Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ty mi daj 8 lepsich :wink:

uz som dal na predchadzajucej strene. a tusim ich bolo az 12 :)

ale samozrejme to je len moj nazor a na lade moze vsetko vyzerat inak

Obrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

v porovnani so starymi hodnotim vysoko pozitivne :thumbsup:

tak změna k lepšímu oproti inulému, ale logo se mi nikdy moc nelíbilo, takže enhle dres nebudu mít moc rád, ale na http://nhllogos.blogspot.com/ bylo logo Canes které se mi líbilo a ani to nebyla moc velká změna, jen bylo takové 3D, nemůžuto tam najít, jinak bych dal obrázek

petrik píše:uz som dal na predchadzajucej strene. a tusim ich bolo az 12 :)

ale samozrejme to je len moj nazor a na lade moze vsetko vyzerat inak
napisem ti slabsie:
phila, isles, bruins, leafs, canadiens, panthers, caps...tu ich mas 7 a to by hned stacilo na play off... samozrejme,to je moj nazor, pre ineho mozu byt tieto timy lepsie :D

Predpokladana zostava Hurricanes :

1. Ray Whitney – Eric Staal – Erik Cole
2. Cory Stillman – Rod Brind´Amour – Justin Williams
3. Andrew Ladd – Matt Cullen – Scott Walker
4. Chad LaRose - Jeff Hamilton - Craig Adams

1. František Kaberle – Niclas Wallin
2. Mike Commodore – Glen Wesley
3. Bret Hedican – Dennis Seidenberg/Tim Gleason

1. Cam Ward
2. John Grahame

Dle sestavy to vidĂ­m na velkĂ˝ boj o PO............... !!!!

Chester píše:Predpokladana zostava Hurricanes :

1. Ray Whitney – Eric Staal – Erik Cole
2. Cory Stillman – Rod Brind´Amour – Justin Williams
3. Andrew Ladd – Matt Cullen – Scott Walker
4. Chad LaRose - Jeff Hamilton - Craig Adams

1. František Kaberle – Niclas Wallin
2. Mike Commodore – Glen Wesley
3. Bret Hedican – Dennis Seidenberg/Tim Gleason

1. Cam Ward
2. John Grahame
a vy mi chcete povedat,ze tato zostava nema na PO??? :?

canesman píše:
Chester píše:Predpokladana zostava Hurricanes :

1. Ray Whitney – Eric Staal – Erik Cole
2. Cory Stillman – Rod Brind´Amour – Justin Williams
3. Andrew Ladd – Matt Cullen – Scott Walker
4. Chad LaRose - Jeff Hamilton - Craig Adams

1. František Kaberle – Niclas Wallin
2. Mike Commodore – Glen Wesley
3. Bret Hedican – Dennis Seidenberg/Tim Gleason

1. Cam Ward
2. John Grahame
a vy mi chcete povedat,ze tato zostava nema na PO??? :?
a ty chces vari povedat ze ma? :)

:roll:

tak pro mě je osobně Canes velký :?: , jestli budou mít formu jako v sezoně 05/06, play-off jim neunikne, pokud se hráči Canes nechytí stejně jako tehdy, čeká na Carolinu nizská příčka, v což doufám, jelikož čím slabší konkurent v jihovýchodní divizi, tím líp :)

petrik píše:
canesman píše:
Chester píše:Predpokladana zostava Hurricanes :

1. Ray Whitney – Eric Staal – Erik Cole
2. Cory Stillman – Rod Brind´Amour – Justin Williams
3. Andrew Ladd – Matt Cullen – Scott Walker
4. Chad LaRose - Jeff Hamilton - Craig Adams

1. František Kaberle – Niclas Wallin
2. Mike Commodore – Glen Wesley
3. Bret Hedican – Dennis Seidenberg/Tim Gleason

1. Cam Ward
2. John Grahame
a vy mi chcete povedat,ze tato zostava nema na PO??? :?
a ty chces vari povedat ze ma? :)
ano... ved maju 3 utoky, v ktorych moze kazdy hrac kludne prekonat 50 bodov a v minulej sezone to takmer az na ladda aj vsetci dokazali (ratam s tym,ze stillman by s tym nemal problem,nebyt zraneni) ... obrana je tiez celkom schopna,chyba sice ofenzivny bek (snad sa kaberle neurazi,ale medzi top obrancov v tomto obore nepatri), ale hedican, commodore, ci wesley malokedy skoncia v +/- v zapore... a ward uz by mal dozriet a ak totalne nepohori,tak by to minimalne PO malo urcite byt!
Celkem se divím že Canes takhle porazili Pens. Pro mě dost velké překvapení. Ale bohužel Canes ukazují že nejsou slabý soupeř jako loni a Ward chytá velmi dobře. Trochu se bojím aby se Carolina nerozjela jako v mistrovské sezoně.
ja neviem preco od mnohych je tu tolke podcenovanie caroliny... ved aj podla pro hockeya by im play off nemalo ujst,aj podla mnohych expertov,ved ktory tam ma tolko hracov v utoku,co davaju takmer pravidelne za sezonu cez 20 golov a 50 bodov? vela ich nie je... obrana nema velke mena,ale tato obrana vyhrala stanley cup a od vtedy sa moc nezmenila...
hmm, 7:1 v toronte,zaujimave je,ze kazdy gol dal iny hrac :thumbsup:
No Carolina hrá asi ako pred dvoma rokmi,tentokrát im nerobila problémy ani dovčera neporazená Ottawa,vyhráli 3:5,už piaty gol sezony si pripísal E.Staal a na strane domácich Dany Heatley, 10-tu asistenciu zaznamenal Jason Spezza.Brankársky súboj bol vyrovnaný,na oboch išlo okolo 30 striel.No juhovýchod už asi nechce byť považovaný za najslabšiiu divíziu,ved tento rok to šlape Washingtonu,Caroline,ani Tampa nezačala zle,len Atlanta je zatial bez výhry.
tak tak Ohlund, naše divize zatím šlape pořádně. hmmm nečekal jsem že by Canes Sens porazili, ale stalo se no. Carolina má opravdu formu jako z před vdou let a jestli jí to tak půjde dál...hmmm radši nemyslet
supeer,musim uprimne priznat,ze hoci som v tipovacke na nasich vsadil, nebol som si celkom isty...super vykon :cool:
No tak to klobouk dolu,Hurikani jedou v neskutecnem tempu a valcuji vsechno co se jim postavi do cesty!Ted to schytali i Habs a nebyt statecneho vykonu Hueta,ktery odolaval kanonade Canes,tak to byl znovu debakl jako v Torontu. :shock:
Canes su pre mna zatial najvacsim prekvapenim. A Cam Ward bol vyhlaseny za prvu hviezdu tyzdna.
No pravda chytil Wardík na začiatok sezony slušnu formu aj by som mu ju doprial je to jeden z brankarov na ktorých zavisí buducnosť ako aj v Canes tak aj v NHL z chalana sa vyvíja pomaly hviezda...ta minula sezona bola predsa len jeho druhou a ta je o niečo neprijemnejšia je kladený velky tlak na talenty ale aj tak nazbieral slušných 1400 volakolko zakrokov čo ho radilo na popredne miesta...takisto velmi dobre zachytal aj na ms slušne výsledky v takom mladom veku...čo sa týka Caroliny tiež je to velkým prekvapením pre mna...tím nebol velmi posilneny ostal takmer v nezmenenej zostave plus pritiahli slušneho centra Hamiltona...pakne sa mi to rysuje:-) držím palce :thumbsup:
som prave dnes čítal članok o Camovi Wardovi...paradny začiatok sezony možno aj preto bo mal tvrdu letnu prípravu počas ktorej schudol 25 lbs a tým je vraj obratnejší v branke rýchlejšie ma pohyby...a pravd len mu to prospelo šak mladý dvadsať a dačo ročný chalan a ma cez 90 kíl...dobra nadvaha...mohol by take niečo aj Peto Budaj spraviť...zhodiť tých par kíl...je to riadne hovado taktiež...
super,diky hannu... mna len zaraza terajsia priblizne 5 dnova prestavka canes :shock:
Vyborne canes takto sa mi to lubi. A snad sa pridaju aj ostatne timy vychodnej konferencie, hlavne proti nucks a oilers.
debil píše:Vyborne canes takto sa mi to lubi. A snad sa pridaju aj ostatne timy vychodnej konferencie, hlavne proti nucks a oilers.
No mi se to moc nelíbí, ta Carolina pěkně zlobí a bude hodně těžký konkurent o boj na čelo divize.
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS