Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Parda píše:
ned 24. led 2021 14:04
Prý tam šlo o to, že Tatar nevedl puk na holi, čili puk byl sice jasně za modrou i s Danaultem, to viděl každý, ale asi nové pravidlo je, že pokud je puk v pásmu volně, tak se to jako off side nepočítá. Tak to aspoň říkal komentátor.
To podle mě není žádný nový pravidlo. To je normální vyklizení pásma a už jsem to viděl několikrát, že si hráč ťukne puk do pásma a pak čeká, až mu hráč vyjede, ale málokdy to vyjde takhle o fous, že se ani nezastaví. (samozřejmě to nebylo úmyslně)
habs píše:
ned 24. led 2021 14:17
Ale Toffoli dostal 2 minuty za najetí do gólmana
Píšu extra dvojku nedostal, zkrátka ven šel Toffoli i Horvat, který jen normálně bránil golmana, měl jít jen Toffoli ven nebo oba, ale pak měl dostat 2+2, furt se mele jak se musí bránit golmani tak se do nich takhle najíždět nesmí, udělat to někdo Carymu a ani z toho nebýt přesilovka tak jsem nasraný. To samé Myers a jeho hit, furt jak se musí chránit údery do hlavy a bez penalizace, sudí a players safety jsou někdy joke. Na druhou stranu, poznal by někdo, kdyby Myers nehrál? :jn: :giggle:

A pravidlo o offisidu asi nové není jak píše Andy, já si to nevybavuju že bych to někdy takto viděl, ale logiku to má a pomohlo nám to, proč ne :jupi:
Parda píše:
ned 24. led 2021 14:04
Ale podle mě ještě Pearson, , Miller, Horvat, Elias a ostatní ještě chytnou slinu a prostřílíte to ofenzivou, o to se nebojím.
Možná nějaký zápas se to povede, ale pravidelně bodovat s tím že budeš vždycky dostávat 5 gólů nejde.
Parda píše:
ned 24. led 2021 22:14
To samé Myers a jeho hit, furt jak se musí chránit údery do hlavy a bez penalizace, sudí a players safety jsou někdy joke. Na druhou stranu, poznal by někdo, kdyby Myers nehrál?
Někde jsem četl, že ho právě nezasáhl do hlavy ( a já si to taky podle záběrů myslím), že ho zasáhl do hrudi a ramene, proto nedostal další trest. Spíše bych to kvalifikoval jako zapojení třetího hráče do souboje. Zákrok to byl ale naprosto zbytečný, hlavně v momentě když už o nic nešlo.

Kdyby nehrál, třeba by jsme nedostali ta dva góly u kterých byl. :-D
Výsledek proti Senators vypadá jednoznačně, ale nebýt Demka :good: tak to taky mohlo dopadnou trochu jinak. Hlavně v první a druhé třetině měl důležitý zákroky.

Naše obranná činnost je pořád hrůza. Začíná to ale už od útočníků, kteří vůbec nenabírají protihráče, obrana se otevře a pak je z toho průchoďák. Největší tragéd je ale Myers. Má puk na hokejce, místo aby v klidu odjel s pukem za bránu, tak ho slepě vyhazuje někam za sebe :hroza: . Už když jsme ho podepisovali, tak jsem z toho měl hrůzu a zatím se to potvrzuje. 6M na 6 let nás bude ještě 4 roky hodně strašit. To i ten Benn je momentálně lepší.

Dáme 7 gólů a naše elitní lajna bez bodu. :-( Sice ta jejich hra už chvilkama vypadá líp, ale na Eliasovi je vidět že to pořád není ono. Ty střely co měl dneska, loni s přehledem trefoval do šibenice. Snad když párkrát vyhrajeme tak se ten tlak na něj zmírní a bude mu to tam zase padat.

Koho ale musím vyzdvihnout ,když pominu Horvata :klobuk: , tak je to Pearson :good: . Nikdy to nebyl úplně můj oblíbenec, ale letos patří od začátku sezóny k nejlepším hráčům. Vlastně celá jejich lajna hraje výborně. Nesmí tedy zapomenout ani na Nilse Höglandera.

Dále doufám, že zůstane v sestavě MacEwen. Jeho pohyb a důraz potřebujeme. Mrzí mě ale, že vypadnul Gaudette. Já bych raději viděl sedět Beagla, nebo Roussela.

Juolevi první gól v NHL :good:
Sutter hatrick :good:

Go CANUCKS CO
Tak nejdříve vzkaz pro AndyF DEMKO NÁM TO DNESKA VYCHYTAL. :-D Ale stejně měl v hlavně v první třetině důležitý zákroky. :-D
Ale aspoň vidím, že ty moje bláboly někdo čte.

Dnešní zápas jsme sice vyhráli, ale opět nebýt Demka :klobuk: , nebylo po první třetině už o co hrát. Jako nechat se doma od Senators první třetinu přestřílet 24:7 je děs. :hroza: Celkově jsme nechali Ottavě 43 střel. Až proti nám nastoupí produktivnější tým, budeme zase dostávat bůra. Ale to je pořád dokola s tou naší obrannou hrou.

Snad se trochu začíná probouzet Elias. Dneska 1+1 k tomu jedna tyčka a několik nebezpečných střel.

GO CANUCKS GO
Tak jsem něco zaslechl o možné výměně Virtanen - Dunn.
Myslím, že pro nás by to mělo smysl. Zaprvé hoříme v obraně a posílení obrany je potřeba, za druhý Jake ani letos zatím nenaplňuje moje představy. Takže já bych byl pro.
Zápas proti Jets byl zatím náš nejlepší. :good:
Pochvalu zasluhuje především Demko :klobuk:
Koho ale musím obzvláště vyzdvihnout je Nils Höglander. To co předvádí v první sezóně jsem opravdu nečekal. Má neskutečně šikovné ruce (už čekám kdy vyzkouší to svoje florbalové zakončení), hraje dobře do těla, umí bránit, nahrát má přehled ve hře. Prostě předčil všechny moje očekávání. :klobuk:

Musím říci, že náš skauting odvádí poslední roky super práci :klobuk: Brock, EP40, QH. Teď k nim Nils a ještě čekám na Pdkolzina. :good:
Když jsme přeskočili Hoglandera minulý rok na draftu, tak mě to hodně zamrzelo. Čekal jsem, že bude steal, ale ne až takový...
Já ho sledoval na loňském MS20 a tam se mi moc líbil. Ve Švédské lize tolik vidět jako třeba předtím EP40 nebyl, ale taky to bylo asi tím, že hrál až třetí lajnu. Před kempem jsem si přál aby dostal šanci aspoň v pár zápasech. Ale on si perfektně sednou s Horvathem a Pearsonem a od tý doby s nimi hraje druhou lajnu a většinou patřili k tomu nejlepšímu. V budoucnu bych si přál lajnu Hoglander- Horvat-Podkolzin.
Tak dneska jsme sice utrpěli porážku 6:2, ale nemyslím si, že by jsme herně byli o tolik horší. Sice to podle výsledku vypadá jednoznačně, ale habs nás nepřehrávali tak jako v zápasech u nás.

Bohužel u prvního gólu jsme měli trochu smůlu kvůli ležící hokejce na ledě. Potom jsme ale další tři góly habs hodně ulehčili. Gaudette chyba při naší přesilovce, JTM opustí prostor který má pokrýt a nechá Petryho střílet mezi kruhama a u čtvrtého gólu Chatfield ztratí puk když ho vyváží z pásma. Potom už se nám hraje těžko a habs to mají hodně ulehčený.

Zítra čekám v bráně Demka a první výhru proti habs v letošní sezóně v základní době.

Go CANUCKS GO!!!
mirah píše:
úte 02. úno 2021 07:18
Tak dneska jsme sice utrpěli porážku 6:2, ale nemyslím si, že by jsme herně byli o tolik horší. Sice to podle výsledku vypadá jednoznačně, ale habs nás nepřehrávali tak jako v zápasech u nás.
Přehrávali a to dost jasně... :-D . Price neměl téměř žádné těžké zákroky, první gól sofťák, druhý z předbrankového prostoru, tam se nedalo moc dělat. Jinak si moc nevzpomínám, že by tam musel řešit nějaké ošemetné situace. Já bych naopak řekl, že u vás byl minimálně ten první zápas mnohem vyrovnanější (a taky dospěl právem do prodloužení :) ).
Míro, mě teda přišlo, že včerejší zápas byl herně vyrovnanější než ten dnešní (sice to tak podle výsledku nevypadá). Včera jsme vám víceméně 4 góly připravili a až do stavu 1:4 jsme hráli docela slušně. Dneska jsme s vámi vydrželi hrát vyrovnaně 8 minut a nebýt Demka, tak jsme dostali o dost víc. Ale možná už jsem z té naší hry tak flustrovanej , že to nedokážu reálně posoudit.

Jinak si myslím, že je nejvyšší čas zbavit se Greena. Ne kvůli tomu aby jsme zachránili tuto sezónu, ale aby si nový trenér začal připravovat mužstvo na další roky. Green není schopen posunout mužstvo dál, nemá žádný systém a ani není schopen dostat z hráčů to nejlepší. Přitom potenciál hlavně v útoku máme neskutečný.

Příští zápasy asi vynechám, už nemám sílu vstávat na to utrpení. Po zápasech v Torontu se uvidí jestli máme aspoň nějakou šanci na postup.
No tak mně přišel ten dnešní zápas mnohem vyrovnanější než ten včerejší...! Dneska to reálně vypadalo i na prodloužení, protože jsme nedávali šance a byli úplně jaloví na přesilovkách - vy jste se naopak postupně zvedli a bylo to až do konce zajímavý.
Tak pomsta našich bývalých hráčů stále pokračuje. Když nás nerozstřílí TT, tak nás vychytá Jakob. Ještě že jsme neposlali další hráče do ostatních kanadských klubů. :-D

Jinak ale náš dnešní výkon nebyl vůbec špatný a celkem mě to i bavilo a nebýt Jakoba v brance Flames, tak jsme brali dva body. Elias se postupně zvedá a na jeho hru se začíná pěkně koukat. Kdo mě ale baví nejvíc, je Nils Höglander. Ten jeho pohyb a práce s hokejkou to je radost pro oči. :good:

Tak snad už to v příštím zápase zlomíme.

GO CANUCKS GO!!!
Dnes sme vyhrali len kvoli markstromovi , vancouver bol jasne lepsi.
Dneska stejný zápas jako v pátek. Jakob zase jako zeď. Naštěstí dneska ten šťastný odraz skončil s sítí Flames. Výhra naprosto zasloužená.

Nechápu že sedí MacEwen. :evil: Jsou tam jiný adepti co mají sedět.

Go canucks go
Tak snad jsme konečně našli recept na Jakoba. Ale potom co Flames snížili, jsem se bál že to bude jako v minulém zápase. Naštěstí jsme dali dva rychlý góly a bylo hotovo.

Opět musím pochválit Nilse. Ten jeho pohyb je neskutečný. Taky má obrovský podíl na prvním gólu, kdy se vrátil, získal puk a založil akci kdy dal Benn na 1:0. :klobuk:

Kdo se ale hodně zlepšil je Olli Juolevi. Potom co se vrátil do sestavy místo Chatfielda podává hodně slušný výkony. Řekl bych, že zlepšil i bruslení a hlavně nepanikaří a hraje poctivě dozadu. :good:

GO CANUCKS GO
Myslím, že letos jsme absolutně nejlepší v tom, jak prom*dat dobře rozehranej zápas. :evil: Těžko se budeme dostávat na postupový místa, když budeme takový zápasy ztrácet a darovat body soupeřům. Ale stejně už je asi pozdě.

Jinak musím ocenit střely EP40 na konci. První horní tyč, druhá sestřelená gólmanovo maska, třetí šibenice. :klobuk:
Tak zase naše klasika. Dneska nám nestačilo ani vedení 3:0 a potom 3:1 po druhé třetině aby jsme vyhráli. Nevím jestli už to dělají schválně nebo co. :hroza:

Sezóna v prd*li, snad se nám povede aspoň někoho vyměnit a uděláme nějaké rozumné změny.
Něco slušnýho by jsme snad mohli získat za Pearsona, kterému končí smlouva (počítám že ho nahradí Podkolzin a stejně by na Pearsona asi nebyli peníze) a něco málo za Suttera. Beagla a Rousela se asi nezbavíme, nevím kdo by je za ty prachy co jim dal Benning chtěl. Pak je tu ještě Virtanen, kterej potřebuje buď jinýho trenéra nebo změnit klub.

Bohužel nedávno Aquilini podržel Benninga i Greena, tak tam se asi změny nedočkáme.
Jo ještě jsem zapomněl na největší přítěž LE. Ale k tomu aby si ho někdo vzal by jsme museli něco přihodit a to už bych si ho ten jeden rok ponechal.
Tak změny v sestavě nepomohli, je třeba udělat změnu na lavičce. FIRE GREEN

Nepochopím, že posadí Juoleviho, který byl poslední zápasy jeden z našich nejlepších beků. Proč nehraje MacEwen a pořád tam cpe tragéda Rousella.

Říkám to pořád dokola. Máme hodně talentovaných hráčů, ale trenér není schopen to z nich dostat. Bohužel Aquilini asi nechce platit dva trenéry a proto nechce Greena vyhodit. Snad mu ale ty prohry otevřou oči a Greena se zbaví.

Volnej je pořád Gallant, tak neváhat.
Tak dneska naprostá tragédie, tedy kromě DEMKA. Obranná dvojice Benn-Myers to je opravdu hnus co ty dva spolu dokáží vytvořit. :hroza: Pokud už teď Green nepostaví Juoleviho, tak ať jde do pr*ele. To samé v útoku proč nehraje MacEwen.

Ale to je pořád dokola.

FIRE GREEN.
Tak potom co jsme v posledních zápasech uhráli nějaké body tak dneska nám bohužel nebylo přáno. Jetz byli sice lepší, ale kdyby jedná z těch 4 tyčí skončila v síti mohlo se to vyvíjet jinak.
Co je ale horší, že jsme asi přišli o Horvata. Po EP40, Beaglovi a Sutterovi je to už 4 centr mimo. K tomu je ještě na měsíc mimo Pearson.
Sice to v posledních zápasech vypadalo, že by jsme mohli ještě zabojovat o postup, ale bez těchto hráčů to nepůjde.
Tak nakažených už máme 21 hráčů. Hlavně ať se z toho svinstva všichni v pořádku dostanou. Psali, že někteří hráči měli hodně těžký příznaky. Jsem zvědavý, zda ještě vůbec nastoupíme případně s jakým týmem. Sezóna už je stejně v prdeli, tak hlavně nic neuspěchat.

Zatím co nehrajeme, tak jsme aspoň vyřešili Demka na 5 let :good: a asi i Pearsona na 3 roky. Myslel jsem, že zrovna on bude jedním z hráčů, kteří budou vyměněni. Jelikož je to teď nemyslitelné a končí mu smlouva, je dobře že ho Benning podepsal už teď.

Včera konečně dostal Podkolzin trochu víc prostoru, udělal 3 body a pomohl Petrohradu k prvnímu vítezství nad CSKA. To je hráč dělanej přímo na PO, tak nechápu trenéry, že ho někdy nechají hrát jen 3 minuty za zápas. :hroza:
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS