Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

aha,ale zober si,co mali robit ine??napisat na ten dres clinton? :lol:

alebo Lewinska :lol:
ale to sme uz OT.takze ja a Carolina:co ja viem,moc mi nevadi,ale ani nejake zvlastne sympatie,proste neutralny vztah

spravny pristup,nie ako chorche,ktory tu uz asi 10 krat napisal,ako canes neznasa

canesman: O Chicagu jedno slovo: Zranenia. Carolina ma zasa raz stastie; teraz ziskala tusim Vasicka, silneho utocnika, uvidime, ci to v time daco sposobi, pockame a uvidime, ale podla mojej skromnej mienky playoff vobec nehrozi.

no pekne si to zauzlujeme,raz vyhra,raz prehra,treba trocha ustalit vykony

Hej, vychod vyzera na rozdiel od zapadu riadne pestry, sancu maju dokonca outsideri z Caroliny! :shock:

prosim ta,nepis tu,podla mna je to zbytocne sa tu s tebou bavit na tuto temu

Co, ved to je objektivny fakt: Na vychode maju sancu aj outsideri z Caroliny. Ti vadi, ze sancu ma aj nejaka Carolina? Mne hej. Ale co s tym mam akoze robit?

Eric Cole sa zranil a bude mimo 2-4 tyzdne. Je to dost velka strata pre Carolinu, minuly rok im chybal v playoff tak historia sa mozno bude opakovat, ak by z toho vzislo nieco vaznejsie. Ako to bolo u Gabbyho, hovorili ze bude mimo par dni a nakoniec vynechal 30 zapasov :roll:

hm...tato sprava urcite nie je pozitivna,ale na druhe strane,minulu sezonu sa stalo presne toto iste a vsetci vieme,kam to az canes dotiahli :) ...uvidime,uvidime,mna sklamali prichody stillmana a kaberleho najma,ktori timu zatial moc nepomohli :(

tak toto nie je pre hurikanov velmi pozitivna sprava.. :cry:
jeho 51B z 57Z bude timu v zavere zakl. casti sakramentsky chybat..niekomu vsak nie.. :angel:

Ten Cole sa zasa ku koncu sezony zranil, je to pre Hurikanov klucovy hrac, bude im velmi chybat.

Carolina ziskala Ansona Cartera z Columbusu. Posila do playoff a momentalne aj nahrada za Colea.

Analyza tvrdi, ze je to hrac na rozsirenie hlbky ofenzivnych hracov. Ziadna velka hviezda. Ale za 5. kolo draftu velmi lacny presun. Dobre pre Carolinu.

arek píše:Carolina ziskala Ansona Cartera z Columbusu. Posila do playoff a momentalne aj nahrada za Colea.
tak tak...ja si myslim,ze rutherford reagoval na zranenie colea...ako v minulej sezone ziskal recchiho za neho...uvidime, carter toho uz dost dokazal,snad bude opora...a za 5.kolo v drafte sa to oplati

canesman píše:
arek píše:Carolina ziskala Ansona Cartera z Columbusu. Posila do playoff a momentalne aj nahrada za Colea.
tak tak...ja si myslim,ze rutherford reagoval na zranenie colea...ako v minulej sezone ziskal recchiho za neho...uvidime, carter toho uz dost dokazal,snad bude opora...a za 5.kolo v drafte sa to oplati
aj ked Carter Colea sotva nahradi, bez debat, pre Carolinu urcite vyhodny trejd :thumbsup:

dneska vyhra na pode atlanty,tak toto ma fakt potesilo,po pravde moc som neveril,ale velmi dolezity zapas,v pripade prehry by to bolo dost biedne

Ano, pre Carolinu rozumny trejd, ale bola to taka z nudze cnost, ved Carter v tejto sezone dokopy nic neukazal....

Cartera moc nesledujem, neviem ako hra teraz, ale mam ho zaryteho v pameti ako bojovnika z MS, vitazny tip. Mozno to bola iba momentalna forma vtedy.

Mas pravdu, je bojovnik a vitazny typ, ale o jeho hokejovych schopnostiach sa chvalospevy teraz pisat nedaju.

kua,toto nie, 2 prehry s otawou, sa bojim, ze uz sa nevyskriabeme nad postupovu ciaru :cry: :cry: :cry: :cry:

canesman píše:kua,toto nie, 2 prehry s otawou, sa bojim, ze uz sa nevyskriabeme nad postupovu ciaru :cry: :cry: :cry: :cry:
Nooo,aj keď máte len 1 bodovú stratu,máte 66 zápasov a to je dosť.Ešte to bude veľmi zamotané vo východnej konferencii.Ale ja si myslím že canes do PO pôjdu.

bodaj by si mal pravdu, sice ja som optimista a nadeje na PO sa vzdam az po 82 zapase,ale toto rozhodne nie je dobra situacia...a to vacsinu sezony kruzili okolo 5-6 miesta s dost velkym naskokom od deviateho....

Pozeral som najma pocet zapasov, Carolina podla toho v playoff naozaj nebude, Toronto aj Montreal su kvalitne timy, ide len o to, kto chyti dobru a kto priemernu formu. :idea:

takze myslim,ze to je uz asi vazne fp :cry: :cry: :cry:
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS