Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

dnes na CNN titulna sprava-"hurricanes agreed to terms with aucoin"
ja uz cely stastny, ze podpisali s adrianom aucoinom a ake bolo moje prekvapenie,ked som sa dozvedel, ze to je keith aucoin, jeden shit s farmi, s ktorym predlzili zmluvu :evil:

dokonca aj Dave Gove z farmy s nimi podpisal :D

no ved....taki hraci, ale na CNN bol spomenuty len ten aucoin.... :twisted:

toto nevyzera na obhajobu vitazstva v divizii, nieto v celej NHL 8) :P

prosim ta.....a kto by takto pred sezonou tipoval canes za vitaza ligy??mozno ze ja aj to len z nostalgie :D

do caroliny ide scott walker z nashvillu a stary znamy shane willis

dalsie posily:boulerice,bayda a david tanabe

Cane a daląí: Kanadský hokejový útočník Brad Isbister se dohodl s vedením týmu Carolina Hurricanes na jednoleté spolupráci, která mu vynese 600 000 USD.

to mas odkial??ved som vcera vecer stranku kukal,nic nebolo...ale fajn,brad sa hodi do 3-4 lajny

canesman píše:to mas odkial??ved som vcera vecer stranku kukal,nic nebolo...ale fajn,brad sa hodi do 3-4 lajny
z http://www.nhlpro.cz

kua,co sa deje,chalani??? :?

Tak zatim pěkná hrůza :o na to,ľe vyhráli SP

kurna,to som necakal,ale stale je to len uvod,chalani,treba sa vzchopit!

Tak, myslel som si, ze v uvode zavahaju, ale ze az takto :o To je teda riadna kocovina :D Ale co som videl zapas s New Jersey, tak to bolo az nenormalne ake goly dostavali. Myslim tym tu smolu hlavne pre brankara, tie tece. Skoro pri vsetkych goloch. A aj v prvom zapase s Buffalom nejaky ten gol tak padol. Chudak brankar. Hadam sa vzchopia, ved stale na nich tipujem... :P

akurat 2 krat za sebou vyhrali,snad obrat k lepsiemu!

No uz sa hurikan zacina prebucat a nasiel spravny smer.Som zvedavy,kolko toho v tejto sezone "znici" :cool:

v prohockey ich dost vysoko tipuju,uvidime,uvidime!

Ale nezabudaj, ze pred rokom ich v ProHockey tipovali na jedno z poslednych miest, na to by som sa moc nespoliehal :P

presne na to som tiez myslel :D ........dufam,ze tento rok im predpoved viac vyjde :D

Tak Carolina sa uz rozbehla. Ale teraz ju caka najtazsi oriesok z najtazzsich. Rozbehnute Buffalo na jeho lade. Tak to bude zaujimavy match, moc, moc. To si asi pozriem 8)

konecne sa canes dostavaju do formy! :cool:

Že porazili Caps mi bůbec nevadí, ale dál už by mohli skončit :?

canes sa opat do formy dostavaju,snad este prezenu atlantu v cele juhozapadu :)

No dnes ma Carolina sklamala.To, Ĺľe prehrajĂş doma s Torontom, som neÄŤakal.Takto tĂş Atlantu, ĹĄaĹľko predbehnete, Canesman :wink:
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES