Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Teraz rozmyslam, ci je horsia Carolina alebo Kriplanders a vyslo mi to druhe, takze keby sa malo rozhodnut medzi tymito dvoma timami, volim Huricanes.... :wink:

fiiiha,citam dobre?? :lol: ved ty si odjakziva pisal,ze canes neznasas najviac :D

Blbost, to som nikdy nikde nenapisal a ani si tonemyslim, Canes su v rade az nejaki piati?

tak to si ma prekvapil :shock: ...kto je potom prvy?

Tazko povedat, ale neznasam tieto timy: Dallas, Colorado, Detroit, St. Louis, Pittsburgh, Islanders, Carolinu a Analheim. Nech sa paci, vyber si, co sa Ti hodi, ale Canes nie su u mna ti najhorsi, to Ti mozem odprisahat....

okej,no v poho,uz k teme...canes mali teraz dlhsiu prestavku,dnes nas caka match na pode washingtonu, takze snad 2 body :!:

:taptap: pekne, vyhra 3:0 vo washingtone drzi sance na PO v realnej rovine :cool: :cool: ...momentalne to vyzera,ze na vychode bude boj o PO medzi kanadanmi-mtl a tor a carolinou

canesman píše::taptap: pekne, vyhra 3:0 vo washingtone drzi sance na PO v realnej rovine :cool: :cool: ...momentalne to vyzera,ze na vychode bude boj o PO medzi kanadanmi-mtl a tor a carolinou
A Rangers si kde nechal?Len "nás", ešte dopredu neodpisuj.Za chvíľu tu bude vzájomný zápas Rangers a Caroliny a verím, že Rangers si výhrou nad "vami", upevnia postupové miesto, do play off. :wink:

nj nj,ale ja myslim ze boj bude skor medzi tymito timami...ale tak jasne, ty zas veris svojim :)

Carolina je naozaj na odstrel, co sa tyka zapasov tak maju tolko, co vacsina spolubojujucich timov. Lenze Rangers zacali masivne zaberat a Toronto je tiez celkom schopne, este to bude zaujimave, kazdopadne Isles by niekto mohol rozhodit sandal kvoli Simonovi a podobnym tiezhokejistom....

Super video. Strasne sa mi pacil na uvod ta sirena a varovanie pred hurikanom v oblasti Montrealu, Buffala, New Jersey a Edmontonu.

hej hej, akurat to whatever it takes tak trocha trapne vyznelo :oops:

no co poviete,kto ste pozerali?po prvej tretine 1:0, 2 krat vytahovali hraci NJ puk z ciary spoza prekonaneho Brodeura :x ...TOTO UZ NESMIEME PREHRAT!!!

hm 4:1, pěkné je válcujete :?

7:2 :cool: :cool: :cool: :ejha: :clap: :taptap: :thumbsup2: ...no co viac dodat,dnes som si tu vyhru vymodlil :) ...ale dnes ma larose prekvapil,najma ten druhy gol,ako krasne trafil medzierku nad ramenom,podla mna ho je v checking line skoda!

hm to je něco dát New Jersey 7 golů :shock:

:o fuuuha...mal som tusaka ze vyhraju ale ze az tak vela....no klobuk dole......

teraz by sa hodilo zavahanie isles,rangers a leafs :oops:

canesman píše:teraz by sa hodilo zavahanie isles,rangers a leafs :oops:
heh...najlepsie by bolo keby zavahali vsetci traja......ale to je mala sanca...urcite aspon jeden vyhra...ak nie tak to bude dost zaujimava situacia....ale nech je to tam napinave......bude to veeelky boj o postupove miesta....

carolina zatím hraje dobře, vede 2:0 nad San Jose to je určitě pro ně dobré

pekne chlapci,super vykon :taptap: ...3. vyhra v rade, jedina smola je ze aj vacsina konkurentov chytila formu a nie a nie prehrat :cry: ...tak sa cela situacia este viac zamotava,lebo ani atlanta a tampa nemaju nic iste...dnes si jednoznacne zasluti pochvalu andy ladd :cool:

..PO suboje o viac ako 2 body..

8. Carolina Hurricanes 75 zápasů / 84 bodů

- 27. března venku s Torontem
- 30. března doma s Tampou
- 3. dubna venku s Tampou
- navĂ­c o ÄŤelo divize 6. dubna doma s Atlantou

z tychto 4 zapasov ak neziskame aspon 6 bodov,bude to dost zle!

zĂ­skate 4! :D
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS