Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

[quote="Ohlund"]Luongo sa aspoĹ

Co pre Boha robi Luongo v All-Stars? Tam mal byt jasne Kipper! Inak to kto tu nesleduje NHL a nevie, aky fantasticky fenomen je Alexander Ovechkin???

Vsetkych sest utocnikov z vychodu. To si snad robia srandu nie? Thornto, Sakic, Savard, Briere, Alfredsson, Iginla pred Oveckinom. Alebo to snad dostal za mimobodove aktivity ako je fyzicka hra, defenzivna cinnost alebo liderske schopnosti ktore ma lepsie ako tito menovani?

Ved nikto z nich nesiaha Alexovi ani po bradu!

chorche píše:Co pre Boha robi Luongo v All-Stars? Tam mal byt jasne Kipper! Inak to kto tu nesleduje NHL a nevie, aky fantasticky fenomen je Alexander Ovechkin???
že,čo robí v druhom?aj mna to prekvapilo že neni v prvom...no ale ten dedko nemôže byť donekonečna najlepší za 1-2 roky ho to prejde a nechá vyniknúť aj mladších Luonga alebo Sabourina

chorche píše:Co pre Boha robi Luongo v All-Stars? Tam mal byt jasne Kipper! Inak to kto tu nesleduje NHL a nevie, aky fantasticky fenomen je Alexander Ovechkin???
Skoda ze tu nehrame Mock Draft/GM ako sme tu navrhovali ale moc sa to neujalo. To by boli s tebou obchody jedna radost.

Ohlund: Ved Luongo bol bez debaty najslabsi brankar z nominovanych, sotva som pochopil jeho nominaciu, nieto este nasadenie do All Star timu cislo dva! HOVADINA!
debil: A to je co? No jasne, pobral by som vsetkych zrelych hracov okolo 30 a mal by som pravidelne SC, ak je to nieco na sposob hockeymanagera....

Do prdele na Vancouverskom MB sa objavila správa že Ohlund možno odíde aj s rodinou naspäť do Švédska :shock: ,takéto bludy neznášam,ťažko sa to predýchava že by moj oblúbený hráč mal po 10ich rokoch opustit Vancouver či už do SJ alebo napäť do Švédskej ligy za Skellefteu.
Zdroj po anglicky ale vám to určite problemy robiť nebude,teda ked vás to zaujíma...
http://www.canada.com/theprovince/news/ ... 3d7fe5689e

A ma na to nejake dovody? Ved po odchode Jovocopa je s prehladom najlepsi obranca Nucks!

Ved som písal že to je asi len hovadina,Nonis v našom rádiu hovoril že sa mu vo Vancouveri velmi lúbi a že sa tam možno nasťahuje natrvalo aj s rodinou... Za pár rokov budeme bývať na jednej ulici a spolu chodiť podporovať Canucks :pivo: :fan: :ejha:

chorche píše:Ved nikto z nich nesiaha Alexovi ani po bradu!
Aby jsi se z něho zase nepos......l........... 8) !!!!

Do p...,idem čeknúť niečo nové o kosatkách z Vancouverskeho fora a ono to nejde :shock: voláky error mi to vyhadzuje ...Dúfam že to je len chvílková chyba a už večer to pôjde... to by bolo strašné keby som si už nemohol písať s fanúšikmi kosatiek :cry: :doh: :neja: :protest: :? :sad2:

Pshaw, Alex schova do vacku 99,9% NHL do zadneho vacku, na zapade hocikoho!

Vancouver bude mať určite nové dresy,ale mohli by mať aj nové logo a tento návrh je velmi dobrý...Už by ste zmenili tie vaše názory na ich logo?už by bolo velmi pekné
Obrázek

Nic tam nie je vidno, kua!

už by malo byť,uploadol som to ešte raz a dal sem,neviem prečo to neišlo pred tým

Pockaj to je...to nemoze byt...ano to je ......

:haha2: FREE WILLY :haha2:

Obrázek

tak to hadam nie, to mi pripada ako logo animovanej rozpravky pre deti do 7 rokov.
Ale inak je to pekne :D

hehe, debil,to ti vyslo :D ...no,canucks by konecne po 20 rokoch nosenia najohavnejsich dresoch v NHL mohli daco lepsie vymysliet :D

nooo, mne sa ten logo navrh moc pozdava :thumbsup: samozrejme, nemyslim debilov :D

..o par dni spät..

ObrázekObrázekObrázekObrázek

Hej, To zlate V a tu zlatu "korculu" uz aj tak nikto ohyzdnostou netromfne, ani hlava hydiny po zasahu brokovnicou, ani stary uj v rybarskom plasti. Nucks mozu ist s logom len hore....
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Dúfam že Patrick využije šancu zahrať si v najlepšom týme NHL,ktorú dostal a nebude v tom drese len pozovať ale ho aj obliekať :!:

Vancouver už spravil aj prvé dve výmeny,do Anaheimu poslal práva na Jasona Kinga-ktorý tu po tej jednej dobrej sezone vela šancí nedostal a opačným smerom ide Ryan Shannon ktorý by mohol hrať 4.centra.V druhom AHL trade poslali Jesseho Schultza do Atlanty za obrancu Jima Sharrowa...Zaujímavý trejd
Obrázek

.."Myslim si, ze 1.jul bude velmi zaujimavym dnom a pre fanusikov velmi vzrusujucim"..slova GM Canucks Davea Nonisa

..jj, uz sa nam to blizi.. :roll:
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS