Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ward je mladucky, tato sezona nebola bohvieco,ale zas sa ani neda povedat,ze vylozene vybuchol... uvidi sa v buducej, predsa len, conn smyth trophy snad nema pre nic za nic

Dokaz, ze Ward mal len stastie, ked Canes ziskali svoj posledny SC v historii. Ach, pravidelne zabudam na Walkera, ten patri k mojim oblubenejsim hracom, asi ho prehliadam pre jeho vysku. Carter mi jednoducho v Caroline nesedi. Aj tak tam bol len na vypomoc za zranenych hracov. :idea:

Bola to len Wardova druha sezona a to, ze nezahviezdil tak ako v minulom playoff, nic neznamena.

Praveze pripisujem tomu presne opacny vyznam, Ward to pobabral, este na NHL nema.

ano,carter zrejme pojde, moc sa neuchytil... chorche, chcel by som byt raz taky skvely ako ty, aby som dokazal po jednej sezone pomaly o hocijakom hracovi vediet aj to,aku farbu spodiek nosi na zapasy najcastejsie :cool:

chorche píše:Praveze pripisujem tomu presne opacny vyznam, Ward to pobabral, este na NHL nema.
urcite Ward toho zatial v NHL predviedol viac ako polovica hracov Chicaga. Ano, mozno mal aj stastie v minulorocnom PO, ale aj to k tomu patri.

Po dvoch sezonach! No, arek, to bolo krute, Hawks toho naozaj vela neukazali, az na svetle vynimky. Ale Ward by v Chicagu neprezil. Je sice lepsi, akoLalime, ale zdola sa uz tlaci Crawford, o rok by uz mohol chytat v NHL pravidelne....

to je pravda, ale vidis, v CAR mal dost priestoru. Bol tam len Grahame a Ward. A Grahame nie je nic moc. Je jasne ze v Chicagu by sa pri Khabibulinovi nepresadil.

chorche píše:Po dvoch sezonach! No, arek, to bolo krute, Hawks toho naozaj vela neukazali, az na svetle vynimky. Ale Ward by v Chicagu neprezil. Je sice lepsi, akoLalime, ale zdola sa uz tlaci Crawford, o rok by uz mohol chytat v NHL pravidelne....
ano po dvoch, ale jedna mu vysla a druha nie,cize po jednej nevydarenej ho dokazes odsudit

Pozor, v prvej mal len stastie, nebolo to umenie. Jedine jeho plus je, ze nie je tlsty ako Giguere....

ako vies, ze nemal v tejto druhej sezone len smolu a bola to len nahoda,ze mu nevysla?

Nie, s takym muzstvom sa neda vyhravat, nebola to ziadna nahoda....

ok,dik,ze si mi zas raz tvoje tvrdenie tak mudro opordstatnil :cool:

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Ked sa pozriem na tu zbierku, co hra za Carolinu, naozaj sa cudujem, preco nevymietli dno NHL. Hlavne, ked sa pozriem na Babchuka. A vobec, tak zle hra vacsina kadra.... Ospravedlnujem sa Tanabemu, Hutchinsonovi, Brind´Amourovi, Hedicanovi, Stillmanovi, Walkerovi a to je vsetko!

Brandon Sutter ide do Caroliny. Druha generacia Sutterovcov v NHL . Bude Brandon siedmy z rodiny v NHL? Podla tak vysokeho cisla v drafte mozno aj ano.
ObrázekObrázek

planovali si zobrat bud cerepaova alebo esposita a oni si vezmu nejakeho suttera,co ledva pozbieral v juniorke 45 bodov :x

The Carolina Hurricanes acquired goaltender Michael Leighton from the Montreal Canadiens for a seventh-round draft pick in 2007. [see detail] :( Brankář Michael Leighton přestupuje z Montrealu za 7kolo draftu do Caroliny.Moc toho u nás neodchytal-vlastně nic :wink:

hmm...a to uz len na kieho helepetra potrebujeme leightona?....podla mna je dolezitejsia info predlzenie zmluy so scottom walkerom :cool:

Do Caroliny ide Jeff Hamilton z Chicaga-slušný obchod...

jj, sice necakam, ze bude nejakym tahunom,pravdepodobne hrac do 3. utoku... skor by som zhanal obrancov

wade brookbank do caroliny... ehm, ked som vravel o tom posilneni, neviem ci toto je prave najlepsia cesta :?

..hurikan sa na volnom hracskom trhu sprava ako jemny neskodny vanok..zatial..kvalitnych hracov vsak uz odfuklo kade tade..byt v tejto chvili na mieste fanusika CAR :neja:

ja to az tak tragicky neberiem, lebo logicky,ked sa jeden tim posilni,musi sa druhy oslabit a kedze carolina sa ani neposilnila ani neoslabila, tak ostava dakde v strede...to skor by som nechcel byt fan buffala :? ... v utoku canes maju kvalitu, v branke verim, ze ward si zastane troska lepsie post jednotky,akurat obrana obcas hori
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES