TAMPA BAY LIGHTNING

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

9514 příspěvků
Bohužel Stammer out na 3 měsíce skončila pro něj sezona. Ve druhé polovině sezony byl úžasný.
A kdoví zda tohle nebyl jeho poslední zápas v dresu Tampy.

V létě mu končí smlouva a zájem z vedení Tampy o jeho prodloužení zřejmě není.
Nevím jestli Stamkos chce vážně jít do Toronta, nebo vedení na něj fakt kašle. Nemůžu tomu ale uvěřit že by si nechtěli jednoho z nejlepších hráčů v dresu Tampy v historii udržet.

Ale zžřjmě má Tampa více 40golových střelců, tak je odchod Stamkose nebude tolik mrzet.

jeho odchod znamená tohle: Tampa má málo místa pod platovým stropem, který potřebuje k podpisu klíčových hráčů. Další věcí, je že Tampa myslí spíše na budoucnost než přítomnost. V létě si odstřelí Stammera a Drouina a vážně jsem zvědavý kdo je nahradí.

Ano mají Kucherova ale to je tak všechno pak už nemají utočníky co můžou udělat 50 a více bodů. Drouin by klidně mohl být nový Stamkos, ale vedení by ho muselo podržet a nechtět ho v létě trejdnout. Ano chová se blbě, ale když dostane v důveru tak se v příštích sezonach sklidní a Stamkos Tampě nemusí vůbec chybět. Ale jestli vedení Tampy bude tvrdohlavé a zbaví se ho tak je bude sakra mrzet až v dalším klubu bude Drouin dělat 60 bodů za sezonu.

Bylo by smutné kdyby Stammer se kvůli blbému vedení trápil někde v Torontu. Proto doufám, že ho získá nějaký kvalitní PO tým.
Jako čistě to házet na Tampu, potažmo Yzermana a dělat jakože ho Tampa schválně pouští je hloupost, ale od tebe mě to vůbec nepřekvapuje. Ono každá mince, stejně jako proces vyjednávání, má dvě strany a pro dohodu je potřeba, aby obě strany případně ustoupily a dělaly kompromisy.. nestačí jen jedna. Já třeba nemám pochyb o tom, že Yzerman chce, aby Stammer v Tampě zůstal a stejně tak to chce i Stammer. Oba mají nějaký představy a teď je na nich jestli v těch představách najdou dostatečně velký průnik na to, aby byli všichni spokojený. Já v jeho případě Stammera jen řeknu to, že v to byl v podstatě on, kdo mě k Tampě přivedl, ale stejně si i přesto myslím, že dávat mu peníze na levelu Kane/Toews/Kopitar je prostě bláznoství. První půlku sezony měl úplně tragickou, druhou půlku už ty výkony zvedl, nicméně prostě furt nevidím důvod, proč mu dávat 10+ mega. V mých očích je Stammer elite goalscorer, ale bohužel po tý zlomený noze už není elite player. S tím jak fungujou daně na Floridě si stejně v Tampě případně vydělá s nějakýma 9-9,5 mega víc než s 10-11 mega v Torontu. Nehledě na to, že Tampa mu snad může ve smlouvě nabídnout o rok víc, jak ostatní týmy, což logicky zvýší celkovou hodnotu toho dealu a Stamkosovi to přinese víc prachů.

Takže je to prostě na něm. Půdu pro pokračování v Tampě má připravenou víc než dobře (a teď s tím zraněním se určitě do jeho mysli určitě může vkrást myšlenka, že v Tampě má ještě nějaký unfinished bussiness) a já jsem fakt rád, že Yzerman s tím jeho podpisem nejde přes mrtvoly a trochu u toho přemýšlí a myslí na potenciální důsledky v budoucnu.. jako třeba ty možný problémy s capem. Jen tak pro představu, letos se musí ještě podepsat Kucherov, který se pravděpodobně vysere na nějaký bridge deal a půjde si rovnou pro pořádnou výplatu. Dál ještě Killorn a jiní. Za rok pak Hedman za velký prachy a Palát s TyJem, kteří taky nebudou levní. V případě podepsání Stamkose Yzerman v podstatě vynáší ortel na těmahle mladýma hráčema a zavazuje se, že některý z nich obětuje kvůli tomu, aby mohl podepsat jednoho hráče.

Jo a btw.. jak Palát tak TyJo jsou oba mimochodem úplně s přehledem jsou 50+ bodový hráči, který teda Tampa vlastně mimo Kucherova nemá, jak píšeš.. vím, že NHL sleduješ od příchodu Jardy na Floridu, tak asi budu muset zmínit to, že lajna Palát-TyJo-Kucherov byla loni jedna z nejlepších, ne-li nejlepší lajna v celý NHL. V případě odchodu Stamkose by dokázali vytvořit legitimní 1st scoring line. Problém by byl asi v secondary scoring, ale tak tu furt je FA, draft, trejdy..

Pointa je prostě taková, že ten proces rozhodování jestli Stamkos jo nebo ne, prostě má hodně vrstev a není to tak černobílý jak se to snažíš vysvětlit. Mně osobně by to hrozně mrzelo, kdyby Stamkos odešel, nicméně plně chápu ty důvody proč ho nepodepsat a jestli se tak Yzerman rozhodne, tak to budu plně respektovat a srdce mi to trhat nebude.

No a k Drouinovi škoda slov.. opět černobílý myšlení a zase to stavíš do roviny, jakože Tampa se ho chce zbavit a ona je ten iniciátor, který ho cpe z klubu ven. Přitom to byl on, kdo podal trade request a byl to on, kdo se rozhodl, že se vysere na hraní v AHL a nebude se hlásit v Syracuse. Samozřejmě tam bylo nějaký pochybný zacházení ze strany Coopera, ale to, kde je celá ta situace dneska je z většiny zásluha Drouina a jeho agenta a ne klubu.
imp píše:že Yzerman s tím jeho podpisem nejde přes mrtvoly a trochu u toho přemýšlí a myslí na potenciální důsledky v budoucnu.. jako třeba ty možný problémy s capem.
Ako áno, rovnako som rád že Stamkosa nepodpisujeme za také prachy a Yzy vie že by to skomplikovalo našu situáciu. Avšak keby nedal tak debilnú zmluvu Callahanovi, bolo by všetko oveľa ľahšie. Už teraz je jasné že nás bude tá zmluva fakt mrzieť, a len pevne dúfam že nie viac ako zmluva Carlea.
Plánuji nějaký post o autistovi (plus nějaké celkové shrnutí). Jednoduché, ale vcelku výstižné je pro zatím tohle:
Of course Cooper blames the guys for not "paying enough attention to our own net". Well of ****ing course! You had Carle out there every other ****ing shift! You play a lineup full of defensive forwards! You built a lineup so ****ing bad that even Ray Charles saw how bad it was. Goddamnit Coop, get a ****ing clue already. The ego that guy has, man. He's got a big dick over his own accomplishments. He needs to take a long, hard look in the mirror and realize where he needs to improve this summer. If we aren't first in the division by Christmas next year, he's gone.

Chad from BP said it best:

You don't build your team around your coach, you get a coach that fits your team. He is completely changing the identity of this team into a boring and unsuccessful product.
kisin píše:Plánuji nějaký post o autistovi (plus nějaké celkové shrnutí).
Drahý kisin, očakávanie tvojho príspevku by sa dalo porovnávať s tým, ktoré sprevádza eufória na novú sériu Game Of Thrones.
Drouin povolán z AHL. Snad předvede skvěle výkony a dokáže Tampě že si zaslouží 2.šanci.
Jo no, prostor určitě bude mít. 7-9 minut TOI a parťáci Blunden a Boyle. :frajer2:
imp píše:Jo no, prostor určitě bude mít. 7-9 minut TOI a parťáci Blunden a Boyle. :frajer2:
Jenže taky bude hrát presilovky. A tam bude mít prostor ukázat se.
Naivní Joe.

EDIT:
There you go. Samozřejmě, Marchessault bude evidentně opět sedět. Jak jinak.
Hm, jestli nebude ani Johnson, tak mám seriozní obavy, že proti Deitroitu neurveme víc jak 2 výhry. :scare:
Steve Yzerman píše:Tyler Johnson could be ready by Game 1 against the Red Wings


Francie :sisi:
Killorn-Johnson-Kucherov
Palat-Filppula-Drouin
Brown-Paquette-Callahan
Condra-Boyle-Blunden


Přestože si Vlad namaže Vala na chleba ve všem mínus buly, máme zde opět situaci, kdy autismus Coopera nepovolí. Už to přesahuje snesitelnou hranici. Namestnikov je letos imho náš druhý nejlepší forward (na základě formy, celkově ne), přesto se zřejmě nevejde do sestavy, protože autista nedokáže identifikovat jeho v mnoha ohledech až téměř elitní hru. Bottom6 bude nahazovat puky, grindovat a fanoušci se budou modlit, aby neinkasovali gol, jelikož na nic jiného se ve většině zápasů nezmůžou. Autista hodlá přistoupit na sračku DRW, místo toho, aby využil svých vlastních zbraní. Unavuje mě to.
...přestože to již jednu dobu možná vypadalo, že role Namestnikova směřuje správným směrem, nyní čelíme situaci, kdy Namestnikov pravděpodobně nebude v sestavě pro game1. Nechce se mi věřit, že by hrál Cooper nějakou psychologickou hru. Rovněž se v tuto chvíli zdá nepravděpodobné, že by měl Namestnikov nějaké zranění. Do sestavy se Namestnikov dostane pravděpodobně pouze za předpokladu, pokud by nemohl Johnson. Nicméně Johnson vypadal na tréninku dobře, a loni hrál ve finále se zlomeným zápěstím, čili neočekávám, že by vynechal PO zápas. I kdyby však náhodou nenastoupil a Vlad by tedy zaujal jeho místo, na celé podstatě věci by se nic nezměnilo. Mishandling Namestnikova je samo o sobě zajímavé téma a stojí za bližší analýzu.

Namestnikov byl draftovaný v roce 2011 coby 1st rounder (27th overall). Ačkoli Yzerman byl ve funkci již na draft 2010, ten měl pod palcem ještě původní ''scouting staff'', jelikož Yzerman by ve funkci krátce a zkrátka a jistě, nebyl čas, nebyla příležitost, aby již v té době pověřil své lidi. Nedávalo by to smysl. Namestnikov byl tedy první skutečný pick Stevea Yzermana. Splnoval všechny atributy, na kterém je filozofie SY založená (nebo byla? K tomu se dostanu zřejmě příště...): speed, skill and character. Škola DRW. Talent Namestnikova byl nezpochybnitelný, nicméně vědělo se, že je ''raw'' a byl to spíš jakýsi project než 1st rounder, po kterém touží většina fanoušku na HFBoards. Bylo tam i jisté spojení s Yzermanem, který hrával v DRW se Slavou Kozlovem, strýcem Namestnikova.

Namestnikov prošel prověřeným programem v London Knights pod taktovkou klanu Hunterů. Následně si jistou dobu zvykal na tempo a tvrdost profesionálního hokeje (nic neobvyklého), ale po pár sezonách se vypracoval na jednoho z nejlepších hráčů AHL. Přirozeně tedy nastal čas, aby došlo k dalšímu, logickému kroku v jeho slušně rozjeté kariéře. V NHL byl začátek obdobný jako tehdy v AHL: slušné náznaky, nevyrovnanost, problémy s fyzickou hrou. Opět nic neobvyklého. Trvalo, než začal dělal ''impact'' i na NHL levelu, byly tam již jisté pochybnosti, nicméně trpělivost v tomto případě skutečně přinesla růže.

Letos byl od začátku sezony vidět markantní progres. Namestnikov byl ve 30.zápase podstatně lepší jak ve 2.zápase sezony. O něco lepší byl opět v 60.zápase sezony. Jinými slovy, byl tam evidentní ''month-to-month'' progres. To je klíčové. Na začátku sezony měl stále poměrně zásadní problémy s fyzickou hrou. Až příliš často a jednoduše byl odstaven od puku, od ''play'' samotné, nicméně nyní se již zdá, že tento problém víceméně, alespon z větší části, vyřešil. Minimálně co se základní části týče. Vzhledem k jeho postavě či fyzickým problémům je tedy trošku paradox, že ve svých londonských dnech byl velmi solidní ''pest'', a co víc, stále to v sobě svým způsobem má. Letos to poznal na vlastní kůži Johansen, kterého Namestnikov minimálně překvapil.Každého kolem sebe dělal lepším. Neměl jasně definovanou roli, střídal spoluhráče, přesto to na jeho výkony nemělo zásadní vliv. Byla k vidění jeho velmi solidní střela, velmi dobrý hockey sense a podcenovaná net front presence, kdy v deflections, což obecně není silná stránka Bolts, patří k nejlepším v týmu. Jeho rychlost až tak nevynikla, což souvisí s Cooperem a jeho systémem (příště se k tomu dostanu).
Nicméně to je problém autistova systému, obecně Namestnikov patří k nejrychlejším hráčům v týmu a neztratil by se ani v celkovém ligovém měřítku, ačkoli mezi úplnou elitu nepatří.

Místo toho, aby Cooper Namestnikova natrvalo zapracoval do top6, stále sázel na své koně jako Filppula či Callahan, kteří by měli mít v tuto chvíli pouze complementary roli, zejména Filppula, jehož význam s příchodem Johnsona a nyní Namestnikova zásadně klesá. Kontrast mezi Namestnikovem a Filppulou byl letos markantní. Brutální. Přesto je Filppula stále autistův ''go-to'' guy. První střídání v OT? Filppula. Údajné nejlepší ''matchup-option''? Filppula. Hlavní odpovědnost na PP? Filppula. A to i přesto, že jsem dlouhodobě přesvědčen, že Filppula je hlavním problémem, co se týče hráčského složení, na naší v uvozovkách vyhlášené PP (opět téma na někdy příště).

Obrázek

...s Namestnikovem byla největší šance, pravděpodobnost, že ''good things will happen''.

Obrázek

Obrázek

Pravděpodobně nejdůležitější, respektive nejvýstižnější obraz Namestnikovy kvality. Je to poměrně malý vzorek, nicméně i Kucherova posouval výš. V ligovém měřítku patřil mezi nejlepší ''possession-drivery'' - v CF% se pohybuje okolo 20. místo. Přestože to po jedné sezoně, kde svou roli sehrálo několik faktorů, nic moc neznamená. Nicméně není to nic až tak překvapivého. Namestnikov hraje velmi přímočarý hokej a dokáže vyhodnotit konkrétní situaci lépe než většina ostatních hráčů Tampy.

Abychom si ještě více představili kontext, porovnáme Namestnikova s ostatními útočníky Tampy:
(5v5 - 500 minutes played)
Points/TOI: 3rd
Corsi for % : 1st
High-danger scoring chance % : 1st
Scoring chance % : 2nd
Limiting shots against : 3rd
Limiting shots attempt : 3rd
Shot for % : 1st
Goal for % : 1st
Důležité je, že Namestnikov je při nejmenším obdobně ''impressive'' i na druhé straně kluziště, respektive zasluhuje se o to, že se v naší třetině zpravidla moc nehraje. Je jedním z nejlepších ''shot-supressorů'' v týmu. V tomto věku to není úplně obvyklé, že někdo vykazuje velmi pozitivní výsledky v obou statistikách. I tak však Cooper pravděpodobně věří, že Paquette, potažmo Filppula či Boyle ''brání lépe''. Paquette je warrior, ve finále vymazal Toewse, je ochoten zablokovat střelu jakoukoli částí těla. Má význam pro svůj tým? Ano. Znamená to, že brání lépe jak Namestnikov? Sotva. Měl by být po většinu sezony v top9, častěji než Namestnikov? Ani náhodou. Paquette je vlastně opakem Namestnikova, co se advanced-stats týče. Jsem ochoten mu dát free-pass, jelikož byl letos již několikrát zraněný a autista mu život dělá těžší, každopádně podstata je taková, že Paquette je 4th liner, PKer s potenciálním využitím na poslední minuty zápasu. Autista jeho význam těžce přecenuje. Nicméně tohle všechno svým způsobem souvisí se zastaralou teorií, že typ jako Paquette umí automaticky bránit, zatímco typ jako Namestnikov či Drouin automaticky neumí. Drouinovo ''nebránění'' se rovněž těžce přecenuje (další téma...).

Je velmi znepokojující, že autista Namestnikovu kvalitu vlastně ani nedokáže identifikovat. Je to znepokující s ohledem pro dnešek, s ohledem na sérii s DRW, s ohledem do budoucna. Jeden by řekl, že se poučil z Drouin fiaska, evidentně tomu tak není. Na tiskovce včera naznačil, že důvod jeho scratchování je takový, že chce hrát ''defenzivně'' a blablabla. Je idiot? Složil impotentní bottom6 a v top6 smrdí Filppula. Vlastně složil lineup, který bude MUSET hrát defenzivně. To je rozdíl. A budeme spoléhat na Bishopa, Hedmana a puck luck. I just do not get it anymore.

Můžeme se na to podívat i poněkud jednoduše. Namestnikov v ZK odehrál 80 zápasů, přijde PO a najednou bude sedět? Kde má získat zkušenosti? Bez Stamkose, Stralmana a s nekonečnou debilitou Coopera beztak nedojdeme daleko+hráč jako Filppula zde již pravděpodobně, na rozdíl od Vlada, dlouho nebude...

P.S.: Berte v úvahu, že hovořím o letošní sezoně. Celkově o Namestnikovi nejsem přesvědčený v takové míře, jako jsem byl před rokem či dvěma o Kucherovovi. Nicméně je to typ, který by v dnešní NHL měl mít úspěch. Bylo by šokující, pokud by se nestal právoplatným a dlouhodobým top6 forwardem. Kdybych měl jistotu, že si autista vytáhne z prdele kolík, řekl bych, že je velmi solidní šance, že v příští sezoně bude atakovat 60B s tím, že 50B bych považoval za jakési minimum. Mínus zranění, pochopitelně. A 50B se v dnešní NHL rovná produkci ''low-end 1C''.
Yosta mám rád. Tu základní část vystihl.
Máme za sebou prvé dva matche. To že je to nudná séria sa tak nejako potvrdzuje. V PO topicu to jasne vidieť, Wings sa porážajú prakticky sami. Game1 si nechajú vstreliť GWG (klasicky) v poslednej tretine a ked ho neuznajú tak čakajú kým ho dáme znovu. Včera detto, vyrovnajú a o 2min si nechajú šupnúť GWG.

BTW :ref: :slap: to čo predvádzali zase. Smiešne vylúčenia Datsa a neskôr Hedmana, či poslanie von Boylea za clear hit. A ignor Larkinovho hitu na Drouina (2+2) . A ten koniec zápasu sa nevyjadrujem, fakt krásny hamburger tam. A začína to pomaly smrdieť rivalitou :hmm:

Stamkosovu stratu zatiaľ necítiť. Prvá line hrá parádne, Johnny sa do toho dostal. Rovnako ZČ soft Killer, zapol PO-mod (Boyle tiež) a Kuchi je proste Kuchi :wub: . Val IT takmer 20min :-D (najviac), pilier obrany Carle 19:30....Hlavne že Nikita 12. Klasika, som zvedavý kedy na toto doplatíme.
imp píše:speciálně od lajny Palát-Val-Drouin (Filppulu bych tady klíďo vyměnil za Namestnikova). S jednou scoring line v PO daleko nedojdeme.
Myslím že je len otázka času. Tá lajna je fajn, Val neni žiadne terno ale vyložene katastrofa to neni. Palat mal na konci zč parádnu formu. A čo hlavne, Drouin. Tu dostal Cooper peknú sprchu, po call upe okamžite GWG a urobil zo seba hráča ktorého chcete mať na ľade vždy keď je nutné dať goal. Ten prehľad je proste :klobuk: . Včera tam mal niekoľko perfektných akcii a ukázal že dokáže potiahnuť celú lajnu.
Avšak potom je to už problém, čakať góly od lemplov Call, Cedric, impotentný Brown či Blunden :D to asi fakt ne :?
http://www.tampabay.com/sports/hockey/l ... ge/2274079" onclick="window.open(this.href);return false;
Je naprosto šílený, v PO fakt jeden z mála hráčů kvůli kterým stojí za to na ty zápasy koukat. Už teď má víc postseason gólů než Stamkos, od startu loňský sezony na 7. místě v gólech 5v5 (40, Stamkos 43). Legitimní elite talent. Je na správný cestě, když bude pokračovat, tak ta Ovieho predikce 50 gólů není vůbec nereálná. V létě musí být jeho nový kontrakt priorita. Ohledně toho a tý situace se Stamkosem se mi líbila větička z jednoho článku, který jsem zrovna dneska četl: "Tampa Bay will definitely need to make a long-term commitment to a high-end goal scorer this summer. It’s just not the one you might expect."
http://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/vinc ... ns-retire/" onclick="window.open(this.href);return false;

Díky za všetko :klobuk: :poklona: :poklona2: :rono:

-u mňa (a myslím že veľmi veľa fans tiež) ostane ako neohrozené číslo jedna v histórii klubu. Vinny bol proste srdcom tampy či na ľade alebo mimo. Zarábal nehorázne prachy ale má vlastnú nadáciu a ročne do nej idú milióny. Dúfam že sa čoskoro vráti do Tampy a bude niekde vo vedení, takého chlapa proste potrebujeme. :)

St.Jidáš mu nesiaha ani po päty :noway:
8y-10mil for Kucherov


Stamkos :buh:
AndyF píše:... 8 straight years due to signing with Toronto
Vraj 8 rokov, možno tak v Tampe. :jn:
VINCENT LECAVALIER ANNOUNCES RETIREMENT FROM NHL
Obrázek

Ako povedal tak spravil. Vinny oficiálne končí :cry: . Smútok, avšak na druhej strane spokojnosť s jeho rozhodnutím. Po trejde do LA si napravil aspoň trochu povesť, ukázal že góly stále dávať vie a je platný na PP. Každopádne hlbší pohľad v podobe corsi a spol. ukazoval že to s ním ide dole vodou. Ďalšia sezóna by zmysel nemala. Čo ma veľmi milo prekvapilo, že fans LA (ktorých fóra som začal navštevovať) si ho aj za ten krátky čas obľúbili a po prvých 2 týždňoch dokonca niektorý napádali fans Flyers čo s ním spravili a aký steal to bol. To aspoň trochu potešilo :). No linku Vinny-PHI úplne vynechám, popísalo sa tu o nej viac ako dosť. Za zmienku ale stojí, že na tlačovke poďakoval úplne všetkým okrem Flyers.

Stats:
17seasons (14 Tampa)
1212 games
421g+528a
75 play-off games
56 play-off points
najlepšia sezóna 2006/07: 108b (52g)

Stanley cup
Trofej Maurica Richarda
King Clancy Trophy
NHL Foundation Player Award
Zlato WC, MVP Kanadského teamu na WC
štart na OG 2006
Michel Bergeron Trophy (trofej najlepšieho nováčika QMJHL)
3 najmladší kapitán, (19rokov a 134 dní)
4x All stars ( v 2008 kapitán východného teamu)

Stále mu patria klubové rekordy, najviac sezón, zápasov, gólov. A najviac bodov v jednej sezóne.

Lecavalier by mal byť TOP3 hráč pre každého fanúšika Tampy. Nikdy nechcel opustiť Tampu, dokonca chcel aby ho trejdovali do TOR, kde by ho čakal Buy-out a podpísal by novú, lepšiu zmluvu pre team. (liga to zatrhla). Nikdy nespravil to čo St.Jidáš, :grc: . Stamkos je stále na míle vzdialený a dúfam že po 1.7.2016 bude ešte ďalej.

btw. Vinny bude ešte 10rokov dostávať na účet čiastku 1,7mega ročne.

Vinny proste žije, pre mesto, pre klub. Nie je teda prekvapujúce, že ostane v Tampe do konca života. A myslím že je len otázkou času kedy mu Yzy ponúkne prácu v klube.
Výrok Stamkosa 2013: "Keď ma Tampa draftovala, veľa som o jeho ústretovosti počul. Ale až keď som na vlastné oči videl, koľko akcii sa účastní, koľko peňazí dáva na dobročinné účely...Pochopil som že Vinny Lecavalier nie je len kapitán mužstva ale kapitánom celého mesta.

"Hokej je najlepší týmový šport na svete. Nie je nič viac, ako zdielať šatňu so svojimi spoluhráčmi a konkurovať si každý deň. Urobil som si priateľov na celý život a rád by som im poďakoval za túto nezapomenutelnú cestu.

Ďakujem.“


To ja ďakujem, že si ma k tomuto športu a teamu dostal :wub: :rono: :rono: :rono:
Tak Kisine jaka ? Co rikas na Wisniewskiho, ma to smysl?

Jinak koukam, ze tu par let nejsem a hned to tu nejak umira :D
Já se mám celkem fajn. Jak ty válíš? Můžeme pokecat na FB.

Wisniewski by určitě měl smysl za předpokladu, že je 100% a neztratil krok či dva. Což se samozřejmě z naší pozice těžko odhaduje. Zdá se být pomalý (https://www.youtube.com/watch?v=6ZcapKdiNNo" onclick="window.open(this.href);return false;), ACL neměl prvně - to nevěstí nic dobrého. Na druhou stranu, vždycky to byl velmi dobrý bek, dlouhodobě patřil mezi užší špičku PMDs, furt by neměl být horší jak Sustr (http://public.tableau.com/shared/ZG2WWG ... _count=yes" onclick="window.open(this.href);return false;) a mohl by zaplnit největší ''organizational need'', righty PP QB. Pokud přesvědčí, kontrakt zcela jistě dostane.
9514 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES