Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

http://hurricanes.nhl.com/team/app/?ser ... eid=416210

co dodat...ide celemu timu... len aby sme nezavahali v sobotu s pittsburghom!...
Tak ste tam, gratulácia. :good:
konecne to vyslo, v noci to bol zaujimavy vykon, stretli sa 2 timy s momentalne najlepsou formou... a ked kennedy dal hned na zaciatku gol, nebolo mi vsetko jedno... ale eric, chad a tono to paraadne otocili, cize jedine, co nas moze mrziet z tohto zapasu je, ze pittsburgh ziskal 1 bod, a stale su nam v patach... ale najhorsie uz budeme 7., cize urcite sa nestretneme s Bostonom!...toho som sa obaval.... 8 vyhra v rade, 11 v rade na domacom lade.... Carolina je v laufe! :clap:
tak dnes po uuuuzasnom vykone a pomere striel 57:12 to bola totalna demontaz ostrovanov, v pomere 9:0!!!.... neviem, ci to nie je absolutny rekord, co sa tyka rozdielu skore v tejto sezone!! :cool: :cool:
Tako ráno sem se podíval na výsledky a málem sem se podělal :D 9:0 je opravdu letošní největší rozdíl. Staal 3+1 což je skvělý, a už je to letos poněkolikíté co nasbíral víc jak 3 body :yes: poměr střel je opravdu zdrcující. Tady si opravdy přišli zahrát jenom Canes :lol:
pacilo sa mi, ked som cital recap, ze isles mali do polky tretiny rovnako striel na branu (8) ako canes golov :D ... potom ale sa dala sanca 3. a 4. utoku, tak isles este pridali 4 strely, dotiahli na 12 :D ... nuz, za poslednych 16 zapasov jedina prehra a 9 vyhier v rade, 11 doma v rade... na to sa krasne pozera...
Tak doufám,že Canes vletí v té parádní formě ze závěru ZČ i do play-off a Ďábly nekompromisně
odešlou na dovolenou - tuto sérii budu se zájmem sledovat a doufám,že Carolina zabojuje! :good:
aj ja tomu veri,s diablami sa nam celkom darilo pocas sezony,hoci posledny zapas sme u nich prehrali... ale formu sme mali na zaver skvelu, len posledne 2 zapasy sme prehrali... snad v tom ale nebudeme pokracovat!.... tak podme do toho, canes!....
Obrázek
:ho*no: Carolina :ho*no: - skončíte tam kde máte! :v_hajzli:

:cert: Devils si idú po :cup: a vaše podpriemerné mužstvo nebude žiadnou prekážkou! :hit:
Nech vyhrajú CANES :modlenie: .
kanter píše:Nech vyhrajú CANES :modlenie: .
Jasnéééé! ..a svišť ju potom balil do fólie...
Obrázek
Tuomo Ruutu podpísal s Carolinou nový trojročný kontrakt :!:
František Kaberle vyplacen ze smlouvy
dnes cierny den pre cechov :D aj prospala aj kaberleho vyplatili :-P
tak ste si poistili Warda, zmluva na 6 rokov za 37.8 mil dolárov, podľa mňa veľmi dobrý ťah vedenia CAR :good:
ivane souhlasím: ale přišlo mi že se Ward trochu zhoršil....vzpomínám si na doby kdy to byla zed a když měl den tak chytl prostě uplně všechno a některe jeho zakroky myslím ani on sám nechápal :D ale stále je to top golman
ta doba bolo PO 2006 .... ale pozri si jeho vysledky zo zakladnych casti, postupne sa zlepsoval,tato posledna bola zatial jeho naj ... a navyse je stale dost mlady, cize je tam vela priestoru, kde rast ... ale aj tak sa mi zda ta zmluva trocha premrstena, cakal som, ze ked uz 6 rokov, tak dostane kolo 25 milionov
navsteva TD Boston Garden vas teda vysla pekne draho...nielen to, ze ste nakupili 7, ale zaroven ste prisli na 4-6 tyzdnov o utocnika 1 formacie Cole_a, ktory po strete s Widemanom utrpel zlomeninu lavej nohy..

ObrázekObrázek
<object width="480" height="295"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_ofjtrWputU&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_ofjtrWputU&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="295" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>[/youtube]
Škoda toho zranenia. Dúfal som, že po návrate do Caroliny sa vráti do formy v kt. tu hrával pár sezón dozadu. Pri Staalovy mohol zase dať 30 gólov.
caroline tam dnes v noci vsetko padalo. Keby Florida vyuzivala svoje presilovky tak to nemusel byt taky debakel.
haloo canesman, čo je s tebou..? Chýbali mi nejaké predzápasové info z vašej "kuchyne" a najmä postrehy zo zápasu... :?
ja viem... ale pri jednej vyhre z 11 zapasov som dost rezignoval :-( .... neviem co sa deje, je to z 90% ten isty tim,ktory sa vlani dostal do finale konferencie... a tento rok... hm... ci uz utok,obrana, brankar...vsetko hori... kazdy den s nadejou zapinam internet, ze sa dozviem o nejakom novom impulze, ci uz nejakej vymene hraca alebo cohokolvek...no zatial marne... :-(
hlavu hore priateľu, je ešte len začiatok sezóny a trápi sa viacero favoritov (DET, BOS, VAN) Od našich som tiež čakal viac, výsledky, ako na hojdačke :? . Váš team je skvelý a je len otázkou času kedy sa otrasú z tejto hernej krízy a začnú vyhrávať :yes:
Canes jsou playoff týmem :)
ivan23 píše:hlavu hore priateľu, je ešte len začiatok sezóny a trápi sa viacero favoritov (DET, BOS, VAN) Od našich som tiež čakal viac, výsledky, ako na hojdačke :? . Váš team je skvelý a je len otázkou času kedy sa otrasú z tejto hernej krízy a začnú vyhrávať :yes:
diky moc,toto sa dobre cita :-) ... no, vy na tom az tak zle nie ste,nedavno ste nam dali doma celkom pekny "srobovak" :-D .... snad sa v sobotu s philou na nas konecne stastie usmeje!
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES