sezony polovicu z 3,525-miliónového platu druhu polovicu bude nadalej platiti Chicago Caroline sa momentalne tento kridelnik zisiel lebo mimo hry ma utocnikov Matt Cullen Andrew Ladd Scott Walker i Justin Williams a v obranných radoch citeľne chýbajú Brett Hedican David Tanabe a Niclas Wallin takze podla mna Carolina spravila dobre ze ma vo svojom teame Samsonova
samsonov bude rozhodne posilou, neviem ako je mozne,ze behal z timu do timu a nevedel sa uchytit a pritom taky talent a vitaz calder trophy :( ...vzdy som ho mal rad a uz duplom ked hra v canes, bolo treba zalepit medzery,kedze mame toho viac zraneneho ako zdraveho,len dufam v jedno,ze samsonov nebude len docasnym riesenim a v kompletnom kadri bude len odstrceny do nejakej 4. lajny. :( .... a k yapasu,diky cepi,na net teraz skoro vobec nechodim,tak som necital zatial ani komenty na nhl.com, ale ked vravis,ze zasluzena vyhra, tak ti verim a dobre sa to pocuva 8) ... teraz aj co som natipoval asi 10 dni dopredu som videl,ze tazke zapasy sa chystaju,pocnuc dnesným s new jersey. A teraz sa lame chlieb, kedze supery na juhovychode tiež nehrajú nijak oslnujuco, bolo by fajn zvýsit 5 bodový naskok pred atlantou ( ktorý vsak moze byt klamný, kedže canes majú najviac odohraných zapasov) ... nechcem tu frázy hadzat,ale teraz by fakt bolo treba zabrat,aby na konci uz nebolo neskoro na finish...ako minulu sezonu napriklad :( ...a taký jeden ofenzovny obranca ako posila by tiez rozhodne neuskodil :D ... ( co taký shea webber)... HOWK
Go Canes. Dnes som docasnym a uplne nezistnym fanusikom hurikanes.
Výsledky Caroliny se s přibývajícími zápasy výrazně zhoršují. Říjen měli opravdu dobrý (7-3-2), listopad taky nebyl nejhprší (7-0-6), ale od té doby se Canes propadávají tabulkou (sice ne tolik viditelně, když hrají v podprůměrné Jihovýchodní divizi) čehož je důkazem prosinec (6-0-9) a zatím i spíš horší leden (2-1-3)
Celkově tedy bilance: 22-4-21
to hej,to uz dlhsie pisem,ze kriza dosla :( ...ale bude to aj zranenymi hracmi sposobene
jj krize prvního týmu v divizi se hodí, máme tak na ně z posledního místa menší ztrátu a můžeme je ještě dohnat
Craig Adams vymeneny do Chicaga za nejaky draft. Je to taka mini vymena, ktorej zmysel ja velmi nevidim, ale pomaly nam uz hadam odstartuju aj vacsie trejdy :roll:
taak...dneska pekny vykon konecne,najma erik staal potiahol :thumbsup: ... sa uz aj patrilo... :(
nechcem a ani nemam moc co do tejto temy pisat...lebo by som sa stale musel iba opakovat... vyhru strieda prehra a canes stradaju... navyse v poslednej dobe sme prestali goly davat,mam taky dojem,ze za posledne 3 zapasy len 4 goly :( ... brutalne chyba ofenzivny obranca,co by dirigoval presilovky
Ale dnes to na nas stacilo..do kelu :( Toto bol velmi dolezity zapas a my sme ho prehrali..Este tento mesiac hrame s vami u vas, ale ak prehrame aj to, mozu to byt prave tie 4 body, co nam budu na vas chybat..Nechapem preco väcsinu diviznych a teda najdolezitejsich zapasov prehravame..Nerozumiem tomu..Minule s ATL, teraz s vami.. :bitka3:
ja tiez neviem,nastastie canes sa v tychto zapasoch vacsinou dari... len ked pridu superi z inych divizii je to horsie :? ...
canesman píše:ked pridu superi z inych divizii je to horsie :? ...
pevne dufam, ze tomu tak bude aj z utorka na stredu.. :yes:
canesman píše:ja tiez neviem,nastastie canes sa v tychto zapasoch vacsinou dari... len ked pridu superi z inych divizii je to horsie :? ...
ako napriklad dneska new jersey :sad2:
tak nastala vymena:
joe corvo+patrick eaves(ott) - mike commodore+cory stillman(car).....no...doviedli konecne ofenzivneho obrancu...ale odisiel commodore,podla mna najlepsi obranca...a aj stillman...najproduktivnejsi hrac :cry: ... z dlhodobeho hladiska asi vyhodna vymena pre nas,ale z kratkodobeho jednoznacne pre ottawu :(
obrana canes, co sa tyka produktitivity, stale doteraz za :ho*no: . Corvom by sa to mohlo aspon trochu zlepsit, ale taktiez to nie je ziadny ofenzivny macher.
preco, ved v poslednych sezonach to vzdy vyzeralo na priemer takych 40 bodov...praveze on co sa tyka ofenzivy sa mu neda moc toho vycitat,skor defenziva je jeho slabina...
2 spravy pre Carolinu..prva potesi, no druha je o to krutejsia

:arrow: z posl 4Z pise CAR 3V

Obrázek
Obrázek

:arrow: do konca sezony bude OUT kapitan Rod Brind´Amour (najproduktv. hrac timu..)..caka ho operacia laveho kolena, bude mimo 4-6 mesiacov..podla mna je to jasne, bude sa riesit plastika väzu :?

Obrázek
Canes tak přišli o dva svoje nejproduktivnější hráče, po Stillmanovi Brind´Amour. Pro Canes to jsou ztráty a mohli by nyní ztrácet body, což by mě velmi potěšilo, bohužel nyní máte celkem formu :(
a navyse chybali proti pittsburgu obrancovia corvo,hedican a gleason,preto nastupili takmer uplni novacikova ako tim conboy, casey borer,joey mormina ci trochu skusenejsi wade brookbank...s takouto obranou vyhrat,to je priam hrdinsky cin!... a k rodovi... nieco hrozne...vidim to,ze pride do timu dalsia posila,ak nechceme stratit sance na PO
po 5 gole ktory padol 02.2 s pred koncom zapasu mal trener Caroliny dost, pri pohlade nanho to muselo v jeho vnutri kvalitne bublat :x

hurikani teraz ihned klusu na lietadlo, aby riesili hned zajtra dalsi match s timom Boston Bruins :twisted: my sme sa naoddychovali az, az, tak by sa patrilo vyuzit ich nie prilis vydatny odpocinok, doplneny absenciou ich klucovych hracov..ale bacha na to, trenerko dnes prehovori svojim riadne do duse a netesi ma fakt, ze doma, bude chytat Ward :( kazdopadne, som malicko optimistickejsie naladeny a verim v 2 bodovu odplatu :yes:
s bostonom sme vyhrali posledne 2 zapasy, celkovo nan vieme zahrat... len sa bojim,aby som to nezariekol...jednocnazne pozivitum,ze chyta wardie, ved grahame mi obcas pripada ze by nechytil ani plazovy balon,keby sa s nim hralo :eek2:
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS