Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Canucks select Brock Boeser 23. overall...

Obrázek

Ještě pořád to trošku vstřebávám myslel jsem, že si jdeme pro Merkleyho :neviem: A nemluvím o tom, že se dal získat i Barzal, kterej šel až z 16. pozice. Každopádně máme Boesera jehož velice stručná charakteristika je střelec, oblíbenej seriál Gossip girl a hudební skupina One Direction :hroza:

V příštím kole bysme měli získat beka, ať už to bude v 2. nebo 4.
Tak Eddie do Caroliny a ,,pouze,, za 3. kolo :?
:hroza:
Tvl a jeho výběr použijem na beka co měl za poslední 2 sezony -63 v tabulce pravdy no to je konec! A to tam byl ještě Pilon nebo Vande Sompel :hroza: Kua Trevore...

EDIT: přijde mi jakoby letos přišel jinej scouting staff pálí z toho oči :sok: aspoň mě překvapte sakra!
To se něják nepovedlo, čekal jsem taky trošku něco jinýho oproti minulým rokům .... ale ještě ukážou :good:
Brisebois :wub: On sa len nesnaží hrať sa na Vlasica, on presne takým typom obrancu je.

"Ten chlapec za celú sezónu nedal snáď jeden hit a aj tak bol v obrane výborný. Parádna práca s hokejkou, prehľad a načasovanie," povedal mi jeho spoluhráč z uplynulej sezóny v Acadie-Bathurst. :)

Boesera ospieva Jakub :giggle: Pre mňa bolo tiež prekvapenie, že ste si prv nevzali Merkleyho, ale zas taký prúser to nie je, priskoro je vynášať súdy. Pozitívne vnímam fakt, že decomitol z Wisconsinu a rozhodol sa pre UND. :thumbsup:
Getzo5 píše:Boesera ospieva Jakub :giggle:
Ospevujem Novaka, čo je hráč s first round skillom (Nashville :petrik:). Boesera mám rád, ale zas nepadnem z neho na riť. Navyše uprednostniť ho pred Merkleym mi tiež príde ako pruser
http://www.sportrevue.cz/kdo-ma-nejtrag ... ticleStart" onclick="window.open(this.href);return false;

Wow, som nevedel, ze mate taku "uspesnost" :?
kajo píše:http://www.sportrevue.cz/kdo-ma-nejtrag ... ticleStart

Wow, som nevedel, ze mate taku "uspesnost" :?
Jj a letos jsme to moc nevylepšili :-D
kajo píše:http://www.sportrevue.cz/kdo-ma-nejtrag ... ticleStart

Wow, som nevedel, ze mate taku "uspesnost" :?
To bol jeden rok.. (to by sa dala nájsť hromada dalších tímov ktorý mali mega failový draft rok aj s lepšou pozíciou ako my vtedy) navyše zrovna v tej sezone sme došli až do finále a brali sme ako predposledný... A aj dalšie roky predtým sme patrili medzi špicu ligy a brali od 20 miesta a vyššie takže tam sa už ťažko hladá neaký frenčajs player..
Ked tak pozerám našu draft history tak v poslednom desaťročí bol velký fail len ten rok 2011 a 2007 a v posledných rokoch sa to drasticky zlepšuje.. ja Benningovi verím. Brock bude The Next Big Thing :-P
Ohlund, vsak tam mas zoznam vasho draftu od roku 2000 a povedal by som ze sa ich tam nevydarilo viac. Mal som dat asi tento link
http://www.sportrevue.cz/kdo-ma-nejtrag ... ticleStart" onclick="window.open(this.href);return false;
Je to ozaj bieda tých posledných 15 rokov, ale počas tejto doby sme väčšinou patrili k tomu lepšiemu v lige a PO nám uniklo len 3x. A kostru tohto "úspešného" tímu tvorili hráči ktorých sme si paradoxne sami nadraftovali Sedinovci, Kesler, Edler, Bieksa, Schneider, Hansen.. len Luiho :moj: sme získali trejdom..
Táto kostra sa pomaly rozpadá a Sedinovci zachvílu končia, ale posledné roky sme draftovali už lepšie takže ich budú môcť nahradiť noví nami nadraftovaní hráči Horvat, Cassels, McCann, Demko, Shinkaruk, Virtanen, Subban, Gaunce, Boeser.
Nasledujúca sezona bude ťažká a "dlhá" ... LA, CGY, EDM aj ANA posilnili a my zatial nič, takže dosť možná budeme mať v budúcej sezone dobré miesto na drafte a podla Benninga má byť ten draft 2016 ešte lepší ako tento a ked budeme mať dobrý pick môžeme ten náš prospect pool ešte poriadne rozšíriť :good: . Najbližšie asi 2 sezony budú zlé ale potom by sa to malo znovu otáčať k lepšiemu, aspoň dúfam :giggle: . Z CGY a EDM sme si dlhé roky robili boxovacie vreco, teraz príde čas na odplatu :monokel: :nervozny:
Nejhorší na tom je, že když už se někdo ,,chytá,, tak se ho zbavíme... Hodgson, Grabner, Schneider, Läck (ikdyž nebyl draftovanej), Schroeder (ikdyž ani mě nepřesvědčil), Shirokov nedostal pořádnou šanci a Jensen má k odchodu nakročeno.

Letošní draft hodnotím jako zklamání - za Läcka šlo vytěžit mnohem víc, místo Boesera měl jít Merkley případně Konecny nebo jsme měli zabojovat o Barzala a ostatní kola mě taky zklamala :neviem:
Od letošní sezóny pravďěpodobně započne ta opravdová přestavba - kvalifikační nabídky obdrželo všech 5 opor Uticy (Baertschi, Grenier, Clendening, Corrado, Markström). Posledně jmenovaný už podle očekávání prodloužil o 2 roky/3,1M, zůstává i Vey 1y/1M a očekávám ještě prodloužení Keninse.

Naopak se s námi loučí Weber, Stanton, Eriksson, Andersson, Zalewski, Conacher a McMillan.

K Draftu se Benning vyjádřil spokojeně - očekává 3-4 NHLery :sok: a Brisebois má celkem velké sebevědomí :-D
Leo píše:očekávám ještě prodloužení Keninse.
Keninsa sme predlžili už pred týždnom spolu s Friesenom.
Ohlund píše:
Leo píše:očekávám ještě prodloužení Keninse.
Keninsa sme predlžili už pred týždnom spolu s Friesenom.
Jo vlastně :slap: No pak je to komplet protože to akorát tak se stropem vyjde a pokud nepřijde výměna tak už ani toho Richardsona nepodepíšeme a 4. centra bude hrát Vey :hmm:
Bieksa za 2. kolo do Anaheimu :hmm: . Takže dalšiu sezonu ozaj "balíme" a sústredíme sa na draft, mohli by sme sa takto "zbaviť" ešte aspoň Higginsa..
Ohlund píše:Bieksa za 2. kolo do Anaheimu :hmm: . Takže dalšiu sezonu ozaj "balíme" a sústredíme sa na draft, mohli by sme sa takto "zbaviť" ešte aspoň Higginsa..
Balíme? Nedivil bych se podpisu Fransona :yes:

Jinak Kevinovi přeju hodně štěstí a děkuju za všechno doufám, že s Keslerem nevyhrajou :cup: :-D

2. kolo hodnotím velice pozitivně jsem překvapen.
Jak hrál ten Kevin? To šel fakt poslední sezonu tak hodně dolů? :-(
Tak to je velka skoda Bieksu som mal rad, vzdy ked bol na lade mali sme sance.
mitch píše:Tak to je velka skoda Bieksu som mal rad, vzdy ked bol na lade mali sme sance.
A v com je problem? ved aj ducks mate v divizii :jn:
Navic co jsem ho videl v zapasech s nama tak se choval na lede jak uplny debil co ho hokej zajima az na nejakem 6.miste.
petrik píše:A v com je problem? ved aj ducks mate v divizii :jn:
S náma nehrajou tak často. A Bieksa pookřeje, věřím tomu.
Selly8 píše:Navic co jsem ho videl v zapasech s nama tak se choval na lede jak uplny debil co ho hokej zajima az na nejakem 6.miste.
Jo, ale je lepší mít takového hráče radši u sebe než proti sobě. Snad se nebude hloupě nechávat vylučovat. Někdo bude muset udržet Lučiče na uzdě :-D
Pat Maroon ‏@patmaroon 9h9 hours ago

@kbieksa3 I guess we can become friends now?
:lol:
tomasinho píše:Jak hrál ten Kevin? To šel fakt poslední sezonu tak hodně dolů? :-(
Stárne, je pomalej, chybuje a zbytečně se nechává vylučovat :neviem: Třeba u vás pookřeje aspoň na ten rok.
Leo píše:Stárne, je pomalej, chybuje a zbytečně se nechává vylučovat :neviem: Třeba u vás pookřeje aspoň na ten rok.
Na rok právě super, mě děsí to, že ho chceme hned dneska podepsat :hroza:

Třeba potřebuje nový impuls no, u vás zabředl. To hloupé vylučování si snad odpustí, bruslařsky to nebude problém, Beauchemin taky nebyl žádný rychlík. Navíc Lindholm roste v naprostou extratřídu, takže to s ním zvládne snad.
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES