Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ja budem urcite drzat prsty Caroline, aby sa ten naskok Tampy pred Bostonom nezvysil..a aj ked ma Carolina s hracmi mensie zdravotne problemy, som presvedceny, ze doma nezavaha, resp. nepatrilo by sa!

já to vidím nadějně, ale jak řekl canes uvidíme

Tampa is strongest, than Carolina....

byt adminom,ti tento prispevok zmazem, nema ziadny hlbsi vyznam...to mam akoze vsade teraz pisat,ze ten je silnejsi ako ten a budem mat 10 000 prispevkov???

Mne nejde o prispevky, ale o komunikaciu. A adminovi som to uz vysvetlil. Komu este vadi, ze sa snazim s vami komunikovat?! Jednoducho: Sprosti maju stastie. Tym nenaraza na obsah lebiek a mozgovu kapacitu hracov Canes. Ale.... Ako mozu s takym kadrom daco vyhrat? Stanley Cup? Pozri, v 5. zapase ich podrzal rozhodca, myslim finale konferencie, poskodil Buffalo, to do finale patrilo viac. A co sa tyka Tampy, tak tam su aspon nejake hviezdy, ktore s muzstvom ten zazrak spravit mozu! Dufam, ze sa neurazis, ale ze sa pokusis to pochopit. Reakcia?

reakcia je taka,ze na tuto temu sa s tebou neda objektivne diskutovat...proste ty vzdy zoberies uspech canes bud ako nahodu,prinajlepsom ako stastie...a to ze ziskali v minulej sezone 112 bodov bola tiez nahoda?? :? ...ja newiem,ak jeden z najslabsich timov v lige sa pohybuje v konferencii okolo 5 miesta a v minulej sezone vyhral stanley sup a ziskal vysoko cez 100 bodov,tak to som potom zvedavy,ako vyzeraju tie najlepsie timy....vari tie nazbieraju aj 200 bodov? :?

chorche píše:Mne nejde o prispevky, ale o komunikaciu. A adminovi som to uz vysvetlil. Komu este vadi, ze sa snazim s vami komunikovat?! Jednoducho: Sprosti maju stastie. Tym nenaraza na obsah lebiek a mozgovu kapacitu hracov Canes. Ale.... Ako mozu s takym kadrom daco vyhrat? Stanley Cup? Pozri, v 5. zapase ich podrzal rozhodca, myslim finale konferencie, poskodil Buffalo, to do finale patrilo viac. A co sa tyka Tampy, tak tam su aspon nejake hviezdy, ktore s muzstvom ten zazrak spravit mozu! Dufam, ze sa neurazis, ale ze sa pokusis to pochopit. Reakcia?
Dorici o com to furt melies? ja mam sice vsebe zopar shotov ale stale som schopny vnimat tie hluposti. Zas si nepovedal nijaky argument iba si skonstatoval ze carolina je nahouno co je zlatko giganticky omyl. carolina je jeden z najlepsich timov nhl poslednych rokov a hraju tam skvali hraci. Maju moju velku poctu lebo kdo by kedy povedal ze v takej prdeli ako carolina sa bude hrat velky hokej ale on sa hra a spickovy. klobuk doLE.

debil rešpekt!diky,ze si sa zastal caroliny...lebo s chorchem uz fakt neni objektivna diskusia

Ked som prvykrat pocul ze hokej v caroline povedal som si WTF??? Ale postupom casu ma zacali presvedcovat ze tu niesu iba tak naokrasu ale je to totalne kvalitny tim. Niekto tomu hovori Cinderella story, niekto zas zasluzene vitazstvo ale Canes to nevyhrali len tak. Co by za to dal ktory tim. Ja som sa stal z skeptika a posmievaca na uvod vcelku taky mierny fanusik caroliny. Podobne na tom u mna bola tampa, co to kdo kedy videl nejaky plazovych chlapcov hrat hokej, no ti chlapci nakopali prdel mojim flames a vyhrali pohar v nezabudnutelnom finale.

Hej, je to zberba. Finale proti Detroitu by nebolo, keby neplati pravidlo, ze vitaz divizie je do playoff nasadeny prinajhorsom treti. Mali stastie vtedy, mali stastie v minulej sezone. Montreal ich mal na lopate, proti Buffalu im pomohli rozhodcovia. (Dobre, pomohli aj Buffalu, ale podstatne menej!) Vo finale mali tiez stastie, Edmonton mal v playoff strasne dobru formu, nebyt zranenia Rolosona, tak sa veci maju urcite inac. A Ward? Najvacsi LUCKER v NHL v sucasnosti! :evil:

mno dobre,prosim ta,uz tu do tejto temy radsej nepis,bo iba spochybnis svoju inteligenciu...

Spochybnujem akurat kvalitu jedneho timu s mimoriadne skaredym logom....

ano,dobre...to mozes napisat raz...ale vies,ked niekto nieco vypisuje dokola asi 20 krat,tak uz to zacina vyzerat divne,vies? :?

predpokladam, ze z vas dvoch sa stanu najväcsi priatelia tohto fora.. Obrázek

psst chorche, radsej Carolinu neries, aspon nie tu, "cani" je na to alergicky, co ako fanusik srdcublizkej znacky plne chapem..
ak uz, tak mas na to topic ako stvoreny -) http://www.hokejforum.com/viewtopic.php?t=636&start=75

a ty canesman by si sa mohol (ma) ako zastanca svojej znacky trosku intenzivnejsie venovat svojmu oblubenemu klubu a nielen vtedy, ak nan niekto zautoci..hm.. :?: :wink:

Presne tak Cepi tam sa moze realizovat. :backtotopic:

cepi píše:predpokladam, ze z vas dvoch sa stanu najväcsi priatelia tohto fora.. Obrázek

psst chorche, radsej Carolinu neries, aspon nie tu, "cani" je na to alergicky, co ako fanusik srdcublizkej znacky plne chapem..
ak uz, tak mas na to topic ako stvoreny -) http://www.hokejforum.com/viewtopic.php?t=636&start=75

a ty canesman by si sa mohol (ma) ako zastanca svojej znacky trosku intenzivnejsie venovat svojmu oblubenemu klubu a nielen vtedy, ak nan niekto zautoci..hm.. :?: :wink:
cepi, ja by som tu aj pisal,ale myslim si,ze to je zbytocne...ziadny iny fanusik caroliny tu neni,tak tu nebudem rozoberat zapasy sam pre seba :D ...ja tu napisem,ak je daky prestup,ak daco zaujimave sa stane,na co by mohli aj ini zareagovat...

no ako myslis, je to Tvoj topic :) ale ja by som to tak nebral, co myslis, kolko horkokrvnych fanusikov ma tu Tampa (leci), Calgary (debil), Chicago (chorche), ci Bruins, okrem mna a ex_losa asi nikto..a predsa pisem a budem pisat a ked sa raz obzriem do zadu, mam tu "uschovane" informacie z jednej ruky 8) a ked sa teraz niekedy obzriem aj na pĂ´vodne nhl.cz kde som to rozbehol, neverim, ako kedysi bruins vyzerali
takze to nie je o tom sam pre seba..
a ver tomu, ze keby si pisal, tak by sa to tu (aspon) citalo a aj to musis povazovat za + ..inac je to take nijake = zapavucinovane :)

a vidis to, podla mna je zaujimavy uz najblizsi zapas Caroliny..

haha,lebo hra s bostonom??cepi,ja v poslednom case nemam cas ani dychat,nie to este rozoberat najblizsie zapasy...a teraz ma carolina riadne smutnu seriu kua....snad to zlomi prave s tvojim timom :D

canesman píše:http://www.nhl.com/nhl/app?service=page ... ozenMoment


privitanie v bielom dome
hanba pre Carolinu

Proti canesmanovi nemam nic, je to jeho chyba, ze fandi takemu timu, nie moja, on sa s tym urcite vyrovna. Som cital, ze chcu Forsberga, co im sibe?!

kajo píše:
canesman píše:http://www.nhl.com/nhl/app?service=page ... ozenMoment


privitanie v bielom dome
hanba pre Carolinu
preco hanba? :shock:

chorche-preco sibe??forsberg vo forme je stale jeden z 3 naj hracov sveta...ja proti tebe mam len to,ze stale rypes do caroliny...ano,ja viem,ze ich neznasas,ale musis to pisat vsade a stale? :?

Ako mozu chciet Forsberga, taky dobry hrac by predsa nenechal svoje dobre meno zhanobit v takom provincnom celku. Ale cital som, ze Carolina chce pomaly vsetko, o com sa hovori, ze by mohlo byt vymenene. A vobec nie je v pozicii diktovat si podmienky, na playoff to nevyzera.

no,canes su stale na 6.mieste vo svojej konferencii,co sa o chicagu povedat neda,cize... :P

canesman píše:
kajo píše:
canesman píše:http://www.nhl.com/nhl/app?service=page ... ozenMoment


privitanie v bielom dome
hanba pre Carolinu
preco hanba?
koli Bushovi,myslim,ze taky dres si nezasluzi(nie preto,ze je to Carolina,nezasluzil by si dres ziadneho timu).tak som to myslel
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS