Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

veru, skinner sa aj mne pozdáva, no uvidíme ako dopadne táto sezóna, úvod vyšiel, mám z tejto zostavy vskutku dobrý pocit ... len aby som to nezariekol :)
Minnesota1 píše:Ten Jeff Skinner je velmi talentovany hrac a v oboch zapasoch ho bolo dost vidno.Pri vyrovnavajucom gole odviedol dobru pracu ked Backs nepochopitelne vybehol z brankoviska a nakoniec len on jediný sa presadil spomedzi 6hracov na najazdy,proste dobrý výber v drafte :good: .Dufam ze nabuducu sezonu sa i unas presadi Mikael Granlund,ale zatial nech sa este viac zdokonaly vo fínskej sm-lige
Skinner je zatiaľ podceňovaný, ale má byť potenciál lepším hráčom ako toľko ospevovaný Taylor Hall.
Skinner je talent, ale má naozaj nedostatky. Áno, mladí ich zvyknú mať, ale Jeff sa ešte musí vo veľa veciach zlepšiť. Čuch na góly však má, to treba uznať.
Dnes to bude zaujmavy zapas :good: Ja myslim ze aj napriek zraneniam Ballarda , Burrowsa , Boulduca a Sala vás vyklepeme :) Aj ked Ward bude silna prekazka
Carolina sa mi túto sezónu veľmi pozdáva. Sledoval som ju prvé 2 zápasy a páči sa mi! Niekedy som tento tím neznášal ale teraz verím, že pri troche šťastia sa môže spraviť Play-Off. Je tu síce väčšia pravdepodobnosť, že Canes budú opäť bez PO ale verím im! Sympatický tím :thumbsup:
Steven píše:Carolina sa mi túto sezónu veľmi pozdáva. Sledoval som ju prvé 2 zápasy a páči sa mi! Niekedy som tento tím neznášal ale teraz verím, že pri troche šťastia sa môže spraviť Play-Off. Je tu síce väčšia pravdepodobnosť, že Canes budú opäť bez PO ale verím im! Sympatický tím :thumbsup:
Podobné pocity u mňa prevládajú u Dallasu, tam si ale myslím, že aj s tými sympatiami je to vcelku pravda. U Caroliny by som nanájvyš použil výraz "zaujímavý". Predsalen ten predminulý ročník proste ešte stále bolí :cry: :|
vo vancouveri to bolo dost fiasko, zápas som nevidel, no vysledok napovedá celkom jednoznacnemu priebehu ... :-(
Jeff Skinner :wawe: Už v pre-season sa mi veľmi páčil. Najmladší hráč NHL, ale hraje fakt výborne a dôvera doň vkladaná sa vypláca, dnes 2+1. Potlesk.
Hall,Seguin,Eberle??? Kdepak Jeff Skinner si letos pujde pro Caldera! :clap: Uz pri prvnich zapasech z Finska jsem si tohohle hrace velmi oblibil, jen tak dal. :thumbsup:
Je až neskutočné čo tento mladík predvádza. Celá Carolina dnes odviedla parádny výkon. Staal sa konečne prebudil a zaznamenal 0+4 :thumbsup: . Pravdaže Skinner taktiež nezaostál a pripísal si gól a 2 asistencie :frajer2:
Tak pekne nálodové výsledky Canes... 1:8 a 8:1 v priebehu dvoch dní... :scare: :lol3:
BruinsFan píše:Tak pekne nálodové výsledky Canes... 1:8 a 8:1 v priebehu dvoch dní... :scare: :lol3:
Tak preco nepokracovat?Dnes prehra 7:2 :lol: :cool:
Hurikán se zase roztočí zase ke konci sezony :)
a vcera zase vyhra 7:1 ... to je neskutocne, canes ani nevedia prehrat alebo vyhrat o menej ako 5 golov :D
canesman píše:a vcera zase vyhra 7:1 ... to je neskutocne, canes ani nevedia prehrat alebo vyhrat o menej ako 5 golov :D
Štatistická anomália. Ale tak...pre fanúšika zmiereného z osudom predsa potom nemôže existovať zábavnejší tím na sledovanie. Buď sa kráľovsky baví na úkor súpera jeho demontáže, alebo na úkor Canes a ich demontáže súperom. :lol2:
Getzo5 píše:
canesman píše:a vcera zase vyhra 7:1 ... to je neskutocne, canes ani nevedia prehrat alebo vyhrat o menej ako 5 golov :D
Štatistická anomália. Ale tak...pre fanúšika zmiereného z osudom predsa potom nemôže existovať zábavnejší tím na sledovanie. Buď sa kráľovsky baví na úkor súpera jeho demontáže, alebo na úkor Canes a ich demontáže súperom. :lol2:
Uprimne bych radsi bral stridave vyhru a prohru o gol nez tenhle cirkus :yes: Sice je krasny nekoho rozcupovat ale ja osobne bych neprekousl byt rozcupovan :D :bitka3: Z tohodle duvodu fandum Hurricanes ani trochu nezavidim...
Skinner :clap:


:-O

Pridávame k Thomasovmu zákroku proti Beaucheminovi, Conklinovmu zákroku proti Ribeirovi a Priceovmu zákroku proti LaRoseovi. Tak čo, ktorý bude zákrok roku? Ja sa stále držím Thomasa, ale fúha, je to tento rok nabité a to je ešte tretina sezóny pred nami :clap:





brutal save....inak zajtra pre Carolinu vele dulezity zapas.....CAR vs. ATL...no BUF sa tam zo svojim nizkym poctom zapasov potichucky tlaci
Pre fanúšikov decka :giggle: Dúfam, že dnes nám Tampa trochu helfne...Carolina rozhodne nie je PO tím, čo však neznamená, že nemôže podávať PO výkony. Uvidíme, ešte to bude zaujímavé...

Obrázek

EDIT: Petersova maska:
Obrázek
No, vidím jistou spojitost mezi loňským Buffalem a letošní Carolinou :giggle: . Miller/Ward, Skinner/Myers,.. Spolu s Rangers hrají dost pasivní hokej, což jim tak nějak vychází, ale bude to stačit na PO? Snad nebude vadit, když si vypůjčím a poupravím slova z jedné dětské písničky.. "Ward táhne, táhne, táhne, ale neutáhne" :gitara: :D
Joni Pitkänen predĺžil o 3 roky ! :thumbsup:
Tomáš Kaberle se upsal Carolině Hurricanes! Dres Hurikánů bude oblékat tři roky, během nichž si vydělá 12.75 mil. dolarů.
hEmmEr83 píše:Tomáš Kaberle se upsal Carolině Hurricanes! Dres Hurikánů bude oblékat tři roky, během nichž si vydělá 12.75 mil. dolarů.
Slušné :yes: Aj cap hit. Teším sa. Štvorica Kaberle, Pitkänen, Corvo, Gleason podporená McBainom a Allenom vyzerá zaujímavo :thumbsup:
edit : Uff tak nič, Corvo vymenený do Bostonu :shock:
Hovoril som s nejakými ľudmi o Kaberlem. Devils údajne ponuku nestiahli, ale s peniazmi bol spokojný a chcel hrať pod Mauriceom. Tak, veľa šťastia v Raleighu Tomáši, nasleduj bratov príklad. :ahoj:

Inak Corvo za 4th 2012. Add Murphy Ondro, možno dostane šancu ako Skinner, tipoval by som.
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO