Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

canesman píše:jednocnazne pozivitum,ze chyta wardie, ved grahame mi obcas pripada ze by nechytil ani plazovy balon,keby sa s nim hralo :eek2:
cenesman Graham je dobry brankar :good: len tuto sezonu sa proste trapi nejde mu :( snad este jeho vyborne zakroky pridu :roll:
Philly-The Scud píše:Grahame mě za celou svoji kariéru nepřesvědčil o tom, že je to kvalitní gólman....... !!!! Řekl bych, že to je spíše slabší průměr........ !!!!
suhlas philly, Grahame sme mali aj v Bostone, prcihadzal ako mimoriadne nadejny golmanik, spociatku pôsobil fajn dojmom, ale postupne zapadol do priemeru a tak bol rieseny trejdom..momentalne stagnuje a povedal by som, ze je idealnou 2jkou na zaskakovanie
canesman píše:jednocnazne pozivitum,ze chyta wardie
a potvrdilo sa to, chytal vyborne (2/38) a pri oboch inkasovanch goloch bol bezmocny..vytocil ma opät svojou lapackou! v pp, uplne v poslednej sekunde vytiahol dalsi z famoznych glove save..nastastie v sn mu to tam Kessy polozil medzi "nozky" a Krejci bez rozpakov do pavucinky :cool:

ale boli to sakramentske nervy :roll:
no vy sa nemate co stazovat, co tam ten thomas dakedy tiez navyvadzal :cry:
Grahame je děsný lamer, ten fakt pustí všechno, radši ani nechci vidět jeho letošní statistiky :|
Ještě teď je mi špatně když si vzpomen jak jsme ho v Tampě skoušeli na postu jedničky, to že přestoupil ke Canes je pro nás pozitivum, díky němu pár bodů pokaždé stratí. Být vámi tak ho nechám sedfět na farmě
uz skusali, asi si vsetci myslia,ze ked mal fotra brankara a v bostone mu vysla jedna sezona,ze v nom nieco je :| ... preco neni nahradnik taky michael leighton??...ved sa ukazal v dobrom svetle a odstavili ho na farmu... :(
canesman píše:preco neni nahradnik taky michael leighton??...ved sa ukazal v dobrom svetle a odstavili ho na farmu... :(
mas pravdu Michael Leighton sa ukazal v dobrom svetle odchytal dobry zapas proti Atlante vychytal tam aj Kovalchuka :good: ale podla mna je jeho miesto zatial na farme zasluzene :wink: ze sa mu vydari 1 alebo 2 zapasi to nic neznamena :roll: trener Carolini ho proste povalal z farmy preto lebo chcel vyskusat zmenu lebo jeho tim sa vtedy dost trapil a chcelo to nejake ozivenie a to ozivenie bol Michael Leighton ale ako nahle sa uz zacalo darit Caroline tak ho poslal na farmu a myslim si ze spravil dobre :good: John Grahame ma predsa viac skusenosti ako Michael Leightona a je aj od neho lespi to sa musi uznat aj ked sa mu teraz nedari ale je to tak :frajer2:
tak skusenosti ma o daco viac,ale leighton tiez nie je ziadny mladicek uz, ma tiez dost toho,ved nedavno v chicagu odchytal 41 zapasov za sezonu,co nie je malo, tak podla mna ho musi skriet, ked ma percenta zasahov na 90% a grahame na 87.5%, a navyse dostal sancu,ktorej sa dobre chopil a poslali ho prec...
krasa,konecnce sme vyhrali dolezity zapas... len mame priblizne o 3 zapasy odohrate viac ako nasi supery,toho sa trocha bojim
fuu,no vcera som zaspaval za stavu 1:2 a rano pozriem teletext a 6:3 :cool: :cool: :cool: ... konecne utok zabral :cool:
tuomo ruutu... okej,som spokojny... ale odisiel andrew ladd...jeden z mojich oblubenych hracov,navyse v skvelej forme v poslednom case... na jeho pomery... no newa,buducnost ukaze... ale neviem,ci tento trejd nas z biedy vytiahne :(
Veru, Leighton je trpitel, velky talent, prakticky vsade by mal na backup a v Tampe a L.A. a za istych okolnosti (zranenie Halaka) aj na NO:1 u Habs, pac ti maju po odchode Hueta len jedneho brankara, zo Slovenska. Dalsou vecou je, ze Samsonov hra ako Hurikan vyborne, dobry kauf, gratulujem, otvorili ste nasmu Savardovi oci, ako sa hlada pozicia pre ostrelovaca vo formacii! :box:
do pce, ale uz ma vazne s*rete. To neni mozne co dokazujete, tak zas vitazstvo..A co je este horsie, vyhrala aj Philla. No to je na slak trafenie :bitka2:
Vyslovujem pochvalu za dnešný zápas so žabákmi.
:) Leighton, Michael 19. května 1981, Petrolia, ON, Kanada = čili niko-li úplný mladík,ale téměř 27 let - hokejový mazák
Draft: 1999, 5. volba Chicago Blackhawks, 165. celkově
V Nhl nastupoval za Chicago 2002-04,Nashville 2006-2007,Philladelphii 2006-07,působil na konci sezony 2007 v Montrealu,kde neodchytal jediný soutěžní zápas.Současnost =Carolina 2007-2008,kde odchytal 3 necelé zápasy.Jinak působí povětšinou na farmách a v současnosti chytá na farmě Caroliny v Albany River Rats,kde má procentuální úspěšnost 93,1.Pětkrát chytal s 0 a průměr má 2,12 branky na zápas.Je jednoznačně nejlepším golmanem celé současné AHL,čili kvalitu musí mít.
Podle mě kvalitní golman,který nedostal nikde pořádnou příležitost.Vzhledem k vélkému přebytku brankářů v Montrealu jsem loni i já nad ním ukvapeně ohrnoval nos.Ale musím otevřeně přiznat,že kvalitní golman to bezesporu je a chybně mu HABS nedali příležitost.Alespoň na farmě se mohl vedle Dannise ukázat.A dnes by se nám náramně hodil a to třeba i pro farmu.To s tebou chorche souhlasim a domnívám se,že by i stálou dvojku mohl tento golman v NHL dělat,ve většině klubů.Proč NE ?
hej hej diky, inak Xruc pianko, ja ti nepitchujem na capitals... a mokentalna forma ma velmi tesi,ale umyselne som nechcel do tejto temy pisat, lebo viem ako to vzdy dopadne,ked canes pochvalim :( ...takze ziadna chvalaaa... :)
tak chlapec moj, odkedy "do pce", je myslene ze napr. "carolina dpce"...pianko si daj ty.
tak ale troska slusnosti by ti nezaskodilo, ako nadavat niekomu,za to, ze vyhrava...washington ma teraz tiez formu aj ovechkin a ja nevypisujem do temy washington,ze kua,dufam,ze uz prehraju atd... :roll: ... a "svojim chlapcom" si nazyvaj priatela :wink:

sorry moderatori
No tak chlapec moj, prosim ta vypis mi sem, kde som nadaval na Carolinu ze vyhrala..to bolo myslene z nadhladom a ked sa nad tym zamyslis, tak som vam tym vlastne prejavil uznanie. Ja niesom typ cloveka, co by sa znizoval urazat nejaky klub NHL a to este Carolina nepatri medzi moje neoblubene tymi. Otvor oci a 100x si precitaj ten clanok a zistis, ze som tam Carolina neurazal..PS: "chlapec moj" mozem volat koho ja chcem :ble:
do pce, ale uz ma vazne s*rete. To neni mozne co dokazujete, tak zas vitazstvo
podla mna to neznie ako pochvala... ale mne to je jedno, ja mam ine problemy ako sa tu s tebou o slovicka natahovat.... btw.... LET´S GO CANES
pohodka kluci...canes, to bolo myslene v ramci rypnutia :frajer2: ak by mi toto XruC vytukal do topicu Bruins, bral by som to sportovo = :bitka3: :D takze to treba tak brat, kazdy sleduje kazdeho :wink: leci i baffy by o takych podpichovackach vedeli porozpravat a je to medzi nami :thumbsup: a uprimne, som rad, ak ma niekto podobnym stylom vyhecuje :box:

:backtotopic:

inak gratuluj nam dnes, ze sme Caps polozili :) a mimochodom, ja Vam budem dnes veeelmi drzat palce :!:
Ach...konecne to niekto pochopil. Inak Canes, ja som autor toho clanku a ked som ti napisal, ze som tym neurazla Carolinu, tak to tak urcite je. Inak som clovek, co sa vyjadruje rovno a priamo, takze by som sa tomu nevyhybal ti to napisat rovno. A ked si pozres topic WSH tak som vam tam aj prial vitazstvo, lebo sa mi pacilo, ako bojujete so zraneniami. Ale ja za to nemozem ked je niekto vztahovacny a urazlivy. Hold..ludia su vsade ini.
Tak o5 2 body, nebudem tu radsej nadavat, lebo si to zase niekto vysvetli zle :) ale gratulujem k postupu Canes do PO, samozrejme by som tak radsej videl nasich, ale ja si pamatam, ked po odstupeni Glena sme mali dvojcifernu stratu na Canes (teraz neviem presne kolko to bolo, ale okolo 14, inak vtedy sme boli suverenne posledni v celej NHL!!!), tak na buducu sezonu sa mate na co tesit.. verim ze tym dospeje a na buducu sezonu nedaruje nikomu nic. Caps Go....
mas pravdu cepi, ale v poslednej dobe som dost nervozny, maturity a ine veci a tak, inak som nekonfliktny clovek :D ... a ty Xruc zase nemusis pisat, ako keby som tu na teba samopalom mieril :D ...

k teme: dal by som do pozornosti predovsetkym vykony SERGEJA SAMSONOVA!

v chicagu: 23 0 4 4
v caroline: 27 12 12 24

takisto corvo za posledne 4 zapasy 6 bodov ( 2 + 4) :cool:

a najlepsie je na tom eric staal- za posledne 4 zapasy 9 ! bodov (3 + 6).... tak to uz su vykony!....

a celkovo timov za poslednych 13 zapasov 21 bodov!!!.... ( 10 - 1 - 2).... skore 49:31... len tak dalej!!!... ale aby som zas neprechvalil :(
tak ale treba to brat aj z toho uhla pohladu, ze caps nemaju daleko ani k dosiahnutiu flyers, ktroym sa teraz moc nedari a taktiez buffali,cize nie je vobec vylucene,zeby postupili oba timy z juhovychodu ( bodaj by ) :)
noo,nebol by som taky isty s tou philou... zatial to s vami vyzera dobre,ale ruku do ohna by som nedaval...nechcem byt zlym prorokom,ale moze prist 1 - 2 zranenia a vykluje sa z toho 9. miesto :|
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS