Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WINNIPEG JETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Na tej zostave krásne vidno totálnu zbytočnosť draftovania Scheifeleho. A Antropov v prvej lajne...

A ak Wellwood zoberie Slaterovi miesto v zostave, to už bude vrchol...

Presun Littlea na krídlo tiež nechápem. Niečo podobné som čakal. Rozdrbanie toho mála, čo v Atlatne fungovalo. Ešte poprosím aj Byfugliena do útoku, lebo všetko, čo len torchu pripomína Atlantu, má lepru.

Ladd - Little - Wheeler
Kane - Burmistrov - Fehr
Klingberg (:ja_neviem:) - Antropov - Thorbrun
Glass - Slater - Stapleton

----

Hodil by sa trejd Antropova (má NTC), pri schopnostiach Cheveldayoffa tomu enverím.

Ladd - Little - Wheeler
Kane - Burmistrov - Nejaké RW
Thorburn - Scheifele - Fehr
Glass - Slater - Stapleton

---

Proste to ako Winnipeg spravil leto, to je smiešne. Mali priviesť Top 6 W. Oni donesú Wellwooda, kamarátov z Winnipegu, známych z Moose (ja neviem či tí hráči Chipmanovi fajčili kkt alebo prečo týchto enforcerov (Glass, Rypien) podpisoval, tam mi to hlava totálne neberie). Draft Šejfilího pred Couturierom (keď už chceli silou-mocou brať centra). Nerozumiem absolútne tým krokom.

Ale proste to poskladanie útoku, ktoré poslal leo vyzerá otrasne. Najmä rozdelenie Ladd - Little - Wheeler lajny.

Obrana je poskladaná tak ako si to predstavujem (asi ešte na ňu nedošlo a nedotýkali sa jej :hmm: )
ThrashersFan píše:Na tej zostave
Ved ono to urcite neni na kameni roster,to je len predbezny a bude sa to menit,ale z toho cesta sa da upiect chlieb,nie?.. IMHO :P
Scheifele sa vôbec neukazuje ako zbytočný draft a Wellwood je použiteľný kdekoľvek, takže Slater by mať problém nemal.

Jediný problém, ktorý mám je Antropov, to je päsť na oko. Ten chlap už dávno mal brázdiť ruský vzdušný priestor na Iľjušine a nie centrovať top6 lajne v NHL, to je tragédia na ľade. :hroza:

TF klasická overreaction nad vymyslenou zostavou. Čuduje sa niekto? :giggle:
Samozrejme, ale mne nejde do hlavy, prečo do sezóny idú s rozdelením najlepšej lajny od TDL do konca vlaňajšej sezóny? Prečo Littlea posúvajú na RW, keď vlani na centri odohral najlepšiu sezónu v kariére (pre štatistikov, viem o 31 góloch z 08-09, ale tie dal z LW a hlavne z fantastickej práce Kozlova, ktorý v tej sezóne ožil), Burmistrova nechávajú stále v bottom 6, pričom on už má na Top6 a nepotrebuje sa oťukávať, zatiaľčo Scheifeleho tam bez akýchkoľvek skúseností dajú do Top 6. Antropov v prvej lajne je nemysliteľný.

Alebo vlastne, mne to aj vyhovuje. Nech si Winnipeg hrá aj so skvelým Glassom v prvej lajne a Meechom na pointe na PP unit. Snáď sa raz dožijem satisfakcie za to, čo som musel tolerovať od fanúšikov NHL, ktorí milovali obúvanie sa do Atlanty... To mi bude stačiť. A nebojte... Obnovovať päťstokrát obohranú pieseň nejdem. Na tému Atlanta tu nejdem reagovať.
Getzo5 píše:Scheifele sa vôbec neukazuje ako zbytočný draft a Wellwood je použiteľný kdekoľvek, takže Slater by mať problém nemal.
Práveźe hej. Tento tím nepotrebuje centra. Veď už hneď niekoľkých centrov musel preorientovávať na krídlo. Od čias straty Savarda berieme každé krídlo, ktoré sa ukáže pohodené na chodníku, a po pol roku ho presunieme na krídlo. Očividne v tejto tradícii chce pokračoavť aj Winnipeg. Pre hráča je podstatné, aby nebol zas každých dvadsať zápasov na inom poste.

Winnipeg mal ten pick trejdnúť. Alebo draftovať Couturiera a toho následne vymeniť za nejaké schopné RW. Záujem by určite bol.

Mimochodom... To bola leova zostava? Nie zostava z kempu? Ak je to leova, tak všetky narážky adresujem leovi a nie Chipmanovi. Sorry Mark :oops:

A áno. Je to overreaction. Priznávam. Bez mučenia. Nedokážem sa zmeiri´t so stratou klubu. To zas nie je také jednoduché ako si vy myslíte, že "začni fandiť niekomu inému". Nie... Ja som fandil len Atlatne Thrashers. Prečo by som mal teraz začať fandiť niekomu inému, keď k tomu tímu nemám žiadny citový vzťah? Ten k Atlante som si vybudoval ako dieťa. Teraz už ani neviem na základe akých súvislostí, ale to ma von koncom netrápi. Takisto stále sa nedokážem zmieriť s tým, že sa začne NHL a ja nebudem mať žiadny tím, pre ktorý sa mi oplatí sledovať tú NHL dopodrobna. Sezóna sa už blíži, ja som sa nezmieril s realitou a neviem ako to budem zvládať... Na druhej strane, tá overreaction je podmienená aj dosť necitlivým zaobchádzaním zo strany Winnipegu. Očividne, Noel asi nevidel vlaňajšie zápasy, pretože rozbil v útoku tých málo dvojíc-trojíc, medzi ktorými aká-taká chemistry fungovala. A to mi neskutočne painuje asshole.
ThrashersFan píše:Mimochodom... To bola leova zostava? Nie zostava z kempu? Ak je to leova, tak všetky narážky adresujem leovi a nie Chipmanovi. Sorry Mark :oops:
To byla moje sestava, protože jinak to sestavit bez křídel nejde...

Ladd - Little - Wheeler
Kane - Burmistrov - ?
Thorburn - Antropov - Fehr
Glass - Slater - Stapleton

Když jsi to chtěl takhle tak proč ne, ale kdo bude hrát PK 2. lajny? Navíc si myslím, že budou chtít oživit Antropova, takže proto jsem ho dal na 1. centra. Kterej blbec bude platit 4 mega hráčovi 3. lajny?
Nechcem byť krutý, ale "didn`t read", len čosi. Aj to mi stačí - NIKDY nemôžeš mať dosť centrov. Tí sú na rozdiel od krídel častokrát schopní hrať mimo svoju pozíciu.

A AJ KEBY to bola zostava z campu...uhm...je to SAKRA STÁLE LEN zostava z campu. Potrebuje snáď toto komentár? :D (rečnícka otázka)
Fehr má schopnosti aj na Top 6, ale neviem či mu dajú šancu... Nuž, budú musieť preorientovať Scheifeleho na RW. Alebo to spraviť takto:

Ladd - Little - Wheeler
Kane - Burmistrov - Fehr
Thorburn - Scheifele - Antropov
Glass - Slater - Stapleton

Antropov svojho času hrával pravé krídlo u nás. Žiadna výhra ale... 4 milióny hráčovi 3. lajny je veľa. Navyše s NTC je nevymeniteľný (zas ale cap hit je ešte podstatnejší dôvod :-) ) Ale on na prvú lajnu skrátka nemá. Viezol sa na vlne Afinogenova a Kovaľčuka v 08-09, ktorého potom nahradil Little na LW. Tá sezóna nebola dobrá jeho pričinením... Síce, tak zlý ako vlani bol, hádam nebude, no napriek tomu to na prvú lajnu stále nie je. A ani na druhú... Svojou postavou by moho lbyť platný v tretej lajne, len Nikolaj tú svoju postavu nevyužíva vôbec (dokonca aj Wheeler ju viac využíva a to je už čo povedať...). Jednoducho, už vlani bolo cieľom trénerov upratať Antropova na také miesto, kde bude najmenej škodiť tímu. Mám pocit, že tento rok to isté čaká aj Noela.
ThrashersFan píše:Žiadna výhra ale... 4 milióny hráčovi 3. lajny je veľa. Navyše s NTC je nevymeniteľný
Zažili sme horšie...
Antropov mal zraneny hip,nie???.bol po zraneni,alebo bol zraneny,preto v poslednej sezone sucked big time,nie som si isty,ale viem urcite,ze mal zranenie,ktore ho obmedzovalo,alebo nieco take....???
Noo.. Antropov bol po operácii boku, to je pravda. Ale tú absolvoval v off-season, hovorilo sa, že nie je 100% pripravený, ale zas ja som osobne nevidel veľký rozdiel medzi Antropovom 09-10 a Antropovom 10-11. Jedine, až keď som sa pozrel na štatistiky. Mne osobne je tých 67 bodov (a hlavne kladné hodnoty v +/-, keďěz Afinogenov, jeho all-season-long-linemate mal cca -20) akousi záhadou, ku ktorej neviem ako sa dopracoval.
ThrashersFan píše:Noo.. Antropov bol po operácii boku, to je pravda. Ale tú absolvoval v off-season, hovorilo sa, že nie je 100% pripravený, ale zas ja som osobne nevidel veľký rozdiel medzi Antropovom 09-10 a Antropovom 10-11. Jedine, až keď som sa pozrel na štatistiky. Mne osobne je tých 67 bodov (a hlavne kladné hodnoty v +/-, keďěz Afinogenov, jeho all-season-long-linemate mal cca -20) akousi záhadou, ku ktorej neviem ako sa dopracoval.
:D ....aha.... :sarcasm:
Getzo5 píše:TF klasická overreaction nad vymyslenou zostavou. Čuduje sa niekto? :giggle:
Spíš jeho klasická overreaction na cokoli co se Winnipegu týká... :giggle:
Scheiffele 2+2 ak bude takto pokracovat, tak to bola trefa.
Viděl jsem zaznam přípravy doma s Columbusem. Podle atmosféry jsem si mohl myslet, že sleduju rozhodující zápas Stanley cupu. Lidi a toto město si tu NHL prostě a jednoduše zasloužili zpátky :good: . Jen tak dál. Jets :klobuk_dole:
martin83 píše:Viděl jsem zaznam přípravy doma s Columbusem. Podle atmosféry jsem si mohl myslet, že sleduju rozhodující zápas Stanley cupu. Lidi a toto město si tu NHL prostě a jednoduše zasloužili zpátky :good: . Jen tak dál. Jets :klobuk_dole:
V Kansasu či Oaklandu by byla 100x lepší atmosféra ne? :sarcasm:
mt-svk píše:Scheiffele 2+2 ak bude takto pokracovat, tak to bola trefa.
On hrá výborne celú pre-season, dostal nováčikovskú zmuvu ? Ak áno, tak šup ho nechať v 1.tíme :yes:
Scheifele dostal entry-level contract za 1.635m.

Ak bude v takých výkonoch pokračovať aj počas sezóny, bude Calder, to je myslím jasné. Ale ťažko odhadovať.
Getzo5 píše:Scheifele dostal entry-level contract za 1.635m.

Ak bude v takých výkonoch pokračovať aj počas sezóny, bude Calder, to je myslím jasné. Ale ťažko odhadovať.
Zasloužil si to :thumbsup: Fandím mu.
kralov pripravy som uz videl tolko. a po troch zapasoch a -7 sli spet na farmu a uz sa nevratili.
:)
Talentovanej Brett MacLean do Pegu :thumbsup:
Leo píše:Talentovanej Brett MacLean do Pegu :thumbsup:
Chudák chlapec.
No pravdu povediac, ta zostava, ktoru sme proti Jets postavili bola z drvivej casti farmarska, kym oni tam mali prakticky to najlepsie. Ale Markovi budem drzat palce.
Jets si ponechali maskota bývalých Mosse :arrow:
Obrázek

Pro ty co neví jmenuje se Mick E. Moose
Prvú výhru pegu zariadili golmi Wellwood a Glass :frajer2: :thumbsup: , podla TF len odpad, a Kyle už 2. gol :moj: . Pittsburgh už 4 prehry z posl. 5 zápasov , ale Atlantik bude asi stále spokojný lebo hrajú skvelo a drtia to :sarcasm: .
321 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES