Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY LIGHTNING

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

vítám tě kisin, snad tady vydržíš a budeš často přispívat :good:
uvidíme jestli nastane zvrat a zvedneme se. Není to nemožné, ale musímke vyhrát divizi. Potřebujeme ale mít skvělý únor a dohnat ztrátu. Jestli velká trojka spolu bude hrát i nadále je otázné, v dalším zápase je myslím Tortorella ještě nechá spolu ale až se jim nějký zápas nevydaří, půjdou zase od sebe.
Problém je golman, ale ten se bude nejspíše řešit až v létě, nemyslím že nějakého získáme už nyní když sešlo z trejdu Turca za St.Louise. Budeme potřebovat dobrý výkon Holmqvista, Ramo je na to ještě příliš mladý. V létě k nám nějaký golman snad přijde, viděl bych to na Emeryho :?:
Jasně že budu :wink: jako správný fanda určitě.Já bych jim dal prostor a nechal je hrát dlouho.Dle mě je to nejlepší řešení,a Brad aspon posbírá nějaký body.Podle toho co jsem dnes viděl si tam dělali co chtěli.Škoda neproměných šancí,viz . St.Louisova tyčka nebo Lecavalierův průnik ... po skvělém pasu Richardse.I od tohle bych řekl že jsou sehraní.Bodejt když se znají dost dlouho.Golman problém je,ovšem pod takovou obranou to máš těžký.Naší největší zbraní je útok a podle toho bych se i řídil ... Tortorella mě začíná celkem srát,mám ho sice rád,ale na druhou stranu by možná změna prospěla,ale dkonce sezony bych už nic neměnil.Musíme dohnat Hurricanes,ted porazíme Panthers a ason přibude nějaké sebevědomí ... jinak věřím že Prospal se chytne s Hlaváčem a budeme mít alespon 2.jakž takž dobré útoky.Emery by nebyl špatnej,ale nejdůležitější je ted play - off :x já klukům Floridským věřím :wink:
taky bych nechal naši první lajnu na Floridu tak jako proti Canucks. Trojčce to šlo, navíc si myslím že je to i baví hrát spolu, Brad má určitě radost, když může hrát s lepšími spoluhráči.
Česká dvojčka v minulém zápase fungovala, moc šancí jí sice do budoucna nedávám, ale zatím to takhle musíme skusit.

John Tortorella by se mohl stát koučem USA, více zde
Já by jsem to Johnovi přál, americká repre by mi byla sympatičtější než kdy jindy
To jo no,on je super trenér,i takovej správnej,ale už je u Tampy strašně dlouho.Jinak jsem se tě chtěl zeptat,s tvých příspěvků jsem pochopil,že je občas někde v telce zastihneša díváš se,proto by mě zajímalo kde se na ně koukáš ??? Já viděl zatím asi jen 4 zápasy letos :sad2: :twisted: problémy se vstáváním bych neměl :cool: já myslím že by to mohlo fungovat . Ottawa to tak taky hraje a daří se ji ... těším se na tvou odpověd,moc rád bych se dnes díval :) :clap: :wink:
kisin píše:To jo no,on je super trenér,i takovej správnej,ale už je u Tampy strašně dlouho.Jinak jsem se tě chtěl zeptat,s tvých příspěvků jsem pochopil,že je občas někde v telce zastihneša díváš se,proto by mě zajímalo kde se na ně koukáš ??? Já viděl zatím asi jen 4 zápasy letos :sad2: :twisted: problémy se vstáváním bych neměl :cool: já myslím že by to mohlo fungovat . Ottawa to tak taky hraje a daří se ji ... těším se na tvou odpověd,moc rád bych se dnes díval :) :clap: :wink:
zápasy se dají sledovat na internetu na sopcastu, ale nebudu to tady vypisovat, HokejForum pro to má jednotlivou tému -) http://www.hokejforum.com/viewforum.php?f=62
ObrázekObrázekObrázek

Dneska končíme serii zápasů na domácím kluzišti divzním derby o 4 body s Floridou!
Zatím jsme se s Panthers střetli pětkrát. Vyhráli jsme tři zápasy (2:1, 3:1, 5:3) a prohráli dva (4:6, 3:4). Dorovná se na nás dneska Florida?
Zápas to bude důležitý, Panthers mají o 4 body více, musíme se na ně dotáhnout!
Lightning vyhráli minulý zápas s Canucks 4:3. V brance nastoupil Ramo, bude chytat i dnes?
Panhers hrají druhý zápas ve druhém dni. Mohal by se na nic projevit únava. Poslední zápas navíc došel až do prodloužení-porazili v něm Canucks 4:3. Z posledních 5 zápasů mají dvě výhry. V brance bude nejspíše Vokoun, který chytá velmi dobře a v každém zápase má mnoho zásahů. V útoku je standartně nebezpečný Jokinen.

Svatá trojce vs Panthers:

Lecavalier
48 zápasů 14 golů 24 asistencí 38 bodů -7 +/-
v této szeoně: 5 zápasů 1 gol 5 asistencí 6 bodů 2 +/-


Richards
42 zápasů 14 golů 24 asistencí 38 bodů 0 +/-
v této szeoně: 5 zápasů 2 goly 4 asistence 6 bodů 2 +/-


St.Louis
38 zápasů 18 golů 13 asistencí 31 bodů 5 +/-
v této szeoně: 5 zápasů 2 goly 2 asistence 4 body 2 +/-


Poslední vzájemné zápasy:

12. 1. 2008 Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 3:5
7. 11. 2007 Tampa Bay Lightning - Florida Panthers 3:1
5. 11. 2007 Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 4:3
13. 10. 2007 Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 6:4
10. 10. 2007 Tampa Bay Lightning - Florida Panthers 2:1
6. 4. 2007 Tampa Bay Lightning - Florida Panthers 2:7
27. 3. 2007 Tampa Bay Lightning - Florida Panthers 2:5
3. 3. 2007 Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 6:2
20. 2. 2007 Tampa Bay Lightning - Florida Panthers 3:2p
17. 2. 2007 Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 5:4p
Leci tak Florida nakoniec dorovnala vzájomné zápasy na 3:3. :bitka3:Po 2 tretine ste vyhrávali 2:1, ale nakoniec Florida v 3 tretine zápas otočila a vyhrala 3:2.Vítazný gól, strelil Richard Zedník. Škoda, dosť som vám v tom vzájomnom dueli veril.Vokoun mal zase jeden zo svojich supr dní, keď ste na neho vyslali 46 striel, ale inkasoval len 2x.Dobre zachytal aj Ramo, keď z 32 striel pustil 3 puky a bol aj vyhlásený 3 hviezdou zápasu, ale na výhru to nestačilo. :thumbsdown:
Obrázek3:2Obrázek :cry:

jsme hodně nasraný, dostali jsme gol minutu před koncem a pojebali dobře rozehraný match. Nemám vůbec chut se nějak rozepisovat. Stačí tohle, to mluví za vše:

,,Bylo to kruté," řekl k porážce svého týmu John Tortorella, trenér Tampy Bay.

a taky se sluší přidat jeden obrázek, který taky mluví sám za sebe

Obrázek
Bohužel,měli jsme smůlu že chytal Vokoun.Nehráli jsme špatně,ale i přesto to nestačilo.Už to s námi vypadá bledě,já však ještě věřím v zázrak . Nic se nemá vzdávat předem ...

:!: :!: :!:
ObrázekObrázekObrázek

Po dlouhé době zavítáme opět do St.Louis!
Polsední zápas s Blues jsme vyhráli 5:4. Nyní by jsme brali dva body opět hned. Poslední dva zápasy se západními ¨týmy jsme vyhráli (4:3), mohlo by se to zopakovat.
Momentálně máme hodně střídavou formu. Minulý zápas jsme prohráli, dneska by jsme mohli vyhrát. V brance bude stát zřejmě Holmqvist, i když Ramo nechytal v minulém zápase špatně, inkasoval gol minutu před koncem a Lightning tak zápas prohráli.
St.Louis je na tom podobně jako Tampa. Mají taky nestálou formu. Největší bacha by jsme si měli dávat na Boyse, který je nečekaně letos výborný střelec a na Karyiu, nejproduktivnějšího muže Blues. Uvidíme tak souboj prcků-St.Louis vs Kariya. Jinak musí být zajímavé slyšet tento zápas. Komentátor řekne St.Louis a myslí tím tým nebo hráče :?:
Hrajeme s přijatelným soupeřem, chci dva body! Jestli se máme o to play-off ještě pokusit, body se musí začít ihned hromadit!

Svatá trojce vs Blues:

Lecavalier
9 zápasů 2 goly 2 asistence 4 body 0 +/-


Richards
7 zápasů 0 golů 7 asistencí 7 bodů -2 +/-


St.Louis
11 zápasů 1 gol 6 asistencí 7 bodů -2 +/-


Poslední vzájemné zápasy:

8. 12. 2005 Tampa Bay Lightning - St. Louis Blues 5:4
19. 2. 2004 St. Louis Blues - Tampa Bay Lightning 4:3p
28. 11. 2003 Tampa Bay Lightning - St. Louis Blues 2:2p
4. 1. 2003 St. Louis Blues - Tampa Bay Lightning 5:1
21. 12. 2001 Tampa Bay Lightning - St. Louis Blues 4:3p
20. 2. 2001 Tampa Bay Lightning - St. Louis Blues 3:2
8. 2. 2001 St. Louis Blues - Tampa Bay Lightning 4:1
Obrázek5:4Obrázek :yahoo:

Podařilo se zvítězit :clap:
První gol vstřelil Ranger, který si sjel na St.Louisovu přihrávku a z mezikruží propálil Legaceho. Druhou asistenci si připsal Boyle. Jenže hned na to Blues srovnali. Přitom nás přestříleli 13:7, dost náspodržel golman Holmqvist.
Obrázek
Ve druhé třetině jsme se opět dostali do vedení po golu St.Louise v přesilovce, který tečoval Lecavalierovu ránu. Druhou asistenci si připsal Gratton. Blues nám to však zase vrátili, když opět dorovnali. Taky v přesilovce, Holmqvist první střelu chytl, na dorážku Tkachuka však už byl krátký.
Třetí třetině byla bohatá na goly. Se štěstím se trefil Ward, kterému nahrával Kuba a taky Darche.
Obrázek
Zanedlouho přidal čtvrtý gol Ranger, který se tak v zápase trefil podruhé, tentorkáte se štěstím bekhendem od modré, nevím proč to Legace nechytil :?:
Pátý gol Lightning padl z brejku, když vyrazil Lecavalier dopředu, nahrál St.Lousiovi, ten před branku na Tarnaskyho a ten dál gol. Krásná akce. Bylo to už tak 5:2. Pak však přišlo to co mě v posledních zápasech děsí. Dokázalo se nám zápas pořádně zkomplikovat, když jsme inkasovali další dva goly, poslední 22 sekund před koncem, s tím musíme něco dělat :!: Naštěstí už Blues více nestihli.
Nepřesvědčivý výkon podal v zápase Legace, který nám ziska dvou bodů dost usnadnil.
Obrázek
Speciální formace v tomto zápase byli minimální, ale dokonale využiti. St.Louis mělo 2 powerplay, využilo jednu a Lightning 1/1 :cool:
Výborně kluci, musíte na to ale navázat serii výher :!:
ObrázekObrázekObrázek

Další zápas týmem z Centrální divize! Dneska hrajeme v Nashvillu.
Naposledy jsme s Predators hráli v prosinci roku 2005 a porazili jsme je 4:3.
Tampa má z posledních 15 zápasů 15 bodů, průměrná forma která na play-off nestačí. Poslední zápas jsme vyhráli 5:4 nad Blues. Pokud dneska vyhrajeme, dostaneme se ze dna východní konference :!:
Predtory bojují o osmičku na západu. Taky potřebují vítězit. Poslední třio zápasy vyhráli! Naposledy s Carolinou 1:0. Preds mají vyrovnaný tým, hrozit nám bude kdokoliv. Nemají příliš dobré přesilovky, jsou v nich až na 27.místě.

Svatá trojce vs Predators:

Lecavalier
11 zápasů 3 goly 5 asistencí 8 bodů 0 +/-

Richards
7 zápasů 2 goly 7 asistencí 9 bodů 1 +/-

St.Louis
11 zápasů 2 goly 4 asistence 6 bodů 3 +/-


Poslední vzájemné zápasy:

10. 12. 2005 Tampa Bay Lightning - Nashville Predators 4:3
5. 2. 2004 Nashville Predators - Tampa Bay Lightning 2:5
25. 1. 2003 Nashville Predators - Tampa Bay Lightning 3:2
21. 12. 2002 Tampa Bay Lightning - Nashville Predators 2:2p
10. 3. 2002 Tampa Bay Lightning - Nashville Predators 5:1
26. 12. 2001 Nashville Predators - Tampa Bay Lightning 0:1
18. 2. 2001 Nashville Predators - Tampa Bay Lightning 3:2
predatori budu doma neprijemni..ked hrali u nas, dost kusali, zlomil ich az vystavny gol Metropolita..priklanam sa skôr na stranu predatorov, pretoze aj oni potrebuju body ako sol a doma hraju v posl. case ozaj v pohode..potvrdim to svojim tipom aj v KTL, sorrac leci :wink:
Byl jsi vedle cepi :clap: super hoši . Výhra 2:1 po pp . Richards 1+1 :lol:

Fakt super,ted hrajeme asi nejlíp v celé sezoně . Navíc dnes ještě prohrála Florida s Atlantou :cool: mrzí mě jen že jsem se nemohl dívat ... :roll:

Vypadá to,že 1.lajně se daří . U Richardsova golu měl asistenci jak Vinny tak i Martin,což mi dělá radost.Brzy nejlepší lajna NHL 8)
ObrázekObrázekObrázek :yahoo:

Světe div se! máme 6 výhru v řadě venku za sebou :good:
Dneska se hrál v Nashvillu slušný hokej, byly pouze tři vyloučení.
Nashville chtěl bránit. "Do zápasu jsme šli, abychom nepustili Tampu do šancí a dostat od nich jeden gól v normální hrací době není moc," řekl trenér domácích Barry Trotz.
Když chtěli bránit, měli skorovat, to s ejim nepovedlo a máme tak důležité dva bodíky.
Začali jsme nešťastně. Ve 14.minutě Holmqvista překonal Radulov. V první části byli o něco aktivnější, přestříleli nás 7:5.
Ve druhé části se podařilo dorovnat. Vinny Lecavalier nahrál St.Louisovi, ten vypálil, střela se odrazila před Richardse a ten dorazil.
ObrázekObrázek
Obrázek
Ve druhé části jsme Predators přestříleli 12:2, takže jsme dorovnali zaslouženě. Holmqvist přiliš práce neměl...
Ve třetí části gol nepadl a ani jeden tým neměl v závěru zápasu nějaký tlak, který by soupeře výrazněji ohrozil. Střely na bránu 10:6 pro Nashville.
Přišlo prodloužení. Nebylo moc dlouhé. Lightning stihli v nastaveném čase 2 střely, ovšem jedna skončila za zády Elise.
"Začalo to tím, že se zmocnili volného puku, který se po Richardsově střele dostal až k Prospalovi,"vyjádřil se golman domácích.
Řekl všechno za mě, jen doplním že Boyle si připsal k tomuto golu asistenci.
ObrázekObrázek

Tak si připisujeme dva body. Je to potěšujcí po těch minulých špatných výkonech a Lightning si musí máknout. Na první Capitlas je ztráta 6 bodů. To můžou tři zápas naprosto smazat. Skusme to. Bude to pro mě zázrak jestli to zvládnete, ale musíte to skusit! Čeká nás hosně zápasů s divizními soupeři (hned ten příští hrajem v Atlantě) je nutné je zvládnout. Taková vydřená výhra jako ta dnešní by vás mohla povzbudit k lepším výkonnům. Ještě to ukažte v tabulce.
Konečně se daří a máme i celkem štěstí.Souhlas s Lecim,ted prostě musíme opět vyhrát tentokrát nad Atlantou a bude zas o něco veseleji.Jinak nevíš jak hrála naše 2.řada ? Hlaváč totiž odehrál jen něco přes 7 minut,Prospal jen 11 ... ale přesto dal gol :frajer2: už bych ty řady neměnil,to taky není dobré . Maximálně bych zkusil posunout Grattona k Hlaváčovi a Prospalovi . Ouellet nic neumí,nedává goly,nenahrává na ně ... dal bych ho do 4.řady a po sezoně bych se ho zbavil . Hráč na h ...
druhá řada nevím, moc prostoru teda nedostali...po sezoně vyměnit Oulleta :?: naprostý souhlas, ten hráč je nám zatím k ničemu. Pořád se spekluje o výměně Prospala, ale toho bych si nechal. Je pro nás důležitý. Naopak letní posily Hlaváč s Oulletem by mohli jít pryč, místo nich koupit nějakého lepšího hráče. Ti dva se sice v každém zápase snaží, když se na zápas divám, vidím že makají naplno, ale prostě ji tam nic nespadne...
Ouellet je fakt na na nic,takovej neviditelnej hráč,na ledě si ho snad ani nevšimneš.Hlaváče bych si možná nechal,ale našel bych mu stálé místo ve 3.řadě,na 2.nemá.Tam by se mohl uplatnit.Rozhodně je lepší než Ouellet.Souhlasím s Prospalem,je důležitý i když semu ve 2.řadě zatím moc nedaří ( v poslední době boduje jen v přesilovkách a při hře 4 na 4 ) úplně stejně na tom byl i Richards.K Václavovi by to chtělo přivést jednoho kvalitního útočníka.Jinak vstáváš dnes na Trashers ? Já budu doma odpoledne tak bychom se dyžtak dohodli ... věřím ve výhru,momentálně jsme lepší :)
ObrázekObrázekObrázek

Dnešní zápas odehrajeme v Atlantě=souboj s divizním soupeřem a to znamená že body s nimi jsou nesmírně důležité!
Dneska musíme vyhrát. Pokud se to povede, stáhneme ztrátu právě na Atlantu na 3 body. Navíc se možná vyhrabeme z posledního místa v konferenci, Toronto hraje dneska s Detroitem a jestli podle očekávaní Leafs prohrají, Bolts se na ně dotáhnou...
S Thrashers jsme odehráli 5 zápasů, vyhráli jsme dva. Hned ty první. Nejprve jsme vyhráli 5:2, potom 6:2, pak jsme ovšem třikrát prohráli-3:4, 4:6 a 2:6. Je načase dorovnat...
Tampa vyhrála posledních 6 zápúasů venku, kde nám to momentálně svědčí lépe než doma, jaká změna oproti začátku sezony! Vyhráli jsme poslední dva zápasy. Se St.Louis a s Nashvillem. V obou chytal Holmqvist, dneska jej v bráně očekávám opět. Už jen proto že vminulém zápase inkasoval jenom jeden gol.
Naopak Atlanta poslední dva zápasy prohrála. S Vancouverem a Philadelphii, pokaždé to ale bylo pouze o gol. Atlanta bude chtít taky vyhrát, nesmíme jí to dovolit a máknout si! Je jasné že v útoku si musíme dávat bacha na Kovalčuka, v brance nejspíše Lehtonen. Thrashers mají třetí nejhorší oslabení v lize. Máme na ně!

Svatá trojce vs Thrashers:

Lecavalier
47 zápasů 23 golů 25 asistencí 48 bodů 0 +/-
v této sezoně: 5 zápasů 3 goly 6 asistencí 9 bodů 1 +/-

Richards
42 zápasů 17 golů 33 asistencí 50 bodů -2 +/-
v této sezoně: 5 zápasů 3 goly 3 asistence 6 bodů -4 +/-

St.Louis
41 zápasů 13 golů 33 asistencí 46 bodů 9 +/-
v této sezoně: 5 zápasů 2 goly 7 asistencí 9 bodů 0 +/-


Poslední vzájemné zápasy:

18. 12. 2007 Atlanta Thrashers - Tampa Bay Lightning 6:2
19. 11. 2007 Atlanta Thrashers - Tampa Bay Lightning 4:3p
3. 11. 2007 Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers 4:6
20. 10. 2007 Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers 6:2
6. 10. 2007 Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers 5:2
7. 4. 2007 Atlanta Thrashers - Tampa Bay Lightning 3:2p
22. 2. 2007 Atlanta Thrashers - Tampa Bay Lightning 4:5p
26. 12. 2006 Atlanta Thrashers - Tampa Bay Lightning 2:1
7. 12. 2006 Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers 8:0
24. 11. 2006 Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers 3:2p
11. 11. 2006 Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers 5:3


jj dívat se budu, nebo aspoň poslouchat :)
Díky za info :x zřejmě asi padno zase hodně golů jak se dívám na předchozí zápasy.Lepší víc než mín,hlavně at dáme o 1 o 2 víc :biglol: asi to bude dnes na trojce,té se proti Thrashers daří.Když říkáš že mají nejslabší oslabení tak toho teda musíme využít :) jinak nechybí jim někdo ? Myslím Havelid má chřipku . Dneska to vidím na jasné vítězství . Tipuju 5:1 . Lehtonen není Vokoun :clap:
Obrázek1:2 OTObrázek

Bod není vůbec špatný, ovšem ty dva body pro Atlantu mě štvou. Je to škoda, byli sjme lepší, soupeře jsme přestříleli 28:22 a měli jsme rozhodně více šancí. Navíc byl Holmvist spolehlivý, z othoto zápasu sjem si měli odvést dva body!
V půlce zápasu vstřelil gol Lecavalier, když Tampa potrestala hrubku Atlanty. Ta špatně rozehrála, puk zachytil Richards a našel krásnou nahrávkou Lecavaliera. Ten oklamal Lehtonena a bylo to 1:0.
Obrázek
Johan Holmqvist nás dlouho držel. Musel řešit i pár těžkých situací. Měl i štěstí, například když Hossa trefil horní konstrukci branky a puk pak vyletěl ven. To že to gol nebyl, musel dokázat až videorozhodčí. Je ale fajn že nás Holmer v posledních zápasech dokáže podržet.
Obrázek Obrázek
Ve třetí části bohužel Trashers srovanli, když jsme nechali uplně volného Hossu, který se trefil bez problémů. Navíc měl Holmqvist zakrytý výhled Perrinem.
Na konci zápasu jsme vytvořili pěkný tlak, Gratton spálil skvělou šanci. Byla škoda že to nevyšlo, jinak by jsme měli dva body a Atlanta 0, takto bohužel došlo k prodloužení. V něm se brzy trefil Zhitnik.
Obrázek

Tak za spolupráce kisina jsme probrali jaký význam má tento bod. Není to zlé. Stačí se podívat na tabulku, na první Atlantu s Carolinou ztrácíme 6 bodů, navíc k nim máme 2 zápasy k dobru. Můžeme ztrátu lehce stáhnout na dva body! Horší to je s Caps, na které ztrácíme 5 bodů, ale máme stejný počet zápasů. Stejně bodů ztrácíme na Panthers ti však mají zápas k dobru. Stačí vyhrávat divizní zápasy a šance na play-off bude vyšší, jenmže právě ty divizní zápasy nám až tak nejdou :(

Obránce Tampy Bay Brad Lukowich opustil noční zápas v Atlantě kvůli zranění ve spodní části těla. Bližší informace nejsou známy. Je to ztráta i přes Lukowichovy velké minusové body. Snad bude brzo fit. Šanci bych dal nějakému mladému bekovi-Smaby?
Je to škoda,mám pocit,že nepřináším týmu štěstí když se dívám :beee: Lukowicha nějak nahradíme,rozhodně nezáří.Ted máme dostatek času se připravit na Montreal,takže snad na ně vlítnem a získáme 2 body ! Hlavně zas nepodělat 3.třetinu . Snad se bude dařit všem formacím,to je také klíč k úspěchu.Škoda že hrajem až v úterý :shock:
Today:
ObrázekObrázekObrázek

Vracíme se domů z tripu, přivítáme Montreal.
HF derby s montrym :box:
S Habs to jsou většinou velmi vyrovnané souboje, to očekávám i dnes, v posledním vzájemném zápase v této sezoně. První vyhráli Lightning 3:2 na nájezdy, další dva už prohráli (2:5, 3:6). Srovnají Lightning na 2:2 :?:
Tampa prohrála psolední zápas v prodloužení s Atlantou. V jejich zápasech nepadá příliš golů. V posledních dvou zápasech padlo po 120 minutách základní hrací doby pouze po dvou brankách na obou stranách. Jednou vyhráli 2:1 v pordloužení, podruhé naopak 2:1 v prodloužení prohráli. Bolts ještě boj o play-off nevzdali, každý bod je teda pro ně důležitý a dneska budou chtít dva přidat.
Montreal je na tom uplně jinak. V této sezoně hraje velmi dobře a play-off by mu nemělo uniknout. Ovšem mají momentálně možná slabší formu-poslední dva zápasy prohráli. Nejprve 2:4 s Torontem, potom dostali ostudný debakl od Ottawy-1:6. Dokáží toho Lightning využít a vzít Habs nějaké body :?: Montreal je první ve využívání přesilovek, ubránit je by bylo až moc těžké, spíše by Bolts měli pokračovat v trendu že se nenechávají příliš vylučovat.
Montreal by mohl být rozrušen z nedávného skandálu O´Byrna a Kostopouluse.

Svatá trojce vs Canadiens:

Lecavalier
34 zápasů 11 golů 13 asistencí 24 bodů -8 +/-
v této sezoně: 3 zápasy 2 goly 1 asistence 3 body -3 +/-


Richards
27 zápasů 6 golů 10 asistencí 16 bodů -6 +/-
v této sezoně: 3 zápasy 0 golů 1 asistence 1 bod -2 +/-


St.Louis
26 zápasů 10 golů 9 asistencí 19 bodů 0 +/-
v této sezoně: 3 zápasy 1 gol 1 asistence 2 body -3 +/-


Poslední vzájemné zápasy:

3. 1. 2008 Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 6:3
27. 12. 2007 Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 2:5
11. 12. 2007 Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 2:3p
2. 1. 2007 Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 5:2
30. 12. 2006 Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 3:1
14. 12. 2006 Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 4:2
15. 11. 2006 Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 1:3
13. 3. 2006 Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 1:2
4. 3. 2006 Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 2:6
28. 12. 2005 Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 3:4
tak dnes rozhodne zaujimavy zapasik aj z pohladu HF suboja :) z môjho pohladu docela tazky zapas na tipovanie, ale priklanam sa k k 2tipu 1X, co potvrdim aj v KTLke

som vsak presvedceny leci o tom, ze ani zapas v Bostone Ta nenecha chladnym.. :smile03:
viděl bych to podobně cepi, vyrovananý zápas, taky bych dal 1x, ale jelikož dvojtipy nedávám, tak jsem dal jenom x. I když jestli vyhrajem v základní hrací době, tím líp :)
9521 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES