Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ako Leighton, tak i Hamilton su velmi dobri hraci! Krpaty Jeff vsetkych v NHl presvedcil, ze vie byt tym spravnym zihadlom, v podstate s amu podarilo to, co Vrbatovi, ked prisiel ku Hawks. Hral ako zeravy. Carolina urobila dobre. A ten vysoky brankar je tiez velmi dobry! Michael mal na to, aby bol stabilnou dvojkou v Chicagu, lenze potom sa tam zacalo experimentovat a tak sa vydal na potulky po NHL, ale zial, hlavne po AHL. Chlapik vsak uz ma meno, dokazal vychytat najsilnejsie timy, je to o sanci.

hamilton mal zatial len jednu sezonu a to ej na 30-rocneho hraca malo... ale bodaj by si mal pravdu

Si pis, ze mam! Ak z neho nespravia gaspara, ako z Vrbatu. Skratka dostal JEDINU sancu: V Chicagu. A chopil sa jej perfektne! Konecne aj Carolina privadza poriadnych hracov a nie len zozbierancov a luckerov, ze?

konecne posila! matt cullen sa vratil z NYR :cool: :cool: ... chcelo by to ale niekoho do obrany :(

canesman píše:konecne posila! matt cullen sa vratil z NYR :cool: :cool: ... chcelo by to ale niekoho do obrany :(
No ale prisli ste o Hutchinsona a nejaky ten draft :roll:
Ale podla dobra kupa,ale dalo sa to cakat ze Cullen niekde pojde po prichode Druryho a Gomeza.

:) Cullenovi herní systém Caroliny vyhovoval,dovolil bych si napsat,že to byla a zase bude opora.V Rangers ho nevyhodily výkony,ale nově příchozí Drury,Gomez :!: Rangers si chtějí uvolnit finanční strop,proto na někoho,bylo třeba ukázat.Odnesl to Cullen.Ale ten na tom vydělal.V Carolině se mu vždy dařilo :wink: :!: Canes mohou být spokojení :!:

samozrejme Cullen bude vitanou posilou hurikanov, pretoze ako tu uz bolo zmienovane, Cullen neopustil kader jazdcov pre vykonnost, ale kvĂ´li penaznej plnke..je potrebne este podpisat Averyho + Hossu, v tom spociva podstata..

Pshaw, Carolinu povazujem v obrane za celkom stabilizovanu, teda ak Hedican zostane. Este je sanca udrzat Tanabeho. len Carolina chce stale menit Wallina. Vidno, kde je pretlak. V obrane, predsa.

Hurricanes mají kvalitní tým, měli by postopit do play off. Matt Cullen oživí třetí lajnu.

MartinFC píše:Hurricanes majĂ­ kvalitnĂ­ tĂ˝m, mÄ›li by postopit do play off. Matt Cullen oĹľivĂ­ tĹ™etĂ­ lajnu.
..po posilneni v timoch Bruins, Leafs, ci Flyers mi to na postupove miesto Hurricanes nijak raz nevychadza.."citim" to asi tak, ako v pripade Islanders = mimo postupovu osmicku..

cepi píše:
MartinFC píše:Hurricanes majĂ­ kvalitnĂ­ tĂ˝m, mÄ›li by postopit do play off. Matt Cullen oĹľivĂ­ tĹ™etĂ­ lajnu.
..po posilneni v timoch Bruins, Leafs, ci Flyers mi to na postupove miesto Hurricanes nijak raz nevychadza.."citim" to asi tak, ako v pripade Islanders = mimo postupovu osmicku..
Hurricanes na to nemaju, urobili zopar zaujimavych podpisov, ale veterani im starnu a zeby privideli nejaku vyraznu posilu sa neda povedat, Cullen ich nedokaze spasit.

Ja si myslim, že postupí do play off to je můj názor.

ja dufam,ze postupia do play off... ale tazka konkurencia je... ale hraci ako williams,cole by mali byt prave v najlepsich rokoch, staal by mohol napodobnit vitaznu sezonu a ward trochu zistiet...kader slaby nie je, len treba z neho vymacknut,co sa da,nie ako v minulej sezone... tam to uslo o "chloup" :( ...

Playoff? V ziadnom pripade! Nehrozi! Jedina zmena bude v premienani samostatnych najazdov - Hamilton.

no ved uvidime.... tipoval by si pred sezonou 05/06 nieco viac,ako 1. kolo PO???...isto nie... na NHL je krasne to,ze nikdy nevies,co mas cakat :)

Osobně tipuji že to Carolina těsně nedá, ale jak říkáš, uvidíme.......... :wink: 8) !!!!

Carolina neda uplne jasne, ale nebude najslabsim celkom, ani na vychode.

Já si zase myslím, že by play-off mohli dát, ale díru do světa neudělají.

ja to tiez velmi na PO nevidim u canes. skor sa mi zdaju byt jednym z najslabsich tymov na vychode podla aktualnych supisiek

1. sens*
2. flyers*
3. caps* * = vitazi divizii
4. nyr
5. pens
6. thrashers
7. bolts
8. devils

9. habs
10. sabres
11. panthers
12. bruins
13. leafs
14. canes
15. isles

uznavam ze od 6. miesta nizsie to moze vyzerat vselijako. ja som tipol do PO thrashers, bolts a devils, lahko to vsak mozu byt aj habs, bruins, sabres alebo panthers.

leafs, canes a isles ale velke sance na PO nedavam.

ale samozrejme vsetko moze skoncit uplne inak, taketo predpovede v nhl zriedkakedy vyjdu :)

Pekna predstava ale to je viac než nerealne...rozhodne budu tento rok podla mna na to m lepšie hlavne Bruins a Capitalsu by som tak velmi neveril...hlavne NY Rangers a Trashers považujem za tých čo by mali viesť diviziu

myslim ze caps sa dostatocne posilnili na to aby mali realnu sancu juhovychodnu diviziu vyhrat.

s rangers mas mozno pravdu, uvidime :)

to že namiesto Zubrusa prišiel Nylander nie je posila iba nahrada a takisto aj s Potim bo Witt odišiel a to bol vo Washingtone platným obrancom takže ništ extra posila... uvidím aka bude suhra...

A Kozlova nepočítaš ako posilu?a v tíme už bude aj Niklas Bäckstrom,ten môže byť dalšia mladá hviezda NHL a ked mu vyjde sezona tak aj vážny kandidát na Caldera,vo Washingtone potom s Ovechkinom a Seminom budú tiež tri mladé hviezdy podobné ako má Pittsburgh s Crosbym,Mlakinom a Staalom.No ale ja by som videl na PO skôr Floridu,Atlanta je moc nadcenovaná a nakoniec dopadne ako v poslednom PO.Divíziu vyhrá Carolina ked sa preberie a ked nie tak Tampa,na druhé miesto tipujem Floridu.

vzdy nerad tipujem, ale tentoraz nevidim dovod,preco by carolina nepostupila do play off, ak hracom nejak brutalne forma neklsene... ved tim je to dobry, trener dobry, GM dobry... uvidite :wink:

tak teda daj 7 teamov na vychode ktore maju od canes slabsi team, trenera, GM atd :wink:
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS