Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

zatial nexcem predbiehat,ale zatial to teda vcelku ide :) ....dnes podla mna dolezity a mimoriadne tazky zapas s buffalom.... zatial najvacsim potesenim v drese canes je pre mna chad larose,hrac,ktory ani nebol draftovany a tuto sezonu hra mimoriadne dobre, uz ma 5 bodov, je toviac ako hviezdy typu hossu a to pri tom hra 2 krat menej za zapas ako on...
6:2...vyborny vykon... nevidim dako do statistik,ale canes vacsinu zapasov maju kolo 40 striel...to je mimoriadne vysoke cislo podla mna... potom je logicky ten priemer 3.5 gola na zapas
v zapasoch canes teraz neskutocne vela golov pada...minuly aj teraz po 11... radost pozerat :cool: ...najma dnesna vyhra na long islande ma potesila prevelmi :cool:
canes su nenapadni ale vyzera ze su naozaj silni.
dneska krasny vykon, vyhra 5:0 a 2 hraci (staal,brind amour v cele bodovania) :cool: :cool: :cool:
Čiernou škvrnou pondeľňajších zápasov bola nešťastná zrážka útočník Caroliny Erica Cole s brankárom Floridy Tomášom Vokounom.

Cole sa zranil v zápase Florida - Carolina. Útočníka hostí v tretej tretine v plnej rýchlosti zozadu ešte postrčil obranca Jassen Cullimore a Cole hlavou narazil do brankára Vokouna. Na ľade zostal pár minút nehybne ležať, kým ho odniesli na nosidlách. "Hovoril, že má niečo s krkom. Preto sa nechcel hýbať. Je to smutné, ale je to kontaktný šport. Takéto veci sa bohužiaľ stávajú," povedal zámorským médiám Vokoun.

"Podľa toho čo som sa dozvedel, tak končatiny má pohyblivé. Mal bolesti v oblasti krku, čo môže súvisieť s jeho predchádzajúcim zranením," povedal tréner Hurricanes Peter Laviolette.

:arrow: TU NÁJDETE VIDEO Z NÁRAZU

Cole utrpel v marci 2006 vážne zranenie krku, keď ho zozadu na mantinel narazil obranca Pittsburghu Brooks Orpik a zlomil mu stavec..vid video:
29ročný Američan vtedy vynechal zbytok základnej časti a vrátil sa až na dva posledné finálové zápasy. Carolina v tej sezóne vyhrala Stanley cup.
kto by cakal, ze carolina bude takmer po stvrtine najcastejsie skorujucim timom?? :cool: :cool: :cool: ... a 6 hraci budu mat priemer viac ako bod na zapas??? :o
tak hurikanom som za svoj predsezonny skepticizmus zatial dlzny velke ospravedlnenie, su pre mna najprijemnejsim prekvapenim doterajsieho priebehu sezony a spolu s capitals zatial mojimi najvacsimi omylmi v predsezonnych prognozach.

veterani brind´amour so stillmanom hraju akoby mali o 10 rokov menej a na rozdiel od niektorych inych hracov zvucnych mien rovnakeho veku maju ich vykony dokonca stupajucu tendenciu - da sa povedat ze zreju ako vino a cim su starsi tym su lepsi. a co je dolezitejsie, svojimi vybornymi vykonmi strhli cely tym a prejavuje sa to na hre aj vysledkoch.
takze zatial len cumim a cudujem :shock: :thumbsup:
diky diky,ja sa radsej nepridam do tychto euforickych nalad, aby som tom nezakrikol ako napr. vid tema MSHK Zilina :cry: ....ale sklamany rozhodne nie som :D
tak,prisli trocha kolisvane vykony :( ....nastastie dneska vyhra nad tampou,ked rozhodol hrac,od ktoreho by som to najmenej cakal- glen wesley :cool:
bohužel Carolina nás dneska porazila a tím se mi trochu oddálila šnace že vás sesadíme z první příčky v jihovýchodní divizi :(
kua,zase prehra, teraz je to ako na hojdacke,ale oproti uvodu jednozncacne klesajuca tendencia :cry:
hojdackove vykony pokracuju,dnes nas skoro porazil sam ovechkin (2+1)...a washington nas jednoznacne prestrielal... pozitiv v poslednej dobe nie je moc :?
tak Caroline sa teraz dari velmi dobre podla mna to potiahnu niekde do semifinale play-off ale neviem ci dalej nechajme sa prekvapit !!! :D
noo,neviem ci je velmi dobre dostat... ani nechcem to skore spominat od buffala... hanbim sa
No toto je tym ktory drzi najviac po kope vela hraco ma rovnaky pocet bodov.Lubia sa mi su v pohode.Obrázek
vies,ze aj mne sa celkom lubia??? :) ... ale nepacia sa mi posledne hojdackove vykony... dnes vyhra v montreale 5:1, vcera prehra v tampe... pred tym vyhra a pred tym zase prehra.... a atlanta sa zacina priblizovat :!:
Dufam ze sa dnes prezenie Hurrican v meste Detroit a to vo velkom style.
neprehnal :( ... ale esteze nedopadli ako st. louis v colorade
Mrzy ma ze Carolina prehrala s Detroitom a Ward dostal 4 goly nevadi dalsi zapas to dufam napravia.
a ty si fan washingtonu,ci koho?? :)
Cim castejsie Ward dostane po frnaku, tym lepsie pre hokej! Ale tesi ma, ze nedavno rozdrvili Habs!
preco, co take spravil ward,ze si to zasluzi?? :shock: ....njn, proti habs to bol jeden z vydarenejsich zapasov :)
Ale dnes proti Ottawe to moc vydarené nebolo, dostať doma 0:6 ? :?
A Ward dostal znovu po "frnaku" 6-26.

Ale sprostosť je to, že Emery odchytal 5 min, išla na neho 1 strela, ale Ottawa zatial stihla streliť gol a tak sa vyhra pripísala jemu a chudák Gerber pochytal 31 striel a nič z toho.
Ked sa mu počíta výhra tak potom zrejme aj shotout, alebo ani jednemu :?:
Do trojky juhovychod tentokrat hurikanes. Velmi zaujimavy zapas. To je taka parada tieto zapasy su tak zabavne, nie ako pocely rok dokolencka olej, lavina, ryby,olej,wild,olej,lavina,ryby,lavina,olej,.........
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS