Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ohlund píše:my ale tiež nemozeme prehravať večne.. dnes už citim vyhru..
No dobre nič som nepovedal, bude Matthews :giggle: . L9 už len jedna nás delí od frenčajs rekordu :hroza: .
Toronto vyhralo a Buffalo má bod :jupi: .
2 výhry a už pickujeme 5. , tak ako som očakával.. takže nebude ani ten Jesse, tak snád Jacob teda :neviem: .
Nech už by tá losing streak bola akákolvek dlhá tak na úplnom dne by sme skončiť nedokázali, TOR a EDM sú majstri v tankovaní a majú dlhoročné skúsenosti, oni si to vedia postrážiť :hroza: . Ale som rád že sme konečne vyhrali, Horvat je síce streaky zatial ale sem tam ukazuje záblesky geniality, ten gol proti Sharks bol neskutočný :slintac: a aj ten proti Ducks nemal od neho daleko. Snád budú s Baertschim v tom progrese aj pokračovať v lete a v budúcej sezone by sme konečne mali schopný druhý útok, otázkou je či sa znovu o rok starší Sedinovci budú dať ešte považovať za dobrý prvý útok, lebo aj v tej Tortorollovej sezone a aj v tejto začali sezonu super skoro bodom na zápas a po polke sezony ked začína ísť dotuhého úplne "odišli"..
Ohlund píše:TOR a EDM sú majstri v tankovaní a majú dlhoročné skúsenosti...
1) Edmonton konkurenciu nemá
2) Ak mali Leafs v niečom dlhoročné skúsenosti, tak to bolo trejdovanie high picks a prospectov za veteran players

S tým nulovým effortom som vám zrejme predčasne krivdil. Najprv Shars, potom Ducks, teraz Kings. :sok: Inak Sergachev (Juolevi) je, dosť možno, lepší ako Jacob.
79. zápas sezony a my sme prvý krát vyhrali 3 zápasy v rade.. Ale prečo začnú vyhrávať práve teraz :? , už pickujeme 6. a ešte nás niekto počas lotérie preskočí :hroza: , naštastie dalšie tímy v tabulke už asi nedobehneme. Posledné 3 zápasy hráme už len s EDM a CGY tak som zvedvý kto sa bude ako snažiť, ale Edmonton si ide bez hanby svoje, doma v derby puknúť s CGY 0-5? .. Väčšinou tým tímom čo boli roky bez PO aj doprajem konečne nejaké úspechy ale u EDM sa to už ani nedá :grc:
Krásny záver sezony, tomu zápasu nič nechýbalo, 2b zostali doma a 28. pozícia taktiež :thumbsup: . Teraz už len dúfať že nás lotéria neposunie moc dolu a draftneme nejakého frenčajs playera ktorý by rozsvietil svetlo na konci tunela.. Obrana bola našou slabou stránkou a nemáme ani moc nádejných prospektov do budúcna, vdaka bohu za Huttona, asi najpríjemnejšie prekvapenie sezony. V závere ZČ sa k nemu dobrými výkonmi pridal aj Tryamkin a spolu by mohli vytvoriť velmi zaujímavý pár do najbližích sezon..
Obrázek :thumbsup:

Prvý pár by mohol zostať Edler - Tanev. Top 4 by bola daná a myslím že celkom slušná :hmm: . Ten 3. pár je ale docela záhadou, Hamhuis bude FA, je to BC boy a o Vancouveri sa krásne vyjadroval aj pred TDL že ako by tu chcel zostať a pomáhať vychovávať mladíkov, mám ho rád a neprekážal by mi resign ale časť zo mňa by chcela už aj zmenu a další priestor pre mladších. V závere ZČ sme získali práva aj na Larsena, pravák, velmi slušná sezona v KHL, dobrá postava.. Túto sezonu si novú zmluvu vybojoval aj Biega, postavou malý ale hrá ako buldog a je aj celkom spolahlivý, taký ideálny 6.-7. D. Na farme prežil podarenú sezonu aj Subban, ten by mohol byť taká lepšia verzia Webera z minulej sezony a oživil by našu PP.. ale špekuluje sa že Benning neni zrovna jeho fanúšik a že dopadne podobne ako Hunter :? . Podarenú sezonu na farme odohral aj Pedan, ten má tiež všetky predpoklady na kvalitného beka ale v závere dostal aj šancu v prvom tíme a nebola to taká sláva... No a pod zmluvou je ešte aj Sbisa, ten pol roka premarodil ale popri tých polenách Bartkowskom a Weberovi vyzeral aj on rock solid, stále je ešte mladý, len škoda toho kontraktu, za tolko 6. obranca nestojí..

No tak tých adeptov na posledné 2 fleky je požehnane, tak som velmi zvedavý, možno pribudne aj nejaký top prospekt tento rok keby sme spadli na 4-5. miesto..

Inak gratz Boeserovi ktorý vyhral NCAA, vo finálovom zápase dal víťazný gol a pridal 3Ačka :klobuk: , dobrá práca Benning..

V útoku to môže byť ešte zaujímavejšie ako v obrane, Boeser by mohol spraviť tím, možno draftujeme Austona alebo jedného z fínov... Podpísali sme aj Antona Rodina z Brynasu, ktorý bol MVP švédskej ligy a špekuluje sa že si ho priamo Sedinovci vyžiadali.. snád aj Sutter bude zdravý budúci rok, v útoku bude tiež riadny pretlak :scare: . Hned 4 mladí hráči ktorých si priviedol Benning budú RFA (Vey, Granlund, Etem aj Baertschi) Sven by mal byť lock, Granlunda určite podpíše už len preto že dal za neho Huntera :roll: , Etem začal tiež hrať dobre v poslednej dobe a Veya by som nechal ísť. V tíme už asi nebude tolko miesta ani pre oboch tohtoročných nováčikov McCanna a Virtanena, obom by asi pomohla nejaká tá sezona na farme s dobrým ice timom, ale ked v lete máknu a spravia tím znovu budem len rád. Ktovie čo bude s veteránmi Higginsom a Burrowsom :hmm: , ale som rád že Prusta už v našom drese neuvidím, to bol velký fail Benninga, celkovo tie trejdy má slabé, ale kým bude perfektne draftovať ako doteraz tak mu to odpustím, som zvedavý čo predvedie tento rok..

:thumbsup:
http://thehockeywriters.com/the-most-me ... x-burrows/

Hoci ho za jeho incident s Bergeronom veľmi nemusím, tak veľmi podarený súhrn :thumbsup:
Podpísali sme Troya Strechera, prospektov do obranyy nie je nikdy dosť :thumbsup: je to Boeserov spoluhráč a rodák z BC tak dalšie + navyše. Ked už sme pri Brockovi tak Benning sa včera vyjadril že ešte další rok ho asi nechá v ND :?
Ohlund píše:Podpísali sme Troya Strechera, prospektov do obranyy nie je nikdy dosť :thumbsup: je to Boeserov spoluhráč a rodák z BC tak dalšie + navyše. Ked už sme pri Brockovi tak Benning sa včera vyjadril že ešte další rok ho asi nechá v ND :?
Třeba ještě zmínit, že je to pravák což je pro nás dost důležitý :wink2: Jinak velká gratulace Boeserovi a poklona Benningovi :klobuk:

Asi čekanej podpis Rödina taky potěšil jsem zvědavej kam se zařadí a jak si povede.

Sezona dopadla jak dopadla nakonec jsme skončili 3. od konce tudíš by nás neměl minout výběr v TOP5. Za této situace je mi celkem jedno kdo to bude sám se nemůžu rozhodnout (Matthews, Laine, Puljujarvi, Tkachuk, Chychrun i Nylander) ikdyž pro Jakoba mám slabost už od draftu OHL.

Na MS pojedou i Demko s Granlundem :thumbsup: (+ Hansen, Tanev, Hutton, Weber, Markström).


:thumbsup:

Kým sme suckovali tak som sa nemohol dočkať kedy tá sezona už skončí.. pár dní po ZČ a už mi ten náš hokej chýba :?

Super :thumbsup: , Millera máme podpísaného ešte na jednu sezonu, takže budúci rok by sa mohol Demko poriadne rozchytať na farme a od sezony 17/18 by mohol robiť 2ku a pomaly začať vytláčať Markyho. Nechcem ho uponáhlať, má čas sa "vyhrať" na farme aj pár rokov, ale už sa ho nemôžem dočkať :jupi:
A další brankár z univerzity.. čísla mal neskutočné ale už má 24 :hmm:



V utorok sme predlžili aj Granlunda o 2 roky, to sa dalo čakať. Za 0,9 to je zadarmo :thumbsup:
Nakonec nás loterie odsunula ,,až,, na 5. příčku což mi ale nevadí. Předpokládám, že první 4 půjdou Matthews, Laine, Puljujarvi a Tkachuk (v jakémkoliv pořadí) takže na nás ,,zbudou,, Chychrun a Nylander :thumbsup: Mám, ale trošku strach z Benninga, protože se mi jeví jako ideální kandidát na draftování Pierre Luca (Dubois) :nervozny:
Nechtěl bys jít se mnou na maturitní ples? Rád, přikývl talent Vancouveru fanynce :arrow: http://www.nhl.cz/nechtel-bys-jit-se-mn ... ce/5009408" onclick="window.open(this.href);return false;

:respekt:
Otec hráče NHL čelí obžalobě z vražedného spiknutí :arrow: http://www.nhl.cz/petr-adler-otec-hrace ... ti/5009470" onclick="window.open(this.href);return false;

:shock:
:cool:
Canucks sign Yan-Pavel Laplante to 3-year entry-level deal :arrow: http://www.eliteprospects.com/player.php?player=128231" onclick="window.open(this.href);return false;

Měl by to být důraznej hráč do brankoviště (odkud vstřelil většinu svých branek) co je ochotnej i shodit rukavice, ale zázraky od něj nečekám...
Ohlund píše:Panthers trade Gudbranson to Canucks for McCann

Guddy vitaj u nás :wink2: , Jaredova výmena ma neprekvapuje, v nováčikovskej sezone skôr sklamal a hlavne fyzicky nebol pripravený na NHL, očakával som že dalšiu sezonu strávi v AHL kde by dostal dosť IT alebo že ho vymeníme.. A znovu sme obchodovali s Floridou, to je super ked si moje top 2 tímy takto navzájom "pomáhajú" a obchodujú tak často spolu.. Cats dostanú aj náš 2. a 4. pick a my ich 5. (od NYI) , ten 33. OA zamrzí ale inak som spokojný s trejdom.

Benning chcel podpísať aj Kempného :panika: , tú obranu sa snaží vylepšiť za každú cenu :moj: , tento trejd asi znamená že Hamhuisa už nepredlžime lebo inak ozaj neviem čo by sme robili s tolkými bekmi. (Edler, Tanev, Hamhuis, Sbisa, Hutton, Tryamkin, Larsen, Gudbranson, Biega, Pedan :scare: )
Vizitka Jima Benninga od July 1, 2015...

Traded:
Nick Bonino
Jared McCann
Hunter Shinkaruk
Adam Clendening
Nick Jensen
Zack Kassian
2nd round pick
2nd round pick
4th round pick
5th round pick
5th round pick
6th round pick

Received:
Brandon Sutter
markus Granlund
Erik Gudbranson
Emerson Etem
Philip Larsen
Brandon Prust
3rd round pick
5th round pick

Florida spravila personálne zmeny v rámci náklonnosti k fancy stats, ktorých naopak, pokiaľ viem, Benning nie je práve fanúšikom. Prvý analytický krok Floridy tak je trade Gudbransona, ktorého EV scoring rates sú na úrovni McQuaida a Sbisu. Gudbrason nie je modern defender, slabý possession player a dokonca ani shot suppressor. McCann je upside kid a ten 33rd OA pick za stay at home defendera, ktorý má čísla shots against na úrovni Cowena alebo Guenina je Benningov ďalší vtip, pretože McCann v prvom rade ešte nemal hrať NHL. Po drafte odohral sezónu v OHL za Sault Ste a ďalšiu skočil hneď medzi pros do NHL.
Tohle má potenciál na jeden z nejhorších trejdů dekády. McCann je velmi solidní, inteligentní hráč. O jeho výměně se silně hovořilo již asi půl roku, proč? Směšné. 3rd pairing, draft pedigree a lehce nahraditelný Gudbranson, plus Canucks ještě pošlou lepší picky? Bullshit. Analytici na Floridě Gudbransona velmi rychle identifikovali a jednali ihned, což bylo žádoucí. Získali velmi kvalitní asset s tím, že na depth chartu měli minimálně čtyři lepší beky. Podobná robbery jak loni R.Smith-Hayes. Benningovi nyní zbývá podepsat Krise fricking Russella...
kisin píše:Benningovi nyní zbývá podepsat Krise fricking Russella...
Proč?

Edler - Tanev
Hutton - Gudbranson
Sbisa - Tryamkin
Biega, Larsen, Pedan, Subban a pořád může podepsat Hamhuise. Spíš se chystá na Lucice...
Vubec nerozumim tomu v cem by vam jako lucic mel pomoct krome toho ze to je hometown player... Vy na cup v nejblizsich letech nemate a misto rebuildu se tech mladych jeste zbavujete , lol
To aj Sutter mal byť podľa tých štatistík čierna diera a nvm čo ešte a pritom v tých niekoľkých zápasoch čo stihol odohrať bol veľmi platný ale tak vtedy sa darilo celému tímu a vyhrávalo sa takže to skresluje.. Uvidíme ako bude vyzerať ked odohrá celú sezónu. Guddy nemusí byť moderný all around bek.. Ale takýto fyzický stay at home obranca nám chýbal a teraz máme s Nikitom hned 2, na západe a v pacifiku obzvlášť takýchto chlapcov potrebujeme, aspoň si prasatá ako Brown, Lucic atd. nebudú dovoľovať. No a šikovnému McCannovi bude pre zmenu určite vyhovovať viac východ. Floridu mám rád a určite si ich niekoľko x pozriem v budúcej sezóne a som na Jareda veľmi zvedavý, samozrejme mu prajem len to naj a aby ten trejd bol win-win ale Jaredovi do budúcna moc neverím :neviem: . Aj z toho Captainovho zoznamu žiadnu hviezdu sme tam nestratili a z tej trojice talentov Jensen, Shink a McCann nemyslím že viac ako 1 z nich bude platný top 6 hráč.. Ale nato že Benningovou silnou stránkou má byť draft tak tie picky rozhadzuje na všetky strany :slap: .
Logan píše:Vubec nerozumim tomu v cem by vam jako lucic mel pomoct krome toho ze to je hometown player... Vy na cup v nejblizsich letech nemate a misto rebuildu se tech mladych jeste zbavujete , lol
Majitelé chtěli velkej a silnej mančaft proto přišel Benning (Bruins) a proto by měl přijít i Lucic. Ať hra s Canucks bolí jsem zastáncem pořádné řežby a ne když si půlmetrovej (Gaudreau) hraje s pukem a ostatní na něj koukaj :hroza: Dubois na scénu změnil jsem názor :rtfm:

K trejdu jsem se vyjádřil v topicu Cats. Gudbranson OK ale protihodnota se mi nelíbí :neviem:
Já se tedy také vyjádřím na adresu Gudbransona. Prakticky Captain i Kisin mají pravdu. Gudbranson je lehce nahraditelný. On vyjma fyzické hry a schopnosti obětovat se pro tým nemá co nabídnout. Má průměrné bruslení, špatnou stabilitu, průměrnou rozehrávku, slabé hokejové IQ, často propadá.. Guddy těží ze své pozice na draftu a pokud letos neprorazí, tak prostě skončí na seznamu nenaplněných talentů. Už teď tam zapsán nejspíš je, protože se tehdy čekalo, že z něj bude nový Chris Pronger a to ruku na srdce není ani v nejmenším.

Jinak, možná se přes léto něco změní, nebo mu změna prospěje (rád bych, aby jo), ale Guddy není opravdu víc jak hráč do třetího páru.. Fakt ne chlapi. Leč bych rád řekl něco jiné. Ale využití na oslabení má. Jak jsme psal, rád se vrhá do střel (někdy až nesmyslně) a poměrně čistě a dobře hituje. Jako určitě vaší obranu vylepší. Otázka je, o kolik..
Nechápal jsem už výměnu Shinkaruka za Granlunda...

Tohle jde pak už úplně mimo mou dimenzi chápání. I bez těch picků by to bylo diskutabilní... :neviem:
Mě to příjde maximální steal pro Floridu... Benninga nechápu.
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES