Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Je to Corvov prvy hetrik. Na to, ze chalan nevie branit... Ale dobre, aspon nejak sa prezentoval, paradny utocny obranca. Dobre!
hej, takych bolo caroline treba... obranca,co vie aj goly strielat a podporit utok!!!... konecne!...akurat, branit moc nema kto,akurat hedican, wallin a wesley splnaju sirsie kriteria... :? ....potom to tak aj vyzera ten pocet obdrzanych golov...
A to je Hedican prakticky na sklonku kariery, ved ani nemal hrat.... Inak vy ste vyhodili Hamiltona?
nie nie,nevyhodili,ale hral na farme par zapasov, hoci nechapem preco :? ... pri tolkych zranenych hracoch... ale uz je spat :good:
ved ano, som si vsimol, ze je v Albany a dost dobre som tomu nerozumel! Ten krpec potrebuje priestor, potom sa dokaze odmenit, je velmi sikovny! :clap:
hej,v albany tusim, ze zbieral daco kolo bodu na zapas... cize ofenzivny talent ma,len dostava strasne malo priestoru u canes,za 10-12 minut sa zazraky robit nedaju :(
tak za poslednych 18 zapasov bilancia: 14-1-3=29 bodov...no krasa... ak by uz teraz PO utieklo,tak neviem...zranenia krasne stmelili kolektiv,v ktorom vynikaju najma staal a samsonov,ktori rozhodli aj v dnesnych najazdoch na floride :cool: ... inak, z 9 zapasov v marci sme vyhrali 8 :shock: ...a len jedna prehra (zato kvalitna :D ) v buffale
canesman píše:tak za poslednych 18 zapasov bilancia: 14-1-3=29 bodov...no krasa... ak by uz teraz PO utieklo,tak neviem...zranenia krasne stmelili kolektiv,v ktorom vynikaju najma staal a samsonov,ktori rozhodli aj v dnesnych najazdoch na floride :cool: ... inak, z 9 zapasov v marci sme vyhrali 8 :shock: ...a len jedna prehra (zato kvalitna :D ) v buffale
Safra canesmane,z těch Tvých Hurikánů,začínám mít obavy! Je to v podstatě takový nenápadný tým,ale to co teď předvádějí,to je mistrovská jízda.Tipoval bych je na černého koně východu!
uvidime, zaklad je PO a snad tam pojdeme z 3. miesta a potom vsetko zalezi od supera... ale myslim,ze v terajsej NHL je kazdy porazitelny.... tak sa nechaajme prekvapit...len aby phila vobec do PO sla :?
smekam...uzasna bilancia a to vsetko pri absencii klucovych hracov..este raz, smekam..
Carolina podpisala zmluvu so svojou draftovou jednickou Brandonom Sutterom. Sutter je siedmy clen rodiny, ktory to dotiahol do NHL a to pravdepodobne nebude vsetko. Brandon je synom trenara New Jersey a je takisto Red Deer Rebel. GL.
krasa 7:1, 4 body naskoku pred caps,navyse mame viac vyhier, cize je to rozdiel az 3 zapasov :cool: ...ak neprehrame vo washingtone, tak by to malo byt v suchu :cool:
canesman píše:hej,v albany tusim, ze zbieral daco kolo bodu na zapas... cize ofenzivny talent ma,len dostava strasne malo priestoru u canes,za 10-12 minut sa zazraky robit nedaju :(
Pockaj, v Chicagu bol typicky 3rd liner a celkom mu slo, nemal prave najkvalitnejsich spoluhracov, niekde je chyba, ale medzi fans Chicaga sa o Caroline zacina vraviet ako o "farme" Hawks....
no,len ta farma dosahuje lepsie vysledky :) ... ved aj teraz chytil slusnu formu poslednych par zapasov :good:
Hamilton, Ruutu, Samsonov, predtym totalny neschopak Babchuk.... Vynechal som niekoho? Stve ma to. Niezeby som tymto utocnikom nedoprial, ale mohli rovnako pekne hrat aj v Chicagu. Keby nas manazment nebol padnuty na hlavu a keby nas trener Savard vedel lepsie zladit formacie....
este tusim aj leighton si u vas zachytal :wink: ...ale naopak,aj od nas k vam uz tych hracov preslo pekne mnozstvo,bol tam vrbata, c.adams, k.adams, ladd...
Leighton je multitalent, skoda, ze je teraz zasity na farme, verim tomu, ze by v pohode mohol chytat NHL a to dokonca ako NO:1, za istych okolnosti! ...No ano, to je pravda. Nie vsetci ale sli priamo. Kevyn Adams siel z Phoenixu prave za Vrbatu - bola to chyba! My sme ukazali, ze Vrbka hokej hrat nezabudol! Lenze to bolo asi jedine, co Hawks dokazali vytazit z Caroliny, vzdy viac vytazili Canes... Okrem Babchuka, toho sme sa fakt potrebovali zbavit ako odpadu. Na druhej strane: Sice Ruutu hra pekne, ale Ladd ma milo prekvapil.
hej, vrbata je sikovny hrac,to nemozem nic ina ako suhlasit, ale svoj talent nevie naplno prejavit,celkovo na mna posobi takym "detskym" dojmom...tak nevyzreto,aj po hernej aj po ludskej stranke... u leightona mam podobny nazor,ja byt GM,tak by som grahama pratal ako spinave pradlo a dal viac sanci napr. prave leightonovi... a k laddovi, vidis,som ti hovoril, ze u vas nesklame, on ma talentu dost, ved nebol hadam pre nic za nic 4. draftu ci kolkatka to bol... ani na ruutuho sa nemozem zatial stazovat, ale golov u nas zatial moc nedal, tusim 3-4, z toho teraz 2 pri vyhre 7:1, cize tie moc toho neriesili... ale vidno zlepsenie naproti vykonom v chicagu kazdopadne....
canesman: Vrbata ma uz celkom aj dost rokov, ma sice asi 160 cm, ci kolko a vyzera ako decko, ale je to dospely muz, co ma vlastnu rodinu, myslim, ze uz je otcom. Hovorilo sa o nom, ze jenevyrovnany! Ale tak oproti Kevovi Adamsovi jasne lepsi hrac! V Chicagu hov ratili na vyslnie, na ktorom sa ohrieval v Colorade. A u Kojotov hra tiez celkom slusne. Napad dat ho dokopy s Havlym v Chicagu bol genialny, perfektne nam sedel do systemu a podla mojej skromnej mienky 2. najhorsi odchod sezony (po Zeusovi) a pochopitelne: Prichody to nevyvazili! Graham je do poctu, Leighton, to je vyborny hrac, stal sa raz hviezdou tyzdna ked dostal tusim z 3 zapasov 2 goly a hral proti INYM timom ako Detroit a podobne. Ladd bol draftova stvorka, ale podla mna je dobry na fyzicku hru, tie body, co ma, to je nad plan, ale mna to len tesi! Stale mi vsak vychadza Tuomo Ruutu (draftova deviatka!!!) ako lepsi hrac! Chytil sa! Velmi pekne, nech sa mu dari.... Inak hrate coskoro s Caps. To bude HUSTE!
dnes v noci...nech vyhra LEPSI!!! canes :D
Hurikani predavaju uz listky na play-off. Podla mna by s tym este mali chvilku pockat. Caps sa uz na nic dotiahli a Carolinu drzi vo vedeni v divizii iba vyssi pocet vitazstiev (o jeden viac). Obom klubom zostavaju iba 2 zapasy. Lightnings a Panthers by mali byt celkom dobri superi na zisk 4 bodov - ale Caps hraju s nimi tiez a k tomu vzdy den po Hurricanes, takze budu mat superov unavenych z predchadzajuceho matchu. Canes si prehrou vsetko skomplikovali. Bude zaujimave sledovat, kto zavaha. Pravdupovediac, viac verim Caps.
dufam,ze tu nepisem posledny krat pocas, pocas nasho boja o PO...dneska vzhra, najma vdaka chadovi larosovi, dufam,ze s floridou sa dako manzeri dohodnu :D ...ale nie, CANES DOTOHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :!: :!: :!:
dali jste nám co proto, play-off vám nejspíše neunikne stačí porazit floridu, což by neměl být nijak velký problém
Canes maju trochu naskok, stale hraju PRED Caps, Washington musi vzdy zabrat, je to tesne, ale mozno nakoniec budu v PO oba timy.
Canes budu v PO na beton a aj ked som na ich ukor prial skôr Caps, pripadne ine timy, i tak klobuk dolu, vid.

Obrázek

Rod Brind'Amour
Ray Whitney

Justin Williams
Patrick Eaves
David Tanabe
Chad LaRose

...
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS