Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Suhlasim, Carolina by ani existovat nemala, ved tam sa hokeju vobec nerozumeju, je to banda diletantov! Za nieco stoji len zopar hracov, napriklad David Tanabe....

chorche píše:Suhlasim, Carolina by ani existovat nemala, ved tam sa hokeju vobec nerozumeju, je to banda diletantov! Za nieco stoji len zopar hracov, napriklad David Tanabe....
V tomto si Chorche určitě rozumíme.......... 8) !!!! Jinak Rod Brind´amour je také ikona............... :wink: !!!!

Dobre, Roda maximalne respektujem. Stillman, Hedican -moja srdcovka, ale ma problemy, ale viac pravych sympatakov tam nenajdem. Skor ich prave opaky: Cam Ward, Anton Babchuk, John Grahame (+/-).... Znesiem este Vasicka....

chorche píše:Dobre, Roda maximalne respektujem. Stillman, Hedican -moja srdcovka, ale ma problemy, ale viac pravych sympatakov tam nenajdem. Skor ich prave opaky: Cam Ward, Anton Babchuk, John Grahame (+/-).... Znesiem este Vasicka....
Vašíček je již v Pánu......... :) !!!!

Eric Staal tvárou počítačovej hry NHL 08

Hokejový center Eric Staal z Carolina Hurricanes sa stal ústrednou tvárou novej počítačovej videohry od spoločnosti Electronic Arts "NHL 08". 23 ročný stredný útočník vystrieda na obálke najpopulárnejšieho hokejového simulátora Rusa Alexandra Ovečkina.
"Som veľký fanúšik tejto hry a poslednú verziu NHL 07 som hral veľmi pravidelne," povedal Staal, ktorý vlani získal s Carolinou Stanleyho pohár a v máji sa stal s kanadskou reprezentáciou majstrom sveta.
NHL 08 je v poradí 16. verziou hokejovej hry od spoločnosti Electronic Arts, jej vydanie sa očakáva v septembri. Na obálku sa dostávajú hráči od roku 1997, ako prvý na nej bol vtedajší brankár Floridy John Vanbiesbrouck, neskôr prišli na rad aj hviezdy ako Peter Forsberg, Mario Lemieux, Jarome Iginla, Joe Sakic, Markus Näslund či Vincent Lecavalier.
V roku 2004 mal byť tvárou počítačovej hry Dany Heatley, ale po nehode, pri ktorej tragicky zahynul jeho spoluhráč Dan Snyder, ho vymenil Sakic (hokej.sk)

Obrázek

DĂ­ky za info Cepi.............. 8) !!!!

To je blbost, ma nou byt Tomas Kaberle, ci to ma byt len pre europsky trh?

mo erica přílíš nemusím, ale na NHL 08 už se těším

Lecavalier-number4 píše:na NHL 08 uĹľ se těším
tak hadam to uz potom rozbehneme a nalozim Ti tolko, ako v poslednom ostrom suboji NHL..kolko, ze ste to spapali, 6tku? :lol2:

na margo Steela, tak aspon v niecom bude Carolina dominovat... :D

cepi píše:
Lecavalier-number4 píše:na NHL 08 uĹľ se těším
tak hadam to uz potom rozbehneme a nalozim Ti tolko, ako v poslednom ostrom suboji NHL..kolko, ze ste to spapali, 6tku? :lol2:

na margo Steela, tak aspon v niecom bude Carolina dominovat... :D
ale ale dostaneš ode mě pěknou nakládačku

no taky si myslím že postup do play-off opět nebude

Jak hrajete chlapi..........?? Přes Hamachiho......... 8) ??

PHILLY FOREVER píše:Jak hrajete chlapi..........?? PĹ™es Hamachiho......... 8) ??
Ja hrám cez hamachi,možem ťa poraziť ked chceš,Vancouver : Philadelphia

a pak si to mĹŻĹľete rozdat s Black Hawks :wink:

oki hosi :backtotopic: hru mĂ´zme riesit tudlec tu :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?t=1 ... sc&start=0

ak bude na svete 08, kludne mozme zriesit turnaj 8)

:backtotopic:

Brind´Amour= Selke trophy pre najlepšieho brániaceho útočníka,ale v konkurencii Pahlssona a Pandolfa to ťažké asi nemal aj ked uznávam že Pahlsson mal parádny rok a hlavne play off...

cepi píše:Eric Staal tvárou poÄŤĂ­taÄŤovej hry NHL 08

Hokejový center Eric Staal z Carolina Hurricanes sa stal ústrednou tvárou novej počítačovej videohry od spoločnosti Electronic Arts "NHL 08". 23 ročný stredný útočník vystrieda na obálke najpopulárnejšieho hokejového simulátora Rusa Alexandra Ovečkina.
"Som veľký fanúšik tejto hry a poslednú verziu NHL 07 som hral veľmi pravidelne," povedal Staal, ktorý vlani získal s Carolinou Stanleyho pohár a v máji sa stal s kanadskou reprezentáciou majstrom sveta.
NHL 08 je v poradí 16. verziou hokejovej hry od spoločnosti Electronic Arts, jej vydanie sa očakáva v septembri. Na obálku sa dostávajú hráči od roku 1997, ako prvý na nej bol vtedajší brankár Floridy John Vanbiesbrouck, neskôr prišli na rad aj hviezdy ako Peter Forsberg, Mario Lemieux, Jarome Iginla, Joe Sakic, Markus Näslund či Vincent Lecavalier.
V roku 2004 mal byť tvárou počítačovej hry Dany Heatley, ale po nehode, pri ktorej tragicky zahynul jeho spoluhráč Dan Snyder, ho vymenil Sakic (hokej.sk)

Obrázek
Asi ĹĄa sklamem cepi ale na obale NHL 08 bude Rory Fitzpatrick z Vancouveru...
Obrázek

Ani Eric Staal, ani NHL 08, ak to ma byt taky prepadak, ako aj predchadzajuce 3 rocniky!

To Ohlund: To je ten týpek, který si málem zahrál na AllStars, že.................... :D :D ????

PHILLY FOREVER píše:To Ohlund: To je ten tĂ˝pek, kterĂ˝ si málem zahrál na AllStars, Ĺľe.................... :D :D ????
mala rada,pred tym ako nieco napises, sa pozri aky je nazov temy!

canesman píše:
PHILLY FOREVER píše:To Ohlund: To je ten tĂ˝pek, kterĂ˝ si málem zahrál na AllStars, Ĺľe.................... :D :D ????
mala rada,pred tym ako nieco napises, sa pozri aky je nazov temy!
Díky za upozornění, vím přesně kde jsem :) , reagoval jsem na předchozí příspěvek......... 8) !!!!

Ale ked Carolina je tak nezaujímavá téma a nehokejové mesto tak sa stane že odbočíme ku kosatkám...Ale ku Caroline-chcel by som vedieť čo plánujú so Scottom Walkerom alebo Ansonom Carterom-rád by som ich privítal späť a hlavne Walkera

este jeden offtopic, tak mazem :!:
:backtotopic:

canes:diky ze si ich upozornil, som rad ze si plnis moderatorske povinnosti aj ked uz nie si modom :)

Philly: nabuduce ked ta niekto upozorni ze pises mimo temy, tak uz laskavo neodpisuj.

A aby to bolo kompletne, tak aj ten chorcheov prispevok bol offtopic, ale to nie je nic nove pod slnkom. Chorche davaj si pozor.

Ohlund píše:Ale ked Carolina je tak nezaujĂ­mavá tĂ©ma a nehokejovĂ© mesto tak sa stane Ĺľe odboÄŤĂ­me ku kosatkám...
a? zato,ze cely vancouver smrdi ako plesniva ryba, musis ho vsade pchat? nik ti nekazal prispievat do temy carolina, ked je to nezaujimave... sorry arek, ale nemam rad takychto ludi,co nasilu pisu kde sa da aj ked ich to "nezaujima"... k teme...chcel by som vyzdvihnut brind´amoura a jeho 2.selke trophy v rade... v takom veku podavat take vykony :cool: ...podla mna hraci,co tuto trofej ziskaju, musia byt vynikajuco kondicne vybaveni, aby vystihali obehnut obe strane klziska

canesman píše:
Ohlund píše:Ale ked Carolina je tak nezaujĂ­mavá tĂ©ma a nehokejovĂ© mesto tak sa stane Ĺľe odboÄŤĂ­me ku kosatkám...
a? zato,ze cely vancouver smrdi ako plesniva ryba, musis ho vsade pchat? nik ti nekazal prispievat do temy carolina, ked je to nezaujimave... sorry arek, ale nemam rad takychto ludi,co nasilu pisu kde sa da aj ked ich to "nezaujima"... k teme...chcel by som vyzdvihnut brind´amoura a jeho 2.selke trophy v rade... v takom veku podavat take vykony :cool: ...podla mna hraci,co tuto trofej ziskaju, musia byt vynikajuco kondicne vybaveni, aby vystihali obehnut obe strane klziska
Boha ved sme sa bavili o Carolinskom Staalovi na obale NHL 08 a ked som našiel ten obrazok Fitzpatricka tak som na 1!! prispevok prešiel ku Canucks a už v tom dalšom som sa ťa pýtal ako sú na tom u vás Carter a Walker ale asi si to radšej zistím sám.Carolina neni zlý tým,ale ja im asi len závidím ten SC ktorý mi ešte nemáme :cry: ,ale brankára majú slabinu,po tej vynikajúcej sezone ma teraz strašne sklamal a aj na MS nebol práve najlepší

Najlepsi tim v lige a nema SC, jak je to mozne?
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES