Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Matematika je svina, nemusia byt a dufam, ze nebudu, ale su tam ine timy na odstrel!
:o :o :o Canes si tedy dovolli pěkný luxus doma 3:4 s Cats(46:17střely!!!) a to hráli 9přesilovek,oproti žádné na straně Panthers :thumbsdown: !!!To jsem zvědav,jak se s tím chtějí poprat,myslím ale,že už mají,stejně jako loni - šmytec!!!
Nemyslíte, že to bylo trochu předčasné?! :eek2:
Obrázek

Pochybuji, že Washington s takovou formou, jakou má teď prohraje s Floridou. Tím pádem to s Hurricanes vypadá velmi zle.
:o :o :o madafaka :doh:

fuu, tak toto su inac baffy brutal statistiky a vidis to, niekedy su prdlajz platne..v Caroline musia mat dost, ale trosku ma ich prehra aj mrzi, nakolko by sme ich s najväcsou pravdepodobnostou riesili v PO, takto Caps..? :roll:

kazdopadne :censored: to takymto spôsobom v poslednom zapase, fuu, ozaj hustyyy a hurikani do PO nenazru 2x po sebe..
"Cítim sa hrozne. Stačilo nám vyhrať dva z posledných štyroch zápasov a my sme vyhrali len jeden...Spôsob akým sme prehrali tento zápas ma bolí. Je to frustrujúce...Teraz musíme dúfať, že Florida vyhrá vo Washingtone, ale osobne o tom pochybujem," smútil útočník Caroliny Ray Whitney.
dufam,ze uz ste vsetci spokojni.....
Philly-The Scud píše:Takže fandové Car nevěšte hlavy, ještě ani letos stále není nic ztraceno a i kdyby přece, tak letos jste skončili se vztyčenými hlavami a v příští sezóně máte na čem stavět, protože odhodlání a soudržnosti je v týmu Hurricanes opravdu mnoho......... :thumbsup: :thumbsup: !!!!
Tak na tomhle se tentokrát absolutně shodneme,mám na to stejný názor.Hráli v takto okleštěné sestavě opravdu výborně a je mi jich taky trochu líto,nedá se ale nic dělat,dál může jen osm týmů a tak se zřejmě Canes znovu do PO nedostanou. :|
to je to, ze Caps su popularny najmä vdaka Alexovi, tak tomuto timu fandi viac ludi..mne to bolo v podstate jedno, kto zu Vas pôjde hore a ako som pisal hore, prial som si Vas do PO, nakolko by sme zrejme riesili vzajomny suboj..ale ako spominali hore hosi, takisto smekam, v tak okliestenej zostave to Carolina riesila excelentne, ale co z toho, ked sa sezona bude hodnotit ako neuspesna..prist o PO v hodinej 12tej musi boliet..
Ale pani pani..uz tu pisete, ako keby bolo vymalovane. Dnes caka zapas este Washington a kludne sa moze stat ze Florida pochova aj jeho a nakoniec sa dostanu do PO Canes. Samozrejme to nechcem, ale stat sa moze naozaj vsetko..pockajme si do zajtra..Jo :?:
Washington, keby neziskal Hueta tak to vie, kde by uz boli. :eek2: Kolzig je dobry brankar, ale uz ma svoj vek... proste Huet velmi pomohol Washingtonu. Co sa tyka dneneho zapasu Florida vs. Washington tak podla mna je to uz jasne, ze Washington z tohto zapasu ziska aspon bod a je v play-off o ton nepochybujem uz, ale vcera ma pekne Florida nasrala. :bitka3:
Ja si aj tak myslim, ze ten hore to zariadi tak, aby tam bol ten, co si to zasluzi. A ak nam dnes nebude sudene vyhrat, tak sa budeme moct na tom lade aj rozparat a nist, takych zapasov som uz videl desiatky. A ja toho tam hore dobre poznam, on ma velky zmysel pre ironiu a oblubuje humor, o tom ma neraz aj v zivote presvedcil..
x-men: Zaujimavy pohlad. Podla mna je Huet lepsi. Resp. perspektivnejsi. Doslo na moje slova. Co ak sa Canes niekto zrani? Niekto starsi? niekto klucovy? Ano! Toto sa splnilo. Je mi to luto, ze Canes nepadli v plnej sile, to by si mohli sypat popol na hlavku do buducej sezony. Takto sa maju na co vyhovorit. Ale na druhej strane: vsetky karty mali v rukach a v poslednom zapase si to potentovali sami!
no do tímu ide dalši švajčiarsky brankar ... Manzato ktorý sa hlavne predstavil svojími peknými vykonmi na majstrovstvach a v reprezentacii celkovo a aj tak Carolina potrebuje dajaku slušnu dvojku za lacný peniaz... kedže Grahame chytal otrasne a bol aj poslaný na farmu a Leightonovi sa v prvom tíme o nič lepšie nechytalo... a som zvedaví ako teraz vybabru s obranou kedže tu maju podla mojho nazoru dosť slabu...
cole za pitkanena... celkom som spokojny,kedze nas utok je celkom kvalitny a defenziva potrebovala skvalitnit...navyse pitkanen ma len 24... este kazdopadne treba posilnit...
noce posily...anton babchuk (skor staronova) a melichar,ktory stravil sezonu vo svedsku... ale spokojnost zatial vladne s posilnovanim obrany...
canesman píše:cole za pitkanena... celkom som spokojny,kedze nas utok je celkom kvalitny a defenziva potrebovala skvalitnit...navyse pitkanen ma len 24... este kazdopadne treba posilnit...
Podpis Joniho je pro Vás určitě skvělá věc, dle mého názoru absolutní špička ligy co se týče ofenzivních beků :thumbsup: :thumbsup: !!!!
seidenberg predlzil...tak nakoniec to snad nebude az tak zle vyzerat s tou obranou....len ma trocha stve,ze odisli defenzivni zadaci ako hedican a wesley a prisiel pitkanen, co je skor ofenzivny... taky uz je u nas corvo a aj kaberle... takze ze by bola uplna vymena strazi?....ked som sa stazoval v minulej sezone, ze nam chyba ofenzivny zadak? :sad2: ... neviem neviem, ci ward vsetko zahasiiii :eek2: :?
canes dneska predstavili alternativne dresy... su ciernej farby a na hrudi maju alternativne logo... mne sa celkom pacia :clap: ... foto checknite na

Kód: Vybrat vše

www.caneshockey.com
, nechce sa mi uploadovat... zo staala, gleasona a awarda hotove modely :D ...

problem sa momentalne vyskytuje v obrane canes, kde okrem 3 istych bekov- gleasona, corva a pitkanena, je dalsich 5 obrancov s 1 cestnou zmluvou- babchuk, kaberle, melichar, wallin a seidenberg... a to sa este nerata david tanabe, ktory sa zotavuje zo zranenia.... nepochopim, naco podpisali melichara? :sad2: ... vraj sa to ide riesit odchodom 1 alebo 2 bekov za nejakeho tvrdsieho forwarda do checking line.... uvidime

nivinkou je aj to, ze najproduktivnejsi hrac historie od prestahovania z Hartfordu do Caroliny- Jeff O´Neill nastupi do treningoveho kempu... vynechal celu minulu sezonu, cize nevie sa,v akom stave bude, ale fanusikovia sa na neho velmi tesia (hoci ja osobne som ho nikdy nejak nezboznoval).... inak u canes celkom kludne leto,v podstate nebolo o com pisat ani.... podpisal sa sutter, potomok slavnej rodiny sutterovcov a nas prvy minulorocny vyber v drafte, od ktoreho fanusikovia velmi vela cakaju.... je to taka "razga"- meria cez 190 a vazi kolo 80 kg, dufam,ze ho nezlomi v polke :D .... ok, to zatial odo mna, budem casom informovat :)
uz sme to rozoberali tady http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=6 ... &start=240 a Canes môzu byt :yes:

Obrázek :thumbsup:
Velmi pěkné dresy...pokud jsem dobře četl tak v nich Hurikaní budou hrát i proti Colorédu...Super :wink: :thumbsup:
Carolina bez Williamsa na 6 mesiacov? :shock: Je to pravda..?
XruC píše:Carolina bez Williamsa na 6 mesiacov? :shock: Je to pravda..?
ObrázekWilliams out 4-6 months with torn Achilles’ tendon

hned tak na uvod, docela velka strata pre hurikanov
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG