Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY LIGHTNING

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

TB-PIT 3-4 (0:1),(2:0),(1:3)

Tak a séria pokračuje :-( . Klesli sme ku dnu konferencie a na tú tabuľku sa mi naozaj pozerá zle. Sakra, znova toľko lucku a skvelý Garon (s časti aj Lindkbäck) ale aj tak bez bodu. Hrozne sa trápime a ako cez výkend tak aj dneska nás značne potopil Brewer. Odohrali sme ale veľmi dobrý zápas konkurovali sme Pens ako to išlo a boli sme im miestami viac ako vyrovnaný súper. Začali sme znova dosť nanič a následne inkasovali, naša hra sa ale ako vždy zlepšila a v druhej tretine sme po nádhernom pase Hedmana vyrovnali. Tučniaci mali šance, niekedy sme sa nevedeli dostať z pásme ale udržali sme to a nakoniec po šťastnom góle aj vyhrávali. Ubránili sme aj slávne presilovky pens po blbom vylúčený Brewera. Potom prišla úžasná posledná tretina a posrali sme to ako sa len dalo, gól na 4:2 bol taktiež funny hráme powerplay a nakoniec idú PIT 3v1 a samozrejme ten jediný od nás (zodpovedný) bol Hedman...Ak aj dneska vídeme proti Devils bez bodu tak stratíme veľa. Tá bojovnosť a nevyrovnanosť v každej tretine sa musí zmeniť a to okamžite inak :rozlucka: Play-off.

Skoro som omdlel keď som videl že pri Garonovi je lekár...Znova podával excelentný výkon a čo predvádzal v našom oslabení bolo úžasné. Držal nás v hre a nedám na neho dopustiť, ale ak to bude niečo vážnejšie :nervozny: . Lindbäck nás sám do PO nedostane a aby mu kryl chrbát Helenius ehmm :ee: ...Avšak dneska Lindbäck nepodal taktiež mizerný výkon, a mal tam niekoľko saveou nad ktorými som smekal. No pri tom góle Malkina :slap: , boli na neho traja. Carle-Brewer sa hodia na zem a on ich presne napodobní. Rozplácol sa tam ako žaba a nič nespravil. Jasné gól ide na Brewera ale z môjho pohľadu to bol úbohý move čo predviedol.

Tak a už aj Brewer sa pridal k skvelým rozohrávkam Sala a Carla. Jedine to ešte drží Hedman ktorý zatiaľ výrazný kiks nepredviedol. Je to asi tým že je o 3x level vyššie :hmm: . Brewer "ovládol" posledné dva zápasy a ak to chce do tretice, máme sa na čo tešiť. Ako písal kisin je to už zrejme bek do 3lajny...Lee prekvapujúco solid zápas kde hral okey, a som spokojný pribudlo aj +1. Nekomplikoval si to a to je fajn. Návrat Sala nám vyditelne pomohol ale je to rovnaký Salo ako pred zranením, dúfajme že jeho druhé ja zo začiatku sezóny sa ešte vráti.

Znova sme nesklamali a aspoň ofenzívnu mizériu máme už za sebou. Začnem Palátom ktorý odohral super zápas a hlavne v prvej tretine sa mi veľmi páčil. Bojoval a mal dobrú kontrolu puku, bolo vidieť ako sa chce ukázať. A podarilo sa mu to, prvý zápas prvý bod. Aj cez malý ice-time ukázal veľa :good: . Marty je späť, už dlhšie má dobré výkony ale dneska podľa mňa najlepší hráč od nás. Nahrávky boli presné a znova to bol TOP nahrávač ligy. Naopak Vinny vyhasol úplne. Predvádza zúfalé výkony a je fakt že toto výkon TOP6 forwarda nie je :? . Crombeen dal prekvapujúco tyčku a na oslabeniach spravil kus roboty. Zrejme najlepší zápas. To isté môžem povedať aj o Labriem. Nečakal som že to raz napíšem ale Labrie ma prekvapil a vyložene zlé striedanie nemal. Stále sa zhadzuje tým ako sa snaží byť TOP fighter ale nikdy mu to nevyšlo...To už aj Crombeen sa lepšie bije. Každopádne má za sebou najlepší zápas, aj keď si myslím že aj Boucher je rýchlejší ako on. Purcell znova výkon úplne mimo.

WTF of the game :arrow: Stamkos mal dneska 60% úspešnosť na vhadzovaniach :sok: . Celkovo sme mali o 4vhadzovania win viacej. Nechápem ako je to možné že sme Pens v tomto ohľade takto predčili. Crosby sa veľmi nepochlapil a ostal na 52% , Hall to zaklincoval úplne 17% :D

Dneska ďalšia dlhá noc a verím že už úspešná. Devils majú hernú krízu a nedarí sa im, naviac v bráne bude zrejme mladík Kinkaid. Z výkonom ako dneska by sme mali NJ poraziť, máme ideálnu šancu. Ak to nevyužijeme dneska tak už vážne neviem ....
D§M píše:Lindbäck nás sám do PO nedostane a aby mu kryl chrbát Helenius ehmm :ee:
Záda mu bude krýt Desjardins :nono2:

Tohle je v řiti, když se zraní gólman, co nám měl "zachránit" sezónu. Jde vlastně o stejný scénář jako loni, akorát se to stalo dřív. Lindbäck nás s momentálním sebevědomym do Play-Off nedostane a Cédrick toho taky moc nezachrání. Nevím, ale pokud bude Garon mimo hru na delší dobu, zkusil bych získat Januse. Slovanu skončila sezóna a Janus má volno. V dlouhodobější absenci by to byla skvělá možnost ho vyzkoušet na úrovni NHL.

Je to smutný ale hráči z Crunch neskutečně zastiňují naše hvězdy. Jejich nasazení, aktivita a chtíč po vítězství se se zbytkem týmu nedá rovnat. Hedmana nepočítám. Brewera bych posadil, prosral nám dva zápasy v řadě. Už jsme v top5 draftu, jestli si to neposerem, budem mít Jonese :jn: Bojím se ale, že blížící se uzávěrka pro nás bude mít katastrofální následky a budou se pakovat i hráči, kteří by neměli (Thompson, Pouliot atd.).

Asi je vážně na čase vyhodit Bouchera. Jestli neuděláme Play-Off, Yzerman by se neměl dlouho rozhodovat. Nicméně, Yzerman mě svojí neaktivitou už taky docela sere. Ten tým potřebuje pomoc, potřebuje se zbavit přítěží Mikka, Leeho a dalšího odpadu. Za poslední zápasy musim říct, že bych oželel i výměnu Brewera v nějakym balíčku za pořádnýho beka. Jasně, Yzerman je patient, ale fanoušci Bolts už patient přestávají být :-( Když se výsledky nedostavují ani s nabušenou soupiskou.
Mike Corcoran píše:TBLightning announce Mathieu Garon is listed as day-to-day with a lower body injury.
Takže aspon, že to neni nic vážnýho. Jestli Lindbäck nevyhoří, tak se Desjardins možná ani nedostane do hry :giggle:
V bráne nakoniec Hedberg, veľmi dobrá správa. Neverím že Hedberg podá kvalitný výkon. Túto chybu proti nám spravili Jets z Pavelcom a po nich aj Maple Leafs z Scrivensom. Potrestali sme túto chybu 2x musíme aj tretí! :box:
TB-NJ 5-2 (1:0),(2:0),(2:2)

Už som aj zabudol aké je to vyhrať :roll: . Potvrdila sa naivita DeBoera a Hedberg bol prekvapujúco striedaný. Body máme a som spokojný z výkonom, teda ak nerátam Last-5min. Nevyhli sme sa pár hluchým miestam ale je vidieť že sa to vracia do starých koľají, pomohol nám Natov gól po tom ako nás Devils držali v pásme a mali asi dve sľubné šance a my sme následne skórovali. V dobrom výkone sme pokračovali aj v II.tretine, skvelé kombinácie 2.lajny ktoré vyústili v dva góly a vyhnanie Hedberga z brány. Obával som sa či znova nepoľavíme v III.tretine ale nesprestali sme hrať a Stamkos svojim brejkom mohol zvyšovať už na 4:0. Nakoniec sme zvyšovali až o niečo neskôr po strele Thompsona. Aj v obrane panovala u mňa spokojnosť a nebyť tých posledných 5min kde sme hrali hrozne a súper nám mohol nastrieľať aj 5gólov hodnotil by som zápas za TOP3 v sezóne. Ale zrejme je to daň nášho ofenzívne štýlu že budeme radi za jeden SO v sezóne. Každopádne na jednom inkasovanom góle sme to udržať mohli :thumbsdown: . Som ale veľmi zvedavý či Shannahan bude riešiť ten likvidačný zákrok toho mamuta Janssena, hrá prvý zápas v sezóne a spraví toto. Ak toto nie je na suspendáciu tak neviem, ak som dobre videl pekne si nadskočil predtým ako nalepil Coryho na mantinel. Ešte že je Conacher veľmi imúnny proti tvrdým stretom inak neviem. No pokračoval v zápase a to je hlavné.

A.Lindbäck nesklamal a Desjardins si pozrel match iba z lavičky. Soft goal nikde a to ma trápilo hlavne v druhej tretine najviac aby to nenaštartovali Devils. Nemusel riešiť žiadne vážne problémy ale chytal spoľahlivo. Dovolím si tvrdiť že dneska aj cez tých 29striel nemal veľa roboty a zapotil sa dosť málo. No dôležité je že % úspešnosť ide hore a GAA dole.

Boucher sa rozhodol ponechať si obranu zo zápasu s Pens a hrala rovnako ako včera. Až na tých 5minút okey a žiadne kiksy som nezaznamenal. Jednotlivci taktiež detto výkon zo včera a Brewer sa spamätal a dával si pozor síce to často vyhadzoval len s pásme a o niakej rozohrávke nemôže byť reč ale defenzívu odohral na jednotku.

Zápas v podaní 2 a 3 lajny. Akcie Killorn-Vinny-Marty boli nádhera o čom hovorí 2gól. Thompson parádnych 2+1 a 2.hviezda dňa celej NHL! :cool: Nate šokuje. Alex dal zabudnúť na Pouliota v druhej lajne a odohral znova super zápas. Teraz fakt dúfam že Malone si ešte chvíľu oddýchne lebo strčiť Killorna do trojky by bola veľká škoda...U Vinnyho zlepšenie, nestrácal zbytočne puky ale hlavne sa až prekvapujúco vracal a zastúpil niekoľko krát 2.beka. Čo ma ale zarazilo bola neviditeľnosť Stamkosa. Tvl dve tretiny som ani nevedel že hrá a nebyť toho brejku v tretej tretine nezaznamenal by som ho asi celý zápas. Ono celkovo mi prišla lajna Pyatt-Stamkos-Purcell dosť soft (za čo mohol extrémne nudný Purcell a jeho lenivosť).

Fight window:Dneska sa pozreme na našich bitkárov, a nevedieme si zle. Crombeen vedie celú NHL v počte bitiek a výsledky vôbec nie su zlé. B.J. prehral iba 2x, 3x remízoval a 3x si pripísal víťazstvo. Medved Labrie stihol 4 bitky a pripísal si 2 výhry, 1x remízoval a včera nestačil na D.Engellanda

Dúfam že nás táto výhra nakopla a výkon pôjde hore. Máme teraz 3 veľmi dobre hrateľné zápasi a budem dúfať v 5bodov :jj:

:bitka3:
Novým asistenčním koučem by mohl být od příští sezóny Ulf Samuelsson. Vedení Lightning ho prej kontaktovalo, Ulf má ale ještě platnou smlouvu se švédským MODO. Takže jednat se může až sezona skončí. Samuelsson byl kdysi solidní bek a pět let (2006-2011) dělal už assist. coache u Coyotes.
Dneska proti Jets, musíme vyhrať. Al Montoya v bráne, verím že to bude veľké plus a Montoya toho veľa nepochytá, v obrane je mimo Enstrom a Redmond.

Out dneska Hall ale hlavne že Labrie hrá :slap: . Malone sa nám konečne vrátil, som zvedavý na jeho formu. Našiel som na dneska tieto formácie, ale dúfam že nie sú pravdivé:

Conacher-Stamkos-Purcell
Killorn-Lecavalier-St.Louis
Malone-Pyatt-Palat
Labrie-Thompson-Crombeen

Dať Thompsona po takom zápase do 4.lajny...Mal tak asi 3zápasi po sebe keď hral čisto ako hráč 4.lajny a nakoniec po takom zápase ide do 4-ky. Cory v New Jersey odohral super zápas v trojke a rád by som ho tam videl aj dneska z Malonom a Thompsonom. A do jednotky skúsiť Pyatta.
D§M píše: Out dneska Hall ale hlavne že Labrie hrá :slap:
Labrie hraje poslední 3 zápasy luxusně, Hall mu nesahá ani po kotníky.
áno hrá, je ho vidieť a je dobrý 4.lajner ale že nesiaha Hallovi po kotníky? záleží v čom. Jednak prídeme o dôležité buly na oslabení a jednak to zhorší aj oslabenia celkovo. Labrie nemôže hrať oslabenia a Crombeen v defenzívnej hre na Halla taktiež stráca.
Hall zase tolik buly neabsolvuje a oslabení na něm nestojí. Furt to je slušný 4th liner, ale momentálně máme prostě 12 lepších útočníků, takže sedí. Labrie mohl v každém z posledních 3 zápasů bodovat, hituje, dělá dusno, bruslí, dokáže převrátit momentum na naší stranu. Hall toho až zas tolik nepřináší. Dokud bude hrát Nacho v takové fazoně, byla by škoda toho nevyužít.

http://www.tampabay.com/blogs/lightning ... up/2107603" onclick="window.open(this.href);return false;
Lecavalier na silu, dle očekávání...
Jasné PK na ňom nestojí ale je to náš TOP4 útočník na PK. Labrie, Crombeen či Pyatt sa s ním na oslabení rovnať nemôžu. Labrie je teraz celkom vo forme a v 4lajne asi uhrá viacej, v tom máš plnú pravdu.
Já už nemám na tuhle ubohou bandu hovad sílu. S posranym Winnipegem, s Montoyou v bráně, na domácim ledě, další prohra o jeden gól. JEDEN FUCKIN' GOAL! Prohra 2-1 :hroza: I'm done..

Stamkos says it will take 15-17 wins in Lightning's last 24 games to make the playoffs :ahoj:
WPG-TB 2-1 (1:0),(0:0),(1:1)

Neskutočné čo to bol zase za zápas. Toto som bral za jeden z najdôležitejších zápasov sezóny a my sme ho tak posrali. Keď je dobrá obrana, náš útok sa trápil a nevyužije nič. Presilovky ktoré sme dostali takmer zadarmo sme nedokázali využiť a z Montoyu sme spravili hviezdu zápasu...Boli sme lepší, šance boli ale keď sme videli že to tam nepadá, nezaradili sme vyšší stupeň a nič nové nevymysleli. Padol s toho jeden gól a 3tyčky...Na nič sa vyhovárať nemôžeme. Z tej presilovky 5na3 som sklamaný nehorázne. Znova sa to hralo na Stamkosa :slap: mám pocit že tie jeho OT by už chytil aj slepý. Mrzieť môže aj veľká šanca Vinnyho na konci ale tých šancí bola za celý zápas hrozne veľa. Najsmutnejšie je ako sme sa v 3tretine uspokojili z vyrovnaním. V poslednej tretine do vyrovnania Stamkosa sme Jets tlačili a k ničomu nepustili. Po góle to išlo veľmi dole, šance ubúdali a vyzeralo to ako keby sme len čakali na predlženie.

Z tých dvoch gólov nie je čo vyčítať Lindbäckovi. Chytal veľmi dobre a teraz nás podržal v niekoľkých ťažkých situáciách. Uvidíme ako zachytá proti ťažkým súperom tipu Montreal. Tam sa ukáže.

Tie hrubky obrany v prvej tretine boli až komické, nebyť Lindbäcka inkasovali by sme asi tak trojku hneď v prvej tretine. Carle chcel aby zápas nabral tempo hneď na začiatku a jeho prihrávka pred bránu bola "úúúžasná". Lee sa onedlho pridal a znova nám zavaril vo vlastnom pásme...Zrejme najlepší bek zápasu bol Brewer hlavne v hre v zadu a rozdal asi tri ukážkové hity. Hedman ma dosť sklamal svojou hrou ktorá mi prišla odfláknutá. Rovnako Salo.

To čo šlapalo proti Devils na jednotku, úplne vyhorelo. Bola proti nám síce aj konštrukcia brány ale útočníci nevedeli dať gól. Palat podal znovu perfektný zápas, chýbali milimetre a zrejme by bol hrdinom zápasu a bodoval by v prvých 3zápasoch. Purcell, Pyatt :giggle:. To bola úbohosť a hlavne Purcell :grc: . U Pyatta som si zvykol niekedy mi príde že je úplne mimo ako keby nasraný za malý ice-time. Purcell ma začína nehorázne štvať, momentálne by som bol plne za ho vytrejdovať. Thompson-Palat veľmi dobre rovnako Cory. S Killornom to bolo horšie hlavne súboji pri mantineli, občas som sa čudoval že prehrával také súboje.

Som zvedavý čo sa pokazí proti Canadiens. Soft goals by Lidnbäck?, nedôrazná obrana alebo útok ktorý nevyužije nič a bude hrať tak 5 až10min z 60-tich? Uvidíme dneska v noci...

Two-Period facts: Pred zápasom s Jets sme mali veľmi zaujímavé stats ohľadom druhej tretiny. Na začiatku sezóny (keď sa nám darilo) sme ich mali veľmi slabé a inkasovali sme v nich veľa gólov a málo dali. Teraz sa to trochu zmenilo, v vstrelených góloch za 2.tretinu sme celkovo 2 v NHL. Avšak v inkasovaných sme si veľmi nepolepšili a sme na 27 mieste. Takže kto rád pozerá útočný hokej, odporúčam druhé tretiny zápasov Tampy :good:
Já si naopak myslím, že ten druhý gól co Lindback dostal, byl hodně laciný. Takové štouchnutí mu tam po ledě prostě nemůže projít (navíc když je do konce pár minut), to musí chytat. V zámoří častokrát ohodnotili jako soft i ten první gól - to bych neřekl, ale ten druhý jednoznačně.
Desjardins v bráne hmmm :thumbsup: osobne mu verím že nepodá zlý výkon. Je sila že znova nastúpi proti Canadiens na svoj prvý zápas sezóny a to nehovoriac o tom že sme ho trejdly od nich.

Cedrick verím že sa vytiahneš :frajer2:
Ta poslední třetina, to měl bejt jako nějakej blbej vtip?! Na začátku sezony jsme to válcovali, jediný náš problém spočíval ve slabých druhých třetinách, všechno sme ale doháněli v těch třetích, který jsme měli dokonalý. Teď je všechno naopak, v druhých se nám daří a v té poslední proserem celej náskok.

10. prohra o JEDEN gól v této sezóně :wave: To je umění. Nasazení, který sem viděl, když tým tekl o jednu branku na konci zápasu, to mi bylo docela do breku. Nulový nasazení, tým byl kompletně smířenej s tim, že to nedotáhne do konce a prohraje. Vážně šlo vidět, že už to maj u samý prdele, jak zápas dopadne. DVĚ střely za třetí třetinu, takhle se prosim bojuje o udržení skóre :klobuk:

Jak je možný, že Hedman a Salo odehrajou oba dva přibližně 23-24 minut za zápas, jsou +2 a Brian FUCKIN PIECE OF SHIT Lee je za 18 minut -3 ?!?! Proč ten lemploid posranej ještě hraje? Proč mu vubec Scarface ještě nepochopitelně zvyšuje Ice Time?! Bergeon je o třídu lepší a sedí! O tom, že Conacher začal dostávat Ice Time na úrovni 4th linera snad ani nemá cenu mluvit, včera si zahrál něco málo přes osm minut. Proti Jets taky hrál snad jen devět minut. Boucher bude schopnej si ještě vynutit jeho reassing do Crunch. Edward podruhé za sebou IT jen 13 minut.. s tím problém nemám.

Čas vyhodit Bouchera, tohle nemá obdoby, aby takhle silnej team suckoval o 106. Hlavně prohrát deset utkání o jednu branku, to chce dávku suckovacího talentu. Když jsem viděl tu "snahu" ve třetí třetině, všem muselo bejt jasný, že ten tým si jde tvrdě za Jonesem a Boucher už neni schopnej s tim nic udělat. Místo snahy o vyrovnání totálně odevzdanej výkon.

Včera jsme hráli jen druhou třetinu, zbytek řídili Habs vlastní trénink. Jestli má Yzerman trochu soucit a věří v záchranu sezony, tak okamžitě vyhodí Bouchera. V opačnym případě by bylo dobrý prosrat všechny utkání stejným tempem a v červnu si vytáhnout Jonese.. když už je všechno tak na ho*no a nikdo ve vedení s tim neni schopnej nic udělat, tak at nám z toho aspon kápne něco na draftu. Jenže, ten Jones by nám byl taky k ničemu, pokud budeme hrát pod Boucherem se stejnym nasazením.
V první třetině jsme vás přebruslili, ale nijak vážně jsme neudeřili a to se vlastně po čas zápasu moc nezměnilo. Vy jste byli efektivní a z minima vytěžili maximum. Nicméně ta třetí třetina byl tristní a i nás malátný výkon stačil na obrat z 1:3 na 4:3 :wave: Opravdu situace u Bolts není ideální a jak říkáš, pokud se Conacherovi snižuje TOI, sedí MAB na úkor Leeho... Nemáte jasnou jedničku, no PO by reálné být ještě mohlo, ale s takovým přístupem spíš ne.
Mě je z toho na blití :bitka3: Sere mě na tom jedna věc - udělat chybu (golman, obrana, pitomý turnover v útočné třetině atd.) se může stát a sem tam může udělat chybu každý, ALE opakovat furt to samé every fuckin' game, to může opravdu jenom blbec. To nasazení taky, kolik zápasů jsme hráli fakt poctivě a s nasazením celých 60 minut? Na prsty jedné ruky by se to mohlo vejít (na obě ruce tutově).
Celou sezonu je to plus minus furt to samé - a že jsme měli dobrý vstup do sezony: jo, měli, ale když golman a obrana dostane 6-8 branek goal support, tak to se vyhrává lehko a nějak blbé góly se v tom ztratí. Když je to těsný zápas (jako většina), tak nemáme nárok. Ještě jsme v sezoně nevyhráli na míň jak 4 branky (a na 4 jenom dvakrát, ostatní výhry jsou na 5 a víc), to je taky unikát.
Na ten ice-time Leeho jsem včera taky čuměl. Neskutečné, já nevím, asi mi něco uniká - tak pokud mám v týmu beka A, který má statistiku +12, a pak mám beka B, který má za stejný počet zápasů -13, tak mi něco říká, že bek B bude asi pěkné kopyto a neměl by asi hrávat pokud možno vůbec a ne 18+ minut :slap:
Boucher a Lacroix ztratili kontrolu nad teamem. Stvořit pairing Carle-Lee, dát Leemu 18 minut TOI a odehrát nejhorší domácí třetinu v historii klubu, to se v jednom zápase jen tak nevidí. Máme horší rekord jak loni, kdy jsme měli AHL obranu+Rolieho!!! Soupiska je PO kalibru, ale prostě to nefunguje. Pakliže se Boucher nebude do konce sezony pakovat, Yzerman u mě hodně klesne.
#Lightning Brendan Mikkelson on #NHL waivers

OK, je to samozřejmě pozitivní zpráva, musíme se začít zbavovat odpadu, ale... Ačkoliv Mikkelsona nesnáším, letos nedostal pořádnou šanci. Odehrál 4 zápasy, ve 2 se držel a ve 2 vypadal jak Mikkelson. Byl by při větší zátěži horší jak Lee? Jde to ještě vůbec? Lee může udělat 20 chyb a hrát stejně bude. Chyba Yzermana, že dal Korejci two-year deal (tím pádem tak nějak hrát musí) a chyba Boucher, že vsází vše na jednu kartu. Alespon příležitostně Lee HS být může.

Každopádně uvolnujeme flek, pravděpodobně pro Gudase.
Čas vytrhat plevel a dát šanci mladým.

Killorn hraje top6 minuty, za což sem rád, ale Conacher začal dostávat IT na úrovni 4th linera. Do konce sezony to chce ještě vyzkoušet alespoň na pár zápasů Gudase, Barberia a popř. Johnsona. Ať vidíme, jak na tom jsou. Conacher a Killorn by měli být oba dva do příští sezóny lock, nevidim jedinej důvod vracet je zpět do AHL.

Když už nebude Play-Off, tak ať to projíždíme aspon ve velkym stylu a na konci června si vytáhneme Jonese. Vůbec bych se nezlobil vyhazovu Bouchera, najmout do konce sezóny Coopera. Přinejhoršim zkusit Ruffa.
MTL-TB 4-3 (0:0),(1:3),(3:0)

Dneska veľa do diskusie nepridám a osobne nemám čo vytknúť žiadnemu článku. Všetko dôležité tu bolo spomenuté. Jediné čo ma dneska ako tak potešilo bolo umiestnenie Mikkelsona na waiver, čakal som ale že sa budem viacej tešiť. Ako hovorí kisin, veľa šancí nedostal a 5x radšej by som sa radoval za Leeho. Po tom zápase z Canadiens som nemohol dostať z hlavy tú 3.tretinu ktorú sme zahrali...počkať nezahrali. Bol to odpad,hnus, úbohosť. Znova hrozný, začiatku kde sme nemali nárok a Carle spolu z Leem si zase skúsili rozohrávky na hokejky súpera. Celkom sme sa prvú tretinu držali a nakoniec tá tretina nebola až tak tragická. V druhej sme konečne začali hrať hokej a bolo to na dobrej úrovni, vybojovali sme si dobrý náskok a všetko vyzeralo tak nádejne. Avšak tretia tretina vzdialila play-off zase o niečo ďalej, neviem ako sa môže hra jedného teamu zmeniť až o toľkoto za jednu prestávku. Boucher im zrejme nakecal do hláv dobré sra*ky...Keď je hráčom uprdele či vyhrávajú alebo nie a idú si na ľad odrobiť iba svoje peniaze čo zmôžeme my? :neviem:

Veriť Desjardinsovi sa teda nevydarilo, sršal som optimizmom aj tu v topicu že to nebude naše mínus v zápase. Aj keď sme hrali hrozne celý team, ten 4gól či 3gól a aj zlé pokrytie puku pri 2góle. Cedrick sklamal a v A-čku by nemal dostať príležitosť už nikdy. Nie som na neho niak extra naštvaný ale nepredviedol žiadny "Great save" a na NHL jednoducho nemá. Desjardins spred tej operácii ramien je asi definitívne fuč :-(

Málem ma vomylo keď som videl Leeho z 18min. Spraviť dvojicu Lee-Carle :hehe: :rofl: . Horšia dvojica spraviť nešla, pokiaľ by sme nedali Labrieho do 3obrannej dvojice z Leem nič horšie nie je. Výsledok ich spolupráce sa dostavil takmer okamžite, Leeho bol jednoznačne 1gól ale na to som už zviknutý. Takéto bullshity robí asi každý druhý zápas. Opakujem sa ale Carle je úplný šmejd. Na Aulieho ktorého máme za smiešneho Ashtona nemá v defenzíve ani zďaleka a zakaždým keď si spomeniem na ten jeho plat :monokel: . Obranu by som rozdelil na dve polky: Hedman, Salo, Aulie / Carle, Brewer, Lee. Hedman zo Salom odohrali perfektný zápas a nespravili žiadnu chybu všetky puky pekne vyhadzovali a robili mi naozaj radosť.

Zohranosť Martyho z Stamkosom je zrejme späť. Happy Stamkos, sad Vinny. Dosť že Lecavalier hrá fakt zle teraz mu odíde jediné čo ho udržiavalo v tom že si nezaslúži byť na centri 3.lajny. Malone sa mi zatiaľ páči a hrá dobre po tom zranený, neverím že to vydrží dlho ale takto ho berem všetkými desiatimi. Killornovi to vcelku išlo, zlepšenie oproti Jets tam je ale nie je to ten dravý hráč zo začiatku. 4.lajna a celkovo všetci hráči z dolných lajn sa mi páčili a Labrie znova prekvapil. Obzvlášť vyzdvihnem Thompsona, hrá fakt veľmi dobre a začína hrať aj vyrovnane. Presilovky zase stáli za to :giggle: a k Purcellovi sa tiež nejdem vyjadrovať. Čo ten tam zahral...Jedine kde bol Vinny veľmi dobre použiteľný boli PP ale keďže už je v dvojke a odohrá 30sek za PP je aj tam úplne nanič.

V Utorok zápas dvoch zúfalcov z Floridy...Ten zápas bude utrpenie, ak budeme hrať tak zle ako doteraz a Panthers detto vidím že to bude zápas na úrovni ECHL. Horšie ako my sú na to asi len oni. Zachráňme si aspoň trochu uznania a vyhrajme to :pray:
The Tampa Bay Lightning have recalled defenseman Radko Gudas from the Syracuse Crunch. Gudas will wear jersey number 75.
Obrázek

:good: Nič iné som po odchode Mikkelsona nečakal. Verím že Gudas bude tým správnym bekom do 3.lajny aby sa stabilizovala. Gudas je skvelý defenzívny bek niečo na spôsob Aulieho akurát veľké jeho + je aj v tom že nie je úplne márny v ofenzíve a dokáže pozbierať aj nejaké tie áčka. Keby tak Boucher posadil Leeho a spravil dvojicu Aulie-Gudas :angel: cez nich by len tak niečo neprešlo :tlap:
The Tampa Bay Lightning have acquired forward Dan Sexton from the Anaheim Ducks in exchange for forward Kyle Wilson.
Pre mňa nezaujímavý nepodstatný trejd aj keď sme z neho zrejme vyšli lepšie. Wilson u skvelých Crunch v 22zap 5+0 a -5 ? Veľká bieda hlavne po tom ako sa hovorilo o jeho veľmi dobrom kempe. Sexton je taktiež čistý AHL-kár ktorý by možno v inom teame dostal šancu na pár zápasov aj hore, ale u nás to nehrozí. V SYR bude dostávať ešte menej priestoru ako v Admirals a vidím to na 3-4 lajnu. Avšak horší ako Wilson nebude, stats má slušné 5+11.
GUDAS!! YEAH!! FEAR THE BEARD!! BITCHES!!

Snad Gudie nezklame, čekám od něj docela hodně. Přesně ten typ beka, který nám chybí. Horší jak Lee určitě nebude :giggle: Jen mám obavy, že Boucherovi zase hrábne a posadí Aulieho :slap: Gudas by klidně mohl dostat pár minut i vedle Hedmana, at se soupeř na chvilku posere strachy. Heds měl v PO taky solidní bradku, třeba ho Gudas přesvědčí, at si jí nechá zase narůst :petrik: Těšim se něj, na kluka vousatýho.

Trade tak nějak o ničem. Sexton je ale IMO lepší jak Wilson, Crunch by mohl produktivitu ještě zvýšit. Nicméně oba dva se letos trápí, takže je to spíš takový trade na probuzení a druhou šanci.
9521 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS