Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak Podkolzin dneska 2 góly a hlavně rozhodující v prodloužení. 👍
Tak nám NHL zveřejnila náš rozpis zápasů na zbytek sezóny. Chápu, že chtějí aby jsme odehráli všechny zápasy, ale jako 19 zápasů za 31 dní :hroza:
Hráči 3 týdny leží a teď budou mít během těch 31 dní jen 12 dní volna. Nejde o to jestli něco vyhrajeme nebo ne, postup už je dávno ztracen, ale v takovém zápřahu je daleko větší šance zranění.

Tak snad to nějak dohrajeme.

GO CANUCKS GO
Aby si Krakeni vzali Koleho Linda jsem si přál úplně nejméně. :cry:
Ale potom co jsme získali z Dalasu Dickinsona a bylo jasné, že Linda nebudeme chránit se to dalo čekat.
Máme za sebou šesti zápasový venkovní trip, z toho tři venkovní otvíráky které jsou pro hosty vždy nepříjemné a máme na kontě 7 bodů. Až na příšerných 50 minut v Buffalu jsme odehráli celkem kvalitní zápasy a kdyby nás v Detriotu nevychytal Greiss (41 střel) mohlo být bodů ještě více.

Ve hře týmu oproti loňské sezóně je vidět obrovský rozdíl hlavně v obraně, kde byl loni neskutečný chaos. Jak se mi moc nezdál příchod OEL tak musím uznat že je to pořád hodně kvalitní bek a s ním v obraně se zvedly i výkony Myerse. Kdo mě ale v obraně nejvíce překvapil je Poolman :good: Je to takový Tanev 2.0 a zatím jim to ve spojení s QH skvěle šlape. QH hodně zlepšil obranou hru a jeho přechod do útoku a hra na útočné modré je pořád skvělá. Třetí obrana Rathbone-Burroughs si spolu taky sedla předvádí slušné výkony.

V útoku se zatím trápí Lotto line. EP40 zatím nemůže získat tu svoji pohodu a často kazí jednoduché přihrávky, ale on je chytrý a pracovitý hráč, který se do toho dostane. BB vynechal první tři zápasy kvůli zranění a asi mu chybí herní praxe. JTM někdy zahraje, ale jindy mě neskutečně vytáčí svojí laxností. Doufám že se tato lajna rozjede a bude předvádět výkony který od ní očekávám.
Zato druhá lajna Pearson-Horvat-Garland hraje skvěle. Že je Garland dobrý hráč jsem věděl, ale nečekal jsem že bude předvádět takový skvělý výkony. On je na ledě prostě zvíře. :good:
Třetí lajna Highmore-Dickinson-Höglander má skvělý pohyb a důraz. Musím vyzdvihnout hlavně Nilse. Až zlepší svoji produktivitu, bude tato lajna pro soupeře smrtící.
Čtvrtý útok hrál ve složení Dowling-Lammikko-Chiasson. Tady bych místo Chiassona rád viděl hrát Podkolzina. Ne vím proč ho Green stáhnul po čtyřech zápasech ze sestavy :evil:
Přitom on nehrál v těch zápasech vůbec špatně, bojoval nic nevypustil, nedělal nějaký velký chyby a dal dokonce svůj první gól v NHL. Doufám, že v domácím otvíráku dostane šanci a bude v základní sestavě.

Tak už se těším na středu a doufám že Wild porazíme.

Ještě jsem zapomněl na gólmany. Halák nechytal v tom jednom zápase úplně špatně, ale nějaké chyby tam byly, no a Demko, to je prostě DEMKO :good:

GO CANUCKS CO.
Vo vancouvri prebehlo velke zemetrasenie na zaklade vysledkov minulu a tuto sezonu. Boudreau nemusi byt spatna volba, ma za sebou solidne vysledky. Uvidime ci sa mu podari zobudit golden boya Petterssona a dalsich hracov ako horvath, ktori maju chabeho pol bodu na zapas. Ked ti takto neprodukuje jadro timu je to tazke ale problem je aj na defenzivnej strane 80 inkasovanych golov v 25 zapasoch je hodne.
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG